// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420"},"updated":{"$t":"2019-09-20T20:36:08.650+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"twarz"},{"term":"film"},{"term":"Przegląd kulturalny"},{"term":"muzyka"},{"term":"Bielenda"},{"term":"maseczka do twarzy"},{"term":"denko"},{"term":"ciało"},{"term":"książki"},{"term":"kolorówka"},{"term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"term":"nowości"},{"term":"paznokcie"},{"term":"Evree"},{"term":"peeling"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"włosy"},{"term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"Balea"},{"term":"pielęgnacja twarzy"},{"term":"serial"},{"term":"makijaż"},{"term":"Eveline"},{"term":"Lirene"},{"term":"kosmetyczne premiery"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"podkład"},{"term":"wibo"},{"term":"catrice"},{"term":"maska\/odżywka do włosów"},{"term":"naturalnie"},{"term":"peeling do twarzy"},{"term":"tanie kosmetyki"},{"term":"ziaja"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Vianek"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"elfa-pharm"},{"term":"lovely"},{"term":"pielegnacja"},{"term":"zagraniczne kosmetyki"},{"term":"puder"},{"term":"Alterra"},{"term":"Farmona"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"szampon"},{"term":"tołpa"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"AA"},{"term":"Isana"},{"term":"Organic shop"},{"term":"Sylveco"},{"term":"bebeauty"},{"term":"dm"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"miyo"},{"term":"perfecta"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"mini recenzje"},{"term":"tonik"},{"term":"Biolove"},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"bell"},{"term":"essence"},{"term":"kobo"},{"term":"Holika holika"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Oillan"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Tutti Frutti"},{"term":"miss sporty"},{"term":"nivea"},{"term":"promocja na kolorówkę w Rossmannie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"selfie project"},{"term":"wzorki na paznokciach"},{"term":"#Blogerkipolecaja"},{"term":"Dr.Konopka's"},{"term":"Garnier"},{"term":"Kallos"},{"term":"Marion"},{"term":"Miya"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"alverde"},{"term":"avon"},{"term":"ecocera"},{"term":"eos"},{"term":"hity roku"},{"term":"mus do ciała"},{"term":"my secret"},{"term":"mydło do ciała i włosów"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"planet spa"},{"term":"pomadka"},{"term":"prywatnie"},{"term":"serum"},{"term":"soraya"},{"term":"tag"},{"term":"wcierka"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"Barwa"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"L'biotica"},{"term":"Loreal"},{"term":"Luksja"},{"term":"Maxfactor"},{"term":"Natura Estonica"},{"term":"Petal Fresh"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Vipera"},{"term":"celia"},{"term":"cienie do brwi"},{"term":"gliss kur"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"liście manuka"},{"term":"mariza"},{"term":"niekosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"oceania"},{"term":"odżywka do paznokci"},{"term":"peeling do skóry głowy"},{"term":"pianka do twarzy"},{"term":"przegląd marki"},{"term":"wishlista"},{"term":"wygląd bloga"},{"term":"4 pory roku"},{"term":"Balmi"},{"term":"Bi-es"},{"term":"Biotaniqe"},{"term":"Fa"},{"term":"Flormar"},{"term":"Himalaya"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Jantar"},{"term":"Joanna"},{"term":"KillyS"},{"term":"La Rive"},{"term":"Makeup Revolution"},{"term":"NYX"},{"term":"Organique"},{"term":"Originals"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Tatry"},{"term":"Ulubione blogi"},{"term":"Venus"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"anatomicals"},{"term":"buna"},{"term":"delia"},{"term":"dermena"},{"term":"efektima"},{"term":"esencja"},{"term":"hean"},{"term":"kolastyna"},{"term":"korektor pod oczy"},{"term":"krem bb"},{"term":"krem cc"},{"term":"kulturalne podsumowanie roku"},{"term":"lemax"},{"term":"lifestyle"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"naklejki wodne"},{"term":"olejek do twarzy"},{"term":"organizacja"},{"term":"oriflame"},{"term":"peeling do rąk"},{"term":"pianka pod prysznic"},{"term":"podróże"},{"term":"promocja na pielęgnacje twarzy w Rossmannie"},{"term":"skarpetki złuszczające"},{"term":"top coat"},{"term":"treaclemoon"},{"term":"tusz do rzęs"},{"term":"usta"},{"term":"wyjazdowa kosmetyczka"},{"term":"żel aloesowy"},{"term":"żel do brwi"}],"title":{"type":"text","$t":"me \u0026 my passions"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/Eveline?alt=json-in-script\u0026max-results=5"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/Eveline"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/Eveline\/-\/Eveline?alt=json-in-script\u0026start-index=6\u0026max-results=5"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"16"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"5"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-3824710760089947886"},"published":{"$t":"2019-09-19T14:30:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-19T14:30:03.682+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Eveline"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"KillyS"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"NYX"}],"title":{"type":"text","$t":"Kwartalni ulubieńcy kosmetyczni (3) - lipiec, sierpień, wrzesień."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPrzed weekendem przygotowałam dla Was luźny wpis z \u003Cb\u003Ekwartalnymi ulubieńcami kosmetycznymi.\u003C\/b\u003E Jest to odsłona obejmująca wakacyjne miesiące, więc sporo kosmetyków z tego grona to produkty typowo letnie. Jednak znajdzie się też i coś już bardziej jesiennego.. :)\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECo prawda wrzesień jeszcze się nie skończył, ale myślę, że przez najbliższy tydzień nie odkryję już jakiegoś hitu na miarę ulubieńca. A nawet jeśli.. zawsze mogę umieścić go w kolejnej odsłonie ulubieńców! :D Bez przedłużania zapraszam do czytania, jeśli jesteście ciekawe co mnie tym razem zachwyciło.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jveIzBC-xeo\/XXk0ot450RI\/AAAAAAAAY9k\/_viVwd-LjgkkzOT5pgSghDOx3_QUU-oIgCEwYBhgL\/s1600\/DSC06045.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jveIzBC-xeo\/XXk0ot450RI\/AAAAAAAAY9k\/_viVwd-LjgkkzOT5pgSghDOx3_QUU-oIgCEwYBhgL\/s1600\/DSC06045.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETak prezentuje się dzisiejsza gromadka - znalazło się i coś z pielęgnacji i z kolorówki co mnie niesamowicie cieszy! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ISHuLzOn9lg\/XXk0onTMJHI\/AAAAAAAAY9g\/qH81aSWhKAAmp0hwTAUCqPJFgcKkrbAlwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06061.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ISHuLzOn9lg\/XXk0onTMJHI\/AAAAAAAAY9g\/qH81aSWhKAAmp0hwTAUCqPJFgcKkrbAlwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06061.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/duet-do-letniej-pielegnacji-twarzy-od.html\"\u003ENAWILŻAJĄCY PŁYN MICELARNY BIELENDA - FRESH JUICE\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli jesteście ze mną już od jakiegoś czasu to doskonale wiecie, że płyny micelarne Bielenda to moi totalni ulubieńcy! Często do nich wracam, zmieniając wersje i praktycznie każdy się super u mnie sprawdza :) Tym razem kończę ten ze stosunkowo nowej serii fresh juice i jestem niemal tak samo zachwycona jego działaniem jak moim dotychczasowym ulubieńcem, czyli nawilżającą wersją płynu z serii Expert Czystej Skóry. Produkt świetnie radzi sobie z demakijażem, nie podrażnia oczu i dodatkowo pięknie pachnie sokiem pomarańczowym umilając aplikację ♥ Na pewno skuszę się na pozostałe wersje płynów z tej serii, bo są to kosmetyki idealne nie tylko na lato!\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-M6eu-HPSH3o\/XXk0onDO_JI\/AAAAAAAAY9c\/iMDTPqbsmSo8RCqNbj1K9bjdNT4esBOxQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06049.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-M6eu-HPSH3o\/XXk0onDO_JI\/AAAAAAAAY9c\/iMDTPqbsmSo8RCqNbj1K9bjdNT4esBOxQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06049.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/duet-do-letniej-pielegnacji-twarzy-od.html\"\u003EDETOKSYKUJĄCA HYDRO-ESENCJA FRESH JUICE - BIELENDA\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETutaj mamy znowu taką samą owocową serie co w wypadku płynu micelarnego. Latem moja cera nie jest zbyt wymagająca, za to łatwo się przetłuszcza, więc w tym czasie preferuję lżejsze konsystencje kosmetyków do jej pielęgnacji. Esencja właśnie taką posiada, do tego szybciutko się wchłania, dbając o stan cery dzięki zawartości kwasu salicylowego. Podczas jej stosowania nie miałam większych problemów z niedoskonałościami, więc wierzę, że miała na to wpływ :) Dla mnie jest to produkt idealny właśnie na gorące miesiące i dla cer nie wymagających. Ale z powodzeniem można go stosować w wieloetapowej pielęgnacji w pozostałe pory roku.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-l3KFNdoJsOM\/XXk0piQQ14I\/AAAAAAAAY9s\/C6OTQlePo_cM8VjX6EIfg73AaohAk7_YQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06083.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-l3KFNdoJsOM\/XXk0piQQ14I\/AAAAAAAAY9s\/C6OTQlePo_cM8VjX6EIfg73AaohAk7_YQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06083.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/odswiezajaca-maska-juicy-jelly-z.html\"\u003EODŚWIEŻAJĄCA MASKA JUICY JELLY - BIELENDA\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EKolejny produkt Bielendy i kolejny, gdzie głównym motywem są owoce! Maskę polubiłam głównie dzięki przyjemnej żelowej konsystencji, która uprzyjemniała wieczorne spa w ciepłe dni. Po jej użyciu cera była odświeżona, delikatnie nawilżona, a koloryt był wyrównany. Po prostu prezentowała się znacznie lepiej niż przed jej użyciem! Całą aplikację uprzyjemniał oczywiście słodki zapach ananasa, chociaż nie zaliczam się do wielkich fanów tego owocu :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xD4fON8N11U\/XXk0p6DNX6I\/AAAAAAAAY9w\/TryrvhYjj34GcLh24GjnBUM-wjCr0NxpwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06098.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xD4fON8N11U\/XXk0p6DNX6I\/AAAAAAAAY9w\/TryrvhYjj34GcLh24GjnBUM-wjCr0NxpwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06098.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mIpNQeocuKo\/XXk0qNUS79I\/AAAAAAAAY90\/LqKJvh48aiw9bpSZvNqOoHdAxB2ZQE5VQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06101.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mIpNQeocuKo\/XXk0qNUS79I\/AAAAAAAAY90\/LqKJvh48aiw9bpSZvNqOoHdAxB2ZQE5VQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06101.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ETUSZ DO RZĘS VOLUMIX FIBERLAST - EVELINE\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMiałam kilka maskar od Eveline i każda bardziej lub mniej się u mnie sprawdzała :) Jednak ta z ciekawą szczoteczką w opakowaniu w kolorze różowego złota chyba póki co u mnie wygrywa. Co prawda trzeba się przyzwyczaić do takiego kształtu szczoteczki, ale jak już to nam się uda to daje piękny efekt na rzęsach. Wydłuża je, dodaje objętości, pogrubia, ale jednocześnie nie daje efektu pajęczych nóżek :) Zdecydowanie warto zwrócić na nią uwagę podczas trwającej promocji na kolorówkę.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tiS32M7UMsY\/XXk0qFO2hYI\/AAAAAAAAY94\/3UsQ3wfH8g8r4rwK9lhoCybBtEu5QJVxACEwYBhgL\/s1600\/DSC06103.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tiS32M7UMsY\/XXk0qFO2hYI\/AAAAAAAAY94\/3UsQ3wfH8g8r4rwK9lhoCybBtEu5QJVxACEwYBhgL\/s1600\/DSC06103.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPOMADKA SOFT MATTE LIP CREAM - NYX, ROME\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPomadka, którą zobaczyłam u \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/\"\u003EDelishe\u003C\/a\u003E i od razu zapragnęłam mieć. W sierpniu trafiła do moich skromnych pomadkowych zbiorów dzięki \u003Ca href=\"http:\/\/www.zakatekrudej.pl\/\"\u003ERudej\u003C\/a\u003E i od tego czasu regularnie gości na moich ustach :) Ma przepiękny odcień brudnego różu, wpadającego lekko w brąz. Czasami dostrzegam w nim także fioletowe tony. Kolor jest nieoczywisty i mimo, że odcień jest ciemny to moim zdaniem jest idealny na co dzień. Będzie idealny na nadchodzącą jesień! ♥ Co do trwałości jeszcze muszę ją lepiej przetestować, ale duży plus za to, że ładnie i równomiernie schodzi z ust. Nie zauważyłam także by je przesuszała.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yln64vuxlTg\/XXk0pbbN7aI\/AAAAAAAAY9o\/SDyXmeyyecgOfL1pjUIS07p4Wkq3ywj0gCEwYBhgL\/s1600\/DSC06072.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yln64vuxlTg\/XXk0pbbN7aI\/AAAAAAAAY9o\/SDyXmeyyecgOfL1pjUIS07p4Wkq3ywj0gCEwYBhgL\/s1600\/DSC06072.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EODŻYWKA DO PAZNOKCI WITAMINOWA BOMBA - KILLYS\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa koniec produkt, który używam już od dłuższego czasu, bo od poprzedniej promocji na kolorówkę w Rossmannie. W sumie nie wiem dlaczego pokazuję go dopiero teraz :D Ogólnie nie mam większych problemów z paznokciami, chociaż zdarzało się, że od czasu do czasu mi się rozdwajały. Odkąd ją stosuję nie mam już raczej z tym problemu. Do tego paznokcie są mocne i twarde - nie wyginają się pod naciskiem. Do tego wydaje mi się, że jeszcze szybciej rosną, chociaż nie jestem pewna czy to zasługa tego produktu. To kolejny produkt na który warto zwrócić uwagę na sklepowej półce, jeśli szukacie czegoś co wzmocni Wasze paznokcie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie coś z mojej gromadki? Coś Was zainteresowało?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie kosmetyki zachwyciły Was w ostatnim czasie?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/3824710760089947886\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/kwartalni-ulubiency-kosmetyczni-3.html#comment-form","title":"Komentarze (9)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3824710760089947886"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3824710760089947886"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/kwartalni-ulubiency-kosmetyczni-3.html","title":"Kwartalni ulubieńcy kosmetyczni (3) - lipiec, sierpień, wrzesień."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jveIzBC-xeo\/XXk0ot450RI\/AAAAAAAAY9k\/_viVwd-LjgkkzOT5pgSghDOx3_QUU-oIgCEwYBhgL\/s72-c\/DSC06045.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"9"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-209119918727326639"},"published":{"$t":"2019-04-06T12:20:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-04-06T12:20:11.752+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Eveline"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"makijaż"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"podkład"}],"title":{"type":"text","$t":"Eveline Liquid Control HD - podkład dający efekt baby face? Czyli o tym jak wielki hit blogosfery okazał się u mnie wielkim rozczarowaniem."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJak pewnie większość z Was wie za nieco ponad tydzień rusza w Rossmannie kolejna edycja\u0026nbsp; \u003Cb\u003Epromocji -55% na kolorówkę\u003C\/b\u003E. Dlatego uznałam, że to idealny moment na napisanie recenzji na temat \u003Cb\u003Epodkładu\u003C\/b\u003E, który na ostatniej promocji był poszukiwany przez sporą część dziewczyn, po tym jak został \u003Cb\u003Eokrzyknięty hitem\u003C\/b\u003E w internecie. Niestety sama nie podzielam wielkich zachwytów na jego temat - dlaczego? O tym opowiem w dzisiejszym wpisie ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9lWOiKVBp4o\/XJz8GS5Yj4I\/AAAAAAAAYUU\/jfe5SKvXAWg92cJWpegIyilHl3KnNnhRACEwYBhgL\/s1600\/DSC02553.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9lWOiKVBp4o\/XJz8GS5Yj4I\/AAAAAAAAYUU\/jfe5SKvXAWg92cJWpegIyilHl3KnNnhRACEwYBhgL\/s1600\/DSC02553.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EOpakowanie\u003C\/b\u003E to szklana matowa butelka z czarnym napisami. Produkt \u003Cb\u003Eaplikujemy za pomocą pipety \u003C\/b\u003E- u mnie było to 1 spotkanie z taką formą aplikacji podkładu. Muszę przyznać, że o ile np. w serum Bielendy bardzo lubię taką formę dozowania produktu tak tutaj od początku się z nią nie polubiłam.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-lzgIrIb8bjo\/XJz8IbsRyTI\/AAAAAAAAYUw\/ZasQonyo3-83-qkoQavs0OZoDwRmsL01QCEwYBhgL\/s1600\/DSC02617.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-lzgIrIb8bjo\/XJz8IbsRyTI\/AAAAAAAAYUw\/ZasQonyo3-83-qkoQavs0OZoDwRmsL01QCEwYBhgL\/s1600\/DSC02617.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETrzeba mocno uważać, żeby nie pobrudzić ubrań i wszystkiego do wkoło. Zwłaszcza, że \u003Cb\u003Ekonsystencja\u003C\/b\u003E jest bardzo rzadka, wręcz płynna.. Z czasem nieco przyzwyczaiłam się już do takiej formy, ale i tak zdecydowanie nie jestem jej fanką. Wolę bardziej kremowe podkłady i to w tubce czy opakowaniu z pompką.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-VqGMQATfl8E\/XJz8HhPvHOI\/AAAAAAAAYVA\/VDGG3vTLfcsd9WTUBMW7xtpwV24ULK1_ACEwYBhgL\/s1600\/DSC02581.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-VqGMQATfl8E\/XJz8HhPvHOI\/AAAAAAAAYVA\/VDGG3vTLfcsd9WTUBMW7xtpwV24ULK1_ACEwYBhgL\/s1600\/DSC02581.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Ekolorystykę \u003C\/b\u003Eto w gamie dostępnych jest \u003Cb\u003E6 odcieni\u003C\/b\u003E. Ja sama posiadam najjaśniejszy - \u003Cb\u003E005 Ivory. \u003C\/b\u003ENa początku podkład wydawał mi się bardzo jasny, idealny wręcz na zimę, więc stwierdziłam, że może on poczekać na swoje użycie. Niestety gdy sięgnęłam po niego po kilku miesiącach okazało się, że podkład znacznie ściemniał.. Jak zauważyła \u003Ca href=\"https:\/\/www.subiektywnepiekno.pl\/\"\u003ENatalia\u003C\/a\u003E widać to nawet już w butelce. Poniżej na 2 zdjęciach możecie zobaczyć zdjęcie koloru niedługo po kupnie:\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-nSJWvBaYAR4\/XJz8IER9ciI\/AAAAAAAAYU0\/oxQaqAlY5D80H-oJQnMr1EamkGg3SadFgCEwYBhgL\/s1600\/DSC02603.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-nSJWvBaYAR4\/XJz8IER9ciI\/AAAAAAAAYU0\/oxQaqAlY5D80H-oJQnMr1EamkGg3SadFgCEwYBhgL\/s1600\/DSC02603.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENiżej w porównaniu z podkładem Catrice - all matt plus i matującym Bielenda:\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wzYgVVV9uQU\/XJz8GN6XCTI\/AAAAAAAAYU8\/aTWa5bm2QDs_nJkJKi0RCDP0uMTbZVV3ACEwYBhgL\/s1600\/DSC00984.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wzYgVVV9uQU\/XJz8GN6XCTI\/AAAAAAAAYU8\/aTWa5bm2QDs_nJkJKi0RCDP0uMTbZVV3ACEwYBhgL\/s1600\/DSC00984.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EAktualnie kolor zaraz po aplikacji jest jeszcze w miarę dopasowany do mojej cery, ale po kilku minutach dość znacznie ciemnieje o 1-2 tony. Niżej możecie zobaczyć na zdjęciu podkład zaraz po nałożeniu i po kilku minutach, widać różnicę prawda? Ale i tak wydaje mi się, że na zdjęciu jeszcze nie jest to aż tak widoczne. W rzeczywistości kolor jest sporo ciemniejszy i co gorsza dostrzegam w nim pomarańczowe tony po kilku godzinach. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-uLfiDE4Q14g\/XJz8IqYuhCI\/AAAAAAAAYU8\/-jg7HFQVLZUAqyyOvqU0qOvb4Nv9lTgFACEwYBhgL\/s1600\/DSC03857.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-uLfiDE4Q14g\/XJz8IqYuhCI\/AAAAAAAAYU8\/-jg7HFQVLZUAqyyOvqU0qOvb4Nv9lTgFACEwYBhgL\/s1600\/DSC03857.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZ tego względu zdecydowanie nie jestem zadowolona z tego podkładu. Na początku myślałam że ciemnienie to kwestia aplikacji czy mieszania podkładu (producent zaleca wymieszać zawartość przed aplikacją). Ale niezależnie, czy nakładam go palcami, czy gąbką, czy mieszam czy nie zachowuje się on podobnie... Najlepiej wygląda moim zdaniem nałożony cienką warstwą, wtedy nie widać aż tak bardzo, że ciemnieje. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Jdsz1qtQGks\/XJz8G3OlKzI\/AAAAAAAAYVA\/6bPYec9ahRsIgK7JwiyQt_IEZAjcnDsjwCEwYBhgL\/s1600\/DSC02569.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Jdsz1qtQGks\/XJz8G3OlKzI\/AAAAAAAAYVA\/6bPYec9ahRsIgK7JwiyQt_IEZAjcnDsjwCEwYBhgL\/s1600\/DSC02569.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDodatkowo lubi on smużyć podczas nakładania i trzeba aplikować go dość szybko, bo mam wrażenie, że szybko 'wpija' się on w skórę. Kolejny minus to fakt, że u mnie podkreśla suche skórki. Jeśli chodzi o krycie to jest ono zdecydowanie delikatne, efekt rzeczywiście można stopniować, jak mówi producent, z tym, że przy kolejnych warstwach moim zdaniem efekt zmiany koloru jeszcze bardziej widać.. \u003Cb\u003EWykończenie\u003C\/b\u003E jest całkiem przyjemne i satynowe - rzeczywiście daje \u003Cb\u003Eefekt 'baby face' \u003C\/b\u003Ei cera przez kilka minut (zanim nie ściemnieje) wygląda ładnie.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Tl3lVoCu8xE\/XJz8H3hyhaI\/AAAAAAAAYU0\/6Ek3tYLQk2cg-jqRzNB6HYsNubhtQfIHgCEwYBhgL\/s1600\/DSC02590.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Tl3lVoCu8xE\/XJz8H3hyhaI\/AAAAAAAAYU0\/6Ek3tYLQk2cg-jqRzNB6HYsNubhtQfIHgCEwYBhgL\/s1600\/DSC02590.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o cenę, wynosi ona \u003Cb\u003Eok. 36 zł\u003C\/b\u003E, często na promocji można go dorwać \u003Cb\u003Eok. 26 zł.\u003C\/b\u003E Czy warto? U mnie zupełnie się nie sprawdził, ale wiem, że wiele osób wręcz się nim zachwyca. Jeśli macie na niego ochotę to radziłabym kupować go z myślą używania od razu, a nie kupna 'na zapas' - bo może się zdarzyć podobna sytuacja co i u mnie. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-3tezHVDpxso\/XJz8GA4dVVI\/AAAAAAAAYU4\/gGaOuG_KfwYsqSfRlLST85WhzfnOa3zDQCEwYBhgL\/s1600\/DSC02556.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-3tezHVDpxso\/XJz8GA4dVVI\/AAAAAAAAYU4\/gGaOuG_KfwYsqSfRlLST85WhzfnOa3zDQCEwYBhgL\/s1600\/DSC02556.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie ten sławny już podkład? Jak sprawdził się u Was?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/209119918727326639\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/04\/eveline-liquid-control-hd-podkad-dajacy.html#comment-form","title":"Komentarze (19)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/209119918727326639"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/209119918727326639"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/04\/eveline-liquid-control-hd-podkad-dajacy.html","title":"Eveline Liquid Control HD - podkład dający efekt baby face? Czyli o tym jak wielki hit blogosfery okazał się u mnie wielkim rozczarowaniem."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9lWOiKVBp4o\/XJz8GS5Yj4I\/AAAAAAAAYUU\/jfe5SKvXAWg92cJWpegIyilHl3KnNnhRACEwYBhgL\/s72-c\/DSC02553.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"19"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-7182285462653266155"},"published":{"$t":"2018-02-17T13:53:00.001+01:00"},"updated":{"$t":"2018-02-17T13:53:16.183+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"bell"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"catrice"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"ecocera"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Eveline"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Evree"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Golden Rose"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kolorówka"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"lovely"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Maybelline"}],"title":{"type":"text","$t":"Przegląd aktualnie używanych kosmetyków kolorowych - jak wygląda mój makijaż? (cz.1)"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHeeeej :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPomysł na kolejną - \u003Cb\u003Enową serie \u003C\/b\u003Ena moim blogu chodził mi po głowie przez dłuższy czas. Zawsze jednak odkładałam go na później, aż do dzisiaj :D Jak widzicie po tytule będzie on dotyczył \u003Cb\u003Emojego makijażu i kosmetyków jakich do niego używam.\u003C\/b\u003E Dobrze wiecie, że nie jestem w tej kategorii ekspertem i rzadko pojawia się taka tematyka u mnie. Uznałam więc, że nowa seria będzie idealną okazją do opowiedzenia krótko \u003Cb\u003Eo produktach, których aktualnie używam. \u003C\/b\u003EFajnie też będzie zobaczyć za jakiś czas jak być może zmienia się u mnie kwestia makijażu :) Aktualizacje pewnie nie będę się pojawiać często, bo tego typu produktów używa się jednak dość długo..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rUh8jmg2Erc\/WogThxD2IXI\/AAAAAAAAWvw\/fe6M2gtqUcIGiC8sOv4NhX_5pRBcwcK9QCEwYBhgL\/s1600\/DSC07983.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rUh8jmg2Erc\/WogThxD2IXI\/AAAAAAAAWvw\/fe6M2gtqUcIGiC8sOv4NhX_5pRBcwcK9QCEwYBhgL\/s1600\/DSC07983.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od tego, że \u003Cb\u003Emój makijaż\u003C\/b\u003E należy raczej do szybkich i minimalistycznych - nie zobaczycie tutaj róży, eyelinerów itd. Rano lubię jednak dłużej pospać :D Na zdjęciu wyżej widzicie wszystkie produkty, których teraz używam. Większość z nich jest ze mną już od jakiegoś czasu, więc mam o nich już wyrobione zdanie.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Cs34pAOHlgk\/WogTimzRAtI\/AAAAAAAAWwc\/Jh7eIB_soO8MNaTCICgvECi-TjNlDis8ACEwYBhgL\/s1600\/DSC08035.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Cs34pAOHlgk\/WogTimzRAtI\/AAAAAAAAWwc\/Jh7eIB_soO8MNaTCICgvECi-TjNlDis8ACEwYBhgL\/s1600\/DSC08035.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPierwszymi kosmetykami po które sięgam rano są \u003Cb\u003Ekorektor catrice\u003C\/b\u003E i \u003Cb\u003Epodkład bell\u003C\/b\u003E. Oba są w \u003Cb\u003Ekolorze 01 \u003C\/b\u003Ei jeśli chodzi o kolory to jestem z nich raczej zadowolona. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKorektor\u003C\/b\u003E ląduje głównie pod oczami i ładnie kryje cienie spowodowane często zbyt małą ilością snu. Nie wchodzi w załamania, ani raaaaczej nie wysusza, a przynajmniej póki co tego nie zauważyłam.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPodkład\u003C\/b\u003E z kolei mam już nie pierwszy raz, bo używałam go także i latem. \u003Cb\u003EKrycie\u003C\/b\u003E jakie zapewnia na pewno nie jest mocne, określiłabym go raczej jako średnie w kierunku lekkiego. Jak dla mnie jest wystarczające odkąd uporałam się z niedoskonałościami :) Przy większych problemach może jednak być nie wystarczające. Nie jest to na pewno produkt matujący, producent określa go jako podkład rozświetlający. Przypudrowanie jest więc raczej konieczne, sama zawsze i tak to robię, więc nie jest ono dla mnie problemem. Jak na podkład za 7 zł (na promocji) uważam, że jest to całkiem dobry produkt - jestem z niego jak najbardziej zadowolona :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-YsSpkQRLRZ8\/WogTh4bMMdI\/AAAAAAAAWwY\/PeNG4mIGb38tPYdVPHqqJmJnkv-XVdyYACEwYBhgL\/s1600\/DSC08028.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-YsSpkQRLRZ8\/WogTh4bMMdI\/AAAAAAAAWwY\/PeNG4mIGb38tPYdVPHqqJmJnkv-XVdyYACEwYBhgL\/s1600\/DSC08028.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli już o przypudrowaniu mowa to już od dobrych miesięcy używam w tym celu \u003Cb\u003Epudru ryżowego od Ecocera.\u003C\/b\u003E Muszę przyznać, że jest to jeden z lepszych pudrów jakie miałam okazję używać. Do tego jest piekielnie wydajny :D Używam go bowiem już jakoś od września. Więcej o nim za jakiś czas - wpis już czeka w wersjach roboczych, więc więcej się o nim nie rozpisuje ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oj3cOrPvW9A\/WogTk4dXWSI\/AAAAAAAAWwc\/8iOAs3nTwcsYtrPGhUdR_eq-elDMMi6EgCEwYBhgL\/s1600\/DSC08104.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oj3cOrPvW9A\/WogTk4dXWSI\/AAAAAAAAWwc\/8iOAs3nTwcsYtrPGhUdR_eq-elDMMi6EgCEwYBhgL\/s1600\/DSC08104.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDo brwi mniej więcej od wakacji używam \u003Cb\u003Ezestawu cieni od Catrice\u003C\/b\u003E. To pierwszy produkt tego typu u mnie, ale zdecydowanie będę wracać do niego. Ładnie podkreśla on brwi, wypełnia luki, a przy tym daje naturalny efekt - co dla mnie jest szczególnie ważne :) Pełną recenzję tego zestawu mogliście ostatnio czytać na blogu - \u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/02\/zestaw-cieni-do-brwi-catrice-czyli-o.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E. Do aplikacji cieni używam\u003Cb\u003E skośnego pędzelka od Hakuro (H85)\u003C\/b\u003E i przeczesuję je dodatkowo starą, umytą szczoteczką. Dodatkowo całość utrwalam \u003Cb\u003Eżelem do brwi z lovely\u003C\/b\u003E. Dawniej używałam wyłącznie tego produktu i nawet do dziś jak się śpieszę to sam też daje radę :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Pe6cAel3-k0\/WogTijo2cHI\/AAAAAAAAWwU\/_geKw087dugoB7-rARCZcNPVL3R3NWbqQCEwYBhgL\/s1600\/DSC08062.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Pe6cAel3-k0\/WogTijo2cHI\/AAAAAAAAWwU\/_geKw087dugoB7-rARCZcNPVL3R3NWbqQCEwYBhgL\/s1600\/DSC08062.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Etusze do rzęs\u003C\/b\u003E to staram się nie mieć otwartych zbyt wielu opakowań - max 2 sztuki. Aktualnie na wykończeniu już jest \u003Cb\u003Ezielona wersja od Eveline.\u003C\/b\u003E To już kolejny tusz tej marki u mnie i póki co z każdego z nich byłam bardzo zadowolona. Ten ładnie rozdziela rzęsy, wydłuża je i do tego jest dość tani :) Szczoteczkę także ma bardzo wygodną, z tego co pamiętam identyczną - w kształcie klepsydry mają jeszcze 2 inne tusze tej firmy.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ETusz Maybelline\u003C\/b\u003E z kolei to dla mnie całkowitą nowość, na którą skusiłam się po wielu pozytywnych recenzjach. Nie mam jeszcze wyrobionego zdania o nim, bo używałam go dosłownie kilka razy. Początkowo był on bowiem za mokry i sklejał rzęsy.. Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej i na pewno dam Wam znać przy następnej okazji jak się sprawdza :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Dcq7EFIuvQY\/WogTkUyn_qI\/AAAAAAAAWwc\/iZ1HqS_hUSc27AAyH92fBp5-PszCn2LnwCEwYBhgL\/s1600\/DSC08084.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Dcq7EFIuvQY\/WogTkUyn_qI\/AAAAAAAAWwc\/iZ1HqS_hUSc27AAyH92fBp5-PszCn2LnwCEwYBhgL\/s1600\/DSC08084.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EW kategorii 'usta'\u003C\/b\u003E zimą raczej stawiam na\u003Cb\u003E nawilżenie \u003C\/b\u003Eniż na kolorowe pomadki. W tym sezonie w tym celu służy mi \u003Cb\u003Ebalsam od evree. \u003C\/b\u003ETo po niego najczęściej sięgam rano, ale muszę przyznać, że mimo wszystko chyyyba nie jest on wystarczający dla mnie. Ma dość zbitą konsystencję, która pod wpływem ciepła zamienia się w coś a'la olejek. Mam wrażenie, że szybko schodzi z ust i daje dość krótkotrwałe ukojenie i nawilżenie. Cóż zimą moje usta są dość wybredne i raczej mało co daje sobie z nimi radę :P\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-TJfIDO5bbeU\/WogTkc_AJ-I\/AAAAAAAAWwY\/IYmLhG3o5IgBfu3Us43krItTiVfKGVwHgCEwYBhgL\/s1600\/DSC08085.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-TJfIDO5bbeU\/WogTkc_AJ-I\/AAAAAAAAWwY\/IYmLhG3o5IgBfu3Us43krItTiVfKGVwHgCEwYBhgL\/s1600\/DSC08085.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Ekolorowe pomadki\u003C\/b\u003E to jeśli tylko moje usta są w dobrym stanie to stawiam najczęściej na te dwa produkty ze zdjęcia wyżej. Obie pomadki są \u003Cb\u003Ecałkowicie matowe\u003C\/b\u003E i jak dla mnie mają kolory idealne na zimowe miesiące. \u003Cb\u003EMatowy błyszczyk IsaDory\u003C\/b\u003E mogłyście zobaczyć już w ostatnich kosmetycznych ulubieńcach. \u003Cb\u003EKolor 01 nude attitude\u003C\/b\u003E to przepiękny nude z różowymi tonami. Bezpieczny odcień na co dzień, który będzie pasował większości dziewczyn ;) Z kolei \u003Cb\u003E8 z Golden rose \u003C\/b\u003Eto zdecydowanie ciemniejszy odcień, który trudno opisać.. Dla mnie to taki brudny róż mający w sobie nieco fioletowe tony. Jeśli dobrze pamiętam to umieszczałam go także w ulubieńcach 2016 roku :) Jego minusem może być fakt, że podkreśla suche skórki i usta rzeczywiście muszą być w bardzo dobrej kondycji, aby ładnie się prezentowały. Często przed jego nałożeniem nakładam dodatkowo nawilżające pomadki.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETo wszystko jeśli chodzi o pierwszą część :) Prawda, że malutko? Jestem pewna, że większość Was używa więcej kosmetyków do makijażu rano :D\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJak to u Was wygląda? Znacie produkty z dzisiejszego zestawienia? Jak u Was się one spisują? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/7182285462653266155\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/02\/przeglad-aktualnie-uzywanych-kosmetykow.html#comment-form","title":"Komentarze (38)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7182285462653266155"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7182285462653266155"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/02\/przeglad-aktualnie-uzywanych-kosmetykow.html","title":"Przegląd aktualnie używanych kosmetyków kolorowych - jak wygląda mój makijaż? (cz.1)"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rUh8jmg2Erc\/WogThxD2IXI\/AAAAAAAAWvw\/fe6M2gtqUcIGiC8sOv4NhX_5pRBcwcK9QCEwYBhgL\/s72-c\/DSC07983.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"38"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-7504160897100017925"},"published":{"$t":"2018-02-12T11:21:00.002+01:00"},"updated":{"$t":"2018-02-12T11:21:44.658+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Eveline"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"krem do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Serum - żel na dobranoc od Eveline. Efekt 8-godzinnego snu? "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHeeej :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa dzisiaj przygotowałam recenzję produktu marki, która nie pojawia się na moim blogu pierwszy raz. Już kilka razy wspominałam Wam bowiem o \u003Cb\u003Ekremach firmy Eveline\u003C\/b\u003E. Były to jednak lekkie kremy matujące, idealne na lato. Tym razem mam dla Was coś zupełnie innego, bo jest to \u003Cb\u003Eserum - żel na dobranoc.\u003C\/b\u003E Co ciekawe producent zapewnia nas, że krem daje \u003Cb\u003Eefekt 8-godzinnego snu..\u003C\/b\u003E Cóż nie ukrywam, że bardzo często zdarza mi się spać mniej niż 8 h, więc krem wydawał się wręcz stworzony dla mnie :D Jak się spisał? Tego dowiecie się czytając wpis ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-9p2cgo8HMUY\/WoBnqQ45xsI\/AAAAAAAAWt0\/b9eS7coyWaQL1I0SNocUmip-h7LXcqIFACEwYBhgL\/s1600\/DSC06159.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-9p2cgo8HMUY\/WoBnqQ45xsI\/AAAAAAAAWt0\/b9eS7coyWaQL1I0SNocUmip-h7LXcqIFACEwYBhgL\/s1600\/DSC06159.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EProdukt kupujemy w \u003Cb\u003Eniebieskim kartoniku\u003C\/b\u003E, na którym znajdziemy sporo obietnic od producenta. Pudełeczko dodatkowo pięknie mieni się pod światło, co próbowałam uchwycić na zdjęciu niżej. Wygląd jest więc bardzo przyjemny dla oka..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-E-t3zTy0r1E\/WoBnom5bf8I\/AAAAAAAAWuI\/M3wVOt7GV4QtjsR2ikdpN-ges_mmAmcHgCEwYBhgL\/s1600\/DSC06143.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-E-t3zTy0r1E\/WoBnom5bf8I\/AAAAAAAAWuI\/M3wVOt7GV4QtjsR2ikdpN-ges_mmAmcHgCEwYBhgL\/s1600\/DSC06143.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;W środku znajduje się już właściwe opakowanie, czyli \u003Cb\u003Eszklany słoiczek o pojemności 50 ml. \u003C\/b\u003EWiem, że spora część osób nie przepada za takim rozwiązaniem, ja jednak nie mam z nim żadnego problemu. W końcu kremu używamy w domu i nikt przecież nie pcha tam brudnych paluchów :D Tubka na pewno jest wygodniejszym rozwiązaniem, ale i taki słoiczek nie jest dla mnie problemem.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-OXDK4BmKCEw\/WoBnrJhiV5I\/AAAAAAAAWuQ\/hOXxy-7bbBANmmTCi778393NQCMIwIipACEwYBhgL\/s1600\/DSC06166.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-OXDK4BmKCEw\/WoBnrJhiV5I\/AAAAAAAAWuQ\/hOXxy-7bbBANmmTCi778393NQCMIwIipACEwYBhgL\/s1600\/DSC06166.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Ezapach,\u003C\/b\u003E to zachwycałam się nim za każdym razem kiedy używałam kremu. Pachnie on przepięknie jak dla mnie - delikatnie i pudrowo ♥ \u003Cb\u003EKonsystencje\u003C\/b\u003E określiłabym jako dużo bardziej bogatą niż we wcześniej używanych kremach. Na okres zimowo-jesienny jest jak dla mnie idealna.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-2gCxvZJXOus\/WoBnrZ5O05I\/AAAAAAAAWuM\/8GF6sMegdtgJaDakVb7UgO-sDMTh86TEQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06178.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-2gCxvZJXOus\/WoBnrZ5O05I\/AAAAAAAAWuM\/8GF6sMegdtgJaDakVb7UgO-sDMTh86TEQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06178.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPo nałożeniu na twarz zostawia on po sobie cienką powłoczkę, ale nie jest to w żadnym wypadku tłusty film. Określiłabym ją raczej jako 'ochronną', dającą efekt wygładzenia. Ciężko mi ją opisać, ale mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi :)\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-9MMz_6Ravuk\/WoBnpOxX1LI\/AAAAAAAAWuE\/U7XCaPWtMMUFU1E87v23ubrqbO32OJ67wCEwYBhgL\/s1600\/DSC06151.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-9MMz_6Ravuk\/WoBnpOxX1LI\/AAAAAAAAWuE\/U7XCaPWtMMUFU1E87v23ubrqbO32OJ67wCEwYBhgL\/s1600\/DSC06151.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EKremu używałam \u003Cb\u003Ena noc \u003C\/b\u003Ena zmianę z ulubionym serum z kwasami od Bielenda. Po obudzeniu twarz była całkiem przyjemnie nawilżona, wygładzona i jakby rzeczywiście zregenerowana :) Wiadomo, że nie był to efekt jak po długim śnie, ale cera prezentowała się na prawdę dobrze.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-64QxBeZVADE\/WoBno1TwsTI\/AAAAAAAAWuQ\/7y2oR_o-xiA3ld3Rclo-A7QiTcm3S5FpQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06146.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-64QxBeZVADE\/WoBno1TwsTI\/AAAAAAAAWuQ\/7y2oR_o-xiA3ld3Rclo-A7QiTcm3S5FpQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06146.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECo ważne krem nie zapchał mnie, ani nie spowodował wysypu niedoskonałości. Wiem, że \u003Cb\u003Eskład \u003C\/b\u003Enie jest idealny i pewnie przez niego dla wielu osób krem jest nie do kupienia. Ale skoro fajnie się u mnie sprawdza to nie widzę przeciwwskazań dlaczego sama nie miałabym go używać :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-AyEOK2xJalg\/WoBnqfESB6I\/AAAAAAAAWuM\/Kgwmfm68CpY1QwMxIN_UzSSXz9-N45iqwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06153.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-AyEOK2xJalg\/WoBnqfESB6I\/AAAAAAAAWuM\/Kgwmfm68CpY1QwMxIN_UzSSXz9-N45iqwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06153.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli czujecie się chociaż trochę zainteresowane to na koniec dodam, że kilka dni temu widziałam go w Rossmannie \u003Cb\u003Ew 'cenie na do widzenia' za ok. 10 zł.\u003C\/b\u003E A przynajmniej tak mi się wydaje, że to był właśnie ten krem :) Więc myślę, że to okazja idealna do wypróbowania, jeśli czujecie się zainteresowane. W regularnej cenie kosztuje \u003Cb\u003Emniej niż 20 zł, koło 15 zł\u003C\/b\u003E - więc też nie ma tragedii.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie? Jak sprawdza się u Was?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakich kremów aktualnie używacie?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/7504160897100017925\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/02\/serum-zel-na-dobranoc-od-eveline-efekt.html#comment-form","title":"Komentarze (16)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7504160897100017925"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7504160897100017925"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/02\/serum-zel-na-dobranoc-od-eveline-efekt.html","title":"Serum - żel na dobranoc od Eveline. Efekt 8-godzinnego snu? "}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-9p2cgo8HMUY\/WoBnqQ45xsI\/AAAAAAAAWt0\/b9eS7coyWaQL1I0SNocUmip-h7LXcqIFACEwYBhgL\/s72-c\/DSC06159.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"16"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-3394992090088348826"},"published":{"$t":"2018-01-23T18:22:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2018-01-23T18:22:35.617+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"elfa-pharm"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Eveline"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Evree"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"nivea"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Rival de Loop"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"selfie project"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"ziaja"}],"title":{"type":"text","$t":"Aktualna pielęgnacja twarzy - zima 2017\/2018."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHeeej :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMuszę przyznać, że nieco zaniedbałam serię na temat \u003Cb\u003Eaktualnej pielęgnacji twarzy.\u003C\/b\u003E To nie tak, że nie lubię pisać wpisów na ten temat.. Akurat pielęgnacja cery to chyba mój ulubiony 'dział' w szeroko pojętej pielęgnacji. Jednak zawsze mam takie obsuwy, że pokazywana pielęgnacja przestaje być aktualną :DD Tym razem było podobnie, bo miałam zrobione zdjęcia do jesiennej części, jednak leżały na dysku tyle czasu, że używane wtedy kosmetyki zostały zmienione na nowe :P Postanowiłam sobie darować taką 'aktualizację' zwłaszcza, że ze sporej części kosmetyków nie byłam za bardzo zadowolona..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-CYO0IdvHEX8\/WkKi4PZzzMI\/AAAAAAAAWf0\/ZuB82Vjv7KwwwxkmotyuoXDKPg3EWqm9gCEwYBhgL\/s1600\/DSC07201.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-CYO0IdvHEX8\/WkKi4PZzzMI\/AAAAAAAAWf0\/ZuB82Vjv7KwwwxkmotyuoXDKPg3EWqm9gCEwYBhgL\/s1600\/DSC07201.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZa to w dzisiejszym zestawieniu z \u003Cb\u003Ezimową aktualizacją\u003C\/b\u003E znajdziecie dużo nowości z których zresztą w większości jestem bardzo zadowolona :) To co? Zaczynamy! :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--3ZhAUH4Arw\/WkKi3QaScUI\/AAAAAAAAWfo\/dFZuh9EnLEcPf5z7QFP8qNbgtESU7YHCgCEwYBhgL\/s1600\/DSC07208.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--3ZhAUH4Arw\/WkKi3QaScUI\/AAAAAAAAWfo\/dFZuh9EnLEcPf5z7QFP8qNbgtESU7YHCgCEwYBhgL\/s1600\/DSC07208.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPŁYN MICELARNY, ZIELONA HERBATA - BIELENDA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa początek standardowo coś do demakijażu.. Jak wiecie w tej kategorii stawiam na płyny micelarne i szybko się to u mnie nie zmieni :) Do tej pory królowały u mnie nawilżające wersje płynów od Bielendy. Jednak jako, że marka ostatnio kusi nowościami postanowiłam skusić się na wersję z serii zielona herbata. Muszę przyznać, że jest świetna! Tak jak i jej bracia świetnie radzi sobie ze zmywaniem makijażu, a do tego pięknie, świeżo pachnie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zah0IjAtX20\/WkKi3qaJBII\/AAAAAAAAWfs\/2ZPJMKwQaAc3KzPI8QQBZfboNkJirJ-iQCEwYBhgL\/s1600\/DSC07213.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zah0IjAtX20\/WkKi3qaJBII\/AAAAAAAAWfs\/2ZPJMKwQaAc3KzPI8QQBZfboNkJirJ-iQCEwYBhgL\/s1600\/DSC07213.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMYDŁO DZIEGCIOWE ELFA PHARM I PEELING SELFIE PROJECT\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EW kwestii oczyszczania akurat od ostatniej aktualizacji się wiele nie zmieniło.. Nadal w tym celu używam mydełek od Elfa pharm. Tym razem wypróbowałam niezbyt przyjemnie pachnącą wersję dziegciową. W sumie już się przyzwyczaiłam i nie mam problemu z zapachem jak na początku :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPeeling jest kolejną nowością i muszę przyznać, że się polubiłyśmy. Porządnie oczyszcza i dobrze wygładza cerę :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-b8LeZIFHYfU\/WkKi5iYvq1I\/AAAAAAAAWf8\/5RLRgfKc_Sg4e0q2DCEQnGwo1pqhEXDKwCEwYBhgL\/s1600\/DSC07246.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-b8LeZIFHYfU\/WkKi5iYvq1I\/AAAAAAAAWf8\/5RLRgfKc_Sg4e0q2DCEQnGwo1pqhEXDKwCEwYBhgL\/s1600\/DSC07246.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ETONIK ZIAJA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EW kwestii toniku powróciłam do niezastąpionej Ziaji.. Jestem jej wierna podobnie jak i Evree jeśli chodzi o tego typu produkty :) Dobrze odświeża twarz, rozbudza ją rano i przywraca jej odpowiednie pH. Muszę jednak przyznać, że jeśli chodzi o tonizowanie to bywa z tym u mnie różnie.. Są miesiące gdy używam jej codziennie, a w innych raz na kilka dni..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-hol3o3i9caE\/WkKi4I1Az4I\/AAAAAAAAWfw\/JFD1nEUi6oU2OuLxRCJRITDpt6fepklTACEwYBhgL\/s1600\/DSC07224.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-hol3o3i9caE\/WkKi4I1Az4I\/AAAAAAAAWfw\/JFD1nEUi6oU2OuLxRCJRITDpt6fepklTACEwYBhgL\/s1600\/DSC07224.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKREM DO TWARZY EVELINE I POD OCZY RDL\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPo oczyszczeniu twarzy i spryskaniu jej tonikiem przychodzi czas na serum lub krem. Używam ich zamiennie w zależności od stanu skóry.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od kremu - aktualnie używam regenerującego serum-żelu od Eveline. Już nie raz pokazywałam Wam kremy z Eveline w przeglądzie, czy też ogólnie na blogu. Zazwyczaj jednak były to nieco lżejsze konsystencje. Z tej bogatszej jednak jestem tak samo zadowolona, na zimniejsze miesiące jest fajnym rozwiązaniem. Uwielbiam jej konsystencję i zapach umilający aplikację! ♥\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPod paczadłka 'używam' żelu 'w kulce' od RdL. Tutaj znowu należą mi się baty, bo przyznaję - robię to mało regularnie. Mimo tego uważam, że nie jest to produkt specjalnie warty polecenia.. Oprócz chłodu i uczucia ulgi - fajnego szczególnie latem nie robi praktycznie nic. Nie ma co liczyć w jego wypadku na dobre nawilżenie.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-stjkjVIi_Es\/WkKi5ySyRyI\/AAAAAAAAWgA\/8iayjY5lVRUMJ01yDYmn56pfvm8GzZvhQCEwYBhgL\/s1600\/DSC07233.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-stjkjVIi_Es\/WkKi5ySyRyI\/AAAAAAAAWgA\/8iayjY5lVRUMJ01yDYmn56pfvm8GzZvhQCEwYBhgL\/s1600\/DSC07233.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ESERUM Z KWASEM MIGDAŁOWYM - BIELENDA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETen kosmetyk w poście z moją pielęgnacją już chyba nikogo nie dziwi :D Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam! Świetnie radzi sobie z wszelkimi niespodziankami, wyrównuje koloryt i wygładza cerę. Dla mnie jest niezastąpiony :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-8XSrfgFGLn0\/WkKi4uY_eII\/AAAAAAAAWf4\/X1DafBQwgN8CGGcbHYwD-yjG83Z5Xj1dwCEwYBhgL\/s1600\/DSC07236.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-8XSrfgFGLn0\/WkKi4uY_eII\/AAAAAAAAWf4\/X1DafBQwgN8CGGcbHYwD-yjG83Z5Xj1dwCEwYBhgL\/s1600\/DSC07236.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMASEŁKO DO UST NIVEA I BALSAM EVREE\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeszcze nie uporałam się z masełkiem nivea i nadal go męczę, za to pojawiła się nowość od Evree. Oba kosmetyki stosuje zamiennie. Nivea w sumie tylko na noc w grubszej ilości i wtedy daje radę. Evree z kolei zarówno wieczorem jak i rano. Jeszcze nie mam o nim jasnej opinii, ale na pewno dam Wam jeszcze znać co o nim myślę :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-SFov6RvcW1A\/WkKi6Vor-YI\/AAAAAAAAWgI\/WKJYEKSiCUAzZGucgkhDD8T6XmddolrEwCEwYBhgL\/s1600\/DSC07249.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-SFov6RvcW1A\/WkKi6Vor-YI\/AAAAAAAAWgI\/WKJYEKSiCUAzZGucgkhDD8T6XmddolrEwCEwYBhgL\/s1600\/DSC07249.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ECZARNA MASKA DO TWARZY EVREE\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETutaj znowu mamy nowość i znowu firma Evree. Muszę przyznać, że z tej maseczki byłam już po pierwszych użyciach bardzo zadowolona. Dobrze oczyszcza twarz, a do tego mam wrażenie, że nawet delikatnie nawilża. Po każdorazowym użyciu skóra jest gładka i miękka. Więcej o niej za jakiś czas. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-q1LslmwoNsY\/WkKi6wEFpAI\/AAAAAAAAWgM\/6qbS83-6bxU8KFVveztqEATwXFD5ezSjgCEwYBhgL\/s1600\/DSC07253.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-q1LslmwoNsY\/WkKi6wEFpAI\/AAAAAAAAWgM\/6qbS83-6bxU8KFVveztqEATwXFD5ezSjgCEwYBhgL\/s1600\/DSC07253.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMIX MASECZEK W SASZETKACH\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENie wiem czy wspominałam Wam, ale w mojej pielęgnacji zawsze muszę mieć min. dwa rodzaje maseczek - nawilżającą i oczyszczającą. Tym razem zamiast tego widzicie miks różnych saszetek. Ostatnio mam na ich punkcie małego hopla i wciąż testowałabym nowe :D Stan na dzień w którym robiłam zdjęcia prezentował się następująco. Chociaż wydaje mi się, że nie jest tego tak dużo jak kilka tygodni wcześniej :D Większość recenzji saszetkowych maseczek pojawia się na moim instagramie więc jeśli jesteście ich ciekawe to tam zapraszam - \u003Ca href=\"https:\/\/www.instagram.com\/zaczarowanaa_blog\/\"\u003Eklik!\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie produkty z dzisiejszego wpisu? Jak się u Was sprawdzają?\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJak wygląda Wasza pielęgnacja twarzy? Używacie podobnej ilości kosmetyków, czy może jest tego więcej\/mniej? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/3394992090088348826\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/01\/aktualna-pielegnacja-twarzy-zima.html#comment-form","title":"Komentarze (24)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3394992090088348826"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3394992090088348826"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/01\/aktualna-pielegnacja-twarzy-zima.html","title":"Aktualna pielęgnacja twarzy - zima 2017\/2018."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-CYO0IdvHEX8\/WkKi4PZzzMI\/AAAAAAAAWf0\/ZuB82Vjv7KwwwxkmotyuoXDKPg3EWqm9gCEwYBhgL\/s72-c\/DSC07201.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"24"}}]}});