// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420"},"updated":{"$t":"2019-09-20T20:36:08.650+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"twarz"},{"term":"film"},{"term":"Przegląd kulturalny"},{"term":"muzyka"},{"term":"Bielenda"},{"term":"maseczka do twarzy"},{"term":"denko"},{"term":"ciało"},{"term":"książki"},{"term":"kolorówka"},{"term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"term":"nowości"},{"term":"paznokcie"},{"term":"Evree"},{"term":"peeling"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"włosy"},{"term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"Balea"},{"term":"pielęgnacja twarzy"},{"term":"serial"},{"term":"makijaż"},{"term":"Eveline"},{"term":"Lirene"},{"term":"kosmetyczne premiery"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"podkład"},{"term":"wibo"},{"term":"catrice"},{"term":"maska\/odżywka do włosów"},{"term":"naturalnie"},{"term":"peeling do twarzy"},{"term":"tanie kosmetyki"},{"term":"ziaja"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Vianek"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"elfa-pharm"},{"term":"lovely"},{"term":"pielegnacja"},{"term":"zagraniczne kosmetyki"},{"term":"puder"},{"term":"Alterra"},{"term":"Farmona"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"szampon"},{"term":"tołpa"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"AA"},{"term":"Isana"},{"term":"Organic shop"},{"term":"Sylveco"},{"term":"bebeauty"},{"term":"dm"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"miyo"},{"term":"perfecta"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"mini recenzje"},{"term":"tonik"},{"term":"Biolove"},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"bell"},{"term":"essence"},{"term":"kobo"},{"term":"Holika holika"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Oillan"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Tutti Frutti"},{"term":"miss sporty"},{"term":"nivea"},{"term":"promocja na kolorówkę w Rossmannie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"selfie project"},{"term":"wzorki na paznokciach"},{"term":"#Blogerkipolecaja"},{"term":"Dr.Konopka's"},{"term":"Garnier"},{"term":"Kallos"},{"term":"Marion"},{"term":"Miya"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"alverde"},{"term":"avon"},{"term":"ecocera"},{"term":"eos"},{"term":"hity roku"},{"term":"mus do ciała"},{"term":"my secret"},{"term":"mydło do ciała i włosów"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"planet spa"},{"term":"pomadka"},{"term":"prywatnie"},{"term":"serum"},{"term":"soraya"},{"term":"tag"},{"term":"wcierka"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"Barwa"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"L'biotica"},{"term":"Loreal"},{"term":"Luksja"},{"term":"Maxfactor"},{"term":"Natura Estonica"},{"term":"Petal Fresh"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Vipera"},{"term":"celia"},{"term":"cienie do brwi"},{"term":"gliss kur"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"liście manuka"},{"term":"mariza"},{"term":"niekosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"oceania"},{"term":"odżywka do paznokci"},{"term":"peeling do skóry głowy"},{"term":"pianka do twarzy"},{"term":"przegląd marki"},{"term":"wishlista"},{"term":"wygląd bloga"},{"term":"4 pory roku"},{"term":"Balmi"},{"term":"Bi-es"},{"term":"Biotaniqe"},{"term":"Fa"},{"term":"Flormar"},{"term":"Himalaya"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Jantar"},{"term":"Joanna"},{"term":"KillyS"},{"term":"La Rive"},{"term":"Makeup Revolution"},{"term":"NYX"},{"term":"Organique"},{"term":"Originals"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Tatry"},{"term":"Ulubione blogi"},{"term":"Venus"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"anatomicals"},{"term":"buna"},{"term":"delia"},{"term":"dermena"},{"term":"efektima"},{"term":"esencja"},{"term":"hean"},{"term":"kolastyna"},{"term":"korektor pod oczy"},{"term":"krem bb"},{"term":"krem cc"},{"term":"kulturalne podsumowanie roku"},{"term":"lemax"},{"term":"lifestyle"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"naklejki wodne"},{"term":"olejek do twarzy"},{"term":"organizacja"},{"term":"oriflame"},{"term":"peeling do rąk"},{"term":"pianka pod prysznic"},{"term":"podróże"},{"term":"promocja na pielęgnacje twarzy w Rossmannie"},{"term":"skarpetki złuszczające"},{"term":"top coat"},{"term":"treaclemoon"},{"term":"tusz do rzęs"},{"term":"usta"},{"term":"wyjazdowa kosmetyczka"},{"term":"żel aloesowy"},{"term":"żel do brwi"}],"title":{"type":"text","$t":"me \u0026 my passions"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/Vianek?alt=json-in-script\u0026max-results=5"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/Vianek"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/Vianek\/-\/Vianek?alt=json-in-script\u0026start-index=6\u0026max-results=5"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"11"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"5"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-7543431956161249991"},"published":{"$t":"2019-09-05T21:36:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-05T21:36:58.840+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"naturalnie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tonik"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Tonik-mgiełka do twarzy Vianek - porównanie wersji nawilżającej i łagodzącej."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EToniki do twarzy Vianek\u003C\/b\u003E na dobre zagościły w mojej pielęgnacji, od kilku miesięcy używam tylko ich zmieniając jedynie wersje. Pierwszym wariantem jaki miałam był \u003Cb\u003Enormalizujący tonik z ekstraktem ze skrzypu polnego\u003C\/b\u003E (jego recenzję znajdziecie \u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/11\/normalizujacy-tonik-i-maseczka-do.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E). Następnie przyszedł czas na \u003Cb\u003Ewersję łagodzącą z ekstraktem z owoców róży\u003C\/b\u003E, kupioną wraz z gazetą, a później na \u003Cb\u003Ewersję nawilżającą z ekstraktem z ziela owsa.\u003C\/b\u003E Dzisiaj nadszedł czas na recenzje tych dwóch wariantów, więc jeśli jesteście ciekawe jak się sprawdziły - zapraszam do czytania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s1600\/DSC04324.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s1600\/DSC04324.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od wspólnych cech obu produktów, czyli \u003Cb\u003Eopakowania.\u003C\/b\u003E Oba toniki znajdują się w białych buteleczkach o \u003Cb\u003Epojemności 150 ml\u003C\/b\u003E, które zostały zaopatrzone w\u003Cb\u003E atomizer.\u003C\/b\u003E Co prawda nie jest on pozbawiony wad, bo lubi się zacinać (u mnie miało to miejsce w wersji łagodzącej) i aplikuje odrobinę zbyt duży strumień produktu. Mgiełka mogłaby być drobniejsza, a tak raczej nie nada się do stosowania na makijaż.. Dodatkowo oba toniki się pienią, wiele osób na to narzeka, ale w sumie mi akurat to nie przeszkadza aż tak :) Ilość produktu do końca opakowania możemy kontrolować 'pod światło'. Tyle słowem wstępu z kwestii 'technicznych' :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mts-AM5iS0w\/XXFH0s64uQI\/AAAAAAAAY7g\/8VYJ3cGbl-cqGDqUHs50v5Jgx8pT1saygCEwYBhgL\/s1600\/DSC04447.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mts-AM5iS0w\/XXFH0s64uQI\/AAAAAAAAY7g\/8VYJ3cGbl-cqGDqUHs50v5Jgx8pT1saygCEwYBhgL\/s1600\/DSC04447.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T_jjCWgfbZU\/XXFHze9KNPI\/AAAAAAAAY7g\/6b_VAWL6T5w6g8OWdL8YIAaBxBX7igm8wCEwYBhgL\/s1600\/DSC04439.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T_jjCWgfbZU\/XXFHze9KNPI\/AAAAAAAAY7g\/6b_VAWL6T5w6g8OWdL8YIAaBxBX7igm8wCEwYBhgL\/s1600\/DSC04439.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach \u003C\/b\u003Etoniku z różanej \u003Cb\u003Eserii łagodzącej\u003C\/b\u003E jest.. różany (:D) i to raczej w intensywnej wersji, dla mnie nieco babcinej. Ogólnie nie jestem ani fanką, ani antyfanką zapachu róży, jest ona dla mnie neutralna. Tutaj jednak początkowo mnie nieco zniechęciła, ale z czasem intensywność przestała mi tak przeszkadzać. W wypadku \u003Cb\u003Eniebieskiej - nawilżającej wersji\u003C\/b\u003E toniku jest wręcz przeciwnie. Początkowo zapach bardzo mi się podobał - jest trochę słodki, jakby pudrowy, ale jednocześnie świeży (ciężko w sumie go opisać :D). Co ciekawe, jest zupełnie inny niż w \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/04\/kosmetyki-naturalne-w-mini-recenzjach.html\"\u003Ekremie do rąk\u003C\/a\u003E także z niebieskiej, nawilżającej linii. Teraz jednak momentami mi przeszkadza, gdy jest na wykończeniu.\u003C\/div\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Wzn2ygSJB88\/XXFH1EW1c_I\/AAAAAAAAY7c\/-Zq4PZP2nIc1ZH0NRcQBmkjjWgDrSFgrACEwYBhgL\/s1600\/DSC04457.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Wzn2ygSJB88\/XXFH1EW1c_I\/AAAAAAAAY7c\/-Zq4PZP2nIc1ZH0NRcQBmkjjWgDrSFgrACEwYBhgL\/s1600\/DSC04457.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003EŁagodzący tonik Vianek - opis działania\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-EmQRd7nLRt4\/XXFH0StgF4I\/AAAAAAAAY7g\/AYt-mQFhzQcURd03LUOjkU39z1IDA1-VACEwYBhgL\/s1600\/DSC04443.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-EmQRd7nLRt4\/XXFH0StgF4I\/AAAAAAAAY7g\/AYt-mQFhzQcURd03LUOjkU39z1IDA1-VACEwYBhgL\/s1600\/DSC04443.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003ENawilżający tonik Vianek - opis działania\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOba toniki \u003Cb\u003Eaplikowałam \u003C\/b\u003Epo umyciu twarzy, głównie wieczorem, ale też i czasami rano. Każdy z nich przyjemnie odświeżał cerę, dzięki aplikacji w formie spreju. Przygotowywał twarz na przyjęcie kolejnych produktów do jej pielęgnacji i dodatkowo przywracał odpowiednie pH. \u003Cb\u003EWersja łagodząca\u003C\/b\u003E świetnie koiła cerę, uspokajała ją, a także łagodziła wszelkie podrażnienia. \u003Cb\u003ENawilżająca \u003C\/b\u003Ezasadniczo miała porównywalne działanie z tym, że widocznie nawilżała cerę. Podczas upalnych miesięcy miałam wręcz wrażenie, że jest zbyt 'bogata' dla mojej przetłuszczającej się cery. Za to myślę, że będzie ona super opcją na zimę, kiedy skórze przyda się taka dodatkowa dawka nawilżenia ;) Wersję łagodzącą można spokojnie stosować w każdej porze roku, a normalizująca, wspominana na początku jest idealnym wyborem na lato :)\u003C\/div\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PtFPMRe2ULE\/XXFH0qpUXcI\/AAAAAAAAY7Y\/sptcw7LHWFYqMIZOWsak0-6z83Ym2CWBACEwYBhgL\/s1600\/DSC04450.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PtFPMRe2ULE\/XXFH0qpUXcI\/AAAAAAAAY7Y\/sptcw7LHWFYqMIZOWsak0-6z83Ym2CWBACEwYBhgL\/s1600\/DSC04450.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003EŁagodzący tonik Vianek - skład\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cvTUomGHvJY\/XXFHzRKFnhI\/AAAAAAAAY7Y\/JtQtKb0ZFfs8gAt8lnyOc82I6mF9QQlZwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04441.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cvTUomGHvJY\/XXFHzRKFnhI\/AAAAAAAAY7Y\/JtQtKb0ZFfs8gAt8lnyOc82I6mF9QQlZwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04441.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003ENawilżający tonik Vianek - skład\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOba produkty mają \u003Cb\u003Enaturalny skład\u003C\/b\u003E, za co duży plus! Ogólnie ich działanie jest o niebo lepsze niż toników typu Ziaja (w sumie w wypadku tych produktów oprócz odświeżenia nie widziałam większych efektów :D). Także moim zdaniem lepiej zainwestować w lepszy produkt, niż kupować taki o słabym składzie. Cena toników na stronie producenta to \u003Cb\u003Eok. 20 zł, \u003C\/b\u003Eale często można je dostać na promocji dużo taniej - teraz nawet \u003Cb\u003Ew hebe\u003C\/b\u003E kosztują ok. \u003Cb\u003E16,80 zł.\u003C\/b\u003E Oprócz tego dostaniecie je także \u003Cb\u003Ew naturze, aptekach i mniejszych drogeriach\u003C\/b\u003E typu Laboo czy wispol :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMiałyście okazje używać toników Vianka?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie inne produkty tej marki możecie mi polecić? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/7543431956161249991\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/tonik-mgieka-do-twarzy-vianek.html#comment-form","title":"Komentarze (41)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7543431956161249991"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7543431956161249991"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/tonik-mgieka-do-twarzy-vianek.html","title":"Tonik-mgiełka do twarzy Vianek - porównanie wersji nawilżającej i łagodzącej."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s72-c\/DSC04324.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"41"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-4177331788194742044"},"published":{"$t":"2019-08-11T11:17:00.001+02:00"},"updated":{"$t":"2019-08-11T11:19:22.801+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"elfa-pharm"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"eos"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Isana"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Oillan"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"perfecta"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Aktualna pielęgnacja twarzy - lato 2019."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cbr \/\u003EOstatni odcinek z serii dotyczącej \u003Cb\u003Emojej aktualnej pielęgnacji twarzy\u003C\/b\u003E pojawił się wiosną (\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/04\/aktualizacja-pielegnacji-twarzy-wiosna.html\"\u003Etutaj link\u003C\/a\u003E), tak więc na kolejną - \u003Cb\u003Eletnią odsłonę.\u003C\/b\u003E Zwłaszcza, że od tej pory sporo się zmieniło i w sumie nie wiele kosmetyków pojawi się z poprzedniej odsłony.\u003Cbr \/\u003ESłowem wstępu napiszę, że latem moja cera nie jest zbyt wymagająca w porównaniu do zimy np. kiedy potrzebuję dodatkowo solidnej dawki nawilżenia, bo cera lubi być wysuszona. Latem ten problem nie występuję, za to cera lubi się przetłuszczać w strefie T, tak więc królują lekkie konsystencje i kosmetyki matujące czy oczyszczające. Jeśli jesteście ciekawe jak zmieniła się moja pielęgnacja to zapraszam do czytania! :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2-jDSdTDLCU\/XU8t1Z64eSI\/AAAAAAAAY08\/uSiorRwjMW4pGOBwlLC7899qnZX5ZnorQCLcBGAs\/s1600\/DSC05540.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2-jDSdTDLCU\/XU8t1Z64eSI\/AAAAAAAAY08\/uSiorRwjMW4pGOBwlLC7899qnZX5ZnorQCLcBGAs\/s1600\/DSC05540.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EPŁYN MICELARNY FRESH JUICE - BIELENDA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EPierwszym krokiem mojej wieczornej pielęgnacji jest zmycie makijażu, które na dobrą sprawę zazwyczaj ma miejsce już po południu jak wrócę z pracy :D Tym razem w tym celu służy mi płyn micelarny od Bielendy z nowej owocowej serii - fresh juice. Jak zwykle jestem bardzo zadowolona z płynu tej firmy, bo skutecznie i szybko usuwa makijaż. Nie podrażnia oczu, a aplikację umila przyjemny - pomarańczowy zapach ;) Myślę, że będę często wracać do tej serii, bo jest równie dobra jak ukochana linia Expert Czystej Skóry.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lXwwU0SPL4M\/XU8t1HJ55MI\/AAAAAAAAY00\/oIdaD5cs_oU7pygKBzqWhK3qHOKR9b6cQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05550.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-lXwwU0SPL4M\/XU8t1HJ55MI\/AAAAAAAAY00\/oIdaD5cs_oU7pygKBzqWhK3qHOKR9b6cQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05550.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMYDŁO Z ZIELONĄ GLINKĄ I ALOESEM - ELFA PHARM\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EKolejnym krokiem jest mycie twarzy, do którego już od jakiegoś czasu używam mydełek. Tym razem jednak skusiłam się na nie znane mi wcześniej mydełko O'herbal z glinką i aloesem. Miałam już kilka innych mydeł tej firmy i były świetne, a ta nowość spisuje się równie dobrze. Dodatkowo mam wrażenie, że jest nieco większe od starszych wersji, ale mogę się mylić.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--Fky4fAEVRQ\/XU8t1OpM3OI\/AAAAAAAAY04\/gygnHlufakYH_MHdVfvunCNjXsDjNpzGACEwYBhgL\/s1600\/DSC05561.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--Fky4fAEVRQ\/XU8t1OpM3OI\/AAAAAAAAY04\/gygnHlufakYH_MHdVfvunCNjXsDjNpzGACEwYBhgL\/s1600\/DSC05561.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ENAWILŻAJĄCY TONIK DO TWARZY - VIANEK\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EOdkąd poznałam naturalne toniki Vianka jestem im wierna, bo zobaczyłam jak bardzo różnią się działaniem np. od tych Ziaji. Tamte w sumie tylko odświeżały cerę, a te dodatkowo widocznie ją nawilżają, przygotowując twarz do kolejnych etapów pielęgnacji. Mam jednak wrażenie, że na lato dla mojej cery lepszy byłby tonik z serii normalizującej. Ten z nawilżającej wydaje mi się momentami zbyt 'bogaty' dla mojej przetłuszczającej się cery.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tIyv5Scc1f8\/XU8t2QvShAI\/AAAAAAAAY1A\/doI7xQrndogpHdolyco3nxj_iZCh_U53wCEwYBhgL\/s1600\/DSC05570.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tIyv5Scc1f8\/XU8t2QvShAI\/AAAAAAAAY1A\/doI7xQrndogpHdolyco3nxj_iZCh_U53wCEwYBhgL\/s1600\/DSC05570.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EESENCJA FRESH JUICE - BIELENDA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EKREM YOUR TIME IS GREEN - PERFECTA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EKolejno, zależnie od dnia sięgam po esencję Bielendy lub krem Perfecta. Czasami też zdarza mi się używać ich razem, ale szczerze mówiąc rzadko. Pierwszy z produktów ma leciutką konsystencję (bliską do tej w ukochanym serum z kwasem), szybko się wchłania i mam wrażenie, że utrzymuje cerę w ryzach. Latem jest w zupełności dla mnie wystarczający ;) Jeśli chodzi o krem to mam go od niedawna, ale jest równie przyjemny - chociaż konsystencja jest kremowa to jednocześnie także lekka. Ma genialny zapach - jakby cytrusowy, herbaciany, ale i odrobinę miętowy. Daje dobry efekt matu, więc często nakładam go także rano pod makijaż (według przeznaczenia producenta).\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xT9ABaxXO88\/XU8t2hc973I\/AAAAAAAAY1E\/QZ27fxk8UHUdlarTf-GHz9FryHZvzEiAgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05587.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xT9ABaxXO88\/XU8t2hc973I\/AAAAAAAAY1E\/QZ27fxk8UHUdlarTf-GHz9FryHZvzEiAgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05587.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cb\u003EKREM POD OCZY I NA POWIEKI - OILLAN\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMASECZKA NA OCZY I USTA - ISANA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EKrem Oillan to chyba jeden z niewielu produktów w tym zestawieniu, który powtarza się z poprzedniego odcinka. Cóż nie była zbyt regularna w kremowaniu okolic oczu, jednak w ciągu ostatnich tygodni się to zmieniło i chyba nie było dnia bez użycia kremu! Tak więc Oillan jest już na wykończeniu i pewnie następnym razem zobaczycie coś nowego :) Nie mniej jednak jest bardzo dobry - odpowiednio (jak na moje potrzeby) nawilża delikatną okolicę oczu. Zdarzało mi się też zamiast tego produktu używać maski isana, która jest meeeega wydajna. U mnie jedna saszetka (stanowiąca 1\/4) starczyła jakoś na nieco ponad tydzień (!). Jak na taką cenę też uważam, że jest godny uwagi.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jueiKwAs-y0\/XU8t3qw3t4I\/AAAAAAAAY1Q\/Y7OQeei1HtcB8cptF5nsR0ecCrwtbzKZACEwYBhgL\/s1600\/DSC05619.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jueiKwAs-y0\/XU8t3qw3t4I\/AAAAAAAAY1Q\/Y7OQeei1HtcB8cptF5nsR0ecCrwtbzKZACEwYBhgL\/s1600\/DSC05619.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EPEELING POTRÓJNA SIŁA ZŁUSZCZANIA - PERFECTA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMIĘTOWY PEELING DO UST - HANIA BEAUTY\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EBALSAM DO UST - EOS\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003ETutaj zaczynają się już produkty, których nie używam codziennie, ale kilka razy w tygodniu - zależnie od potrzeb skóry. Po peeling Perfecta sięgam zazwyczaj przed nałożeniem masek, o których za chwilę. Jak na obietnicę potrójnego złuszczania jest nieco za słaby, niby coś robi, ale jak na moje potrzeby nie jest w 100% zadowalający.\u003Cbr \/\u003EDo pielęgnacji ust używam 2 produktów, pierwszym z nich jest peeling od Hani. Który jest szczególnie fajny właśnie na lato dzięki posiadaniu miętowego zapachu\/smaku. W kwestii nakładania pomadek nadal jestem niezbyt regularna w lecie, niestety.. W ciepłych miesiącach moje usta nie są zbyt wymagające, więc nie czuję zbytniego przymusu stosowania tego typu produktów. Jednak jeśli to już następuje sięgam po waniliowy balsam eos, którego.. nie lubię :D\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-SyQe_Cg2bok\/XU8t2oJFVNI\/AAAAAAAAY1I\/qEkZJxMvKrokJfL59PkEjg-Yfr2mjw_3gCEwYBhgL\/s1600\/DSC05600.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-SyQe_Cg2bok\/XU8t2oJFVNI\/AAAAAAAAY1I\/qEkZJxMvKrokJfL59PkEjg-Yfr2mjw_3gCEwYBhgL\/s1600\/DSC05600.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMASECZKI DO TWARZY - BIELENDA, PERFECTA\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EOczyszczające maseczki są obowiązkowym punktem programu u mnie w lecie (ale i nie tylko). Tym razem taką maską jest Perfecta, całkiem przyjemna, chociaż bardziej doraźna niż długotrwała. Oprócz tego zawsze otwartą mam także drugą maskę o innym działaniu, często nawilżającym. Ale tym razem jest to odświeżająca maska Bielenda o zapachu ananasa. Uznałam, że lato to idealny okres na jej testowanie, jednak jeszcze nie wyrobiłam na jej temat opinii.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-kq39oMpmpz4\/XU8t3KtkrnI\/AAAAAAAAY1M\/PW4GRUiVh7Ayh96RST9Dlt-mbh62U79nACEwYBhgL\/s1600\/DSC05611.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-kq39oMpmpz4\/XU8t3KtkrnI\/AAAAAAAAY1M\/PW4GRUiVh7Ayh96RST9Dlt-mbh62U79nACEwYBhgL\/s1600\/DSC05611.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EMASKI W PŁACHCIE, SASZETKI - BALEA, SEPHORA, PERFECTA, BEBEAUTY\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003EJak zawsze znajdą się też saszetki do jednorazowego wypróbowania. Z tego grona miałam już maski bebeauty i czarną peel off. Wszystkie były okej, ale bez szału :D\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003ETak prezentuje się moja pielęgnacja. Dużo, mało? Powiedziałabym standardowo jak na mnie, bo od lat mam stałe punkty pielęgnacji, zmieniam jedynie marki testując nowości :) Pisząc ten post uświadomiłam sobie, że sporo tutaj \u003Cb\u003EBielendy\u003C\/b\u003E - ale to raczej standardowe dla mnie i\u003Cb\u003E Perfecty \u003C\/b\u003E- kosmetyki tej marki kupiłam w niskich cenach godnych wypróbowania. Wcześniej jakoś nie kusiła mnie ta marka.\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003ECoś Was kusi? Coś znacie? O czymś chcecie przeczytać?\u003C\/b\u003E - dajcie znać w komentarzach :)\u003Cbr \/\u003EW najbliższych dniach o sporej części produktów z tego posta będę pisać recenzję, więc dzisiejszy wpis jest niejako ich zapowiedzią :) \u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/4177331788194742044\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/aktualna-pielegnacja-twarzy-lato-2019.html#comment-form","title":"Komentarze (27)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4177331788194742044"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4177331788194742044"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/aktualna-pielegnacja-twarzy-lato-2019.html","title":"Aktualna pielęgnacja twarzy - lato 2019."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2-jDSdTDLCU\/XU8t1Z64eSI\/AAAAAAAAY08\/uSiorRwjMW4pGOBwlLC7899qnZX5ZnorQCLcBGAs\/s72-c\/DSC05540.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"27"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-3449586952541709781"},"published":{"$t":"2019-07-17T13:00:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-07-17T13:00:02.148+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"wcierka"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"włosy"}],"title":{"type":"text","$t":"Normalizujący tonik - wcierka do skóry głowy Vianek. Moje wrażenia po zużyciu opakowania oraz porównanie do wcierki Jantar."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ERecenzja na temat sławnej \u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/10\/wcierka-jantar-efekty-po-ponad-miesiacu.html\"\u003Ewcierki Jantar\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E jest jednym z najpopularniejszych wpisów na moim blogu, o ile nie najpopularniejszym. Dzisiaj przychodzę do Was z opinią na temat kolejnej \u003Cb\u003Ewcierki\u003C\/b\u003E, mam wrażenie równie popularnej co ta z Farmony. Mowa o \u003Cb\u003Enormalizującym toniku - wcierce\u003C\/b\u003E marki \u003Cb\u003EVianek\u003C\/b\u003E. Jeśli jesteście ciekawe jak wypadła w porównaniu do wspominanej wcześniej wcierki Jantar to zapraszam do czytania wpisu. Postaram się częściowo \u003Cb\u003Eporównać te produkty\u003C\/b\u003E, więc mam nadzieje, ze wpis okaże się dla kogoś przydatny :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-uIJunosVI2E\/XRzQfgyWSzI\/AAAAAAAAYn0\/yOBX_bJYDRQq_0NoUD4Yo9fSRnmHvTj4gCEwYBhgL\/s1600\/DSC03925.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-uIJunosVI2E\/XRzQfgyWSzI\/AAAAAAAAYn0\/yOBX_bJYDRQq_0NoUD4Yo9fSRnmHvTj4gCEwYBhgL\/s1600\/DSC03925.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EStandardowo zacznę od \u003Cb\u003Eopakowania\u003C\/b\u003E - jest ono utrzymane w takim samym stylu jak wszystkie kosmetyki Vianka. Całość jest minimalistyczna, nieco góralska, ale i bardzo estetyczna. Buteleczka toniku ma \u003Cb\u003Epojemność 150 ml\u003C\/b\u003E, która wystarczyła mi na kilka miesięcy, ale od razu zaznaczę, że tym razem nie używałam jej zbyt regularnie. Był czas kiedy stosowałam ją dzień w dzień, ale były też i np. tygodniowe przerwy..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zjy5IZylirM\/XRzQhFxMpKI\/AAAAAAAAYoU\/jbVPUuhOTxE3RYKNmBEoLZpE16-IVj7jgCEwYBhgL\/s1600\/DSC03951.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zjy5IZylirM\/XRzQhFxMpKI\/AAAAAAAAYoU\/jbVPUuhOTxE3RYKNmBEoLZpE16-IVj7jgCEwYBhgL\/s1600\/DSC03951.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWcierkę dozujemy za pomocą niezbyt wygodnego moim zdaniem \u003Cb\u003Eaplikatora\u003C\/b\u003E. Średnio jest on przemyślany i jedynym sposobem na nakładanie wcierki jest aplikowanie jej przy spuszczonej w dół głowie. Wtedy idzie to w miarę sprawnie, chociaż mniej więcej w połowie opakowania aplikator lubi się zacinać.. Wiem, że wcześniej aplikacja była standardowa jak przy tonikach do twarzy. Sama próbowałam i tego sposobu, ale wtedy z kolei mam wrażenie, że dużo produktu się marnuje przy dozowaniu na dłoń. Średnio wydajny też to sposób, z kolei przy dozowaniu bezpośrednio na skórę głowy mało produktu dociera na skalp. Jeśli chodzi o ogólną \u003Cb\u003Ewygodę dozowania i opakowanie\u003C\/b\u003E to zdecydowanie lepiej sprawdzał się u mnie Jantar.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-V9m400m7oic\/XRzQf__hYxI\/AAAAAAAAYoQ\/8Eeu9vjt8hQeFoZDtW4FKrl4II6LNr80QCEwYBhgL\/s1600\/DSC03928.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-V9m400m7oic\/XRzQf__hYxI\/AAAAAAAAYoQ\/8Eeu9vjt8hQeFoZDtW4FKrl4II6LNr80QCEwYBhgL\/s1600\/DSC03928.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E produktu jest wodnista, jak możecie się domyśleć :D Zapach jest mocno ziołowy, wyczuwam na pewno pokrzywę i skrzyp, ale i inne zioła. Mi zupełnie on nie przeszkadza, bo jak wiecie lubię ziołowe szampony i niemal samych takich używam, więc tutaj woń jest niemal identyczna.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--5TSge7lTFE\/XRzQgoQOLsI\/AAAAAAAAYoY\/bUGRZYwXG4cUqDkpW6F5q4kVFt-tung6QCEwYBhgL\/s1600\/DSC03943.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--5TSge7lTFE\/XRzQgoQOLsI\/AAAAAAAAYoY\/bUGRZYwXG4cUqDkpW6F5q4kVFt-tung6QCEwYBhgL\/s1600\/DSC03943.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWcierkę aplikowałam tak jak zaleca producent \u003Cb\u003Epo umyciu włosów\u003C\/b\u003E. Tutaj duży plus za to, że nie przeciążała ona skóry głowy. W wypadku Farmony nie możliwa była aplikacja po myciu, bo włosy były wtedy obciążone przy skalpie, jakbym ich nie myła.. Tutaj wszystko jest okej, nie są obciążone, ale na dłuższą metę nie zauważyłam różnicy w \u003Cb\u003Eprzedłużeniu świeżości \u003C\/b\u003Ewłosów. Tak samo jak i wcześniej myję je codziennie.. Jeśli chodzi o\u003Cb\u003E wypadanie\u003C\/b\u003E to tutaj znowu nie widzę wielkiej różnicy. Nie mam obecnie może wielkiego problemu z wypadaniem, ale i tak nie zauważyłam żadnej różnicy w ilości włosów jaka pozostaje na szczotce. Moim zdaniem pod tym względem akurat dużo lepiej wypada Jantar, bo tam już po krótkim okresie czasu widać było różnicę, a dodatkowo także sporą ilość \u003Cb\u003Ebaby hair \u003C\/b\u003E(gdzie tu nie ma praktycznie wcale). Na plus fakt, że wcierka przyjemnie\u003Cb\u003E łagodzi skórę głowy.\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T6bRTzyNRcw\/XRzQfqc3n-I\/AAAAAAAAYoM\/xkQcF3e7YOQMGD6BbMJ7Wq5ADdSsYNhvQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03933.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T6bRTzyNRcw\/XRzQfqc3n-I\/AAAAAAAAYoM\/xkQcF3e7YOQMGD6BbMJ7Wq5ADdSsYNhvQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03933.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWedług producenta cena wcierki to \u003Cb\u003Eok. 21 zł\u003C\/b\u003E, ale stacjonarnie myślę, że można spokojnie ją dorwać za \u003Cb\u003E15-19 zł\u003C\/b\u003E. Sama kupiłam go z gazetą za mniej niż dychę, więc super deal :) Z \u003Cb\u003Edostępnością\u003C\/b\u003E nie powinno być problemu, bo znajdziecie ją \u003Cb\u003Ew hebe, naturze\u003C\/b\u003E czy innych \u003Cb\u003Emniejszych drogeriach\u003C\/b\u003E, a nawet w \u003Cb\u003Eaptece\u003C\/b\u003E. \u003Cb\u003ECzy ją polecam?\u003C\/b\u003E U mnie akurat znacznie lepiej sprawdził się Jantar, mimo słabszego składu. Ale wiem, że wiele osób lubi ten produkt Vianka i chwali, także być może warto wypróbować, by przekonać się samemu ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie tą wcierkę? Jak u Was się sprawdziła?\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie wcierki wspomagające wypadanie czy przedłużające świeżość włosów możecie mi polecić? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/3449586952541709781\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/normalizujacy-tonik-wcierka-do-skory.html#comment-form","title":"Komentarze (20)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3449586952541709781"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3449586952541709781"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/normalizujacy-tonik-wcierka-do-skory.html","title":"Normalizujący tonik - wcierka do skóry głowy Vianek. Moje wrażenia po zużyciu opakowania oraz porównanie do wcierki Jantar."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-uIJunosVI2E\/XRzQfgyWSzI\/AAAAAAAAYn0\/yOBX_bJYDRQq_0NoUD4Yo9fSRnmHvTj4gCEwYBhgL\/s72-c\/DSC03925.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"20"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-5015763211756680456"},"published":{"$t":"2019-07-11T17:00:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-07-11T21:48:46.343+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"#Blogerkipolecaja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"AA"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Dr.Konopka's"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Holika holika"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"oceania"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"soraya"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"#Blogerkipolecają: Kosmetyczne must have na lato, czyli 5 kosmetyków bez których nie wyobrażam sobie wakacji."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDzisiaj przychodzę do Was ze specjalnym postem, który mam nadzieje zapoczątkuje całą serię regularnie pojawiających się wpisów. Co więcej, nie będę tworzyć go sama, ale \u003Cb\u003Ez kilkoma zaprzyjaźnionymi blogerkami! \u003C\/b\u003E:) Pierwszym tematem jaki zaplanowałyśmy jest \u003Cb\u003Ewakacyjne must have na lato. \u003C\/b\u003ETak więc dzisiaj pokażę Wam \u003Cb\u003E5 moich kosmetycznych hitów, które idealnie nadają się na wakacyjny czas i niejednokrotnie pozwalają mi 'przetrwać' czas upałów. \u003C\/b\u003ENa końcu wpisu znajdziecie linki do postów reszty dziewczyn, które razem ze mną będą tworzyć \u003Cb\u003Eserię #Blogerkipolecaja\u003C\/b\u003E, także już teraz zapraszam Was także i na blogi dziewczyn, gdzie również pojawiły się wakacyjne perełki! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa wstępie dodam, że do stworzenia wpisu wykorzystałam zdjęcia częściowo zrobione na potrzeby innych postów. Stąd też różnice w 'scenerii' :) Jeśli na temat danego produktu pojawiła się już recenzja to zostanie ona podlinkowana.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-BiRfqRm6lJY\/XSMyyTlas9I\/AAAAAAAAYq0\/7p-QfhR9gBszZ7Y-NjAzjpBwcWjqS7fZgCEwYBhgL\/s1600\/1.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-BiRfqRm6lJY\/XSMyyTlas9I\/AAAAAAAAYq0\/7p-QfhR9gBszZ7Y-NjAzjpBwcWjqS7fZgCEwYBhgL\/s1600\/1.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E1. MGIEŁKI DO CIAŁA\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EW lecie zapewne jak większość z Was perfumy zamieniam na lżejsze mgiełki co ciała. Moja ulubioną jest tutaj zdecydowanie \u003Cb\u003Emelonowa mgiełka Jacques Battini\u003C\/b\u003E produkowana dla \u003Cb\u003EHebe\u003C\/b\u003E. Jest ona słodka, ale i jednocześnie świeża - iście wakacyjna! Jeśli tak jak ja jesteście fanką melona to na pewno będziecie zadowolone :) Zauważyłam, że już od kilku miesięcy jeśli się nie mylę mgiełki tego producenta można znaleść także w\u003Cb\u003E biedronce.\u003C\/b\u003E Gdzie mają one także niższą cenę niż w hebe, kosztują bowiem ok. 10 zł, a na promocji ok. 8 zł. Natomiast w hebe regularna cena wynosi 20 zł, a na promocji często można je dorwać za 15 zł. Oprócz wariantu z melonem, można dorwać też wersje: \u003Cb\u003Eowoce leśne, mango, kwiaty i zielona herbata.\u003C\/b\u003E Z tych wersji mi samej spodobała się także ta kwiatowa, dwie pierwsze są dość słodkie, więc jeśli lubicie takie wonie to mogę być idealne dla Was :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-pYcUUqU6cO4\/XSMyyH1c9GI\/AAAAAAAAYqo\/SHNRpESg-uofdylDtF90baqhKwHYAVBCQCEwYBhgL\/s1600\/2.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-pYcUUqU6cO4\/XSMyyH1c9GI\/AAAAAAAAYqo\/SHNRpESg-uofdylDtF90baqhKwHYAVBCQCEwYBhgL\/s1600\/2.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-V5FhKGI_Npg\/XSMyyUtt5GI\/AAAAAAAAYq4\/jSTMVLkC8LoJWHK0gy2k4i_gfDbaIRPvACEwYBhgL\/s1600\/2%25281%2529.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-V5FhKGI_Npg\/XSMyyUtt5GI\/AAAAAAAAYq4\/jSTMVLkC8LoJWHK0gy2k4i_gfDbaIRPvACEwYBhgL\/s1600\/2%25281%2529.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E2. CHŁODZĄCE MASECZKI DO TWARZY - \u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/08\/odswiezajaca-maska-bani-agafii-czyli.html\"\u003EODŚWIEŻAJĄCA BANII AGAFI \u003C\/a\u003EORAZ \u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/09\/maseczka-do-twarzy-dr-konopkas-idealny.html\"\u003EOCHŁADZAJĄCA DR. KONOPKA'S\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EW upalne miesiące często sięgam także po maseczki dające \u003Cb\u003Eefekt chłodzenia cery. \u003C\/b\u003ETutaj mam Wam do pokazania dwie maseczki, które towarzyszyły mi podczas ubiegłych wakacji oraz 2 lata temu. Pierwsza z nich - \u003Cb\u003Eekspresowa maska odświeżająca Banii Agafii\u003C\/b\u003E zdecydowanie ma większą moc, zwłaszcza po włożeniu na chwilę do lodówki. Jako, że jest \u003Cb\u003Emiętowa\u003C\/b\u003E chłodzi na prawdę konkretnie! Przyjemnie odświeża skórę, koi ją i tonizuje - na upalne lato jest wprost idealna! Jeśli jednak wolicie łagodniejszy efekt ochłodzenia oraz 'szersze' działanie to lepszym wyjściem\u0026nbsp; może okazać się mniej znana \u003Cb\u003Emaska dr. Konopka's.\u003C\/b\u003E Tutaj chłód czuć głównie podczas zmywania maski, a oprócz efektów jakie daje nam rosyjska maska Babuszki mamy dodatkowo delikatne nawilżenie skóry, która po użyciu jest miękka i napięta. Wybór maski należy do Was, od siebie dodam, że ceny obu są całkiem przyjemne - tańsza jest maska Banii, którą kupicie już za \u003Cb\u003Eok. 7-8 zł\u003C\/b\u003E, Dr. Konopka's kosztuje 2 razy więcej\u003Cb\u003E ok. 14-15 zł.\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6Xuml8uGnHM\/XSMyzH5ZzII\/AAAAAAAAYq4\/FdhI-x2dtz0s53gAUWmUTS4bvMZQOYPPACEwYBhgL\/s1600\/3.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6Xuml8uGnHM\/XSMyzH5ZzII\/AAAAAAAAYq4\/FdhI-x2dtz0s53gAUWmUTS4bvMZQOYPPACEwYBhgL\/s1600\/3.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E3. TONIKI DO TWARZY\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EByło coś do odświeżenia ciała w ciągu dnia, więc teraz czas na coś do twarzy :) W takim celu wykorzystuje właśnie \u003Cb\u003Etoniki\u003C\/b\u003E, bez których często w lecie ani rusz. Oczywiście stosuje je przez cały rok, ale w lecie zdecydowanie znacznie częściej! Oprócz stosowania rano\/wieczorem sięgam po nie w czasie upałów także \u003Cb\u003Ew ciągu dnia\u003C\/b\u003E. Idealnym sposobem aplikacji tutaj jest moim zdaniem atomizer, który pozwala na aplikację na twarz w formie \u003Cb\u003Edrobnej mgiełki.\u003C\/b\u003E Przerabiałam już różne rodzaje toników - Ziaji, Evree, jednak po czasie muszę stwierdzić, że o niebo lepsze od wspomnianych przed chwilą są te od Vianka! Mają one znacznie lepsze działanie, bo oprócz samego odświeżenia dają delikatne, lecz widoczne nawilżenie skóry :)\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-RyVuW_45Hmc\/XSMyzw5UCHI\/AAAAAAAAYq0\/V6p-9XzglwYhdM_ZLlQrwjjVLusKlAxbACEwYBhgL\/s1600\/4.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-RyVuW_45Hmc\/XSMyzw5UCHI\/AAAAAAAAYq0\/V6p-9XzglwYhdM_ZLlQrwjjVLusKlAxbACEwYBhgL\/s1600\/4.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-YeVwRan1H6I\/XSMyzR2fInI\/AAAAAAAAYqs\/raa3dr3vibUaAFenffUd9hyTU0cY-a5MACEwYBhgL\/s1600\/4%25281%2529.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-YeVwRan1H6I\/XSMyzR2fInI\/AAAAAAAAYqs\/raa3dr3vibUaAFenffUd9hyTU0cY-a5MACEwYBhgL\/s1600\/4%25281%2529.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wsrxsvtnXfk\/XSMyznsHLmI\/AAAAAAAAYqw\/M1WTgQW-iPQWkFM-cBPtvP6U-bDybkZAwCEwYBhgL\/s1600\/4%25282%2529.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wsrxsvtnXfk\/XSMyznsHLmI\/AAAAAAAAYqw\/M1WTgQW-iPQWkFM-cBPtvP6U-bDybkZAwCEwYBhgL\/s1600\/4%25282%2529.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E4. ŻELOWE BALSAMY DO CIAŁA \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/hydro-balsam-chok-chok-inspirowany.html\"\u003EAA\u003C\/a\u003E, \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/soraya\"\u003ESORAYA\u003C\/a\u003E, \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/09\/zel-aloesowy-holika-holika-jak-hit.html\"\u003EHOLIKA HOLIKA\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJedyną akceptowalną przeze mnie formą balsamów do ciała w upały są te o \u003Cb\u003Eżelowej, lekkiej konsystencji. \u003C\/b\u003EZapewne wiele z Was uwielbia o tej porze roku \u003Cb\u003Esławny żel aloesowy\u003C\/b\u003E, który rzeczywiście jest na tyle uniwersalny, że zdecydowanie warto o nim wspomnieć w tym zestawieniu. Zwłaszcza pod kątem wakacyjnych wyjazdów! Sama jednak, chociaż stosowało mi się go niezwykle przyjemnie to nie mogę do końca zaliczyć się do grona jego wielkich fanek :D Za to w ciepłe miesiące bardzo często sięgam po\u003Cb\u003E leciutkie, żelowe balsamy\u003C\/b\u003E, które szybko się wchłaniają, nie zostawiając po sobie lepiej warstwy. W tym roku takim produktem był u mnie \u003Cb\u003Ebalsam inspirowany azjatycką pielęgnacją od AA\u003C\/b\u003E. Jednak dobrym wyborem na lato mogą być także \u003Cb\u003Eprodukty z serii foodie od soraya\u003C\/b\u003E o zapachu \u003Cb\u003Emelona\u003C\/b\u003E (znowu! :D) \u003Cb\u003Ei jagody\u003C\/b\u003E. Sama co prawda jagody jeszcze nie miałam, ale z tego co wiem ma formę lekkiej galaretki. Melonowy sorbet oprócz pięknego zapachu, całkiem przyjemnie nawilża i ma genialną konsystencję! Oprócz wersji w\u003Cb\u003E słoiczkach\u003C\/b\u003E znajdziemy też \u003Cb\u003Emusy w tubkach\u003C\/b\u003E, więc każdy znajdzie coś dla siebie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-gLT_mAOsQlE\/XSX7sXnE4ZI\/AAAAAAAAYrA\/dd1cikdxEAUom6ATuNGAKMnYJ8G_AvhigCLcBGAs\/s1600\/DSC05144.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-gLT_mAOsQlE\/XSX7sXnE4ZI\/AAAAAAAAYrA\/dd1cikdxEAUom6ATuNGAKMnYJ8G_AvhigCLcBGAs\/s1600\/DSC05144.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E5. MORSKIE ŻELE POD PRYSZNIC - BEBEAUTY\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EW ostatnim punkcie postanowiłam umieścić kosmetyk, który może nie jest niezbędny, bo da się bez niego obyć, jednak u mnie co lato pojawia się w łazience. Mowa o \u003Cb\u003Eodświeżających morskich żelach pod prysznic!\u003C\/b\u003E Po ten zapach sięgam praktycznie tylko latem i na tą porę roku jest dla mnie idealny. Najczęściej wybieram \u003Cb\u003Eżele z Biedronki\u003C\/b\u003E, które pojawiają się co sezon w tej sieci. Tym razem nazwa żelu to \u003Cb\u003Eozonowa świeżość\u003C\/b\u003E, wcześniej dostępne były w wariancie \u003Cb\u003Ealgi i sól morska\u003C\/b\u003E jak dobrze pamiętam. Jednak jeśli chodzi o zapach to są one co sezon bardzo zbliżone, jeśli nie identyczne. Mają świeże, nieco 'męskie' zapachy, a do tego kosztują grosze - \u003Cb\u003Eok. 3 zł\u003C\/b\u003E. Myślę, że nawet jeśli się Wam nie spodobają to nie będzie to wielka strata dla Waszego portfela :) Oprócz bebeauty podobne morskie zapachy można znaleść też wśród innych firm np. Palmolive, ale są one już nieco gorzej dostępne, a tym z biedronki jak dla mnie nic nie brakuje ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETak prezentowała się moja piątka, jak widzicie postawiłam na \u003Cb\u003Ekosmetyki chłodzące i odświeżające\u003C\/b\u003E. Na blogu pozostałych dziewczyn znajdziecie \u003Cb\u003Ekolejne 20(!) perełek kosmetycznych idealnych na lato!\u003C\/b\u003E Zapraszam do zajrzenia na blogi pozostałych autorek, biorących udział w akcji :) Linki do bezpośrednich wpisów u dziewczyn znajdziecie poniżej:\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E♥\u003Ca href=\"https:\/\/glammgirll.blogspot.com\/2019\/07\/blogerkipolecaja-25-pereek-na-lato.html\"\u003E Glam Girl \u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E♥ \u003Ca href=\"https:\/\/www.okiemmarzycielki.pl\/2019\/07\/5-blogerek-po-5-pereek-czyli.html\"\u003EMarzycielka\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E♥ \u003Ca href=\"https:\/\/www.panizkropka.pl\/wpisy\/kosmetyki\/blogerkipolecaja-5-blogerek-po-5-perelek-czyli-top-5-najlepszych-kosmetykow-na-lato\"\u003EPani z kropką\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E♥\u003Ca href=\"https:\/\/snukraina.blogspot.com\/2019\/07\/5-blogerek-i-ich-5-pereek-czyli.html\"\u003E SnuKraina\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie są Wasi letni ulubieńcy do których zawsze wracacie podczas wakacji?\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003EKoniecznie podzielcie się nimi w komentarzach!\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EJestem też ciekawa co myślicie na temat samego pomysłu na serię wpisów - mam nadzieję, że będziecie je czytać z przyjemnością\u0026nbsp; :) \u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/5015763211756680456\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/blogerkipolecaja-kosmetyczne-must-have.html#comment-form","title":"Komentarze (23)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/5015763211756680456"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/5015763211756680456"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/blogerkipolecaja-kosmetyczne-must-have.html","title":"#Blogerkipolecają: Kosmetyczne must have na lato, czyli 5 kosmetyków bez których nie wyobrażam sobie wakacji."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-BiRfqRm6lJY\/XSMyyTlas9I\/AAAAAAAAYq0\/7p-QfhR9gBszZ7Y-NjAzjpBwcWjqS7fZgCEwYBhgL\/s72-c\/1.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"23"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-1851806431901347379"},"published":{"$t":"2019-04-12T13:57:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-04-12T13:57:24.489+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Dermedic"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"eos"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Nacomi"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Oillan"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"perfecta"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tołpa"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Aktualizacja pielęgnacji twarzy - wiosna 2019. Przejście na naturalną stronę mocy."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDawno nie dodawałam wpisu z \u003Cb\u003Eaktualizacją mojej pielęgnacji twarzy.\u003C\/b\u003E Staram się wpisy z tej serii dodać wtedy, kiedy część kosmetyków których używam ulegnie zmianie, a jednocześnie używam ich już przez jakiś czas, żeby móc coś powiedzieć na ich temat. Teraz jest idealny moment na dodanie aktualizacji, bo w ostatnim czasie zaszło sporo zmian w mojej armii do pielęgnacji twarzy. Częściowo staram się bowiem \u003Cb\u003Ezamienić kosmetyki drogeryjne na naturalne\u003C\/b\u003E :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-IOScU_txgP4\/XK8ibiTviNI\/AAAAAAAAYWs\/nuWHaH5U8KEyzgbpqkVg2f9DHdjzEhQ5QCEwYBhgL\/s1600\/DSC03765.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-IOScU_txgP4\/XK8ibiTviNI\/AAAAAAAAYWs\/nuWHaH5U8KEyzgbpqkVg2f9DHdjzEhQ5QCEwYBhgL\/s1600\/DSC03765.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENie znajdziecie co prawda tu samym kosmetyków z dobrym składem, bo nadal kusi mnie sporo kosmetyków łatwo dostępnych w drogeriach. Ale spora gromadka ze zdjęcia wyżej to kosmetyki naturalne. Jak się póki co sprawdzają? O tym przekonacie się czytając wpis.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-G8fRNJJoUWU\/XK8ibqC2woI\/AAAAAAAAYW4\/8g61G0u0ESAFTMhap5JSOnEgRlbkZq2fQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03766.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-G8fRNJJoUWU\/XK8ibqC2woI\/AAAAAAAAYW4\/8g61G0u0ESAFTMhap5JSOnEgRlbkZq2fQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03766.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPŁYN MICELARNY BIELENDA - BOTANIC SPA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EStandardowo zacznę od płynu micelarnego, czyli mojego pierwszego kroku przy wieczornej rutynie. Jak wiecie bardzo lubię płyny micelarne z Bielendy, jednak mam wrażenie, że ta wersja z serii Botanic Spa jest odrobinę słabsza od ulubionego płynu z serii Expert Czystej Skóry. Nie jest zła, bo radzi sobie z demakijażem, ale mam wrażenie, że potrzebuje więcej czasu na zmycie np. tuszu, a przy zmywaniu podkładu muszę użyć większej ilości płatków.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-hNgbwdklz9k\/XK8ibsSEFpI\/AAAAAAAAYW4\/L54nzE_oLhQkLUkaOileEQbPlQ-DZhGlQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03158.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-hNgbwdklz9k\/XK8ibsSEFpI\/AAAAAAAAYW4\/L54nzE_oLhQkLUkaOileEQbPlQ-DZhGlQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03158.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMYDŁO DO MYCIA TWARZY - MYDŁO STACJA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EDo zmycia pozostałości makijażu, czy po prostu zanieczyszczeń po całym dniu nadal używam mydełek. Tym razem jest to mydło 'czarne złoto' od Mydło Stacji. Muszę przyznać, że sprawdza się równie dobrze jak inne mydła, które używałam w tym celu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Ky3DS96HyPY\/XK8icp1rCcI\/AAAAAAAAYWo\/Lz7i9AwxpwQXfwx76wo8sx1DOfTBkzGqQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03785.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Ky3DS96HyPY\/XK8icp1rCcI\/AAAAAAAAYWo\/Lz7i9AwxpwQXfwx76wo8sx1DOfTBkzGqQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03785.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ETONIK - MGIEŁKA DO TWARZY - VIANEK\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EOdkąd poznałam tonik Vianka w wersji normalizującej nabrałam ochoty na pozostałe wersje. Wersja łagodząca jest już na wykończeniu, a w zapasie czeka kolejna - nawilżająca. Jak się sprawdzała wersja z różą? Mimo mojej początkowej niechęci przez jej zapach polubiłam ją niemal tak samo bardzo jak wersję do cer mieszanych. Ładnie koi cerę, delikatnie nawilża i przygotowuje ją do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ESERUM NAWADNIAJĄCE - DERMEDIC\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003ESerum nawadniające nie bez powodu umieściłam na zdjęciu obok toniku. Bowiem odkryłam, że najlepiej sprawdza się aplikowane na skórę spsikaną tonikiem. Wtedy ładnie się wchłania i rzeczywiście widać jakieś działanie. Stosując je solo miałam\u0026nbsp; wrażenie, że praktycznie się nie wchłania i pozostawia po sobie nieprzyjemną warstwę. Więcej na pewno napiszę o nim w recenzji :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-NdwIVbK-Spw\/XK8idaX547I\/AAAAAAAAYW0\/ctQp8ZSPSikLnJMUJBhBCZqmgVwADeZXgCEwYBhgL\/s1600\/DSC03815.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-NdwIVbK-Spw\/XK8idaX547I\/AAAAAAAAYW0\/ctQp8ZSPSikLnJMUJBhBCZqmgVwADeZXgCEwYBhgL\/s1600\/DSC03815.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKREM RÓŻANY - BIELENDA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o nawilżający krem do twarzy to u mnie ląduje on na twarzy najczęściej rano, przed wykonaniem makijażu w cienkiej warstwie. Wtedy ładnie się wchłania, a makijaż się na nim nie roluje. Na noc stosuję zazwyczaj serum, bo chcę je w pierwszej kolejności wykończyć. Tutaj znowu za jakiś czas pojawi się recenzja.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-l2CTj4lifUQ\/XK8ic6POrqI\/AAAAAAAAYWw\/EUSRnKgRBys9Jtt2SMloJaf8G3WfRy6EQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03798.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-l2CTj4lifUQ\/XK8ic6POrqI\/AAAAAAAAYWw\/EUSRnKgRBys9Jtt2SMloJaf8G3WfRy6EQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03798.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ESERUM DO TWARZY Z KWASEM MIGDAŁOWYM - BIELENDA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003ENie mogło zabraknąć i mojego ulubieńca, którego używam na noc podczas gorszych dni mojej cery. Wtedy jest nieoceniony! Ładnie wyrównuje koloryt, rozjaśnia blizny, a niedoskonałości szybko znikają :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-DVsJ--uAF1Y\/XK8ieHn7btI\/AAAAAAAAYW8\/_udHBl27DCMeM6AUoNzir2duJvy3tfjJQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03844.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-DVsJ--uAF1Y\/XK8ieHn7btI\/AAAAAAAAYW8\/_udHBl27DCMeM6AUoNzir2duJvy3tfjJQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03844.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMULTI - REGENERUJĄCY KREM POD OCZY - OILLAN\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EBALSAM DO UST - EOS\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EProdukty ze zdjęcia możecie kojarzyć już z poprzednich przeglądów, bo nadal staram się je wykończyć. O ile krem pod oczy jest na prawdę fajny i przyjemnie nawilża o tyle do pomadek eos zupełnie nie jestem przekonana o czym niejednokrotnie wspominałam :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-u6Y7XWn3ESQ\/XK8idCKPpKI\/AAAAAAAAYW0\/W3vQvfIU0LYsZkiAxp29nBxh2tJWs5KNwCEwYBhgL\/s1600\/DSC03807.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-u6Y7XWn3ESQ\/XK8idCKPpKI\/AAAAAAAAYW0\/W3vQvfIU0LYsZkiAxp29nBxh2tJWs5KNwCEwYBhgL\/s1600\/DSC03807.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPEELING DO TWARZY - NACOMI\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003ETutaj przechodzimy już do produktów, które używam kilka razy w tygodniu. Peeling nacomi miałam już kilka lat temu w innej wersji i wtedy nie byłam do niego przekonana. Wersja z pokrzywą nie spowodowała póki co, żebym zmieniła zdanie.. Przyjemnie peelinguje cerę i częściowo usuwa suche skórki, ale ma taką tłustawą konsystencję, której nie lubię. Brakuje mi uczucia oczyszczenia po zastosowaniu tego produktu, ale być może wraz z dłuższym używaniem zmienię o nim zdanie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-fnn5ihdwvhw\/XK8idvAu9cI\/AAAAAAAAYW8\/ThcVuPw5heAE0NThERzuUFxJ2KU7TOzNgCEwYBhgL\/s1600\/DSC03826.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-fnn5ihdwvhw\/XK8idvAu9cI\/AAAAAAAAYW8\/ThcVuPw5heAE0NThERzuUFxJ2KU7TOzNgCEwYBhgL\/s1600\/DSC03826.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-t5JaekUGw90\/XK8ieIo25hI\/AAAAAAAAYW4\/Atk6v2rTyk0GIzmO9ZMxZN9KsNsbgm4XwCEwYBhgL\/s1600\/DSC03853.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-t5JaekUGw90\/XK8ieIo25hI\/AAAAAAAAYW4\/Atk6v2rTyk0GIzmO9ZMxZN9KsNsbgm4XwCEwYBhgL\/s1600\/DSC03853.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMASKI DO TWARZY - BIELENDA, BOTANIC SPA I SASZETKI - BIELENDA, CIEN\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o maseczki to w ostatnim czasie skupiłam się raczej na zużywaniu saszetek. Większość saszetek ze zdjęcia już zużyłam - tutaj muszę przyznać, że mocno zaskoczyły mnie te z serii \u003Cb\u003Efood for skin.\u003C\/b\u003E Więcej o nich i o maskach cien napiszę najprawdopodobniej w następnym poście, a za kilka tygodni pewnie pojawi się też wpis na temat \u003Cb\u003Echmurek bielendy\u003C\/b\u003E. \u003Cb\u003EMaski z serii Botanic Spa\u003C\/b\u003E używałam póki co raz, miałam już z tej serii regenerującą i była świetna, więc liczę, że z tą będzie podobnie :) Oprócz tego do grona maseczek dołączyła ostatnio oczyszczająca maska od Miya, która akurat nie załapała się na zdjęcie..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie któryś z produktów z mojej pielęgnacji twarzy? Jak się u Was sprawdza?\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJak u Was wygląda taka pielęgnacyjna rutyna? Używacie więcej, czy może mniej produktów? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/1851806431901347379\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/04\/aktualizacja-pielegnacji-twarzy-wiosna.html#comment-form","title":"Komentarze (16)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/1851806431901347379"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/1851806431901347379"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/04\/aktualizacja-pielegnacji-twarzy-wiosna.html","title":"Aktualizacja pielęgnacji twarzy - wiosna 2019. Przejście na naturalną stronę mocy."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-IOScU_txgP4\/XK8ibiTviNI\/AAAAAAAAYWs\/nuWHaH5U8KEyzgbpqkVg2f9DHdjzEhQ5QCEwYBhgL\/s72-c\/DSC03765.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"16"}}]}});