// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420"},"updated":{"$t":"2019-09-20T20:36:08.650+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"twarz"},{"term":"film"},{"term":"Przegląd kulturalny"},{"term":"muzyka"},{"term":"Bielenda"},{"term":"maseczka do twarzy"},{"term":"denko"},{"term":"ciało"},{"term":"książki"},{"term":"kolorówka"},{"term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"term":"nowości"},{"term":"paznokcie"},{"term":"Evree"},{"term":"peeling"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"włosy"},{"term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"Balea"},{"term":"pielęgnacja twarzy"},{"term":"serial"},{"term":"makijaż"},{"term":"Eveline"},{"term":"Lirene"},{"term":"kosmetyczne premiery"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"podkład"},{"term":"wibo"},{"term":"catrice"},{"term":"maska\/odżywka do włosów"},{"term":"naturalnie"},{"term":"peeling do twarzy"},{"term":"tanie kosmetyki"},{"term":"ziaja"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Vianek"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"elfa-pharm"},{"term":"lovely"},{"term":"pielegnacja"},{"term":"zagraniczne kosmetyki"},{"term":"puder"},{"term":"Alterra"},{"term":"Farmona"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"szampon"},{"term":"tołpa"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"AA"},{"term":"Isana"},{"term":"Organic shop"},{"term":"Sylveco"},{"term":"bebeauty"},{"term":"dm"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"miyo"},{"term":"perfecta"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"mini recenzje"},{"term":"tonik"},{"term":"Biolove"},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"bell"},{"term":"essence"},{"term":"kobo"},{"term":"Holika holika"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Oillan"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Tutti Frutti"},{"term":"miss sporty"},{"term":"nivea"},{"term":"promocja na kolorówkę w Rossmannie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"selfie project"},{"term":"wzorki na paznokciach"},{"term":"#Blogerkipolecaja"},{"term":"Dr.Konopka's"},{"term":"Garnier"},{"term":"Kallos"},{"term":"Marion"},{"term":"Miya"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"alverde"},{"term":"avon"},{"term":"ecocera"},{"term":"eos"},{"term":"hity roku"},{"term":"mus do ciała"},{"term":"my secret"},{"term":"mydło do ciała i włosów"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"planet spa"},{"term":"pomadka"},{"term":"prywatnie"},{"term":"serum"},{"term":"soraya"},{"term":"tag"},{"term":"wcierka"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"Barwa"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"L'biotica"},{"term":"Loreal"},{"term":"Luksja"},{"term":"Maxfactor"},{"term":"Natura Estonica"},{"term":"Petal Fresh"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Vipera"},{"term":"celia"},{"term":"cienie do brwi"},{"term":"gliss kur"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"liście manuka"},{"term":"mariza"},{"term":"niekosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"oceania"},{"term":"odżywka do paznokci"},{"term":"peeling do skóry głowy"},{"term":"pianka do twarzy"},{"term":"przegląd marki"},{"term":"wishlista"},{"term":"wygląd bloga"},{"term":"4 pory roku"},{"term":"Balmi"},{"term":"Bi-es"},{"term":"Biotaniqe"},{"term":"Fa"},{"term":"Flormar"},{"term":"Himalaya"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Jantar"},{"term":"Joanna"},{"term":"KillyS"},{"term":"La Rive"},{"term":"Makeup Revolution"},{"term":"NYX"},{"term":"Organique"},{"term":"Originals"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Tatry"},{"term":"Ulubione blogi"},{"term":"Venus"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"anatomicals"},{"term":"buna"},{"term":"delia"},{"term":"dermena"},{"term":"efektima"},{"term":"esencja"},{"term":"hean"},{"term":"kolastyna"},{"term":"korektor pod oczy"},{"term":"krem bb"},{"term":"krem cc"},{"term":"kulturalne podsumowanie roku"},{"term":"lemax"},{"term":"lifestyle"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"naklejki wodne"},{"term":"olejek do twarzy"},{"term":"organizacja"},{"term":"oriflame"},{"term":"peeling do rąk"},{"term":"pianka pod prysznic"},{"term":"podróże"},{"term":"promocja na pielęgnacje twarzy w Rossmannie"},{"term":"skarpetki złuszczające"},{"term":"top coat"},{"term":"treaclemoon"},{"term":"tusz do rzęs"},{"term":"usta"},{"term":"wyjazdowa kosmetyczka"},{"term":"żel aloesowy"},{"term":"żel do brwi"}],"title":{"type":"text","$t":"me \u0026 my passions"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/kosmetyczni+ulubie%C5%84cy?alt=json-in-script\u0026max-results=5"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/kosmetyczni%20ulubie%C5%84cy"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/kosmetyczni+ulubie%C5%84cy\/-\/kosmetyczni+ulubie%C5%84cy?alt=json-in-script\u0026start-index=6\u0026max-results=5"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"21"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"5"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-3824710760089947886"},"published":{"$t":"2019-09-19T14:30:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-19T14:30:03.682+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Eveline"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"KillyS"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"NYX"}],"title":{"type":"text","$t":"Kwartalni ulubieńcy kosmetyczni (3) - lipiec, sierpień, wrzesień."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPrzed weekendem przygotowałam dla Was luźny wpis z \u003Cb\u003Ekwartalnymi ulubieńcami kosmetycznymi.\u003C\/b\u003E Jest to odsłona obejmująca wakacyjne miesiące, więc sporo kosmetyków z tego grona to produkty typowo letnie. Jednak znajdzie się też i coś już bardziej jesiennego.. :)\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECo prawda wrzesień jeszcze się nie skończył, ale myślę, że przez najbliższy tydzień nie odkryję już jakiegoś hitu na miarę ulubieńca. A nawet jeśli.. zawsze mogę umieścić go w kolejnej odsłonie ulubieńców! :D Bez przedłużania zapraszam do czytania, jeśli jesteście ciekawe co mnie tym razem zachwyciło.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jveIzBC-xeo\/XXk0ot450RI\/AAAAAAAAY9k\/_viVwd-LjgkkzOT5pgSghDOx3_QUU-oIgCEwYBhgL\/s1600\/DSC06045.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jveIzBC-xeo\/XXk0ot450RI\/AAAAAAAAY9k\/_viVwd-LjgkkzOT5pgSghDOx3_QUU-oIgCEwYBhgL\/s1600\/DSC06045.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETak prezentuje się dzisiejsza gromadka - znalazło się i coś z pielęgnacji i z kolorówki co mnie niesamowicie cieszy! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ISHuLzOn9lg\/XXk0onTMJHI\/AAAAAAAAY9g\/qH81aSWhKAAmp0hwTAUCqPJFgcKkrbAlwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06061.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ISHuLzOn9lg\/XXk0onTMJHI\/AAAAAAAAY9g\/qH81aSWhKAAmp0hwTAUCqPJFgcKkrbAlwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06061.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/duet-do-letniej-pielegnacji-twarzy-od.html\"\u003ENAWILŻAJĄCY PŁYN MICELARNY BIELENDA - FRESH JUICE\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli jesteście ze mną już od jakiegoś czasu to doskonale wiecie, że płyny micelarne Bielenda to moi totalni ulubieńcy! Często do nich wracam, zmieniając wersje i praktycznie każdy się super u mnie sprawdza :) Tym razem kończę ten ze stosunkowo nowej serii fresh juice i jestem niemal tak samo zachwycona jego działaniem jak moim dotychczasowym ulubieńcem, czyli nawilżającą wersją płynu z serii Expert Czystej Skóry. Produkt świetnie radzi sobie z demakijażem, nie podrażnia oczu i dodatkowo pięknie pachnie sokiem pomarańczowym umilając aplikację ♥ Na pewno skuszę się na pozostałe wersje płynów z tej serii, bo są to kosmetyki idealne nie tylko na lato!\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-M6eu-HPSH3o\/XXk0onDO_JI\/AAAAAAAAY9c\/iMDTPqbsmSo8RCqNbj1K9bjdNT4esBOxQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06049.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-M6eu-HPSH3o\/XXk0onDO_JI\/AAAAAAAAY9c\/iMDTPqbsmSo8RCqNbj1K9bjdNT4esBOxQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06049.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/duet-do-letniej-pielegnacji-twarzy-od.html\"\u003EDETOKSYKUJĄCA HYDRO-ESENCJA FRESH JUICE - BIELENDA\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETutaj mamy znowu taką samą owocową serie co w wypadku płynu micelarnego. Latem moja cera nie jest zbyt wymagająca, za to łatwo się przetłuszcza, więc w tym czasie preferuję lżejsze konsystencje kosmetyków do jej pielęgnacji. Esencja właśnie taką posiada, do tego szybciutko się wchłania, dbając o stan cery dzięki zawartości kwasu salicylowego. Podczas jej stosowania nie miałam większych problemów z niedoskonałościami, więc wierzę, że miała na to wpływ :) Dla mnie jest to produkt idealny właśnie na gorące miesiące i dla cer nie wymagających. Ale z powodzeniem można go stosować w wieloetapowej pielęgnacji w pozostałe pory roku.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-l3KFNdoJsOM\/XXk0piQQ14I\/AAAAAAAAY9s\/C6OTQlePo_cM8VjX6EIfg73AaohAk7_YQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06083.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-l3KFNdoJsOM\/XXk0piQQ14I\/AAAAAAAAY9s\/C6OTQlePo_cM8VjX6EIfg73AaohAk7_YQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06083.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/odswiezajaca-maska-juicy-jelly-z.html\"\u003EODŚWIEŻAJĄCA MASKA JUICY JELLY - BIELENDA\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EKolejny produkt Bielendy i kolejny, gdzie głównym motywem są owoce! Maskę polubiłam głównie dzięki przyjemnej żelowej konsystencji, która uprzyjemniała wieczorne spa w ciepłe dni. Po jej użyciu cera była odświeżona, delikatnie nawilżona, a koloryt był wyrównany. Po prostu prezentowała się znacznie lepiej niż przed jej użyciem! Całą aplikację uprzyjemniał oczywiście słodki zapach ananasa, chociaż nie zaliczam się do wielkich fanów tego owocu :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xD4fON8N11U\/XXk0p6DNX6I\/AAAAAAAAY9w\/TryrvhYjj34GcLh24GjnBUM-wjCr0NxpwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06098.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xD4fON8N11U\/XXk0p6DNX6I\/AAAAAAAAY9w\/TryrvhYjj34GcLh24GjnBUM-wjCr0NxpwCEwYBhgL\/s1600\/DSC06098.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mIpNQeocuKo\/XXk0qNUS79I\/AAAAAAAAY90\/LqKJvh48aiw9bpSZvNqOoHdAxB2ZQE5VQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06101.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mIpNQeocuKo\/XXk0qNUS79I\/AAAAAAAAY90\/LqKJvh48aiw9bpSZvNqOoHdAxB2ZQE5VQCEwYBhgL\/s1600\/DSC06101.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ETUSZ DO RZĘS VOLUMIX FIBERLAST - EVELINE\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMiałam kilka maskar od Eveline i każda bardziej lub mniej się u mnie sprawdzała :) Jednak ta z ciekawą szczoteczką w opakowaniu w kolorze różowego złota chyba póki co u mnie wygrywa. Co prawda trzeba się przyzwyczaić do takiego kształtu szczoteczki, ale jak już to nam się uda to daje piękny efekt na rzęsach. Wydłuża je, dodaje objętości, pogrubia, ale jednocześnie nie daje efektu pajęczych nóżek :) Zdecydowanie warto zwrócić na nią uwagę podczas trwającej promocji na kolorówkę.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tiS32M7UMsY\/XXk0qFO2hYI\/AAAAAAAAY94\/3UsQ3wfH8g8r4rwK9lhoCybBtEu5QJVxACEwYBhgL\/s1600\/DSC06103.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tiS32M7UMsY\/XXk0qFO2hYI\/AAAAAAAAY94\/3UsQ3wfH8g8r4rwK9lhoCybBtEu5QJVxACEwYBhgL\/s1600\/DSC06103.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPOMADKA SOFT MATTE LIP CREAM - NYX, ROME\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPomadka, którą zobaczyłam u \u003Ca href=\"https:\/\/www.delishe.pl\/\"\u003EDelishe\u003C\/a\u003E i od razu zapragnęłam mieć. W sierpniu trafiła do moich skromnych pomadkowych zbiorów dzięki \u003Ca href=\"http:\/\/www.zakatekrudej.pl\/\"\u003ERudej\u003C\/a\u003E i od tego czasu regularnie gości na moich ustach :) Ma przepiękny odcień brudnego różu, wpadającego lekko w brąz. Czasami dostrzegam w nim także fioletowe tony. Kolor jest nieoczywisty i mimo, że odcień jest ciemny to moim zdaniem jest idealny na co dzień. Będzie idealny na nadchodzącą jesień! ♥ Co do trwałości jeszcze muszę ją lepiej przetestować, ale duży plus za to, że ładnie i równomiernie schodzi z ust. Nie zauważyłam także by je przesuszała.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yln64vuxlTg\/XXk0pbbN7aI\/AAAAAAAAY9o\/SDyXmeyyecgOfL1pjUIS07p4Wkq3ywj0gCEwYBhgL\/s1600\/DSC06072.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yln64vuxlTg\/XXk0pbbN7aI\/AAAAAAAAY9o\/SDyXmeyyecgOfL1pjUIS07p4Wkq3ywj0gCEwYBhgL\/s1600\/DSC06072.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EODŻYWKA DO PAZNOKCI WITAMINOWA BOMBA - KILLYS\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa koniec produkt, który używam już od dłuższego czasu, bo od poprzedniej promocji na kolorówkę w Rossmannie. W sumie nie wiem dlaczego pokazuję go dopiero teraz :D Ogólnie nie mam większych problemów z paznokciami, chociaż zdarzało się, że od czasu do czasu mi się rozdwajały. Odkąd ją stosuję nie mam już raczej z tym problemu. Do tego paznokcie są mocne i twarde - nie wyginają się pod naciskiem. Do tego wydaje mi się, że jeszcze szybciej rosną, chociaż nie jestem pewna czy to zasługa tego produktu. To kolejny produkt na który warto zwrócić uwagę na sklepowej półce, jeśli szukacie czegoś co wzmocni Wasze paznokcie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie coś z mojej gromadki? Coś Was zainteresowało?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie kosmetyki zachwyciły Was w ostatnim czasie?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/3824710760089947886\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/kwartalni-ulubiency-kosmetyczni-3.html#comment-form","title":"Komentarze (9)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3824710760089947886"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3824710760089947886"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/kwartalni-ulubiency-kosmetyczni-3.html","title":"Kwartalni ulubieńcy kosmetyczni (3) - lipiec, sierpień, wrzesień."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-jveIzBC-xeo\/XXk0ot450RI\/AAAAAAAAY9k\/_viVwd-LjgkkzOT5pgSghDOx3_QUU-oIgCEwYBhgL\/s72-c\/DSC06045.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"9"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-2196656323832089801"},"published":{"$t":"2019-06-28T15:54:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-06-28T15:55:27.469+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"bell"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"elfa-pharm"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Loreal"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Miya"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"podkład"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"puder"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"szampon"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tusz do rzęs"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"wibo"}],"title":{"type":"text","$t":"Kwartalni ulubieńcy kosmetyczni (2) - kwiecień, maj, czerwiec."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa weekendowy post wybrałam luźny i przyjemny temat, który myślę spodoba się większej części osób, a mianowicie \u003Cb\u003Eulubieńców kosmetycznych\u003C\/b\u003E. Sama bardzo lubię czytać takie wpisy, a i pisze mi się je całkiem przyjemnie :) Na wstępnie dodam, że jakiś czas temu wpadłam na pomysł \u003Cb\u003Ekwartalnego cyklu ulubieńców.\u003C\/b\u003E Co prawda i tak robiłam je na każdą porę roku mniej więcej, więc wiele się nie zmienia. Ale podział na kwartały sprawi, że posty będą pojawiać się regularnie na koniec danego miesiąca :) Wiem, że wiele osób robi to w podobny sposób i dobrze to u nich działa, więc mam nadzieje, że i u mnie tak będzie :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7qDknANEJ0E\/XRYRJzmDgfI\/AAAAAAAAYlM\/qBvjUQGQ0VYLwjjqp5t9whVD174bmlKiQCLcBGAs\/s1600\/DSC04774.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7qDknANEJ0E\/XRYRJzmDgfI\/AAAAAAAAYlM\/qBvjUQGQ0VYLwjjqp5t9whVD174bmlKiQCLcBGAs\/s1600\/DSC04774.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETym razem co ciekawe dominuje \u003Cb\u003Ekolorówka\u003C\/b\u003E, co nie zdarza się u mnie zbyt często :D Zacznę jednak od tej mniejszej - \u003Cb\u003Epielęgnacyjnej\u003C\/b\u003E części.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-QjWptzFPRUY\/XRYRLdPDH-I\/AAAAAAAAYlY\/g_6dSshL9ioYwaV8E1XEsksqjHfYvAhnwCLcBGAs\/s1600\/DSC04851.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-QjWptzFPRUY\/XRYRLdPDH-I\/AAAAAAAAYlY\/g_6dSshL9ioYwaV8E1XEsksqjHfYvAhnwCLcBGAs\/s1600\/DSC04851.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/05\/maseczka-dla-zabieganych-mypureexpress.html\"\u003EMASECZKA MY PURE EXPRESS - MIYA\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa początek totalny hit i wielkie odkrycie ostatnich miesięcy, czyli jedna z lepszych maseczek jakie miałam okazje używać! Pięknie oczyszcza cerę, a dzięki składnikom z które moja skóra twarzy bardzo lubi (glinka i kwas) maska wpłynęła też znacznie na stan mojej cery. Niedoskonałości były wyciszone, pory zwężone, a zaskórniki mniej widoczne, a rzadko się zdarza, by maska dawała tak fajne działanie :) Może nie jest to najtańszy produkt, ale zdecydowanie wart swojej ceny, a do tego można go złapać na promocji o dyszkę taniej, za ok. 20 zł. Jeśli macie problematyczną skórę to warto zwrócić uwagę na ten produkt na sklepowej półce ♥\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9sQhUnsP-lA\/XRYRLzWZYNI\/AAAAAAAAYlg\/30AWEQg0YEEAoiRTuFEe3fL4DIlvvPi2wCLcBGAs\/s1600\/DSC04862.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9sQhUnsP-lA\/XRYRLzWZYNI\/AAAAAAAAYlg\/30AWEQg0YEEAoiRTuFEe3fL4DIlvvPi2wCLcBGAs\/s1600\/DSC04862.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ESZAMPON DO WŁOSÓW CIENKICH - VIS PLANTIS\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETen produkt to akurat jeden z moich nowszych nabytków, który kupiłam po pochwałach \u003Ca href=\"https:\/\/www.subiektywnepiekno.pl\/\"\u003ENatalii\u003C\/a\u003E, a który już od pierwszych użyć wywołał u mnie bardzo pozytywne wrażenia. Ogólnie bardzo lubię ziołowe szampony, ale raczej kupuję te z SLS (które swoją drogą mnie zbytnio nie przeszkadzają). Tutaj mamy jednak szampon bez SLS i SLES, silikonów i parabenów z całkiem przyjemnym składem. Dobrze radzi sobie z oczyszczaniem włosów, a po umyciu nawet kiedy nie zastosuję odżywki włosy dobrze się prezentują ;) Do tego bardzo odpowiada mi samo opakowanie, które moim zdaniem zwiększa wydajność produktu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/05\/dobry-podkad-za-grosze-bell.html\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-MS1kAyU1ezc\/XRYRKL52GbI\/AAAAAAAAYlQ\/5_JuZujgEoo9H9guXCB7BWxRDrgO4fOMgCLcBGAs\/s1600\/DSC04803.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/05\/dobry-podkad-za-grosze-bell.html\"\u003EPODKŁAD MAT\u0026amp;COVER - BELL\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeszcze nie tak dawno znalezienie dobrego podkładu było u mnie nie lada wyczynem, a w ostatnim czasie udało mi się odkryć kilka perełek. Jedną z nich jest właśnie podkład od Bell, który moim zdaniem jest idealny na wiosnę, na lato co prawda jest może zbyt mało matujący na moje potrzeby, ale myślę, że jesienią znowu do niego wrócę. Jest taniutki, bo często można go dorwać za ok. 10 zł, do tego naturalnie wygląda na twarzy, a 01 jest całkiem jasnym odcieniem. U mnie idealnie dopasowuje się do kolorytu cery i ładnie się z nią stapia. Minusami jest trwałość i na lato zbyt małe matowienie dla wymagających cer, ale na pozostałe pory roku będzie idealny! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Xlr4PMqA3F8\/XRYRJ3C8AXI\/AAAAAAAAYlI\/2-8aE-maJJE0zTpNzGFgJGc-lpjJ_fmAwCLcBGAs\/s1600\/DSC04820.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Xlr4PMqA3F8\/XRYRJ3C8AXI\/AAAAAAAAYlI\/2-8aE-maJJE0zTpNzGFgJGc-lpjJ_fmAwCLcBGAs\/s1600\/DSC04820.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/06\/ryzowy-i-bananowy-puder-od-wibo.html\"\u003ERYŻOWY PUDER SYPKI - WIBO\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETutaj za to mamy produkt, który na cieplejsze pory roku jest idealny! Nie tak dawno zresztą o nim pisałam, ale dla przypomnienia - świetnie matuje i to na długi okres czasu. U mnie nawet w cieplejszych miesiącach po kilkunastu godzinach wygląda na twarzy znośnie, bo świece się jedynie w strefie T. A uwierzcie, że znalezienie odpowiedniego pudru jest u mnie nie lada wyczynem :D Dla cer wymagających, na ciepłe miesiące jest moim zdaniem idealny!\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-5a3RXdqiTRk\/XRYRLcKF4iI\/AAAAAAAAYlc\/s8rgjauu5ocLaSfhwX3Zh4r1_aMLV7GHwCLcBGAs\/s1600\/DSC04855.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-5a3RXdqiTRk\/XRYRLcKF4iI\/AAAAAAAAYlc\/s8rgjauu5ocLaSfhwX3Zh4r1_aMLV7GHwCLcBGAs\/s1600\/DSC04855.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8YcCBC9Djso\/XRYRK8n_cbI\/AAAAAAAAYlU\/4gVak-k_Yys7fpxzNjyeBRLmcd7QXwlfwCLcBGAs\/s1600\/DSC04836.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8YcCBC9Djso\/XRYRK8n_cbI\/AAAAAAAAYlU\/4gVak-k_Yys7fpxzNjyeBRLmcd7QXwlfwCLcBGAs\/s1600\/DSC04836.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ETUSZ VOLUME MILLION LASHES - L'OREAL\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOstatni produkt jaki chcę Wam pokazać to tusz z Loreala, który zna i poleca wiele osób. Sama zastanawiałam się czy go tutaj umieszczać, bo na początku nie byłam do niego zbytnio przekonana, ale ostatnio na prawdę się polubiłyśmy! Jak już poleżał swoje w pudełku i nieco wysechł okazał się świetnym tuszem wydłużającym i rozdzielającym rzęsy. Po jego pomalowaniu mam wrażenie, że każda z rzęs jest idealnie rozdzielona i jest ich jakby więcej :D Do tego pięknie je wydłuża dając efekt firanek ♥ Jednak znaczącym minusem jest to, że wcale ich nie pogrubia, więc brakuje takiej kropki nad i, czy efektu wow. Denerwuje mnie też to, że zazwyczaj na końcówce zostaje więcej tuszu przez co niemal zawsze brudzę sobie powiekę.. Zwłaszcza na początku mi to przeszkadzało, teraz trochę się przyzwyczaiłam. Tak wiec nasza relacja to trochę takie 'love - hate', jednak za każdym razem rozdzielenie rzęs robi na mnie super wrażenie i całką robotę, dlatego musiałam go umieścić w tym zestawieniu :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie coś z mojego zestawienia? Jakie macie zdanie na temat tych produktów? Jakie kosmetyki ostatnio Was zachwyciły?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/2196656323832089801\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/06\/kwartalni-ulubiency-kosmetyczni-ii.html#comment-form","title":"Komentarze (24)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2196656323832089801"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2196656323832089801"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/06\/kwartalni-ulubiency-kosmetyczni-ii.html","title":"Kwartalni ulubieńcy kosmetyczni (2) - kwiecień, maj, czerwiec."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7qDknANEJ0E\/XRYRJzmDgfI\/AAAAAAAAYlM\/qBvjUQGQ0VYLwjjqp5t9whVD174bmlKiQCLcBGAs\/s72-c\/DSC04774.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"24"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-91228846789415493"},"published":{"$t":"2019-03-20T19:02:00.001+01:00"},"updated":{"$t":"2019-03-20T19:02:41.819+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Alterra"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Evree"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Fa"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"krem do rąk"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"olej do włosów"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Petal Fresh"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"szampon"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"żel pod prysznic"}],"title":{"type":"text","$t":"Zimowi ulubieńcy kosmetyczni (2019) - Petal Fresh, Alterra, Evree, Fa."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZima powoli dobiega końca, więc czas najwyższy na podzielenie się z Wami moimi \u003Cb\u003Eulubieńcami kosmetycznymi \u003C\/b\u003Ez tego okresu. Tym razem nie miałam zbytnio problemów z wyborem kosmetyków do kolejnej odsłony. Nie jest może ich zbyt wiele, bo czwórka, ale za to jaka.. :D Po każdy z tych kosmetyków sięgałam w ostatnich miesiącach bardzo często i bardzo chętnie. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do czytania.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aiVaWxcXk7U\/XHFrTaPkmzI\/AAAAAAAAYPo\/SaOaTl-F-wkEkmVEX3_zKJ4jSC36MnzoACEwYBhgL\/s1600\/DSC03120.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aiVaWxcXk7U\/XHFrTaPkmzI\/AAAAAAAAYPo\/SaOaTl-F-wkEkmVEX3_zKJ4jSC36MnzoACEwYBhgL\/s1600\/DSC03120.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/03\/szampon-do-wosow-petal-fresh.html\"\u003E\u003Cb\u003ESZAMPON ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW - PETAL FRESH\u003C\/b\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZazwyczaj nie mam oporów przed używaniem szamponów z sls. Ba! Te z naturalnymi składami często nawet nie są wystarczające dla mnie. Tutaj jednak byłam w pełni zadowolona - produkt dobrze oczyszcza włosy (radzi sobie nawet z olejem), dodaje im objętości i oczywiście ma dobry skład. Do tego bardzo podoba mi się jego zapach miętowo-ziołowy, bardzo świeży i dodający jakby 'dodatkowej' świeżości. Wiem, że wiele osób lubi szampony tej firmy i ja także podzielam dobre opinie na ich temat :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LvnkSrzMmTY\/XHFrUc5fVEI\/AAAAAAAAYPo\/58CGlTPTQ0s98s5b1tcCLFL1FugQDm1YgCEwYBhgL\/s1600\/DSC03126.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LvnkSrzMmTY\/XHFrUc5fVEI\/AAAAAAAAYPo\/58CGlTPTQ0s98s5b1tcCLFL1FugQDm1YgCEwYBhgL\/s1600\/DSC03126.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-2FK4yn8jHCI\/XHFrUglX24I\/AAAAAAAAYPw\/PNcGYG__970-ppk0nyv6ZNP2WL6hETlOACEwYBhgL\/s1600\/DSC03132.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-2FK4yn8jHCI\/XHFrUglX24I\/AAAAAAAAYPw\/PNcGYG__970-ppk0nyv6ZNP2WL6hETlOACEwYBhgL\/s1600\/DSC03132.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EOLEJEK DO WŁOSÓW - ALTERRA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETutaj co prawda produkt według producenta do ciała, ale sama używam go do olejowania włosów. W tej roli super się u mnie sprawdza i wiem, że nie tylko u mnie, bo wiele osób z powodzeniem używa go właśnie do olejowania :) Zresztą jest to moja już druga wersja tego olejku, wcześniejsza swoją drogą też pojawiła się w ulubieńcach. Jednak było to dość dawno (chyba w pierwszej odsłonie ogólnie serii), że uznałam iż warto przypomnieć o nim :D Włosy po jego użyciu są niezwykle miękkie, dobrze nawilżone i gładkie. Prezentują się wyraźnie lepiej niż przed jego użyciem, nigdy nie są przeciążone. Przeciwnie - jeszcze nigdy nie miałam problemu z usunięciem oleju tej firmy. Moja wersja nie jest już dostępna, ale myślę, że te nowsze mogą być równie dobre :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-hmD9OSymUxY\/XHFrU3zQP-I\/AAAAAAAAYPs\/IqD526yjZmUHpwPCqEa1yxImQUSrUWfqACEwYBhgL\/s1600\/DSC03138.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-hmD9OSymUxY\/XHFrU3zQP-I\/AAAAAAAAYPs\/IqD526yjZmUHpwPCqEa1yxImQUSrUWfqACEwYBhgL\/s1600\/DSC03138.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKREM DO RĄK - EVREE\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPowyższy produkt znowu nie pojawia się na blogu, czy nawet w ulubieńcach po raz pierwszy. Bowiem kremy marki Evree to moi wielcy ulubieńcy! Miałam już trzy wersje i każda się u mnie sprawdziła. Z wersją długotrwale nawilżającą było podobnie - dobrze nawilżała moje dłonie, które po użyciu były gładkie, a przesuszenia zostały ukojone. Do tego co ważne nie zostawiała lepiej warstwy, szybko się wchłaniając i miała przyjemny zapach 'czystości' (dziwne określenie, ale właśnie tak mi się kojarzy).\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Uf-Zx4mXzyc\/XHknPWAVXSI\/AAAAAAAAYQY\/30-L6PGidBYATgvoSW-MAi6iaF1O598ugCLcBGAs\/s1600\/DSC03510.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Uf-Zx4mXzyc\/XHknPWAVXSI\/AAAAAAAAYQY\/30-L6PGidBYATgvoSW-MAi6iaF1O598ugCLcBGAs\/s1600\/DSC03510.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EŻEL POD PRYSZNIC O ZAPACHU WODY KOKOSOWEJ - FA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa koniec zostawiłam żel pod prysznic o cudownym zapachu. Rzadko umieszczam żele w ulubieńcach, bo to raczej takie zwyczajne kosmetyki, ale ten zdecydowanie zasługuje na uwagę! Powodem jest oczywiście piękny zapach wody kokosowej, bardzo rześki i bardzo świeży ♥ Przywodzi na myśl lato i wakacje. Ja w sumie wspominam go podwójnie dobrze, bo miałam go na wyjeździe wakacyjnym i przy każdym użyciu przypomina mi o tych miłych wspomnieniach ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie coś z dzisiejszego zestawienia? Coś Was zaciekawiło? Jakie kosmetyki ostatnio Was zachwyciły? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/91228846789415493\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/03\/zimowi-ulubiency-kosmetyczni-2019-petal.html#comment-form","title":"Komentarze (21)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/91228846789415493"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/91228846789415493"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/03\/zimowi-ulubiency-kosmetyczni-2019-petal.html","title":"Zimowi ulubieńcy kosmetyczni (2019) - Petal Fresh, Alterra, Evree, Fa."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aiVaWxcXk7U\/XHFrTaPkmzI\/AAAAAAAAYPo\/SaOaTl-F-wkEkmVEX3_zKJ4jSC36MnzoACEwYBhgL\/s72-c\/DSC03120.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"21"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-8518647704226912721"},"published":{"$t":"2018-12-19T20:20:00.002+01:00"},"updated":{"$t":"2018-12-19T20:25:10.961+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"balsam do ust"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"catrice"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Evree"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"krem pod oczy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Oillan"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Organic shop"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"peeling"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"podkład"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tonik"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Kosmetyczni ulubieńcy - jesień 2018 (Evree, Vianek, Catrice, Organic shop, Oillan)."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDosyć dawno temu nie było na moim blogu \u003Cb\u003Ewpisu z ulubieńcami.\u003C\/b\u003E Nie pojawiła się bowiem odsłona letnia, ale nie miałam za bardzo co Wam pokazywać, a nie widziałam sensu na siłę szukać jakiś kosmetyków :) Za to ostatnio trafiłam na \u003Cb\u003Ekilka perełek \u003C\/b\u003Eo których właśnie warto wspomnieć w \u003Cb\u003Ejesiennym odcinku\u003C\/b\u003E. Zadbałam też o jesienną odsłonę zdjęć (to nic, że mamy już zimę i święta za rogiem :D), więc zapraszam do oglądania i czytania! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SFVFQpHWSes\/W84-GvqDQOI\/AAAAAAAAXx0\/HEH5FS4P9R4c7Zk_XUgu9QKOsXIzXMQlwCLcBGAs\/s1600\/DSC01165.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SFVFQpHWSes\/W84-GvqDQOI\/AAAAAAAAXx0\/HEH5FS4P9R4c7Zk_XUgu9QKOsXIzXMQlwCLcBGAs\/s1600\/DSC01165.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003ETak prezentuje się prawie cała gromadka. Prawie cała, bo zapomniałam podczas robienia zdjęć o jednym produkcie, ale zobaczycie go poniżej :) Muszę przyznać, że ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że większość produktów to \u003Cb\u003Ekosmetyki z naturalnymi, dobrymi składami\u003C\/b\u003E! Dodatkowo dwa z nich to produkty, o które nie podejrzewałabym jeszcze kiedyś siebie, że tutaj się znajdą. Jeszcze nie tak dawno miałam problem z regularnym ich stosowaniem, a tu proszę znajdują się w ulubieńcach! Bez przedłużania tego i tak przydługiego wstępu przechodzę do opisywania poszczególnych produktów :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-kkkuV0tSK2A\/W849-yaHhCI\/AAAAAAAAXxs\/unitmYQTgKMr20tZ1FoK-riOHbPraK4MwCLcBGAs\/s1600\/DSC01176.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-kkkuV0tSK2A\/W849-yaHhCI\/AAAAAAAAXxs\/unitmYQTgKMr20tZ1FoK-riOHbPraK4MwCLcBGAs\/s1600\/DSC01176.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/04\/multifunkcyjny-balsam-evree-poziomka.html\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EMULTIFUNKCYJNY BALSAM DO UST - EVREE\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EZacznę od produktu, który już dawno powinien pojawić się w tej serii! Polubiłam go przede wszystkim za jego formułę. W opakowaniu wydaje się zbity i ciężki do nałożenia, ale pod ciepłem palców zamienia się w mega przyjemny 'olejek' (że tak to nazwę :D) i przynosi wręcz natychmiastowe ukojenie ustom. Dobrze je nawilża i dba o ich dobrą kondycję, a wszystko to zasługa składników balsamu, znajdziemy w nim bowiem kilka olejków, masło kakaowe i shea oraz lanolinę. Ogólnie skład (jak na oko takiego laika jak ja) wydaje się na prawdę przyjemny, jak na kosmetyk drogeryjny. Sporo osób narzeka na chemiczny zapach tej serii, ale jak dla mnie nie ma tragedii. Mi zupełnie nie przeszkadza.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-e_M47Xgmo5M\/W84_UIkDkVI\/AAAAAAAAXyg\/_tcZq4dSos8E2jKYIpvFGl_gbavc4r_YgCLcBGAs\/s1600\/DSC01179.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-e_M47Xgmo5M\/W84_UIkDkVI\/AAAAAAAAXyg\/_tcZq4dSos8E2jKYIpvFGl_gbavc4r_YgCLcBGAs\/s1600\/DSC01179.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EMULTIREGENERUJĄCY KREM POD OCZY I NA POWIEKI - OILLAN\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003ETutaj mamy pierwszy produkt o którym wspomniałam na samym początku. Jeszcze nie tak dawno miałam spory problem z używaniem kremu pod oczy i w sumie to pierwszy produkt, po który sięgałam regularnie. Wszystko to znowu zasługa bardzo przyjemnej i treściwej konsystencji, która przynosi wręcz natychmiastowe nawilżenie. Jest to na prawdę fajny produkt, a mam wrażenie, że sama marka nie jest szczególnie popularna - sama wcześniej nie zwracałam na nią zupełnie uwagi. Jeśli szukacie kremu pod oczy to warto się właśnie za nim rozejrzeć, osoby w moim wieku (20+) na pewno zadowoli, a myślę, że i nawet bardziej wymagających.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Iy3eARZ7jrU\/W84-TspUSaI\/AAAAAAAAXyI\/soUT3ycx4Og-70qGASQZqrMuytVOFlcEACLcBGAs\/s1600\/DSC01188.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Iy3eARZ7jrU\/W84-TspUSaI\/AAAAAAAAXyI\/soUT3ycx4Og-70qGASQZqrMuytVOFlcEACLcBGAs\/s1600\/DSC01188.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003ENORMALIZUJĄCY TONIK DO TWARZY - VIANEK\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EIdąc za ciosem przedstawiam Wam kolejny produkt przy którym kiedyś miałam problemy z regularnością używania. Co prawda było dużo lepiej niż w wypadku kremów, ale i tak często zapominałam o danym produkcie do tonizacji. A jak wszyscy wiemy jest to bardzo ważny krok w pielęgnacji twarzy i tego nie trzeba tłumaczyć! :) Zazwyczaj sięgam po toniki z atomizerem, ten akurat go nie ma, ale i tak jest przyjemny. Używam go wylewając na dłoń i wklepując, by jak najwięcej z niego wyciągnąć. Za co go polubiłam? Przede wszystkim za ukojenie cery, uspokojenie jej i przygotowanie do kolejnych etapów pielęgnacji. Dodatkowo ma on bardzo przyjemny zapach - nieco miętowy, przez co czuć fajne orzeźwienie, zwłaszcza po całym dniu - gdy używamy go wieczorem :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-VP9Flw_a3tc\/W84-MZwD1hI\/AAAAAAAAXx4\/HRY1HX5C-cIBpR5IK0D4d79os3yEosCNwCLcBGAs\/s1600\/DSC01185.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-VP9Flw_a3tc\/W84-MZwD1hI\/AAAAAAAAXx4\/HRY1HX5C-cIBpR5IK0D4d79os3yEosCNwCLcBGAs\/s1600\/DSC01185.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003ENORMALIZUJĄCA MASECZKA DO TWARZY - VIANEK\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EKolejny produkt z zielonej serii normalizującej, wręcz idealnej do mojego typu cery jak widać. Rzadko pokazuję maski w saszetkach w ulubieńcach, ale ta zdecydowanie zasługuje na to by tu się pojawić! Przede wszystkim zachwyciła mnie porządnym oczyszczeniem cery i fajnie działa na niedoskonałości, które stają się jakby mniej widoczne. Dla mnie jest takim idealnym wyjściem przy gorszym stanie cery, który dodatkowo nie wysuszy naszej cery jak mają czasami w zwyczaju glinki :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-VLdahRouxVw\/W849_l-RzzI\/AAAAAAAAXxw\/L-DmEF-6ukQ0ZlIyjEP3nnpuBhO4ewp-gCLcBGAs\/s1600\/DSC01171.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-VLdahRouxVw\/W849_l-RzzI\/AAAAAAAAXxw\/L-DmEF-6ukQ0ZlIyjEP3nnpuBhO4ewp-gCLcBGAs\/s1600\/DSC01171.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EPODKŁAD ALL MATT - CATRICE\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EDość sławny i znany większości podkład o którym wiele słyszałam, a dopiero od niedawna mam okazję stosować. Jednak już pierwsze jego użycie mnie zachwyciło - ładnie ujednolica cerę, kolor jest póki co dla mnie idealny, a wykończenie satynowe. Nie jest typowo matowe i fajne jest też to, że nie podkreśla suchych skórek. Pierwsze miesiące używania dały mi na tyle pozytywne odczucia, że uznałam, że muszę go tu zamieścić, ale więcej napiszę na pewno w osobnym wpisie!\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Q6mser8QSrQ\/W84-R9Z2Z1I\/AAAAAAAAXyE\/D1tQc7qVH1U5WaCSJD0n0nZet4E6YQ2RQCLcBGAs\/s1600\/DSC01276.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Q6mser8QSrQ\/W84-R9Z2Z1I\/AAAAAAAAXyE\/D1tQc7qVH1U5WaCSJD0n0nZet4E6YQ2RQCLcBGAs\/s1600\/DSC01276.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EPEELING DO CIAŁA - ORGANIC SHOP\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003ENa koniec zapomniany produkt, wspomniany na wstępie. W którymś z odcinków ulubieńców wspominałam o peelingach tej firmy w dużych (0,5l) pakowaniach, które oprócz działania zachwyciły mnie zapachem. W mniejszych nie miałam do końca szczęścia do wersji zapachowych właśnie. Wcześniej bowiem miałam wersję z wodorostami, która pod tym względem nie była szczególnie przyjemna. Tutaj jest dużo lepiej - zapach jest świeży, chociaż nie szałowy.. :D Ale działanie wszystko wynagradza - konsystencja jest gęsta i jest w niej zatopionych multum grubych drobinek, przez co zdziera na prawdę konkretnie! Do tego pozostawia po sobie przyjemną warstewkę, dzięki czemu można darować sobie nawet balsamowanie. Kolejna zaleta to jego cena - ok.10 zł, jeśli jeszcze go nie miałyście, a wiem, że wiele osób je zna i lubi - to musicie to jak najszybciej nadrobić! :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EZnacie moje jesienne perełki? Co Was zachwyciło w ostatnich miesiącach jeśli chodzi o kosmetyki? :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/8518647704226912721\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/12\/kosmetyczni-ulubiency-jesien-2018-evree.html#comment-form","title":"Komentarze (21)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/8518647704226912721"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/8518647704226912721"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/12\/kosmetyczni-ulubiency-jesien-2018-evree.html","title":"Kosmetyczni ulubieńcy - jesień 2018 (Evree, Vianek, Catrice, Organic shop, Oillan)."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SFVFQpHWSes\/W84-GvqDQOI\/AAAAAAAAXx0\/HEH5FS4P9R4c7Zk_XUgu9QKOsXIzXMQlwCLcBGAs\/s72-c\/DSC01165.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"21"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-793982725730480934"},"published":{"$t":"2018-07-20T21:34:00.002+02:00"},"updated":{"$t":"2018-07-20T21:38:23.549+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Holika holika"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Lirene"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"}],"title":{"type":"text","$t":"Wiosenni ulubieńcy kosmetyczni 2018."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHeeeej :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOd dobrych kilku tygodni mamy lato, chociaż pogoda za oknem wskazuje na coś zupełnie innego.. Tymczasem chciałam wrócić jeszcze na chwilę do \u003Cb\u003Ewiosennych miesięcy\u003C\/b\u003E, by krótko wspomnieć Wam o \u003Cb\u003Eproduktach z którymi bardzo się polubiłam \u003C\/b\u003Ew tamtym czasie :) Zastanawiałam się czy o nich pisać, wszakże część\u0026nbsp; z nich dobija już powoli dna, ale uznałam, że są to produkty na tyle fajne, że warto o nich wspomnieć i je wyróżnić.\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-9foTH7Axowc\/W1I6HFH6FWI\/AAAAAAAAXQo\/cHbygshhX7MTHml-nh4Mr_o-iqNd6H5QgCLcBGAs\/s1600\/DSC09779.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-9foTH7Axowc\/W1I6HFH6FWI\/AAAAAAAAXQo\/cHbygshhX7MTHml-nh4Mr_o-iqNd6H5QgCLcBGAs\/s1600\/DSC09779.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETym razem wszystkie produkty to pielęgnacja, chociaż pewnie w moim przypadku nie jest to specjalnym zaskoczeniem :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-oy58lq2MHmQ\/W08lcTjhjOI\/AAAAAAAAXPg\/hw_DqhFRaOs9Tm5LCEvZaNCmPYigATYeACEwYBhgL\/s1600\/DSC09789.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-oy58lq2MHmQ\/W08lcTjhjOI\/AAAAAAAAXPg\/hw_DqhFRaOs9Tm5LCEvZaNCmPYigATYeACEwYBhgL\/s1600\/DSC09789.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EBALSAM DO CIAŁA - LIRENE\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa początek produkt, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Po przygodzie z \u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/05\/regenurujacy-balsam-do-ciaa-z-mango.html\"\u003Ebalsamem Venus,\u003C\/a\u003E który okazał się dla mnie małym bublem szukałam czegoś co naprawdę nawilży moją skórę. Ten balsam okazał się strzałem w 10! Bardzo dobrze nawilża skórę, pozostawiając na niej ochronną, ale nie tłustą warstewkę. Jeszcze kolejnego dnia rano widać, że stosowałyśmy wieczorem balsam :) Do tego ma przepiękny zapach - morski i świeży, idealny na ciepłe miesiące. Podsumowując mogę nazwać go spokojnie jednym z lepszych balsamów jakie używałam ♥\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-vN7ptl30K7E\/W08lWyHk9NI\/AAAAAAAAXPY\/O53Rh-ZGdDgwIgJrw28SxCfSJluEF0okwCEwYBhgL\/s1600\/DSC09801.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-vN7ptl30K7E\/W08lWyHk9NI\/AAAAAAAAXPY\/O53Rh-ZGdDgwIgJrw28SxCfSJluEF0okwCEwYBhgL\/s1600\/DSC09801.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EOLEJEK DO WŁOSÓW - BANIA AGAFII\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;Zastanawiam się w sumie dlaczego dopiero teraz wspominam o tym produkcie, bo mam go prawie od roku. Używam go oczywiście do olejowania włosów i myślę, że to chyba najlepszy olej jaki używałam. Na uwagę zasługuje na pewno bardzo dobry skład. Olej sam w sobie bardzo dobrze nawilża włosy, są one niesamowicie miękkie i gładkie. Daje na nich efekt, którego nie uzyskałam za pomocą żadnej maski. Ehh.. gdyby jeszcze nie wymagał tyle czasu, bo nie raz trochę z lenistwa pomijam ten produkt w mojej pielęgnacji :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-y2YOouiZzBU\/W08lg9TNeGI\/AAAAAAAAXPk\/7pOaLSABSZcs2HTw6IimQvvryykNV3tbgCEwYBhgL\/s1600\/DSC09808.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-y2YOouiZzBU\/W08lg9TNeGI\/AAAAAAAAXPk\/7pOaLSABSZcs2HTw6IimQvvryykNV3tbgCEwYBhgL\/s1600\/DSC09808.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EREGENERUJĄCA MASECZKA DO TWARZY - BIELENDA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EO linii produktów z tej serii było ostatnio bardzo głośno, ja sama skusiłam się na maseczkę do twarzy, która okazała się być bardzo dobrym produktem. Na samym początku bardzo spodobał mi się jej zapach, nie jest on ziołowy, jak mogłoby się wydawać. Jest bardziej świeży, może nieco 'męski'? :D Trudno go określić, ale zdecydowanie umila samą aplikację! Jeśli chodzi o działanie to najchętniej stosowałabym ją codziennie. Czego oczywiście nie robię, sięgam po nią bardziej w okresach kiedy widzę, że moja cera nie wygląda za dobrze. Po aplikacji jest ona wyraźniej uspokojona i po prostu lepiej się prezentuje :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-zHgi-jKsCzM\/W08lhVBCUTI\/AAAAAAAAXPo\/gKzeIX95xqIiI-a65N-0MVPIGMmA7lIDwCEwYBhgL\/s1600\/DSC09812.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-zHgi-jKsCzM\/W08lhVBCUTI\/AAAAAAAAXPo\/gKzeIX95xqIiI-a65N-0MVPIGMmA7lIDwCEwYBhgL\/s1600\/DSC09812.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EŻEL ALOESOWY - HOLIKA HOLIKA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa sam koniec zostawiłam dość kontrowersyjny produkt, w sumie sama nie wiedziałam czy go tutaj umieszczać.. Sięgałam po niego jednak w ostatnim czasie na prawdę często zamiast kremu do twarzy. Działanie nawilżające może nie jest jakieś spektakularne i nie zastąpi jak dla mnie dobrego kremu. Mimo to jest niesamowicie lekki, szybko się wchłania i przyjemnie chłodzi cerę. Wszystko to sprawia, że jest bardzo ciekawym zamiennikiem kremów w cieplejszych miesiącach i ja sama sięgam po niego bardzo często w ostatnim czasie.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie któryś z kosmetyków? Jak się u Was sprawdził?\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie kosmetyki w ostatnim czasie Wam szczególnie przypadły do gustu?\u003C\/b\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003EMiłego weekendu! \u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/793982725730480934\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/07\/wiosenni-ulubiency-kosmetyczni-2018.html#comment-form","title":"Komentarze (17)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/793982725730480934"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/793982725730480934"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/07\/wiosenni-ulubiency-kosmetyczni-2018.html","title":"Wiosenni ulubieńcy kosmetyczni 2018."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-9foTH7Axowc\/W1I6HFH6FWI\/AAAAAAAAXQo\/cHbygshhX7MTHml-nh4Mr_o-iqNd6H5QgCLcBGAs\/s72-c\/DSC09779.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"17"}}]}});