// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420"},"updated":{"$t":"2019-09-20T20:36:08.650+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"twarz"},{"term":"film"},{"term":"Przegląd kulturalny"},{"term":"muzyka"},{"term":"Bielenda"},{"term":"maseczka do twarzy"},{"term":"denko"},{"term":"ciało"},{"term":"książki"},{"term":"kolorówka"},{"term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"term":"nowości"},{"term":"paznokcie"},{"term":"Evree"},{"term":"peeling"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"włosy"},{"term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"Balea"},{"term":"pielęgnacja twarzy"},{"term":"serial"},{"term":"makijaż"},{"term":"Eveline"},{"term":"Lirene"},{"term":"kosmetyczne premiery"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"podkład"},{"term":"wibo"},{"term":"catrice"},{"term":"maska\/odżywka do włosów"},{"term":"naturalnie"},{"term":"peeling do twarzy"},{"term":"tanie kosmetyki"},{"term":"ziaja"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Vianek"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"elfa-pharm"},{"term":"lovely"},{"term":"pielegnacja"},{"term":"zagraniczne kosmetyki"},{"term":"puder"},{"term":"Alterra"},{"term":"Farmona"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"szampon"},{"term":"tołpa"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"AA"},{"term":"Isana"},{"term":"Organic shop"},{"term":"Sylveco"},{"term":"bebeauty"},{"term":"dm"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"miyo"},{"term":"perfecta"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"mini recenzje"},{"term":"tonik"},{"term":"Biolove"},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"bell"},{"term":"essence"},{"term":"kobo"},{"term":"Holika holika"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Oillan"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Tutti Frutti"},{"term":"miss sporty"},{"term":"nivea"},{"term":"promocja na kolorówkę w Rossmannie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"selfie project"},{"term":"wzorki na paznokciach"},{"term":"#Blogerkipolecaja"},{"term":"Dr.Konopka's"},{"term":"Garnier"},{"term":"Kallos"},{"term":"Marion"},{"term":"Miya"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"alverde"},{"term":"avon"},{"term":"ecocera"},{"term":"eos"},{"term":"hity roku"},{"term":"mus do ciała"},{"term":"my secret"},{"term":"mydło do ciała i włosów"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"planet spa"},{"term":"pomadka"},{"term":"prywatnie"},{"term":"serum"},{"term":"soraya"},{"term":"tag"},{"term":"wcierka"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"Barwa"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"L'biotica"},{"term":"Loreal"},{"term":"Luksja"},{"term":"Maxfactor"},{"term":"Natura Estonica"},{"term":"Petal Fresh"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Vipera"},{"term":"celia"},{"term":"cienie do brwi"},{"term":"gliss kur"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"liście manuka"},{"term":"mariza"},{"term":"niekosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"oceania"},{"term":"odżywka do paznokci"},{"term":"peeling do skóry głowy"},{"term":"pianka do twarzy"},{"term":"przegląd marki"},{"term":"wishlista"},{"term":"wygląd bloga"},{"term":"4 pory roku"},{"term":"Balmi"},{"term":"Bi-es"},{"term":"Biotaniqe"},{"term":"Fa"},{"term":"Flormar"},{"term":"Himalaya"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Jantar"},{"term":"Joanna"},{"term":"KillyS"},{"term":"La Rive"},{"term":"Makeup Revolution"},{"term":"NYX"},{"term":"Organique"},{"term":"Originals"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Tatry"},{"term":"Ulubione blogi"},{"term":"Venus"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"anatomicals"},{"term":"buna"},{"term":"delia"},{"term":"dermena"},{"term":"efektima"},{"term":"esencja"},{"term":"hean"},{"term":"kolastyna"},{"term":"korektor pod oczy"},{"term":"krem bb"},{"term":"krem cc"},{"term":"kulturalne podsumowanie roku"},{"term":"lemax"},{"term":"lifestyle"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"naklejki wodne"},{"term":"olejek do twarzy"},{"term":"organizacja"},{"term":"oriflame"},{"term":"peeling do rąk"},{"term":"pianka pod prysznic"},{"term":"podróże"},{"term":"promocja na pielęgnacje twarzy w Rossmannie"},{"term":"skarpetki złuszczające"},{"term":"top coat"},{"term":"treaclemoon"},{"term":"tusz do rzęs"},{"term":"usta"},{"term":"wyjazdowa kosmetyczka"},{"term":"żel aloesowy"},{"term":"żel do brwi"}],"title":{"type":"text","$t":"me \u0026 my passions"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/Bielenda?alt=json-in-script\u0026max-results=5"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/Bielenda"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/Bielenda\/-\/Bielenda?alt=json-in-script\u0026start-index=6\u0026max-results=5"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"40"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"5"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-3824710760089947886"},"published":{"$t":"2019-09-19T14:30:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-19T14:30:03.682+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Eveline"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"KillyS"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"NYX"}],"title":{"type":"text","$t":"Kwartalni ulubieńcy kosmetyczni (3) - lipiec, sierpień, wrzesień."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPrzed weekendem przygotowałam dla Was luźny wpis z \u003Cb\u003Ekwartalnymi ulubieńcami kosmetycznymi.\u003C\/b\u003E Jest to odsłona obejmująca wakacyjne miesiące, więc sporo kosmetyków z tego grona to produkty typowo letnie. Jednak znajdzie się też i coś już bardziej jesiennego.. :)\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECo prawda wrzesień jeszcze się nie skończył, ale myślę, że przez najbliższy tydzień nie odkryję już jakiegoś hitu na miarę ulubieńca. A nawet jeśli.. zawsze mogę umieścić go w kolejnej odsłonie ulubieńców! :D Bez przedłużania zapraszam do czytania, jeśli jesteście ciekawe co mnie tym razem zachwyciło.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jveIzBC-xeo\/XXk0ot450RI\/AAAAAAAAY9k\/_viVwd-LjgkkzOT5pgSghDOx3_QUU-oIgCEwYBhgL\/s1600\/DSC06045.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jveIzBC-xeo\/XXk0ot450RI\/AAAAAAAAY9k\/_viVwd-LjgkkzOT5pgSghDOx3_QUU-oIgCEwYBhgL\/s1600\/DSC06045.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETak prezentuje się dzisiejsza gromadka - znalazło się i coś z pielęgnacji i z kolorówki co mnie niesamowicie cieszy! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ISHuLzOn9lg\/XXk0onTMJHI\/AAAAAAAAY9g\/qH81aSWhKAAmp0hwTAUCqPJFgcKkrbAlwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06061.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ISHuLzOn9lg\/XXk0onTMJHI\/AAAAAAAAY9g\/qH81aSWhKAAmp0hwTAUCqPJFgcKkrbAlwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06061.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/duet-do-letniej-pielegnacji-twarzy-od.html\"\u003ENAWILŻAJĄCY PŁYN MICELARNY BIELENDA - FRESH JUICE\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli jesteście ze mną już od jakiegoś czasu to doskonale wiecie, że płyny micelarne Bielenda to moi totalni ulubieńcy! Często do nich wracam, zmieniając wersje i praktycznie każdy się super u mnie sprawdza :) Tym razem kończę ten ze stosunkowo nowej serii fresh juice i jestem niemal tak samo zachwycona jego działaniem jak moim dotychczasowym ulubieńcem, czyli nawilżającą wersją płynu z serii Expert Czystej Skóry. Produkt świetnie radzi sobie z demakijażem, nie podrażnia oczu i dodatkowo pięknie pachnie sokiem pomarańczowym umilając aplikację ♥ Na pewno skuszę się na pozostałe wersje płynów z tej serii, bo są to kosmetyki idealne nie tylko na lato!\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-M6eu-HPSH3o\/XXk0onDO_JI\/AAAAAAAAY9c\/iMDTPqbsmSo8RCqNbj1K9bjdNT4esBOxQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06049.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-M6eu-HPSH3o\/XXk0onDO_JI\/AAAAAAAAY9c\/iMDTPqbsmSo8RCqNbj1K9bjdNT4esBOxQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06049.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/duet-do-letniej-pielegnacji-twarzy-od.html\"\u003EDETOKSYKUJĄCA HYDRO-ESENCJA FRESH JUICE - BIELENDA\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETutaj mamy znowu taką samą owocową serie co w wypadku płynu micelarnego. Latem moja cera nie jest zbyt wymagająca, za to łatwo się przetłuszcza, więc w tym czasie preferuję lżejsze konsystencje kosmetyków do jej pielęgnacji. Esencja właśnie taką posiada, do tego szybciutko się wchłania, dbając o stan cery dzięki zawartości kwasu salicylowego. Podczas jej stosowania nie miałam większych problemów z niedoskonałościami, więc wierzę, że miała na to wpływ :) Dla mnie jest to produkt idealny właśnie na gorące miesiące i dla cer nie wymagających. Ale z powodzeniem można go stosować w wieloetapowej pielęgnacji w pozostałe pory roku.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-l3KFNdoJsOM\/XXk0piQQ14I\/AAAAAAAAY9s\/C6OTQlePo_cM8VjX6EIfg73AaohAk7_YQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06083.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-l3KFNdoJsOM\/XXk0piQQ14I\/AAAAAAAAY9s\/C6OTQlePo_cM8VjX6EIfg73AaohAk7_YQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06083.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/odswiezajaca-maska-juicy-jelly-z.html\"\u003EODŚWIEŻAJĄCA MASKA JUICY JELLY - BIELENDA\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EKolejny produkt Bielendy i kolejny, gdzie głównym motywem są owoce! Maskę polubiłam głównie dzięki przyjemnej żelowej konsystencji, która uprzyjemniała wieczorne spa w ciepłe dni. Po jej użyciu cera była odświeżona, delikatnie nawilżona, a koloryt był wyrównany. Po prostu prezentowała się znacznie lepiej niż przed jej użyciem! Całą aplikację uprzyjemniał oczywiście słodki zapach ananasa, chociaż nie zaliczam się do wielkich fanów tego owocu :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xD4fON8N11U\/XXk0p6DNX6I\/AAAAAAAAY9w\/TryrvhYjj34GcLh24GjnBUM-wjCr0NxpwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06098.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xD4fON8N11U\/XXk0p6DNX6I\/AAAAAAAAY9w\/TryrvhYjj34GcLh24GjnBUM-wjCr0NxpwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06098.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mIpNQeocuKo\/XXk0qNUS79I\/AAAAAAAAY90\/LqKJvh48aiw9bpSZvNqOoHdAxB2ZQE5VQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06101.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mIpNQeocuKo\/XXk0qNUS79I\/AAAAAAAAY90\/LqKJvh48aiw9bpSZvNqOoHdAxB2ZQE5VQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06101.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ETUSZ DO RZĘS VOLUMIX FIBERLAST - EVELINE\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMiałam kilka maskar od Eveline i każda bardziej lub mniej się u mnie sprawdzała :) Jednak ta z ciekawą szczoteczką w opakowaniu w kolorze różowego złota chyba póki co u mnie wygrywa. Co prawda trzeba się przyzwyczaić do takiego kształtu szczoteczki, ale jak już to nam się uda to daje piękny efekt na rzęsach. Wydłuża je, dodaje objętości, pogrubia, ale jednocześnie nie daje efektu pajęczych nóżek :) Zdecydowanie warto zwrócić na nią uwagę podczas trwającej promocji na kolorówkę.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tiS32M7UMsY\/XXk0qFO2hYI\/AAAAAAAAY94\/3UsQ3wfH8g8r4rwK9lhoCybBtEu5QJVxACEwYBhgL\/s1600\/DSC06103.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tiS32M7UMsY\/XXk0qFO2hYI\/AAAAAAAAY94\/3UsQ3wfH8g8r4rwK9lhoCybBtEu5QJVxACEwYBhgL\/s1600\/DSC06103.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPOMADKA SOFT MATTE LIP CREAM - NYX, ROME\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPomadka, którą zobaczyłam u \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/\"\u003EDelishe\u003C\/a\u003E i od razu zapragnęłam mieć. W sierpniu trafiła do moich skromnych pomadkowych zbiorów dzięki \u003Ca href=\"http:\/\/www.zakatekrudej.pl\/\"\u003ERudej\u003C\/a\u003E i od tego czasu regularnie gości na moich ustach :) Ma przepiękny odcień brudnego różu, wpadającego lekko w brąz. Czasami dostrzegam w nim także fioletowe tony. Kolor jest nieoczywisty i mimo, że odcień jest ciemny to moim zdaniem jest idealny na co dzień. Będzie idealny na nadchodzącą jesień! ♥ Co do trwałości jeszcze muszę ją lepiej przetestować, ale duży plus za to, że ładnie i równomiernie schodzi z ust. Nie zauważyłam także by je przesuszała.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yln64vuxlTg\/XXk0pbbN7aI\/AAAAAAAAY9o\/SDyXmeyyecgOfL1pjUIS07p4Wkq3ywj0gCEwYBhgL\/s1600\/DSC06072.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yln64vuxlTg\/XXk0pbbN7aI\/AAAAAAAAY9o\/SDyXmeyyecgOfL1pjUIS07p4Wkq3ywj0gCEwYBhgL\/s1600\/DSC06072.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EODŻYWKA DO PAZNOKCI WITAMINOWA BOMBA - KILLYS\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa koniec produkt, który używam już od dłuższego czasu, bo od poprzedniej promocji na kolorówkę w Rossmannie. W sumie nie wiem dlaczego pokazuję go dopiero teraz :D Ogólnie nie mam większych problemów z paznokciami, chociaż zdarzało się, że od czasu do czasu mi się rozdwajały. Odkąd ją stosuję nie mam już raczej z tym problemu. Do tego paznokcie są mocne i twarde - nie wyginają się pod naciskiem. Do tego wydaje mi się, że jeszcze szybciej rosną, chociaż nie jestem pewna czy to zasługa tego produktu. To kolejny produkt na który warto zwrócić uwagę na sklepowej półce, jeśli szukacie czegoś co wzmocni Wasze paznokcie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie coś z mojej gromadki? Coś Was zainteresowało?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie kosmetyki zachwyciły Was w ostatnim czasie?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/3824710760089947886\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/kwartalni-ulubiency-kosmetyczni-3.html#comment-form","title":"Komentarze (9)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3824710760089947886"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3824710760089947886"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/kwartalni-ulubiency-kosmetyczni-3.html","title":"Kwartalni ulubieńcy kosmetyczni (3) - lipiec, sierpień, wrzesień."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jveIzBC-xeo\/XXk0ot450RI\/AAAAAAAAY9k\/_viVwd-LjgkkzOT5pgSghDOx3_QUU-oIgCEwYBhgL\/s72-c\/DSC06045.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"9"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-2290017766198655847"},"published":{"$t":"2019-09-09T14:14:00.004+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-09T14:14:41.858+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Odświeżająca maska JUICY JELLY z ananasem i witaminą C od Bielenda, czyli o moim letnim hicie."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ELato co prawda ma się ku końcowy, co nie szczególnie mi się podoba, ale dzisiaj przychodzę do Was z recenzją produktu, który towarzyszył mi podczas letnich wieczorów. W ciągu minionych tygodni bowiem bardzo chętnie sięgałam po \u003Cb\u003Eżelowa maseczkę Juicy Jelly od Bielenda z ananasem i witaminą c\u003C\/b\u003E podczas wieczornego spa. Jeśli jesteście ciekawi za co ją tak polubiłam zapraszam do czytania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EUprzedzam na wstępie, że będzie sporo zdjęć, bo nieskromnie mówiąc.. jestem z nich niesamowicie dumna :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-knpnFlpqzlM\/XXUsSPSjowI\/AAAAAAAAY74\/4TgMEhd4_cAh06z4l2w_HzeILSzRdD3QgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05373.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-knpnFlpqzlM\/XXUsSPSjowI\/AAAAAAAAY74\/4TgMEhd4_cAh06z4l2w_HzeILSzRdD3QgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05373.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-SgCFWO-u2ok\/XXUsS3w-htI\/AAAAAAAAY8A\/08a2XJuKlD8K7w5dYhBKvYSbNWVins3UwCEwYBhgL\/s1600\/DSC05402.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-SgCFWO-u2ok\/XXUsS3w-htI\/AAAAAAAAY8A\/08a2XJuKlD8K7w5dYhBKvYSbNWVins3UwCEwYBhgL\/s1600\/DSC05402.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMusicie przyznać, że samo \u003Cb\u003Eopakowanie\u003C\/b\u003E zdecydowanie przyciąga wzrok i jest niesamowicie fotogeniczne! ♥ Maskę kupujemy w kartonowym neonowym opakowaniu z ananasową grafiką. Znajdziemy na nim także wszystkie niezbędne informacje - typu skład, obietnice itd.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-auqP_7wjM1U\/XXUsTAQyBEI\/AAAAAAAAY8c\/7bwCoqR1d2gg5PBJIdFjmg5DMdev083qgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05409.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-auqP_7wjM1U\/XXUsTAQyBEI\/AAAAAAAAY8c\/7bwCoqR1d2gg5PBJIdFjmg5DMdev083qgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05409.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWłaściwe opakowanie to już przeźroczysty, zakręcany słoiczek o\u003Cb\u003E pojemności 50 ml.\u003C\/b\u003E Według producenta taka pojemność powinna starczyć na\u003Cb\u003E ok. 12 użyć.\u003C\/b\u003E U mnie została jeszcze ilość na jakieś 2 użycia, ale myślę, że w sumie będzie ich max. 10. Co prawda dokładnie tego nie liczyłam, ale z pewnością będzie ich mniej niż 12. Być może byłam mało oszczędna, sprawdzę przy okazji kolejnej wersji, bo w zapasie mam jeszcze wariant z kiwi :D Całość jest bardzo wygodna, bez problemu można kontrolować ilość produktu i wydobyć go do końca.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aXpGlPPlQGI\/XXUsSbFw23I\/AAAAAAAAY8c\/Mn-CniRB56swBqbs8JWERBNnvEfrPrkxACEwYBhgL\/s1600\/DSC05393.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aXpGlPPlQGI\/XXUsSbFw23I\/AAAAAAAAY8c\/Mn-CniRB56swBqbs8JWERBNnvEfrPrkxACEwYBhgL\/s1600\/DSC05393.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u0026nbsp;Zapach \u003C\/b\u003Emaski jest letni i owocowy, przypomina rzeczywiście słodkiego ananasa :)\u003Cb\u003E Konsystencja\u003C\/b\u003E jest bardzo przyjemna i żelowa. Mi osobiście przypomina kisiel czy zastygającą galaretę właśnie. Jak wiecie bardzo lubię takie konsystencje latem, więc stosowało mi się ją niezwykle przyjemnie. Zapomniałabym o\u003Cb\u003E żółtych kuleczkach\u003C\/b\u003E, które są w niej zatopione.. Cóż dodają jej uroku, sama lubię takie dodatki o ile nie sprawiają problemów. Tutaj rozpuszczają się przy nakładaniu maski, więc sama aplikacja czy zmywanie jest bezproblemowe ;) \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-0WUSM7VHQ8Q\/XXUsTqprtMI\/AAAAAAAAY8U\/LVntOk1Fk6ESskr4hL7S0YIeMfwi1B1TgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05434.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-0WUSM7VHQ8Q\/XXUsTqprtMI\/AAAAAAAAY8U\/LVntOk1Fk6ESskr4hL7S0YIeMfwi1B1TgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05434.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-d2gfe56ecbA\/XXUsT3sK76I\/AAAAAAAAY8c\/B8iafg1lA2Yeyu-czLMF5B31ShpGsvkbQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05446.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-d2gfe56ecbA\/XXUsT3sK76I\/AAAAAAAAY8c\/B8iafg1lA2Yeyu-czLMF5B31ShpGsvkbQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05446.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EGłówne \u003Cb\u003Edziałanie\u003C\/b\u003E maski to według producenta odświeżenie cery i dodanie jej blasku. Muszę przyznać, że zgadzam się z nimi w 100%! Cera po użyciu maski prezentuje się zdecydowanie lepiej - jest gładka, ukojona, odświeżona, a koloryt cery jest wyrównany. Zauważyłam, że twarz jest także delikatnie rozświetlona i bardziej promienna :) Da się dotrzeć także delikatne nawilżenie - nic wielkiego, bo producent nawet o takim działaniu nie wspomina, ale na lato u mnie wystarczające w zupełności.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6wTAOGVvURI\/XXUsSNevIYI\/AAAAAAAAY8g\/a7X771-lAPQ89JXcj45lstz4aKJSXztFACEwYBhgL\/s1600\/DSC05383.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6wTAOGVvURI\/XXUsSNevIYI\/AAAAAAAAY8g\/a7X771-lAPQ89JXcj45lstz4aKJSXztFACEwYBhgL\/s1600\/DSC05383.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJak na produkt za 8 zł maska okazała się dla mnie zaskakująco dobra - na miarę hitu, idealnego na lato :) Co prawda z\u003Cb\u003E dostępnością \u003C\/b\u003Emoże być już mały problem, bo w sumie od początku było z tym ciężko. Nie widziałam jej nigdy w hebe, w Rossmannie była w cenie na do widzenia. Być może będzie w super pharm, bo jakiś czas temu tam ją jeszcze widziałam. Możecie jej też szukać w mniejszych drogeriach - sama widziałam ją w wispolu, Laboo i drogeriach internetowych :) Cena regularna to \u003Cb\u003E12-24 zł,\u003C\/b\u003E ogólnie są spore różnice w cenach, więc warto przed kupnem się rozejrzeć. Sama mam jeszcze wersję kiwi o której także z pewnością jeszcze wspomnę :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PqlbHtyXogk\/XXUsTLA7W1I\/AAAAAAAAY8Y\/vtaCXBarh90onm50rWYE4xfvc6eb4cPSACEwYBhgL\/s1600\/DSC05405.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PqlbHtyXogk\/XXUsTLA7W1I\/AAAAAAAAY8Y\/vtaCXBarh90onm50rWYE4xfvc6eb4cPSACEwYBhgL\/s1600\/DSC05405.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie te galaretki od Bielenda? Jak się u Was sprawdziły?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPo jakie maski najchętniej sięgałyście tego lata?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/2290017766198655847\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/odswiezajaca-maska-juicy-jelly-z.html#comment-form","title":"Komentarze (19)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2290017766198655847"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2290017766198655847"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/odswiezajaca-maska-juicy-jelly-z.html","title":"Odświeżająca maska JUICY JELLY z ananasem i witaminą C od Bielenda, czyli o moim letnim hicie."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-knpnFlpqzlM\/XXUsSPSjowI\/AAAAAAAAY74\/4TgMEhd4_cAh06z4l2w_HzeILSzRdD3QgCEwYBhgL\/s72-c\/DSC05373.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"19"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-7663797740844532318"},"published":{"$t":"2019-08-16T12:00:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-08-16T12:00:03.288+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"esencja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"płyn micelarny"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Duet do letniej pielegnacji twarzy od Bielenda - płyn micelarny i hydro-esencja FRESH JUICE."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJak wielokrotnie wspominałam \u003Cb\u003Emarka Bielenda\u003C\/b\u003E na dobre rozgościła się w mojej pielęgnacji. W ciągu ostatnich tygodni miałam okazję testować stosunkowo\u003Cb\u003E nową serię tej marki do pielęgnacji twarzy Fresh Juice\u003C\/b\u003E. Dlatego dzisiaj przychodzę do Was z opinią na temat \u003Cb\u003Epłynu micelarnego i esencji. \u003C\/b\u003EDo wyboru mamy\u003Cb\u003E 3 wersje \u003C\/b\u003Eproduktów z tej linii - \u003Cb\u003Epomarańczową (nawilżającą), limonkową (detoksykującą) oraz ananasową (rozświetlającą).\u003C\/b\u003E Sama skusiłam się na dwie pierwsze tak aby móc poznać różne warianty. Jeśli jesteście ciekawe mojego zdania na ich temat zapraszam do czytania! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yEyNBjqRwUI\/XVAPSqXMwgI\/AAAAAAAAY1s\/n8I81O33628cGO10iU7RugU2Z0SfmdCyACEwYBhgL\/s1600\/0.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"600\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yEyNBjqRwUI\/XVAPSqXMwgI\/AAAAAAAAY1s\/n8I81O33628cGO10iU7RugU2Z0SfmdCyACEwYBhgL\/s1600\/0.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od produktu, który nieco bardziej mnie ciekawił, czyli \u003Cb\u003Ehydro-esencji.\u003C\/b\u003E Muszę przyznać, ze byłam go ciekawa, ale z drugiej strony też nieco się go obawiałam, nie do końca wiedząc jak go stosować.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-dgWbZXuDAh0\/XVAPShNvU6I\/AAAAAAAAY2o\/69g5Vk4_MdIIOKbnC9usEg-LTQFw9oDQwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04883.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-dgWbZXuDAh0\/XVAPShNvU6I\/AAAAAAAAY2o\/69g5Vk4_MdIIOKbnC9usEg-LTQFw9oDQwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04883.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od \u003Cb\u003Ewyglądu opakowania\u003C\/b\u003E - jak dla mnie jest genialne! Bardzo wakacyjne, estetyczne i dopasowane do samej serii ♥ Kosmetyk kupujemy w kartoniku na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje odnośnie składu, stosowania itd. Nie jest on jednak zapakowany dodatkowo w folię, więc dla mnie drobny minus za to. Zwłaszcza, że moje opakowanie było podarte delikatnie, więc nieco obawiałam się, że ktoś się do niego 'dobierał' :P \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cwhcWUGJnDQ\/XVAPToqsNqI\/AAAAAAAAY2g\/tYh-K7uwgScZInQcEUvodv-O6Xejya-xQCEwYBhgL\/s1600\/DSC04909.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cwhcWUGJnDQ\/XVAPToqsNqI\/AAAAAAAAY2g\/tYh-K7uwgScZInQcEUvodv-O6Xejya-xQCEwYBhgL\/s1600\/DSC04909.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWłaściwe opakowanie to \u003Cb\u003Eplastikowa buteleczka o pojemności 110 ml,\u003C\/b\u003E tak więc spora. Jest to niemal 3 razy więcej niż w moim ukochanym serum z kwasem tej marki. Z drugiej strony mamy aż \u003Cb\u003E8 miesięcy \u003C\/b\u003Ena stosowanie produktu, więc myślę, że każdy spokojnie zdąży go zużyć, o ile używa się go regularnie ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-vWIKxdEo8gk\/XVAPU8LqGZI\/AAAAAAAAY2o\/1zf4IPbBW04RtD9MASeHkuVnriqkA32kACEwYBhgL\/s1600\/DSC04939.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-vWIKxdEo8gk\/XVAPU8LqGZI\/AAAAAAAAY2o\/1zf4IPbBW04RtD9MASeHkuVnriqkA32kACEwYBhgL\/s1600\/DSC04939.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECoś do czego muszę się przyczepić to \u003Cb\u003Edozowanie produktu\u003C\/b\u003E. Cóż nie jest zbyt wygodne, bo trochę trudno kontroluje się ilość wydobywanej esencji. Dodatkowo często zasycha ona przy aplikatorze i trzeba ją czyścić. Widziałam, że sporo osób zwracało na to uwagę, wiec chyba jednak nie jestem aż tak czepialska :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-B8CUik6_Zd0\/XVAPT1jky6I\/AAAAAAAAY2o\/mKy1tghr_gUWEFPzs2MXRUbQ3Acer4Z9ACEwYBhgL\/s1600\/DSC04926.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1065\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-B8CUik6_Zd0\/XVAPT1jky6I\/AAAAAAAAY2o\/mKy1tghr_gUWEFPzs2MXRUbQ3Acer4Z9ACEwYBhgL\/s1600\/DSC04926.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach \u003C\/b\u003Ekosmetyku jest mega przyjemny, chociaż nie jestem fanką cytrusów to ten na prawdę umila aplikację! Jest bardzo świeży - idealny na lato :) \u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E moim zdaniem jest nieco podobna do serum tej marki, które tak lubię. Może odrobinę rzadsza, ale ogólnie zbliżona, nie jest to typowa woda - jak początkowo myślałam.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1aJiOPqR8DM\/XVAPUNxTnQI\/AAAAAAAAY20\/ENukqVPTyqA2EytiddkmEdoEvIKJJmRbwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04927.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1aJiOPqR8DM\/XVAPUNxTnQI\/AAAAAAAAY20\/ENukqVPTyqA2EytiddkmEdoEvIKJJmRbwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04927.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDzięki temu, że jest leciutka szybko się wchłania, chociaż jak przesadzimy z ilością to czuć ją na twarzy. Nawet przy małej ilości nie wchłania się do matu, jak zapewnia producent, dlatego też jak dla mnie odpada przy\u003Cb\u003E stosowaniu na dzień\u003C\/b\u003E. Próbowałam ją tak stosować, ale przez nieco lepką (ale w żaden sposób nie przeszkadzającą wieczorem) warstewkę podkład z nią nie współgra. \u003Cb\u003EStosowany na noc\u003C\/b\u003E przynosi skórze odświeżenie po ciężkim dniu i ukojenie. Zauważyłam też, że pozwala utrzymać cerę w ryzach o ile jest ona w dobrym stanie. Przy drobnych niedoskonałościach, które już się pojawiły nie daje z nimi rady jak serum z kwasem.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-02V1_ixYTbk\/XVAPUeP4uNI\/AAAAAAAAY2k\/Qurbs0Tmfnoeu60MiMqo_hhW8II_K6W_ACEwYBhgL\/s1600\/DSC04934.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-02V1_ixYTbk\/XVAPUeP4uNI\/AAAAAAAAY2k\/Qurbs0Tmfnoeu60MiMqo_hhW8II_K6W_ACEwYBhgL\/s1600\/DSC04934.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJak dla mnie jest to produkt idealny na lato, do stosowania solo dla osób niezbyt wymagających. U mnie się idealnie sprawdziła w takim\u0026nbsp; zastosowaniu, nie obciążając skóry. Wiem jednak, że przy wymagających cerach nie dałaby rady, wtedy już trzeba by wspomagać się innymi produktami :) Na zimę myślę, że nawet dla mnie byłaby niezbyt przydatna.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1y_1JWvI9nU\/XVAPXDEMzHI\/AAAAAAAAY2w\/fgmOpAnrlxskKDgkstHE7AmNba867gQhACEwYBhgL\/s1600\/DSC05192.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1065\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1y_1JWvI9nU\/XVAPXDEMzHI\/AAAAAAAAY2w\/fgmOpAnrlxskKDgkstHE7AmNba867gQhACEwYBhgL\/s1600\/DSC05192.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPłyn micelarny\u003C\/b\u003E znajdujemy w \u003Cb\u003E500 ml butelce\u003C\/b\u003E, więc sporej pojemności - co jak dla mnie jest jak najbardziej na plus :) Opakowanie utrzymane jest w podobnym 'klimacie' co i w hydro-esencji. Nawet \u003Cb\u003Edozownik\u003C\/b\u003E jest identyczny. Tu znowu mam pewne 'ale' co do niego, bo zauważyłam, że przy przechyleniu - mimo zamknięcia przecieka.. No ale nikt raczej nie przewozi takich butli np. na wakacje :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oWmv0fJvges\/XVAPV-PjlvI\/AAAAAAAAY20\/qQtz_w-zm0ID-6SuKxiaA7io_132hXUeQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05186.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oWmv0fJvges\/XVAPV-PjlvI\/AAAAAAAAY20\/qQtz_w-zm0ID-6SuKxiaA7io_132hXUeQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05186.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach\u003C\/b\u003E tutaj przypomina mi sok pomarańczowy, znowu jest niezwykle przyjemny i świeży! :) \u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E - wiadomo jest typowo wodnista.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENie jest to pierwszy płyn micelarny tej marki jaki miałam okazję stosować, miałam ich kilka i niemal każdy super się sprawdzał. Wiedziałam więc czego się spodziewać i się nie zawiodłam! :) Płyn świetnie radzi sobie z \u003Cb\u003Edemakijażem\u003C\/b\u003E - szybko i skutecznie zmywa podkład, puder, tusz, cienie, rozświetlacz i pomadkę, czyli mój podstawowy makijaż. Odbywa się to bez pocierania i podrażnień oczu. Nie zauważyłam jakiegoś dodatkowego \u003Cb\u003Edziałania nawilżającego\u003C\/b\u003E, ale też na nie nie liczyłam. Płyn jest zdecydowanie warty wypróbowania, niezależnie od pory roku :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-YqglNJPka_s\/XVAPWhG0ZTI\/AAAAAAAAY2s\/VE1dhsqYorIM37KYWHDckbbOEiX0jgvUACEwYBhgL\/s1600\/DSC05190.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-YqglNJPka_s\/XVAPWhG0ZTI\/AAAAAAAAY2s\/VE1dhsqYorIM37KYWHDckbbOEiX0jgvUACEwYBhgL\/s1600\/DSC05190.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EKosmetyki z serii fresh juice znajdziecie w \u003Cb\u003ERossmannie, hebe i naturze.\u003C\/b\u003E Płyn kosztuje w cenie regularnej \u003Cb\u003Eok. 17-19 zł\u003C\/b\u003E, a esencja \u003Cb\u003E26-30 zł. \u003C\/b\u003EWarto jednak polować na nie na promocji, bo zwłaszcza płyn często można na niej kupić taniej :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EW ramach tej serii dodatkowo niedawno pojawił się\u003Cb\u003E krem i peeling\u003C\/b\u003E, które z pewnością sama wypróbuję.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMiałyście już okazje wypróbować kosmetyki z tej serii? Jak u Was się sprawdziły?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/7663797740844532318\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/duet-do-letniej-pielegnacji-twarzy-od.html#comment-form","title":"Komentarze (39)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7663797740844532318"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7663797740844532318"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/duet-do-letniej-pielegnacji-twarzy-od.html","title":"Duet do letniej pielegnacji twarzy od Bielenda - płyn micelarny i hydro-esencja FRESH JUICE."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yEyNBjqRwUI\/XVAPSqXMwgI\/AAAAAAAAY1s\/n8I81O33628cGO10iU7RugU2Z0SfmdCyACEwYBhgL\/s72-c\/0.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"39"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-4177331788194742044"},"published":{"$t":"2019-08-11T11:17:00.001+02:00"},"updated":{"$t":"2019-08-11T11:19:22.801+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"elfa-pharm"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"eos"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Isana"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Oillan"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"perfecta"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Aktualna pielęgnacja twarzy - lato 2019."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cbr \/\u003EOstatni odcinek z serii dotyczącej \u003Cb\u003Emojej aktualnej pielęgnacji twarzy\u003C\/b\u003E pojawił się wiosną (\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/04\/aktualizacja-pielegnacji-twarzy-wiosna.html\"\u003Etutaj link\u003C\/a\u003E), tak więc na kolejną - \u003Cb\u003Eletnią odsłonę.\u003C\/b\u003E Zwłaszcza, że od tej pory sporo się zmieniło i w sumie nie wiele kosmetyków pojawi się z poprzedniej odsłony.\u003Cbr \/\u003ESłowem wstępu napiszę, że latem moja cera nie jest zbyt wymagająca w porównaniu do zimy np. kiedy potrzebuję dodatkowo solidnej dawki nawilżenia, bo cera lubi być wysuszona. Latem ten problem nie występuję, za to cera lubi się przetłuszczać w strefie T, tak więc królują lekkie konsystencje i kosmetyki matujące czy oczyszczające. Jeśli jesteście ciekawe jak zmieniła się moja pielęgnacja to zapraszam do czytania! :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2-jDSdTDLCU\/XU8t1Z64eSI\/AAAAAAAAY08\/uSiorRwjMW4pGOBwlLC7899qnZX5ZnorQCLcBGAs\/s1600\/DSC05540.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2-jDSdTDLCU\/XU8t1Z64eSI\/AAAAAAAAY08\/uSiorRwjMW4pGOBwlLC7899qnZX5ZnorQCLcBGAs\/s1600\/DSC05540.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EPŁYN MICELARNY FRESH JUICE - BIELENDA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EPierwszym krokiem mojej wieczornej pielęgnacji jest zmycie makijażu, które na dobrą sprawę zazwyczaj ma miejsce już po południu jak wrócę z pracy :D Tym razem w tym celu służy mi płyn micelarny od Bielendy z nowej owocowej serii - fresh juice. Jak zwykle jestem bardzo zadowolona z płynu tej firmy, bo skutecznie i szybko usuwa makijaż. Nie podrażnia oczu, a aplikację umila przyjemny - pomarańczowy zapach ;) Myślę, że będę często wracać do tej serii, bo jest równie dobra jak ukochana linia Expert Czystej Skóry.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lXwwU0SPL4M\/XU8t1HJ55MI\/AAAAAAAAY00\/oIdaD5cs_oU7pygKBzqWhK3qHOKR9b6cQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05550.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lXwwU0SPL4M\/XU8t1HJ55MI\/AAAAAAAAY00\/oIdaD5cs_oU7pygKBzqWhK3qHOKR9b6cQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05550.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMYDŁO Z ZIELONĄ GLINKĄ I ALOESEM - ELFA PHARM\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EKolejnym krokiem jest mycie twarzy, do którego już od jakiegoś czasu używam mydełek. Tym razem jednak skusiłam się na nie znane mi wcześniej mydełko O'herbal z glinką i aloesem. Miałam już kilka innych mydeł tej firmy i były świetne, a ta nowość spisuje się równie dobrze. Dodatkowo mam wrażenie, że jest nieco większe od starszych wersji, ale mogę się mylić.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--Fky4fAEVRQ\/XU8t1OpM3OI\/AAAAAAAAY04\/gygnHlufakYH_MHdVfvunCNjXsDjNpzGACEwYBhgL\/s1600\/DSC05561.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--Fky4fAEVRQ\/XU8t1OpM3OI\/AAAAAAAAY04\/gygnHlufakYH_MHdVfvunCNjXsDjNpzGACEwYBhgL\/s1600\/DSC05561.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ENAWILŻAJĄCY TONIK DO TWARZY - VIANEK\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EOdkąd poznałam naturalne toniki Vianka jestem im wierna, bo zobaczyłam jak bardzo różnią się działaniem np. od tych Ziaji. Tamte w sumie tylko odświeżały cerę, a te dodatkowo widocznie ją nawilżają, przygotowując twarz do kolejnych etapów pielęgnacji. Mam jednak wrażenie, że na lato dla mojej cery lepszy byłby tonik z serii normalizującej. Ten z nawilżającej wydaje mi się momentami zbyt 'bogaty' dla mojej przetłuszczającej się cery.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tIyv5Scc1f8\/XU8t2QvShAI\/AAAAAAAAY1A\/doI7xQrndogpHdolyco3nxj_iZCh_U53wCEwYBhgL\/s1600\/DSC05570.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tIyv5Scc1f8\/XU8t2QvShAI\/AAAAAAAAY1A\/doI7xQrndogpHdolyco3nxj_iZCh_U53wCEwYBhgL\/s1600\/DSC05570.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EESENCJA FRESH JUICE - BIELENDA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EKREM YOUR TIME IS GREEN - PERFECTA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EKolejno, zależnie od dnia sięgam po esencję Bielendy lub krem Perfecta. Czasami też zdarza mi się używać ich razem, ale szczerze mówiąc rzadko. Pierwszy z produktów ma leciutką konsystencję (bliską do tej w ukochanym serum z kwasem), szybko się wchłania i mam wrażenie, że utrzymuje cerę w ryzach. Latem jest w zupełności dla mnie wystarczający ;) Jeśli chodzi o krem to mam go od niedawna, ale jest równie przyjemny - chociaż konsystencja jest kremowa to jednocześnie także lekka. Ma genialny zapach - jakby cytrusowy, herbaciany, ale i odrobinę miętowy. Daje dobry efekt matu, więc często nakładam go także rano pod makijaż (według przeznaczenia producenta).\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xT9ABaxXO88\/XU8t2hc973I\/AAAAAAAAY1E\/QZ27fxk8UHUdlarTf-GHz9FryHZvzEiAgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05587.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xT9ABaxXO88\/XU8t2hc973I\/AAAAAAAAY1E\/QZ27fxk8UHUdlarTf-GHz9FryHZvzEiAgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05587.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cb\u003EKREM POD OCZY I NA POWIEKI - OILLAN\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMASECZKA NA OCZY I USTA - ISANA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EKrem Oillan to chyba jeden z niewielu produktów w tym zestawieniu, który powtarza się z poprzedniego odcinka. Cóż nie była zbyt regularna w kremowaniu okolic oczu, jednak w ciągu ostatnich tygodni się to zmieniło i chyba nie było dnia bez użycia kremu! Tak więc Oillan jest już na wykończeniu i pewnie następnym razem zobaczycie coś nowego :) Nie mniej jednak jest bardzo dobry - odpowiednio (jak na moje potrzeby) nawilża delikatną okolicę oczu. Zdarzało mi się też zamiast tego produktu używać maski isana, która jest meeeega wydajna. U mnie jedna saszetka (stanowiąca 1\/4) starczyła jakoś na nieco ponad tydzień (!). Jak na taką cenę też uważam, że jest godny uwagi.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jueiKwAs-y0\/XU8t3qw3t4I\/AAAAAAAAY1Q\/Y7OQeei1HtcB8cptF5nsR0ecCrwtbzKZACEwYBhgL\/s1600\/DSC05619.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jueiKwAs-y0\/XU8t3qw3t4I\/AAAAAAAAY1Q\/Y7OQeei1HtcB8cptF5nsR0ecCrwtbzKZACEwYBhgL\/s1600\/DSC05619.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EPEELING POTRÓJNA SIŁA ZŁUSZCZANIA - PERFECTA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMIĘTOWY PEELING DO UST - HANIA BEAUTY\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EBALSAM DO UST - EOS\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003ETutaj zaczynają się już produkty, których nie używam codziennie, ale kilka razy w tygodniu - zależnie od potrzeb skóry. Po peeling Perfecta sięgam zazwyczaj przed nałożeniem masek, o których za chwilę. Jak na obietnicę potrójnego złuszczania jest nieco za słaby, niby coś robi, ale jak na moje potrzeby nie jest w 100% zadowalający.\u003Cbr \/\u003EDo pielęgnacji ust używam 2 produktów, pierwszym z nich jest peeling od Hani. Który jest szczególnie fajny właśnie na lato dzięki posiadaniu miętowego zapachu\/smaku. W kwestii nakładania pomadek nadal jestem niezbyt regularna w lecie, niestety.. W ciepłych miesiącach moje usta nie są zbyt wymagające, więc nie czuję zbytniego przymusu stosowania tego typu produktów. Jednak jeśli to już następuje sięgam po waniliowy balsam eos, którego.. nie lubię :D\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-SyQe_Cg2bok\/XU8t2oJFVNI\/AAAAAAAAY1I\/qEkZJxMvKrokJfL59PkEjg-Yfr2mjw_3gCEwYBhgL\/s1600\/DSC05600.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-SyQe_Cg2bok\/XU8t2oJFVNI\/AAAAAAAAY1I\/qEkZJxMvKrokJfL59PkEjg-Yfr2mjw_3gCEwYBhgL\/s1600\/DSC05600.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMASECZKI DO TWARZY - BIELENDA, PERFECTA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EOczyszczające maseczki są obowiązkowym punktem programu u mnie w lecie (ale i nie tylko). Tym razem taką maską jest Perfecta, całkiem przyjemna, chociaż bardziej doraźna niż długotrwała. Oprócz tego zawsze otwartą mam także drugą maskę o innym działaniu, często nawilżającym. Ale tym razem jest to odświeżająca maska Bielenda o zapachu ananasa. Uznałam, że lato to idealny okres na jej testowanie, jednak jeszcze nie wyrobiłam na jej temat opinii.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-kq39oMpmpz4\/XU8t3KtkrnI\/AAAAAAAAY1M\/PW4GRUiVh7Ayh96RST9Dlt-mbh62U79nACEwYBhgL\/s1600\/DSC05611.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-kq39oMpmpz4\/XU8t3KtkrnI\/AAAAAAAAY1M\/PW4GRUiVh7Ayh96RST9Dlt-mbh62U79nACEwYBhgL\/s1600\/DSC05611.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMASKI W PŁACHCIE, SASZETKI - BALEA, SEPHORA, PERFECTA, BEBEAUTY\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EJak zawsze znajdą się też saszetki do jednorazowego wypróbowania. Z tego grona miałam już maski bebeauty i czarną peel off. Wszystkie były okej, ale bez szału :D\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ETak prezentuje się moja pielęgnacja. Dużo, mało? Powiedziałabym standardowo jak na mnie, bo od lat mam stałe punkty pielęgnacji, zmieniam jedynie marki testując nowości :) Pisząc ten post uświadomiłam sobie, że sporo tutaj \u003Cb\u003EBielendy\u003C\/b\u003E - ale to raczej standardowe dla mnie i\u003Cb\u003E Perfecty \u003C\/b\u003E- kosmetyki tej marki kupiłam w niskich cenach godnych wypróbowania. Wcześniej jakoś nie kusiła mnie ta marka.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECoś Was kusi? Coś znacie? O czymś chcecie przeczytać?\u003C\/b\u003E - dajcie znać w komentarzach :)\u003Cbr \/\u003EW najbliższych dniach o sporej części produktów z tego posta będę pisać recenzję, więc dzisiejszy wpis jest niejako ich zapowiedzią :) \u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/4177331788194742044\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/aktualna-pielegnacja-twarzy-lato-2019.html#comment-form","title":"Komentarze (27)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4177331788194742044"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4177331788194742044"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/aktualna-pielegnacja-twarzy-lato-2019.html","title":"Aktualna pielęgnacja twarzy - lato 2019."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2-jDSdTDLCU\/XU8t1Z64eSI\/AAAAAAAAY08\/uSiorRwjMW4pGOBwlLC7899qnZX5ZnorQCLcBGAs\/s72-c\/DSC05540.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"27"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-4425446262061761163"},"published":{"$t":"2019-08-06T13:33:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-08-06T13:33:06.831+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"balsam do ciała"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"ciało"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"}],"title":{"type":"text","$t":"Melonowy balsam do ciała Exotic Paradise, czyli nowość od Bielenda."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EBielenda\u003C\/b\u003E wciąż zaskakuje nas nowościami, często będącymi całą linią produktów. Jedną z takich nowości jest \u003Cb\u003Eseria Exotic Paradise\u003C\/b\u003E wśród której znajdziemy \u003Cb\u003Ebalsamy do ciała, peelingi oraz olejki do kąpieli i pod prysznic.\u003C\/b\u003E Do wyboru mamy kilka wersji w iście wakacyjnych zapachach: \u003Cb\u003Emelon (nawilżający), papaja (regenerujący), figa (odżywczy) i pitaja (ujędrniający)\u003C\/b\u003E. Mój wybór zapachu był oczywisty, jeśli mnie odwiedzacie dłużej wiecie, że uwielbiam woń \u003Cb\u003Emelona\u003C\/b\u003E w kosmetykach :) Akurat potrzebowałam \u003Cb\u003Ebalsamu do ciała\u003C\/b\u003E, więc skusiłam się właśnie na niego, ale i peelingi wyglądają bardzo kusząco i pewnie też będą moje. Aktualnie kończę powoli swój produkt z tej serii, więc uznałam, że warto o nim napisać. Zwłaszcza, że w poście z nowościami wiele z Was pisało, że jest ciekawe jak się sprawdza, a recenzji tej wakacyjnej serii Bielendy z tego co widziałam nie ma praktycznie wcale :D Tak więc zapraszam, być może komuś moja opinia się przyda!\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-x9HiNc85fQQ\/XUa69HcjWgI\/AAAAAAAAYzI\/LvtFfLh_99YCHT91tdcYfIL0IKPlloc7ACEwYBhgL\/s1600\/DSC05202.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-x9HiNc85fQQ\/XUa69HcjWgI\/AAAAAAAAYzI\/LvtFfLh_99YCHT91tdcYfIL0IKPlloc7ACEwYBhgL\/s1600\/DSC05202.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJuż sam \u003Cb\u003Ewygląd\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003Eserii Exotic Paradise\u003C\/b\u003E krzyczy do nas niemal z półki. Jest bardzo oryginalny i letni - każda z wersji utrzymana jest w neonowej kolorystyce, która wyróżnia się w drogeriach. \u003Cb\u003EOpakowanie\u003C\/b\u003E balsamu to miękka, plastikowa tubka o pojemności 250 ml, tak więc nieco większej niż standardowe 200 ml ;) Jest ona zakręcana, co dla mnie jest małym minusem, bo sama wolę jednak zamykania na zatrzask. Mogłabym się też przyczepić do białych napisów, które nie są jakoś super widoczne, ale to takie małe wady - do wybaczenia :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-XkHRV5Hp4hg\/XUa6-iJXNOI\/AAAAAAAAYzQ\/AcoTZJBEzOMHwiZ7JlCIg1ov83VroFuCACEwYBhgL\/s1600\/DSC05240.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-XkHRV5Hp4hg\/XUa6-iJXNOI\/AAAAAAAAYzQ\/AcoTZJBEzOMHwiZ7JlCIg1ov83VroFuCACEwYBhgL\/s1600\/DSC05240.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u0026nbsp;Zapach \u003C\/b\u003Eto coś co zdecydowanie wyróżnia ten balsam i jest jednym z jego największych atutów! Jest bardzo soczysty, świeży i wakacyjny ♥ Nie jest moim zdaniem sztuczny, fanki melona z pewnością będą zadowolone :) Warto też wspomnieć, że utrzymuje się na ciele i jest nawet wyczuwalny przez inne osoby w naszym otoczeniu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-IcNszleJ4Zg\/XUa6-5d96PI\/AAAAAAAAYzw\/FL5XpB2w2X8jsOH_hcLQycO_PzE6HoTvwCEwYBhgL\/s1600\/DSC05245.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-IcNszleJ4Zg\/XUa6-5d96PI\/AAAAAAAAYzw\/FL5XpB2w2X8jsOH_hcLQycO_PzE6HoTvwCEwYBhgL\/s1600\/DSC05245.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E z kolei nie wyróżnia się na dobrą sprawę niczym szczególnym, jest typowa dla balsamów. Jest lekka, powiedziałabym jogurtowa - łatwo się ją rozsmarowuje na ciele, nie smuży podczas nakładania.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-dZI9QldWGao\/XUa69H7abcI\/AAAAAAAAYzg\/1qJhlHIs4Nw9JNvrA6boan7tm632xne-QCEwYBhgL\/s1600\/DSC05219.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-dZI9QldWGao\/XUa69H7abcI\/AAAAAAAAYzg\/1qJhlHIs4Nw9JNvrA6boan7tm632xne-QCEwYBhgL\/s1600\/DSC05219.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9Wo6Am7CsFc\/XUa9M7sY7iI\/AAAAAAAAYz4\/jxO3tGnQ2jENTfxhALAWMgKf9NYQURMVQCLcBGAs\/s1600\/DSC05235.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9Wo6Am7CsFc\/XUa9M7sY7iI\/AAAAAAAAYz4\/jxO3tGnQ2jENTfxhALAWMgKf9NYQURMVQCLcBGAs\/s1600\/DSC05235.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPo nałożeniu \u003C\/b\u003Enie wchłania się może momentalnie, ale nie musimy też jakoś mega długo czekać na całkowite wchłonięcie. O ile oczywiście nie przesadzimy z ilością balsamu.. :D Zostawia on po sobie delikatną warstewkę, ale nie z tych tłustych, a 'ochronnych' dających uczucie nawilżenia. A jeśli już o nim mowa to muszę przyznać, że jeszcze następnego dnia rano czuć, że wieczorem stosowałyśmy balsam, więc całkiem fajnie. Skóra jest wygładzona i pachnąca, a przez to, że konsystencja nie jest jakaś typowo lekka i żelowa balsam nada się nawet na jesień, czy dla niezbyt wymagających na zimę :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Qk_Z9z52kXk\/XUa9N4ohWvI\/AAAAAAAAYz8\/qA1PyeFRzLMCD3a8HWpwxu8XeoNRWu3XwCLcBGAs\/s1600\/DSC05203.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Qk_Z9z52kXk\/XUa9N4ohWvI\/AAAAAAAAYz8\/qA1PyeFRzLMCD3a8HWpwxu8XeoNRWu3XwCLcBGAs\/s1600\/DSC05203.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EMinusem balsamu może być jego słaba \u003Cb\u003Edostępność.\u003C\/b\u003E Na tą chwilę nie widziałam go w większych drogeriach typu Rossmann, czy Hebe (jeśli się mylę dajcie znać). Sama kupiłam go w drogerii Laboo za \u003Cb\u003E17,90 zł.\u003C\/b\u003E Ale widziałam je także w wispolu oraz drogeriach internetowych. Jeśli chodzi o ceny to regularne wahają się właśnie tak od 16 do 20 zł.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie już tą serię? Jakie zapachy w kosmetykach są Waszymi ulubionymi?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/4425446262061761163\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/melonowy-balsam-do-ciaa-exotic-paradise.html#comment-form","title":"Komentarze (18)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4425446262061761163"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4425446262061761163"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/melonowy-balsam-do-ciaa-exotic-paradise.html","title":"Melonowy balsam do ciała Exotic Paradise, czyli nowość od Bielenda."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-x9HiNc85fQQ\/XUa69HcjWgI\/AAAAAAAAYzI\/LvtFfLh_99YCHT91tdcYfIL0IKPlloc7ACEwYBhgL\/s72-c\/DSC05202.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"18"}}]}});