// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420"},"updated":{"$t":"2019-09-20T20:36:08.650+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"twarz"},{"term":"film"},{"term":"Przegląd kulturalny"},{"term":"muzyka"},{"term":"Bielenda"},{"term":"maseczka do twarzy"},{"term":"denko"},{"term":"ciało"},{"term":"książki"},{"term":"kolorówka"},{"term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"term":"nowości"},{"term":"paznokcie"},{"term":"Evree"},{"term":"peeling"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"włosy"},{"term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"Balea"},{"term":"pielęgnacja twarzy"},{"term":"serial"},{"term":"makijaż"},{"term":"Eveline"},{"term":"Lirene"},{"term":"kosmetyczne premiery"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"podkład"},{"term":"wibo"},{"term":"catrice"},{"term":"maska\/odżywka do włosów"},{"term":"naturalnie"},{"term":"peeling do twarzy"},{"term":"tanie kosmetyki"},{"term":"ziaja"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Vianek"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"elfa-pharm"},{"term":"lovely"},{"term":"pielegnacja"},{"term":"zagraniczne kosmetyki"},{"term":"puder"},{"term":"Alterra"},{"term":"Farmona"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"szampon"},{"term":"tołpa"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"AA"},{"term":"Isana"},{"term":"Organic shop"},{"term":"Sylveco"},{"term":"bebeauty"},{"term":"dm"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"miyo"},{"term":"perfecta"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"mini recenzje"},{"term":"tonik"},{"term":"Biolove"},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"bell"},{"term":"essence"},{"term":"kobo"},{"term":"Holika holika"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Oillan"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Tutti Frutti"},{"term":"miss sporty"},{"term":"nivea"},{"term":"promocja na kolorówkę w Rossmannie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"selfie project"},{"term":"wzorki na paznokciach"},{"term":"#Blogerkipolecaja"},{"term":"Dr.Konopka's"},{"term":"Garnier"},{"term":"Kallos"},{"term":"Marion"},{"term":"Miya"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"alverde"},{"term":"avon"},{"term":"ecocera"},{"term":"eos"},{"term":"hity roku"},{"term":"mus do ciała"},{"term":"my secret"},{"term":"mydło do ciała i włosów"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"planet spa"},{"term":"pomadka"},{"term":"prywatnie"},{"term":"serum"},{"term":"soraya"},{"term":"tag"},{"term":"wcierka"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"Barwa"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"L'biotica"},{"term":"Loreal"},{"term":"Luksja"},{"term":"Maxfactor"},{"term":"Natura Estonica"},{"term":"Petal Fresh"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Vipera"},{"term":"celia"},{"term":"cienie do brwi"},{"term":"gliss kur"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"liście manuka"},{"term":"mariza"},{"term":"niekosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"oceania"},{"term":"odżywka do paznokci"},{"term":"peeling do skóry głowy"},{"term":"pianka do twarzy"},{"term":"przegląd marki"},{"term":"wishlista"},{"term":"wygląd bloga"},{"term":"4 pory roku"},{"term":"Balmi"},{"term":"Bi-es"},{"term":"Biotaniqe"},{"term":"Fa"},{"term":"Flormar"},{"term":"Himalaya"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Jantar"},{"term":"Joanna"},{"term":"KillyS"},{"term":"La Rive"},{"term":"Makeup Revolution"},{"term":"NYX"},{"term":"Organique"},{"term":"Originals"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Tatry"},{"term":"Ulubione blogi"},{"term":"Venus"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"anatomicals"},{"term":"buna"},{"term":"delia"},{"term":"dermena"},{"term":"efektima"},{"term":"esencja"},{"term":"hean"},{"term":"kolastyna"},{"term":"korektor pod oczy"},{"term":"krem bb"},{"term":"krem cc"},{"term":"kulturalne podsumowanie roku"},{"term":"lemax"},{"term":"lifestyle"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"naklejki wodne"},{"term":"olejek do twarzy"},{"term":"organizacja"},{"term":"oriflame"},{"term":"peeling do rąk"},{"term":"pianka pod prysznic"},{"term":"podróże"},{"term":"promocja na pielęgnacje twarzy w Rossmannie"},{"term":"skarpetki złuszczające"},{"term":"top coat"},{"term":"treaclemoon"},{"term":"tusz do rzęs"},{"term":"usta"},{"term":"wyjazdowa kosmetyczka"},{"term":"żel aloesowy"},{"term":"żel do brwi"}],"title":{"type":"text","$t":"me \u0026 my passions"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/kolor%C3%B3wka?alt=json-in-script\u0026max-results=5"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/kolor%C3%B3wka"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/kolor%C3%B3wka\/-\/kolor%C3%B3wka?alt=json-in-script\u0026start-index=6\u0026max-results=5"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"34"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"5"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-1949710029313362063"},"published":{"$t":"2019-09-16T14:00:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-16T14:00:05.318+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kolorówka"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"lovely"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pomadka"}],"title":{"type":"text","$t":"K'Lips vs Extra Lasting - porównanie najpopularniejszych pomadek Lovely. Na którą warto zwrócić uwagę podczas promocji w Rossmannie?"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDzisiaj ruszyła \u003Cb\u003Epromocja na kolorówkę w Rossmannie\u003C\/b\u003E, więc uznałam, że to dobra okazja na porównanie jednych z \u003Cb\u003Enajsławniejszych pomadek z niższej półki cenowej od Lovely\u003C\/b\u003E. Mowa tutaj o \u003Cb\u003Ematowych pomadkach Extra Lasting oraz K'Lips\u003C\/b\u003E. Kiedyś były co prawda o wiele bardziej popularne, ale może ktoś zastanawia się, która z tych serii jest lepsza i czy ogólnie są warte zakupu. Sama mam w sumie 4 kolory tych pomadek, których używam od dłuższego czasu, więc jestem w stanie je \u003Cb\u003Eporównać\u003C\/b\u003E i coś o nich napisać. Jeśli jesteście ciekawe jak je oceniam to zapraszam do czytania, w poście znajdziecie także \u003Cb\u003Eswatche\u003C\/b\u003E posiadanych przeze mnie odcieni.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECo ciekawe jest to moja pierwsza opinia pomadek odkąd prowadzę to miejsce, a niedawno minęło 7 lat od pierwszego posta! :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-eLLQnOAp3pE\/XX4YD7mgxdI\/AAAAAAAAY_w\/By_pbw9KxYcy280YGgWREfL96PVPm0WfgCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05836.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-eLLQnOAp3pE\/XX4YD7mgxdI\/AAAAAAAAY_w\/By_pbw9KxYcy280YGgWREfL96PVPm0WfgCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05836.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZaczynając od \u003Cb\u003Eopakowania\u003C\/b\u003E - każda z pomadek znajduje się w plastikowym opakowaniu, które nie wyróżnia się jakoś wyglądem. Ot zwyczajne jak to w pomadkach bywa.. K'lips jest dodatkowo zapakowane w kartonowe pudełeczko, w którym znajdziemy też konturówkę w kolorze odpowiadającym pomadce.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-BxKnqknuavE\/XX4YFtfLqgI\/AAAAAAAAZAI\/-QuloxGljaMIVgIkXixT91-HtGpVZLPdQCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05911.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-BxKnqknuavE\/XX4YFtfLqgI\/AAAAAAAAZAI\/-QuloxGljaMIVgIkXixT91-HtGpVZLPdQCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05911.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPojemność\u003C\/b\u003E pomadek Extra Lasting wynosi \u003Cb\u003E6 ml\u003C\/b\u003E, natomiast nie doszukałam się informacji o pojemności pomadek K'lips.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWarto wspomnieć, że \u003Cb\u003Eoznaczenie kolorów\u003C\/b\u003E w wypadku Extra Lasting znajduje się na przyklejanych naklejkach i łatwo o ich zmycie. Natomiast w wypadku K'Lips kolory i odpowiadające im numerki znajdują się zarówno na opakowaniu pomadki, konturówki jak i kartoniku.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-UuvXplvUvTE\/XX4YDvEbtgI\/AAAAAAAAY_s\/RTetY-blZ4spo33fG4aH6j0y-ccqtpZFwCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05858.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-UuvXplvUvTE\/XX4YDvEbtgI\/AAAAAAAAY_s\/RTetY-blZ4spo33fG4aH6j0y-ccqtpZFwCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05858.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o\u003Cb\u003E aplikatory \u003C\/b\u003Epomadek Extra Lasting to są one dość spore i z gatunku tych włochatych. Moim zdaniem dużo mniej wygodne od K'lips. Nie ma może tragedii, ale \u003Cb\u003Ekonsystencja\u003C\/b\u003E jest bardzo gęsta i szybko zastygająca na mocny mat, co nie ułatwia aplikacji. \u003Cb\u003EZapach\u003C\/b\u003E jest typowy dla tanich błyszczyków - niby owocowy, ale i chemiczny.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-epFs90-QSrc\/XX4aK8pFcyI\/AAAAAAAAZAw\/dlN83jnWUkMQHxOdXWcNdcvUP2y_PwPiACLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC06272.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-epFs90-QSrc\/XX4aK8pFcyI\/AAAAAAAAZAw\/dlN83jnWUkMQHxOdXWcNdcvUP2y_PwPiACLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC06272.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPrzy pomadkach K'lips już nie wyczuwam\u003Cb\u003E zapachu. Aplikatory \u003C\/b\u003Esą mniejsze, gąbeczkowe i moim zdaniem bardziej precyzyjne. \u003Cb\u003EKonsystencj\u003C\/b\u003Ea także jest dużo przyjemniejsza - jakby oleista, rzadsza, dopiero po chwili zastyga tworząc mat, ale dużo delikatniejszy niż w wypadku Extra Lasting. Jak wspominałam w zestawie są także \u003Cb\u003Ekonturówki\u003C\/b\u003E, jednak szczerze mówiąc rzadko ich używam. Może trochę z lenistwa, jednak i bez nich można bez problemu wyrysować porządny kształt ust.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-deus3SJ7tBo\/XX4a5CPfKsI\/AAAAAAAAZBA\/pkRCUW6_hxkpuM_f0b_evGds8eq2AU2PgCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05905.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-deus3SJ7tBo\/XX4a5CPfKsI\/AAAAAAAAZBA\/pkRCUW6_hxkpuM_f0b_evGds8eq2AU2PgCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05905.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ESama posiadam \u003Cb\u003Epo 2 odcienie z każdej serii\u003C\/b\u003E pomadek. Poniżej znajdziecie ich krótki opis oraz swatche:\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EK'Lips Lovely lips (nr.5)\u003C\/b\u003E - ciemny róż, na ustach podchodzący już nieco pod bordo. Muszę przyznać, że bardzo go lubię i często po niego sięgam :) Będzie idealny także na jesień.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EK'Lips Pink Poison (nr 2)\u003C\/b\u003E - przygaszona malina, mnie samą jakoś nie do końca przekonuje i po niego sięgam chyba najrzadziej. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EExtra Lasting nr.4\u003C\/b\u003E - najjaśniejszy kolor z wszystkich posiadanych przeze mnie, brudny róż mający dla mnie szare tony. Bardzo fajny zarówno do typowych dziennych makijaży, jak i do wieczorowych z mocniejszym podkreśleniem oczu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EExtra Lasting nr.1\u003C\/b\u003E - odcień, który był moim pierwszym z całej 4. To taki  pudrowy róż, dość neutralny. Kiedyś go bardzo lubiłam, a teraz stał się  dla mnie nieco nijaki. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-A7hKcGyOBak\/XX4a4_XVTvI\/AAAAAAAAZA4\/0x_PmbMf6vYMQLQGje6sRvSGwYO1vhDiwCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC06280.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-A7hKcGyOBak\/XX4a4_XVTvI\/AAAAAAAAZA4\/0x_PmbMf6vYMQLQGje6sRvSGwYO1vhDiwCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC06280.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yc8J58-YyJ4\/XX4a5BDoSoI\/AAAAAAAAZA8\/4kgK24gAFJgi9S_m9jGksE5mJTBG00NDQCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC06284.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yc8J58-YyJ4\/XX4a5BDoSoI\/AAAAAAAAZA8\/4kgK24gAFJgi9S_m9jGksE5mJTBG00NDQCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC06284.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ESkoro opis kolorów i kwestie techniczne mamy za sobą czas na \u003Cb\u003Ezachowanie obu serii pomadek na ustach. \u003C\/b\u003EZacznę od Extra Lasting, które moim zdaniem wyglądają dużo gorzej niż K'Lips. Są MOCNO matowe, błyskawicznie zasychają (chociaż na swatche tego nie widać) ściągając nieco usta i podkreślając każe załamanie. Lubią przesuszać usta, więc sama sięgam po nie bardziej latem niż zimą, ze względu na różnice w kondycji ust. Wybieram je zazwyczaj wtedy, gdy wychodzę na krótko, bo brzydko się zjadają - zwłaszcza nr 1.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-N5CC5dCpDmA\/XX5QdLI5QQI\/AAAAAAAAZBQ\/gE31A9jHWHAsVsQ9dsUnOv8LdMPgKl1DACLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05847.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-N5CC5dCpDmA\/XX5QdLI5QQI\/AAAAAAAAZBQ\/gE31A9jHWHAsVsQ9dsUnOv8LdMPgKl1DACLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05847.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EK'lips\u003C\/b\u003E przeciwnie do swojej konkurencji jest bardzo komfortowy w noszeniu. Nie wyczuwam, żebym miała cokolwiek na ustach przy ich używaniu. Wyglądają naturalnie na ustach, nie podkreślając załamań, czy suchych skórek. Z ust schodzą także równomiernie i w całości.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETrwałość obu serii jest podobna - wytrzymują bez poprawek kilka godzin.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zzm5_QglSA8\/XX5VFhRHWOI\/AAAAAAAAZBc\/er1XATYGCGkRwA7wAejeQ4weO4rMPzUfgCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05871.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"600\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zzm5_QglSA8\/XX5VFhRHWOI\/AAAAAAAAZBc\/er1XATYGCGkRwA7wAejeQ4weO4rMPzUfgCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05871.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli miałabym polecać którąś z serii to byłaby to \u003Cb\u003EK'lips.\u003C\/b\u003E Kosztuje w cenie regularniej \u003Cb\u003Eok. 26 zł\u003C\/b\u003E, a więc dwa razy więcej od \u003Cb\u003EExtra Lasting - ok. 11,30 zł\u003C\/b\u003E, ale jest dużo lepsza pod każdym względem. Jednak biorąc pod uwagę cenę i to, że konturówki są mi raczej w tym zestawie zbędne nie skuszę się na nie ponownie. Chyba, że powstaną jakieś ciekawe kolory, bo żadna z pozostałych w serii mnie nie kusi :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--mdqGxv4VAw\/XX5V5x2-fXI\/AAAAAAAAZBk\/vlpQoiDmLq8flEucE-BjIvVyYfl0vnsvQCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05907.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--mdqGxv4VAw\/XX5V5x2-fXI\/AAAAAAAAZBk\/vlpQoiDmLq8flEucE-BjIvVyYfl0vnsvQCLcBGAsYHQ\/s1600\/DSC05907.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ECzy jest jeszcze ktoś kto nie zna tych pomadek?\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJak oceniacie obie serie? Polecacie jakiś konkretny kolor? \u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/1949710029313362063\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/klips-vs-extra-lasting-porownanie.html#comment-form","title":"Komentarze (16)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/1949710029313362063"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/1949710029313362063"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/klips-vs-extra-lasting-porownanie.html","title":"K'Lips vs Extra Lasting - porównanie najpopularniejszych pomadek Lovely. Na którą warto zwrócić uwagę podczas promocji w Rossmannie?"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-eLLQnOAp3pE\/XX4YD7mgxdI\/AAAAAAAAY_w\/By_pbw9KxYcy280YGgWREfL96PVPm0WfgCLcBGAsYHQ\/s72-c\/DSC05836.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"16"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-637620377925997998"},"published":{"$t":"2019-08-14T15:00:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-08-14T15:00:10.249+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"cienie do brwi"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kolorówka"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"wibo"}],"title":{"type":"text","$t":"Zestaw do makijażu brwi od Wibo - eyebrow shaping kit SHAPE\u0026DEFINE."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cbr \/\u003EMoja przygoda z \u003Cb\u003Emakijażem brwi\u003C\/b\u003E rozpoczęła się od żeli do brwi, których miałam kilka - od wibo, lovely i essence. Do tej pory chętnie sięgam po tego typu produkty, kiedy nie chcę wykonywać pełnego makijażu, a jedynie podkreślić brwi i rzęsy. Nieco później od maskar do brwi sięgnęłam po \u003Cb\u003Ezestawy cieni\u003C\/b\u003E. Moim pierwszym był \u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/02\/zestaw-cieni-do-brwi-catrice-czyli-o.html\"\u003E\u003Cb\u003Ezestaw catrice\u003C\/b\u003E\u003C\/a\u003E, który super się u mnie sprawdził, więc na promocji w Rossmannie postanowiłam wypróbować podobny \u003Cb\u003Ezestaw do makijażu brwi od wibo\u003C\/b\u003E. Jak się sprawdził? O tym przeczytacie w dzisiejszym wpisie :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-J0BZn1nhPZA\/XUB44wp151I\/AAAAAAAAYx0\/qX6tn-o_RA0L1ecImdH-k9RkrA5UzBOfgCEwYBhgL\/s1600\/DSC04488.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-J0BZn1nhPZA\/XUB44wp151I\/AAAAAAAAYx0\/qX6tn-o_RA0L1ecImdH-k9RkrA5UzBOfgCEwYBhgL\/s1600\/DSC04488.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cb\u003EOpakowanie\u003C\/b\u003E to plastikowa 'kasetka', mam wrażenie, że nie jest zbyt solidna i nie przeżyła by spotkania z podłogą. Co na szczęście jeszcze nie miałam okazji tego sprawdzić :D Oprócz \u003Cb\u003Edwóch cieni \u003C\/b\u003Eznajduje się w niej \u003Cb\u003Epędzelek oraz pęseta.\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-On3UdMDN6Bc\/XUB45_La2WI\/AAAAAAAAYyQ\/CYQMPjM-tOE1sX2fQEaWgTUbNtz4Grx0QCEwYBhgL\/s1600\/DSC04515.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-On3UdMDN6Bc\/XUB45_La2WI\/AAAAAAAAYyQ\/CYQMPjM-tOE1sX2fQEaWgTUbNtz4Grx0QCEwYBhgL\/s1600\/DSC04515.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cb\u003EPędzelek\u003C\/b\u003E jest co prawda dość miękki i trochę gruby, ale w jakichś kryzysowych sytuacjach myślę, że mógłby dać radę. Mógłby mieć dodatkowo na końcówce szczoteczkę do wyczesania nadmiaru produktu, jak np. u catrice, ale nie czepiajmy się szczegółów. \u003Cb\u003EPęseta\u003C\/b\u003E za to nie nadaje się moim zdaniem do niczego. Jest strasznie gruba i ciężko złapać nią włoski.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-dVu6i0lRoQ4\/XUB443cf8aI\/AAAAAAAAYyU\/m4r-lPdVP3sYSNyzL_qiHNwaZatbn_KgQCEwYBhgL\/s1600\/DSC04502.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-dVu6i0lRoQ4\/XUB443cf8aI\/AAAAAAAAYyU\/m4r-lPdVP3sYSNyzL_qiHNwaZatbn_KgQCEwYBhgL\/s1600\/DSC04502.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u0026nbsp;W sprzedaży znajdziemy \u003Cb\u003E2 warianty \u003C\/b\u003Ezestawów - nr 1 przeznaczony dla blondynek i nr 2 dla brunetek, czyli dla mnie :) \u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Bsyvw_Vy_DI\/XUB45qGODbI\/AAAAAAAAYyM\/6yl6hoS3kUgNt6gDmbtWEMYT5pN761C9ACEwYBhgL\/s1600\/DSC04512.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Bsyvw_Vy_DI\/XUB45qGODbI\/AAAAAAAAYyM\/6yl6hoS3kUgNt6gDmbtWEMYT5pN761C9ACEwYBhgL\/s1600\/DSC04512.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-GlEpnLAz0KQ\/XUB46k9D6PI\/AAAAAAAAYyY\/YnHRMEJ_44sg881TLOd5QRdY_yebXfw2QCEwYBhgL\/s1600\/DSC04528.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-GlEpnLAz0KQ\/XUB46k9D6PI\/AAAAAAAAYyY\/YnHRMEJ_44sg881TLOd5QRdY_yebXfw2QCEwYBhgL\/s1600\/DSC04528.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003EJeśli chodzi o same cienie to w zestawie znajdziemy \u003Cb\u003E2 odcienie\u003C\/b\u003E - jaśniejszy i ciemniejszy. Na zdjęciu wyżej możecie zobaczyć jak się prezentują w cieniu i słońcu. Sama używam jedynie \u003Cb\u003Eciemniejszego koloru\u003C\/b\u003E, który bardziej mi pasuje. Mam jednak wrażenie, że odcień mimo, że w opakowaniu jest szaro - brązowy i dość chłodny to po nałożeniu na skórę wpada w ciepłe tony. Na szczęście widać to dopiero przy przyjrzeniu się, więc nie musimy się aż tak obawiać naszego wyglądu :D Jednak uważam, że catrice pod względem koloru wygląda znacznie, znacznie lepiej. \u003Cb\u003EJaśniejszy odcień\u003C\/b\u003E już w opakowaniu jest znacznie cieplejszy, dla mnie nieco rudawy przez co mało praktyczny - nie jestem przekonana komu by mógł przypasować.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yeBVvH0BjZE\/XUB46NBS3lI\/AAAAAAAAYyU\/CR9QXk6dhG8o1wVmFz0kGw_EaYFXRgeagCEwYBhgL\/s1600\/DSC04520.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yeBVvH0BjZE\/XUB46NBS3lI\/AAAAAAAAYyU\/CR9QXk6dhG8o1wVmFz0kGw_EaYFXRgeagCEwYBhgL\/s1600\/DSC04520.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003EWarto dodać, że cienie są dość miękkie i niestety nie trzymają się dobrze pędzla, ale nieco osypują. Konieczne jest wyczesanie nadmiaru produktu po nałożeniu z brwi.\u003Cbr \/\u003ENa plus fakt, że raczej nie można zrobić sobie nimi krzywdy, a dodatkowo wyglądają całkiem naturalnie na brwiach :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-S0kL-C4F7lQ\/XUB45FC4IyI\/AAAAAAAAYyY\/2gViJeYVszAoie1LZHT_FBMs3TvipViuwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04500.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-S0kL-C4F7lQ\/XUB45FC4IyI\/AAAAAAAAYyY\/2gViJeYVszAoie1LZHT_FBMs3TvipViuwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04500.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003EZestaw do brwi wibo znajdziecie wyłącznie w\u003Cb\u003E Rossmannie\u003C\/b\u003E w cenie \u003Cb\u003E26,30 zł. \u003C\/b\u003EPorównując je do catrice, który znajdziemy m.in. w naturze i hebe za ok. 17-19 zł w cenie regularnej znacznie lepiej wypada właśnie catice. Wibo nie dość, że droższe to jest także gorsze jakościowo. Zużyć zużyję, ale sama chętniej wrócę do produktu Catrice niż Wibo :)\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EZnacie ten zestaw? Jak go oceniacie?\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EJakie produkty do brwi od siebie mi polecacie? \u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/637620377925997998\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/zestaw-do-makijazu-brwi-od-wibo-eyebrow.html#comment-form","title":"Komentarze (15)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/637620377925997998"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/637620377925997998"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/zestaw-do-makijazu-brwi-od-wibo-eyebrow.html","title":"Zestaw do makijażu brwi od Wibo - eyebrow shaping kit SHAPE\u0026DEFINE."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-J0BZn1nhPZA\/XUB44wp151I\/AAAAAAAAYx0\/qX6tn-o_RA0L1ecImdH-k9RkrA5UzBOfgCEwYBhgL\/s72-c\/DSC04488.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"15"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-2376890769630038719"},"published":{"$t":"2019-06-24T17:15:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-06-24T17:15:01.104+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kolorówka"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"puder"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"wibo"}],"title":{"type":"text","$t":"Ryżowy i bananowy puder od wibo - porównanie kultowych produktów marki. "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPo niemal 2 tygodniach przerwy wracam do Was z mnóstwem nowych pomysłów i sporymi zaległościami w postach :D Tym razem mam dla Was \u003Cb\u003Erecenzję porównawczą 2 kultowych produktów wibo\u003C\/b\u003E, czyli \u003Cb\u003Epudrów - ryżowego i bananowego\u003C\/b\u003E. Nie ma chyba osoby, która by o nich przynajmniej nie słyszała :) Jeśli zastanawiacie się \u003Cb\u003Ektóry jest lepszy\u003C\/b\u003E to zapraszam na małe porównanie, mam nadzieje, że ten post okaże się dla kogoś przydatny.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wYrjtMqt7Dg\/XRDhM_-JHmI\/AAAAAAAAYkg\/zAKou5dCzUAZCiz1dYQ3ab_aaizEim4VwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04085.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wYrjtMqt7Dg\/XRDhM_-JHmI\/AAAAAAAAYkg\/zAKou5dCzUAZCiz1dYQ3ab_aaizEim4VwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04085.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZaczynając od samego \u003Cb\u003Eopakowania\u003C\/b\u003E - oba pudry wyglądają baaaardzo podobnie, na dobrą sprawę różnią się jedynie kolorami i grafiką na wieczku. Znajdują się w zakręcanych, plastikowych słoiczkach zabezpieczonych dodatkowo 'naklejką'.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-B1MujxTm0fs\/XRDhNuiBapI\/AAAAAAAAYk4\/e9DHoBsWL7IQGHH3NkMIiGAJPBmoaAIcgCEwYBhgL\/s1600\/DSC04109.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-B1MujxTm0fs\/XRDhNuiBapI\/AAAAAAAAYk4\/e9DHoBsWL7IQGHH3NkMIiGAJPBmoaAIcgCEwYBhgL\/s1600\/DSC04109.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPojemność\u003C\/b\u003E każdego z nich to \u003Cb\u003E5,5 g\u003C\/b\u003E, czyli standardowo jak na wibo - wydaje się w sumie trochę mało, ale wydajność jest nie najgorsza. Co prawda ja używałam ich na zmianę, więc nie mogę w 100% ocenić na ile starczył każdy z nich.. Używałam ich przez kilka miesięcy i na tą chwilę skończył mi się już ryżowy kilka dni temu, a bananowego jeszcze nieco zostało :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-BkV3WZrudwI\/XRDhOFXq3YI\/AAAAAAAAYk8\/jzN12uv_U7QiiopmjQVaqV2D1CGDVd1SACEwYBhgL\/s1600\/DSC04134.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-BkV3WZrudwI\/XRDhOFXq3YI\/AAAAAAAAYk8\/jzN12uv_U7QiiopmjQVaqV2D1CGDVd1SACEwYBhgL\/s1600\/DSC04134.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECo fajne, \u003Cb\u003Eotwory przez które wysypujemy puder \u003C\/b\u003Enie są zbyt duże więc nie musimy się obawiać, że wysypie się nam go za dużo :) Oba pudry są \u003Cb\u003Edrobno zmielone\u003C\/b\u003E - jak dla mnie nie ma tu zbytnio różnicy. Jeśli chodzi o \u003Cb\u003Ezapachy\u003C\/b\u003E to w bananowym wyraźnie czuć banany - woń jest przyjemnie słodka i umila aplikację. Jeśli chodzi o ryżowy to tutaj zapach jest dużo mniej wyczuwalny, z tego co kojarzę jakiś lekko perfumowany.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-q4D4i8WKrFY\/XRDhM6f3KRI\/AAAAAAAAYk0\/C9mi125vRNQRZmSIrqUnIH2vci1ktM90gCEwYBhgL\/s1600\/DSC04095.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-q4D4i8WKrFY\/XRDhM6f3KRI\/AAAAAAAAYk0\/C9mi125vRNQRZmSIrqUnIH2vci1ktM90gCEwYBhgL\/s1600\/DSC04095.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EPrzechodząc już do opisów konkretnych pudrów zacznę od\u003Cb\u003E ryżowego\u003C\/b\u003E, który sprawdził się u mnie bardzo dobrze :) Już na wstępie mogę zaznaczyć, że dużo lepiej niż bananowy, czego można było się domyślić po szybszym zużyciu :D Jest on \u003Cb\u003Ecałkowicie transparentny\u003C\/b\u003E, raczej nie bieli twarzy, a już przy aplikacji widać ładne zmatownie. Bardzo dobrze stapia się z podkładem, a cera jest wyraźnie matowa, ale też i ładnie się prezentuje. Do tego \u003Cb\u003Etrwałość\u003C\/b\u003E jest zaskakująco dobra, nawet na mojej - mocno świecącej się cerze. Nawet po 8-10 h od nałożenia wyglądał całkiem znośnie - w ciepły dzień twarz świeciła się głównie w strefie T, co u mnie jest dobrym wynikiem. W chłodniejsze dni nawet tam mat się utrzymywał :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wBKLOTz5kCI\/XRDhM9pRBiI\/AAAAAAAAYk8\/3CnWoV5P4REukviioF-wUZ8r-_2ElKcSQCEwYBhgL\/s1600\/DSC04106.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wBKLOTz5kCI\/XRDhM9pRBiI\/AAAAAAAAYk8\/3CnWoV5P4REukviioF-wUZ8r-_2ElKcSQCEwYBhgL\/s1600\/DSC04106.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Epuder bananowy\u003C\/b\u003E to producent zaleca go używać głównie\u003Cb\u003E pod uczy i do bakingu\u003C\/b\u003E, ale ja używałam go tak jak i ryżowego - na całą twarz. Dzięki \u003Cb\u003Eżółtawym zabarwieniu\u003C\/b\u003E dawał on lekko żółte zabarwienie na skórze, delikatnie maskując zaczerwienienia. Z tego względu lubiłam go używać nawet bez podkładu, na krótkie wyjścia ;) Jeśli chodzi o \u003Cb\u003Eefekt \u003C\/b\u003Ena skórze był on dużo słabszy niż w pudrze ryżowym. Dawał bardzo słaby mat, bardziej efekt 'glow', nie mówiąc już o długotrwałym trzymaniu matu. Już po paru godzinach twarz wyraźnie się świeciła. Stosowałam go więc głównie na krótkie wyjścia. Na plus zdecydowanie ładny wygląd\u003Cb\u003E pod oczami\u003C\/b\u003E - wygląda on tam bardzo ładnie, ryżowy jest moim zdaniem nieco za ciężki na ten delikatny obszar.. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--kfF9U_xosg\/XRDhN6ZtiBI\/AAAAAAAAYk8\/ettDItWajkMAeOLYMMoipAoLXfTqC6xYwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04122.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--kfF9U_xosg\/XRDhN6ZtiBI\/AAAAAAAAYk8\/ettDItWajkMAeOLYMMoipAoLXfTqC6xYwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04122.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EOba pudry są zdecydowanie ciekawymi produktami, które warto wypróbować. Mi osobiście bardziej przypadł do gustu \u003Cb\u003Eryżowy\u003C\/b\u003E, który daje mocny (jak na drogeryjny produkt) i przede wszystkim długotrwały efekt matu. \u003Cb\u003EBananowy\u003C\/b\u003E może lepiej sprawdzić się na mniej wymagających cerach, które nie potrzebują aż takiego matowienia, albo wolą tzw. zdrowy 'glow'. W wypadku cer tłustych czy mieszanych znacznie lepiej poradzi sobie w chłodniejszym miesiącach. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EKażdy z pudrów znajdziecie w\u003Cb\u003E Rossmannie\u003C\/b\u003E w takiej samej cenie - \u003Cb\u003E18,40 zł,\u003C\/b\u003E a teraz są nawet na promocji za \u003Cb\u003E12 zł\u003C\/b\u003E :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EDajcie znać czy miałyście okazje już poznać te pudry, a jeśli tak to jak się u Was sprawdziły :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/2376890769630038719\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/06\/ryzowy-i-bananowy-puder-od-wibo.html#comment-form","title":"Komentarze (16)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2376890769630038719"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2376890769630038719"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/06\/ryzowy-i-bananowy-puder-od-wibo.html","title":"Ryżowy i bananowy puder od wibo - porównanie kultowych produktów marki. "}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-wYrjtMqt7Dg\/XRDhM_-JHmI\/AAAAAAAAYkg\/zAKou5dCzUAZCiz1dYQ3ab_aaizEim4VwCEwYBhgL\/s72-c\/DSC04085.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"16"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-6309631877066852027"},"published":{"$t":"2019-05-19T14:56:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-05-19T14:57:15.592+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"bell"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kolorówka"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"podkład"}],"title":{"type":"text","$t":"Dobry podkład za grosze? - Bell Hypoallergenic, Mat\u0026Cover."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeszcze nie tak dawno ciężko było mi znaleść dobry \u003Cb\u003Epodkład\u003C\/b\u003E, po tym jak wycofali mojego wieloletniego \u003Cb\u003Eulubieńca z\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2016\/07\/rimmel-lasting-finish-nude-czyli.html\"\u003E Rimmela\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E. Rok temu poznałam sławny \u003Cb\u003Epodkład \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/10\/podkad-maybelline-fit-me-czy-warto.html\"\u003EFit me!\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E, który przypadł mi do gustu na tyle, że znowu do niego powróciłam. Nie tak dawno pokazywałam Wam \u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/02\/podkad-catrice-all-matt-plus-czyli-o.html\"\u003EAll matt plus od Catrice\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E, który mnie zachwycił, a dzisiaj mam kolejny - trzeci podkład, do którego z pewnością będę wracać. A trzecim podkładowym ulubieńcem został \u003Cb\u003Ematująco - kryjący podkład od Bell z serii hipoalergicznej\u003C\/b\u003E :) Dlaczego tak przypadł mi do gustu? O tym opowiem w dzisiejszym poście! :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-rwM7srXck7M\/XM7wqv-tMAI\/AAAAAAAAYf0\/Uet4vIqjFKkNIDLnTrodwFROpXKhpbXxACEwYBhgL\/s1600\/DSC04315.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-rwM7srXck7M\/XM7wqv-tMAI\/AAAAAAAAYf0\/Uet4vIqjFKkNIDLnTrodwFROpXKhpbXxACEwYBhgL\/s1600\/DSC04315.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EOpakowani\u003C\/b\u003Ee podkładu to miękka, zakręcona tubka o \u003Cb\u003Epojemności 30 ml.\u003C\/b\u003E Całość jest utrzymana w minimalistycznej, białej kolorystyce - podobnej jak w całej serii Hypoallergenic.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cCDn0x7mm2Q\/XM7wq5rGO7I\/AAAAAAAAYgU\/oC6AFr3IoSQ2C00OQbRsg7HKmcV6zP-9QCEwYBhgL\/s1600\/DSC04320.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cCDn0x7mm2Q\/XM7wq5rGO7I\/AAAAAAAAYgU\/oC6AFr3IoSQ2C00OQbRsg7HKmcV6zP-9QCEwYBhgL\/s1600\/DSC04320.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EW całej gamie kolorów podkładu znajdziemy \u003Cb\u003E4 odcienie.\u003C\/b\u003E Sama wybrałam dla siebie \u003Cb\u003Enajjaśniejszy 01 NUDE.\u003C\/b\u003E Kolor jest rzeczywiście jasny - na tyle, że jest idealny dla mnie nawet teraz po zimie, kiedy cera nie złapała jeszcze promieni słońca :) Posiada on też żółte tony, co mi osobiście bardzo odpowiada. Ogólnie jest bardzo podobny do najjaśniejszego 010 All matt plus od Catrice, tamten wydaje się odrobinę jaśniejszy i bardziej ziemisty. Z tego co pamiętam kolejny numerek Bell, czyli \u003Cb\u003E02\u0026nbsp; NATURAL\u003C\/b\u003E też był w miarę jasny. Myślę, że może być odpowiedni na lato :) \u003Cb\u003E03 i 04 \u003C\/b\u003Ez kolei są już znacznie ciemniejsze. Poniżej możecie zobaczyć kolor 01 od Bell i 105 Fit me! od Maybelline.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-q8nnyxV2PdY\/XM7wrz5ZxaI\/AAAAAAAAYgc\/6oIlh9MdcqIDHGgo3HJEh247hrT3-zUvgCEwYBhgL\/s1600\/DSC04531.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-q8nnyxV2PdY\/XM7wrz5ZxaI\/AAAAAAAAYgc\/6oIlh9MdcqIDHGgo3HJEh247hrT3-zUvgCEwYBhgL\/s1600\/DSC04531.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E fluidu Bell należy do tych gęściejszych, co mam wrażenie przekłada się na \u003Cb\u003Ewydajność\u003C\/b\u003E podkładu. Nie jest ona jednak na tyle gęsta by utrudniać nakładanie podkładu, nawet palcami ;) \u003Cb\u003EZapach\u003C\/b\u003E to chyba jedyny minus podkładu - mi kojarzy się z drożdżami i nie jest zbyt przyjemny. Ale znowu w podkładach ta kwestia nie jest dla mnie tak znacząca :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Q5hvPx4oVyY\/XM7wqmqXbUI\/AAAAAAAAYgQ\/zMuGs93o6f41Av8J1gcRzGg_4t6T1kkPgCEwYBhgL\/s1600\/DSC04317.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Q5hvPx4oVyY\/XM7wqmqXbUI\/AAAAAAAAYgQ\/zMuGs93o6f41Av8J1gcRzGg_4t6T1kkPgCEwYBhgL\/s1600\/DSC04317.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EWedług producenta jest to \u003Cb\u003Epodkład matująco - kryjący. Mat \u003C\/b\u003Ejest raczej delikatny, efekt jest bardziej satynowy moim zdaniem, trzeba wspomóc się pudrem. \u003Cb\u003EKrycie \u003C\/b\u003Eokreśliłabym jako idealne na co dzień - nie jest ono na pewno mocne, ale dla mnie wystarczające. Podkład radzi sobie z przykryciem przebarwień, z większymi niedoskonałościami z kolei może mieć już kłopot. Na twarzy \u003Cb\u003Ewygląda\u003C\/b\u003E bardzo ładnie, jestem w stanie zgodzić się z obietnicą producenta na temat zdrowego wyglądu. Jest leciutki, nie czuć go na skórze, nie ciemnieje, ani nie zapycha. Mógłby być co prawda bardziej trwały, bo całego dnia w nienaruszonym stanie nie przetrwa, ale sama jestem z niego na prawdę zadowolona! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-VjdPu93Jukw\/XM7wr14UJVI\/AAAAAAAAYgY\/ltRKumN5na0oELZ4mnayxXJvNgc2UB6xQCEwYBhgL\/s1600\/DSC04462.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-VjdPu93Jukw\/XM7wr14UJVI\/AAAAAAAAYgY\/ltRKumN5na0oELZ4mnayxXJvNgc2UB6xQCEwYBhgL\/s1600\/DSC04462.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EDużym plusem jest też jego \u003Cb\u003Eregularna cena - ok. 14 - 17 zł.\u003C\/b\u003E Na promocji jednak sama dorwałam go jakoś za \u003Cb\u003E9-10 zł. \u003C\/b\u003EDostaniecie go w drogeriach w których dostępna jest szafa Bell, czyli m.in \u003Cb\u003Ehebe i Rossmannie. \u003C\/b\u003ESam podkład z tego co czytałam ma zwolenników i przeciwników, niektórych nie zadowala jego słaba trwałość i mat. Jednak za taką cenę moim zdaniem jest na prawdę wart chociażby wypróbowania! Sama chętnie będę do niego wracać :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7NjeiN-MH2s\/XM7wrW90FXI\/AAAAAAAAYgg\/ImP2xvNamsIeu1GTZrpgCaIbCq8wqGzuwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04322.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7NjeiN-MH2s\/XM7wrW90FXI\/AAAAAAAAYgg\/ImP2xvNamsIeu1GTZrpgCaIbCq8wqGzuwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04322.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie ten podkład? Jak u Was się sprawdził? Jakie podkłady są Waszymi ulubieńcami? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/6309631877066852027\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/05\/dobry-podkad-za-grosze-bell.html#comment-form","title":"Komentarze (18)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/6309631877066852027"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/6309631877066852027"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/05\/dobry-podkad-za-grosze-bell.html","title":"Dobry podkład za grosze? - Bell Hypoallergenic, Mat\u0026Cover."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-rwM7srXck7M\/XM7wqv-tMAI\/AAAAAAAAYf0\/Uet4vIqjFKkNIDLnTrodwFROpXKhpbXxACEwYBhgL\/s72-c\/DSC04315.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"18"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-7942841520983392532"},"published":{"$t":"2019-03-24T10:43:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2019-03-24T10:43:04.885+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kolorówka"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"miyo"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"puder"}],"title":{"type":"text","$t":"Miętowy puder ryżowy od Miyo - nieodkryta perełka?"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EKosmetyki do makijażu nie przewijają się przez mojego bloga zbyt często. Jeśli już się pojawiają to są to podkłady lub ewentualnie pudry. Produkty te stanowią 'stały' element mojego makijażu i w porównaniu do innych kosmetyków kolorowych dość szybko się zużywają. Dzisiaj chciałam przedstawić Wam \u003Cb\u003Emiętowy puder od Miya\u003C\/b\u003E, który jest nieco nieodkrytą jeszcze produktem w blogosferze. Nie jest on na pewno tak popularny jak produkty wibo, czy nawet sławny puder miss sporty, który dla przypomnienia - kompletnie się u mnie nie sprawdził :D Jak było z tym miętowym gagatkiem? - jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do czytania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-wtMjAw0gdRc\/XEdDaL2yqQI\/AAAAAAAAYEk\/mVm9KdK86ewLmKapZfvW3jBjqKlfxuypgCLcBGAs\/s1600\/DSC00402.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-wtMjAw0gdRc\/XEdDaL2yqQI\/AAAAAAAAYEk\/mVm9KdK86ewLmKapZfvW3jBjqKlfxuypgCLcBGAs\/s1600\/DSC00402.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPuder kupujemy w przeźroczystym \u003Cb\u003Eopakowaniu\u003C\/b\u003E wykonanym z grubego plastiku. Zakrętka jest w kolorze białym z zieloną grafiką - całość bardzo minimalistyczna. Pojemność produktu to \u003Cb\u003E8 g\u003C\/b\u003E, a więc nieco więcej niż w pudrach wibo. Sama używałam pudru bodajże od września\/października, a skończył się mi kilka dni temu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2lcf5Ir6SWQ\/XEdDbHvKUQI\/AAAAAAAAYFM\/tMIDvRRuLUkMyCpTFbqAKBVjtj8TUPtPACEwYBhgL\/s1600\/DSC00418.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2lcf5Ir6SWQ\/XEdDbHvKUQI\/AAAAAAAAYFM\/tMIDvRRuLUkMyCpTFbqAKBVjtj8TUPtPACEwYBhgL\/s1600\/DSC00418.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u0026nbsp;Sitko\u003C\/b\u003E przez które wysypujemy puder posiada spore oczka, dla mnie są nawet za duże. Jednak łatwo można się uporać z tym problemem zaklejając połowę otworów, jak widzicie na zdjęciu wyżej :) Przydałby się też puszek, który zabezpieczałby przed wysypywaniem pudru np. w czasie podróży. Żadnego \u003Cb\u003Ezabezpieczenia\u003C\/b\u003E jednak nie ma (taśmę przykleiłam sama) i mi samej puder wysypał się do wieczka podczas transportu między sklepem, a domem po kupnie.. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-yZC2ih5wM6k\/XEdDaCrHqXI\/AAAAAAAAYE8\/rDrHSQBEDVAdXEIi5H4N_g1BoBWh40ZWQCEwYBhgL\/s1600\/DSC00412.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-yZC2ih5wM6k\/XEdDaCrHqXI\/AAAAAAAAYE8\/rDrHSQBEDVAdXEIi5H4N_g1BoBWh40ZWQCEwYBhgL\/s1600\/DSC00412.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;Dużą zaletą produktu jest za to\u003Cb\u003E zapach.\u003C\/b\u003E Rzeczywiście czuć delikatnie miętę podczas aplikacji. Nie jest to jednak zapach intensywny, który wręcz 'zabija' swoją mocą. Miałam kilka pudrów, które miały strasznie intensywne zapachy perfum, które skutecznie zniechęcały mnie do używania tych produktów. Tu jest inaczej - świeżo i delikatnie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-g77b-ofktII\/XEdDa5ujQ8I\/AAAAAAAAYFI\/yx5fpD-N7F0TgSYEk9vzkxap1DmXBwtoACEwYBhgL\/s1600\/DSC00423.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-g77b-ofktII\/XEdDa5ujQ8I\/AAAAAAAAYFI\/yx5fpD-N7F0TgSYEk9vzkxap1DmXBwtoACEwYBhgL\/s1600\/DSC00423.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ESam puder jest drobniutko zmielony, bez problemu \u003Cb\u003Eaplikuje\u003C\/b\u003E się na pędzel i ładnie rozprowadza po twarzy. Nie zauważyłam też, żeby specjalnie pylił podczas aplikacji. Po nałożeniu na poczatku może się nam wydawać, że delikatnie bieli twarz, jednak po chwili ładnie stapia się z cerą i świetnie się prezentuje. Chociaż wiadomo, że z każdym pudrem można przesadzić :D Nasz bohater trzyma makijaż w ryzach przez kilka godzin. U mnie po tych kilku godzinach zazwyczaj zaczynałam się świecić w strefie T. Ale ogólnie na zimniejsze miesiące jest całkiem przyzwoity, w lecie mogłoby być gorzej :) Zaletą pudru jest na pewno to, że nie zawiera talku.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-2red6Ijm6MA\/XEdDaLcDWzI\/AAAAAAAAYFE\/XxzPPDCdw5wiJwRYQ2q5FT_1Fpb6bwGNACEwYBhgL\/s1600\/DSC00408.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-2red6Ijm6MA\/XEdDaLcDWzI\/AAAAAAAAYFE\/XxzPPDCdw5wiJwRYQ2q5FT_1Fpb6bwGNACEwYBhgL\/s1600\/DSC00408.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMyślę, że puder Miya to produkt na którego warto zwrócić uwagę, chociażby ze względu na oryginalny zapach. Pamiętam, że sama kupiłam go za \u003Cb\u003Eok. 12 - 13 zł\u003C\/b\u003E, ale w momencie pisania posta widziałam go w internecie za \u003Cb\u003E17-20 zł\u003C\/b\u003E, więc cena dość konkretnie podskoczyła.. Jest on do tego bardzo wydajny, nawet przy codziennym stosowaniu. Z dostępnością jest nieco trudniej - znajdziecie go w mniejszych drogeriach i oczywiście na internecie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie tego gagadka? Co o nim myślicie?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/7942841520983392532\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/03\/mietowy-puder-ryzowy-od-miyo-nieodkryta.html#comment-form","title":"Komentarze (19)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7942841520983392532"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7942841520983392532"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/03\/mietowy-puder-ryzowy-od-miyo-nieodkryta.html","title":"Miętowy puder ryżowy od Miyo - nieodkryta perełka?"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-wtMjAw0gdRc\/XEdDaL2yqQI\/AAAAAAAAYEk\/mVm9KdK86ewLmKapZfvW3jBjqKlfxuypgCLcBGAs\/s72-c\/DSC00402.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"19"}}]}});