// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420"},"updated":{"$t":"2019-09-20T20:36:08.650+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"twarz"},{"term":"film"},{"term":"Przegląd kulturalny"},{"term":"muzyka"},{"term":"Bielenda"},{"term":"maseczka do twarzy"},{"term":"denko"},{"term":"ciało"},{"term":"książki"},{"term":"kolorówka"},{"term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"term":"nowości"},{"term":"paznokcie"},{"term":"Evree"},{"term":"peeling"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"włosy"},{"term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"Balea"},{"term":"pielęgnacja twarzy"},{"term":"serial"},{"term":"makijaż"},{"term":"Eveline"},{"term":"Lirene"},{"term":"kosmetyczne premiery"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"podkład"},{"term":"wibo"},{"term":"catrice"},{"term":"maska\/odżywka do włosów"},{"term":"naturalnie"},{"term":"peeling do twarzy"},{"term":"tanie kosmetyki"},{"term":"ziaja"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Vianek"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"elfa-pharm"},{"term":"lovely"},{"term":"pielegnacja"},{"term":"zagraniczne kosmetyki"},{"term":"puder"},{"term":"Alterra"},{"term":"Farmona"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"szampon"},{"term":"tołpa"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"AA"},{"term":"Isana"},{"term":"Organic shop"},{"term":"Sylveco"},{"term":"bebeauty"},{"term":"dm"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"miyo"},{"term":"perfecta"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"mini recenzje"},{"term":"tonik"},{"term":"Biolove"},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"bell"},{"term":"essence"},{"term":"kobo"},{"term":"Holika holika"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Oillan"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Tutti Frutti"},{"term":"miss sporty"},{"term":"nivea"},{"term":"promocja na kolorówkę w Rossmannie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"selfie project"},{"term":"wzorki na paznokciach"},{"term":"#Blogerkipolecaja"},{"term":"Dr.Konopka's"},{"term":"Garnier"},{"term":"Kallos"},{"term":"Marion"},{"term":"Miya"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"alverde"},{"term":"avon"},{"term":"ecocera"},{"term":"eos"},{"term":"hity roku"},{"term":"mus do ciała"},{"term":"my secret"},{"term":"mydło do ciała i włosów"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"planet spa"},{"term":"pomadka"},{"term":"prywatnie"},{"term":"serum"},{"term":"soraya"},{"term":"tag"},{"term":"wcierka"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"Barwa"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"L'biotica"},{"term":"Loreal"},{"term":"Luksja"},{"term":"Maxfactor"},{"term":"Natura Estonica"},{"term":"Petal Fresh"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Vipera"},{"term":"celia"},{"term":"cienie do brwi"},{"term":"gliss kur"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"liście manuka"},{"term":"mariza"},{"term":"niekosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"oceania"},{"term":"odżywka do paznokci"},{"term":"peeling do skóry głowy"},{"term":"pianka do twarzy"},{"term":"przegląd marki"},{"term":"wishlista"},{"term":"wygląd bloga"},{"term":"4 pory roku"},{"term":"Balmi"},{"term":"Bi-es"},{"term":"Biotaniqe"},{"term":"Fa"},{"term":"Flormar"},{"term":"Himalaya"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Jantar"},{"term":"Joanna"},{"term":"KillyS"},{"term":"La Rive"},{"term":"Makeup Revolution"},{"term":"NYX"},{"term":"Organique"},{"term":"Originals"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Tatry"},{"term":"Ulubione blogi"},{"term":"Venus"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"anatomicals"},{"term":"buna"},{"term":"delia"},{"term":"dermena"},{"term":"efektima"},{"term":"esencja"},{"term":"hean"},{"term":"kolastyna"},{"term":"korektor pod oczy"},{"term":"krem bb"},{"term":"krem cc"},{"term":"kulturalne podsumowanie roku"},{"term":"lemax"},{"term":"lifestyle"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"naklejki wodne"},{"term":"olejek do twarzy"},{"term":"organizacja"},{"term":"oriflame"},{"term":"peeling do rąk"},{"term":"pianka pod prysznic"},{"term":"podróże"},{"term":"promocja na pielęgnacje twarzy w Rossmannie"},{"term":"skarpetki złuszczające"},{"term":"top coat"},{"term":"treaclemoon"},{"term":"tusz do rzęs"},{"term":"usta"},{"term":"wyjazdowa kosmetyczka"},{"term":"żel aloesowy"},{"term":"żel do brwi"}],"title":{"type":"text","$t":"me \u0026 my passions"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/maseczka+do+twarzy?alt=json-in-script\u0026max-results=5"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/maseczka%20do%20twarzy"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/maseczka+do+twarzy\/-\/maseczka+do+twarzy?alt=json-in-script\u0026start-index=6\u0026max-results=5"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"40"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"5"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-2290017766198655847"},"published":{"$t":"2019-09-09T14:14:00.004+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-09T14:14:41.858+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Odświeżająca maska JUICY JELLY z ananasem i witaminą C od Bielenda, czyli o moim letnim hicie."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ELato co prawda ma się ku końcowy, co nie szczególnie mi się podoba, ale dzisiaj przychodzę do Was z recenzją produktu, który towarzyszył mi podczas letnich wieczorów. W ciągu minionych tygodni bowiem bardzo chętnie sięgałam po \u003Cb\u003Eżelowa maseczkę Juicy Jelly od Bielenda z ananasem i witaminą c\u003C\/b\u003E podczas wieczornego spa. Jeśli jesteście ciekawi za co ją tak polubiłam zapraszam do czytania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EUprzedzam na wstępie, że będzie sporo zdjęć, bo nieskromnie mówiąc.. jestem z nich niesamowicie dumna :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-knpnFlpqzlM\/XXUsSPSjowI\/AAAAAAAAY74\/4TgMEhd4_cAh06z4l2w_HzeILSzRdD3QgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05373.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-knpnFlpqzlM\/XXUsSPSjowI\/AAAAAAAAY74\/4TgMEhd4_cAh06z4l2w_HzeILSzRdD3QgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05373.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-SgCFWO-u2ok\/XXUsS3w-htI\/AAAAAAAAY8A\/08a2XJuKlD8K7w5dYhBKvYSbNWVins3UwCEwYBhgL\/s1600\/DSC05402.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-SgCFWO-u2ok\/XXUsS3w-htI\/AAAAAAAAY8A\/08a2XJuKlD8K7w5dYhBKvYSbNWVins3UwCEwYBhgL\/s1600\/DSC05402.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMusicie przyznać, że samo \u003Cb\u003Eopakowanie\u003C\/b\u003E zdecydowanie przyciąga wzrok i jest niesamowicie fotogeniczne! ♥ Maskę kupujemy w kartonowym neonowym opakowaniu z ananasową grafiką. Znajdziemy na nim także wszystkie niezbędne informacje - typu skład, obietnice itd.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-auqP_7wjM1U\/XXUsTAQyBEI\/AAAAAAAAY8c\/7bwCoqR1d2gg5PBJIdFjmg5DMdev083qgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05409.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-auqP_7wjM1U\/XXUsTAQyBEI\/AAAAAAAAY8c\/7bwCoqR1d2gg5PBJIdFjmg5DMdev083qgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05409.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWłaściwe opakowanie to już przeźroczysty, zakręcany słoiczek o\u003Cb\u003E pojemności 50 ml.\u003C\/b\u003E Według producenta taka pojemność powinna starczyć na\u003Cb\u003E ok. 12 użyć.\u003C\/b\u003E U mnie została jeszcze ilość na jakieś 2 użycia, ale myślę, że w sumie będzie ich max. 10. Co prawda dokładnie tego nie liczyłam, ale z pewnością będzie ich mniej niż 12. Być może byłam mało oszczędna, sprawdzę przy okazji kolejnej wersji, bo w zapasie mam jeszcze wariant z kiwi :D Całość jest bardzo wygodna, bez problemu można kontrolować ilość produktu i wydobyć go do końca.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aXpGlPPlQGI\/XXUsSbFw23I\/AAAAAAAAY8c\/Mn-CniRB56swBqbs8JWERBNnvEfrPrkxACEwYBhgL\/s1600\/DSC05393.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aXpGlPPlQGI\/XXUsSbFw23I\/AAAAAAAAY8c\/Mn-CniRB56swBqbs8JWERBNnvEfrPrkxACEwYBhgL\/s1600\/DSC05393.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u0026nbsp;Zapach \u003C\/b\u003Emaski jest letni i owocowy, przypomina rzeczywiście słodkiego ananasa :)\u003Cb\u003E Konsystencja\u003C\/b\u003E jest bardzo przyjemna i żelowa. Mi osobiście przypomina kisiel czy zastygającą galaretę właśnie. Jak wiecie bardzo lubię takie konsystencje latem, więc stosowało mi się ją niezwykle przyjemnie. Zapomniałabym o\u003Cb\u003E żółtych kuleczkach\u003C\/b\u003E, które są w niej zatopione.. Cóż dodają jej uroku, sama lubię takie dodatki o ile nie sprawiają problemów. Tutaj rozpuszczają się przy nakładaniu maski, więc sama aplikacja czy zmywanie jest bezproblemowe ;) \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-0WUSM7VHQ8Q\/XXUsTqprtMI\/AAAAAAAAY8U\/LVntOk1Fk6ESskr4hL7S0YIeMfwi1B1TgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05434.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-0WUSM7VHQ8Q\/XXUsTqprtMI\/AAAAAAAAY8U\/LVntOk1Fk6ESskr4hL7S0YIeMfwi1B1TgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05434.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-d2gfe56ecbA\/XXUsT3sK76I\/AAAAAAAAY8c\/B8iafg1lA2Yeyu-czLMF5B31ShpGsvkbQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05446.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-d2gfe56ecbA\/XXUsT3sK76I\/AAAAAAAAY8c\/B8iafg1lA2Yeyu-czLMF5B31ShpGsvkbQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05446.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EGłówne \u003Cb\u003Edziałanie\u003C\/b\u003E maski to według producenta odświeżenie cery i dodanie jej blasku. Muszę przyznać, że zgadzam się z nimi w 100%! Cera po użyciu maski prezentuje się zdecydowanie lepiej - jest gładka, ukojona, odświeżona, a koloryt cery jest wyrównany. Zauważyłam, że twarz jest także delikatnie rozświetlona i bardziej promienna :) Da się dotrzeć także delikatne nawilżenie - nic wielkiego, bo producent nawet o takim działaniu nie wspomina, ale na lato u mnie wystarczające w zupełności.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6wTAOGVvURI\/XXUsSNevIYI\/AAAAAAAAY8g\/a7X771-lAPQ89JXcj45lstz4aKJSXztFACEwYBhgL\/s1600\/DSC05383.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6wTAOGVvURI\/XXUsSNevIYI\/AAAAAAAAY8g\/a7X771-lAPQ89JXcj45lstz4aKJSXztFACEwYBhgL\/s1600\/DSC05383.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJak na produkt za 8 zł maska okazała się dla mnie zaskakująco dobra - na miarę hitu, idealnego na lato :) Co prawda z\u003Cb\u003E dostępnością \u003C\/b\u003Emoże być już mały problem, bo w sumie od początku było z tym ciężko. Nie widziałam jej nigdy w hebe, w Rossmannie była w cenie na do widzenia. Być może będzie w super pharm, bo jakiś czas temu tam ją jeszcze widziałam. Możecie jej też szukać w mniejszych drogeriach - sama widziałam ją w wispolu, Laboo i drogeriach internetowych :) Cena regularna to \u003Cb\u003E12-24 zł,\u003C\/b\u003E ogólnie są spore różnice w cenach, więc warto przed kupnem się rozejrzeć. Sama mam jeszcze wersję kiwi o której także z pewnością jeszcze wspomnę :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PqlbHtyXogk\/XXUsTLA7W1I\/AAAAAAAAY8Y\/vtaCXBarh90onm50rWYE4xfvc6eb4cPSACEwYBhgL\/s1600\/DSC05405.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PqlbHtyXogk\/XXUsTLA7W1I\/AAAAAAAAY8Y\/vtaCXBarh90onm50rWYE4xfvc6eb4cPSACEwYBhgL\/s1600\/DSC05405.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie te galaretki od Bielenda? Jak się u Was sprawdziły?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPo jakie maski najchętniej sięgałyście tego lata?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/2290017766198655847\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/odswiezajaca-maska-juicy-jelly-z.html#comment-form","title":"Komentarze (19)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2290017766198655847"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2290017766198655847"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/odswiezajaca-maska-juicy-jelly-z.html","title":"Odświeżająca maska JUICY JELLY z ananasem i witaminą C od Bielenda, czyli o moim letnim hicie."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-knpnFlpqzlM\/XXUsSPSjowI\/AAAAAAAAY74\/4TgMEhd4_cAh06z4l2w_HzeILSzRdD3QgCEwYBhgL\/s72-c\/DSC05373.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"19"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-6189908035579793539"},"published":{"$t":"2019-07-23T13:49:00.001+02:00"},"updated":{"$t":"2019-07-23T13:51:09.690+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Nawilżająca maseczka do twarzy od Bielendy - Botanic Spa Rituals."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EBielenda\u003C\/b\u003E należy do moich ulubionych marek kosmetycznych. Ostatnio zauważyłam, że pół mojej łazienki to kosmetyki tej firmy :D Zazwyczaj ich produkty bardzo dobrze się u mnie sprawdzają, więc w sumie nie jest to nic dziwnego, że chętnie sięgam po kolejne nowości marki.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EBielenda + maseczka to połączenie do którego nie trzeba mnie długo namawiać. Tak więc jak tylko \u003Cb\u003Eseria Botanic Spa\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003ERituals\u003C\/b\u003E pojawiła się w Rossmannie, a było to już dobrych kilka miesięcy temu, wiedziałam, że maseczki będą moje. \u003Cb\u003EWersję regenerującą\u003C\/b\u003E już opisywałam Wam\u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/08\/regenerujaca-maseczka-do-twarzy-botanic.html\"\u003E tutaj\u003C\/a\u003E, jeśli ktoś nie czytał to zdradzę, że była na prawdę świetna! Z kolei wersja\u003Cb\u003E nawilżająca - malina i melisa\u003C\/b\u003E zbierała jeszcze lepsze opinie.. \u003Cb\u003ECzy i u mnie okazała się jeszcze lepsza?\u003C\/b\u003E O tym przeczytacie w dzisiejszym wpisie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-gO3zED8aFPw\/XTYRV1-ZwTI\/AAAAAAAAYuo\/PT1CoHWn_8o6mZOAelfvLkv31B554as6ACLcBGAs\/s1600\/DSC04293.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-gO3zED8aFPw\/XTYRV1-ZwTI\/AAAAAAAAYuo\/PT1CoHWn_8o6mZOAelfvLkv31B554as6ACLcBGAs\/s1600\/DSC04293.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMaseczkę zakupujemy w kartoniku dodatkowo zabezpieczonym folią, dzięki czemu mamy pewność, że nikt wcześniej nie zaglądał do kosmetyku. Właściwe \u003Cb\u003Eopakowanie\u003C\/b\u003E to szklany, zakręcany słoiczek w kolorze głębokiej zieleni. Całość utrzymana jest w podobnym stylu co cała seria Botanic Spa i muszę przyznać, że taki wygląd bardzo mi odpowiada! Moim zdaniem pięknie się prezentuje i wzbudza skojarzenia z naturalnością :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-O6l5n2XM8NQ\/XTYRlBThReI\/AAAAAAAAYvQ\/p4jmEb_8pnksTQz1vhJbM6aePJr5aui3wCLcBGAs\/s1600\/DSC04304.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-O6l5n2XM8NQ\/XTYRlBThReI\/AAAAAAAAYvQ\/p4jmEb_8pnksTQz1vhJbM6aePJr5aui3wCLcBGAs\/s1600\/DSC04304.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPojemność\u003C\/b\u003E maski to \u003Cb\u003E50 ml\u003C\/b\u003E, które według producenta ma starczyć na \u003Cb\u003E12 użyć\u003C\/b\u003E. Tym razem odpuściłam sobie liczenie, ale przy masce regenerującej wyszło mi dokładnie tyle użyć. Także myślę, że tu byłoby podobnie :)\u003C\/div\u003E\u003Ctable cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: 0px; margin-right: 0px; text-align: left;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7dVFAixdnwo\/XTYRhUEjF0I\/AAAAAAAAYu8\/XYLpyrAZeQI2isycUgY0oiG41uNVhqLpgCLcBGAs\/s1600\/DSC02258.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7dVFAixdnwo\/XTYRhUEjF0I\/AAAAAAAAYu8\/XYLpyrAZeQI2isycUgY0oiG41uNVhqLpgCLcBGAs\/s1600\/DSC02258.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003EWybaczcie zdjęcie z innej 'bajki', ale to jedyne zdjęcie konsystencji jakie posiadam.\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E maski jest gęsta, powiedziałabym, że taka masełkowa. Moim zdaniem bardzo przyjemna. Dobrze się ją nakłada, a i ze zmywaniem nie ma najmniejszych problemów. Nie musimy się obawiać zasychania na skorupę. Maska co prawda delikatnie zastyga, ale nie jest to jakiś wielki problem.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xc5kTBt9TxI\/XTYRlSuvS_I\/AAAAAAAAYvU\/yutErK05wzgn0cYliHW2N2-0gGSUW_I5gCLcBGAs\/s1600\/DSC04309.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-xc5kTBt9TxI\/XTYRlSuvS_I\/AAAAAAAAYvU\/yutErK05wzgn0cYliHW2N2-0gGSUW_I5gCLcBGAs\/s1600\/DSC04309.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EPrzed zakupem maski czytałam, że ma \u003Cb\u003Ezapach \u003C\/b\u003Emalinowej mamby. Cóż dla mnie.. nie do końca :D Moim zdaniem aromat jest bardziej naturalny, niż słodki. Nie jest zbyt intensywny - powiedziałabym, że jest to taka naturalna malinowa woń z nutą czegoś ziołowego. Całość jak dla mnie na plus, bo pierwszy raz spotkałam się z taką (całkiem dobrą) interpretacją malinowego zapachu :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-MD27m80eeBQ\/XTYRj4fOdQI\/AAAAAAAAYvE\/s84bkR1XjiYniwbvLntBZ3Uk9SVILerhgCLcBGAs\/s1600\/DSC04300.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-MD27m80eeBQ\/XTYRj4fOdQI\/AAAAAAAAYvE\/s84bkR1XjiYniwbvLntBZ3Uk9SVILerhgCLcBGAs\/s1600\/DSC04300.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EPierwsze co rzuca się w oczy \u003Cb\u003Epo użyciu\u003C\/b\u003E maski to efekt wygładzenia cery i jej ukojenia. Dodatkowo jest ona niezwykle miękka i bardziej promienna. Jeśli chodzi o \u003Cb\u003Enawilżenie\u003C\/b\u003E to nie jest to moim zdaniem nic szczególnego. Po maseczce nawilżającej i co więcej tylu zachwytach nad nią spodziewałam się czegoś lepszego. Na lato, kiedy moja cera nie potrzebuje jakiegoś super zastrzyku nawilżenia, a raczej oczyszczenia było ono jak najbardziej wystarczające. Ale na zimę? Wydaje mi się, że mogłoby być to jednak za mało. Jeśli chodzi o wpływ na niedoskonałości to tutaj szczerze mówiąc nie obserwowałam nawet zbytnio efektów jakie daje. Ostatnio (odpukać) nie mam z nimi też aż takiego problemu, więc nawet nie wymagam specjalnie takiego działania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-CgxKv1terHY\/XTYRkv8jtQI\/AAAAAAAAYvM\/AlmFNpNGIpQuCAuTwxD_ZKBQg-rF16fNwCLcBGAs\/s1600\/DSC04303.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"600\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-CgxKv1terHY\/XTYRkv8jtQI\/AAAAAAAAYvM\/AlmFNpNGIpQuCAuTwxD_ZKBQg-rF16fNwCLcBGAs\/s1600\/DSC04303.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EOd siebie polecałabym bardziej wersję regenerującą, która zrobiła na mnie większe wrażenie. Co nie znaczy, że ten wariant był zły - przeciwnie był bardzo przyjemny, cieszę się, że go wypróbowałam :) Koszt maseczki to \u003Cb\u003Eok. 24 zł\u003C\/b\u003E w \u003Cb\u003ERossmannie\u003C\/b\u003E, znajdziecie ją wyłącznie w tej sieci drogerii.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie tą maseczkę? A może miałyście zarówno wariant nawilżający jak i regenerujący?\u003C\/b\u003E - Jestem ciekawa jak je porównujecie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie maseczki nawilżające możecie mi od siebie polecić?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/6189908035579793539\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/nawilzajaca-maseczka-do-twarzy-od.html#comment-form","title":"Komentarze (25)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/6189908035579793539"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/6189908035579793539"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/nawilzajaca-maseczka-do-twarzy-od.html","title":"Nawilżająca maseczka do twarzy od Bielendy - Botanic Spa Rituals."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-gO3zED8aFPw\/XTYRV1-ZwTI\/AAAAAAAAYuo\/PT1CoHWn_8o6mZOAelfvLkv31B554as6ACLcBGAs\/s72-c\/DSC04293.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"25"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-7699492817614394083"},"published":{"$t":"2019-07-14T13:57:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-07-14T13:57:26.448+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"krem do rąk"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"mini recenzje"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"peeling"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tołpa"}],"title":{"type":"text","$t":"Trzy produkty warte wypróbowania w mini recenzjach cz.6 - Tołpa, Cien, Hania Beauty."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJuż dawno nie publikowałam dla Was wpisu zawierającego \u003Cb\u003Emini recenzję 3 produktów\u003C\/b\u003E. Dzisiaj nadrabiam zaległości, bo znalazłam \u003Cb\u003E3 produkty\u003C\/b\u003E, które są na tyle \u003Cb\u003Eciekawe, że warto poświęcić dla nich chwilę,\u003C\/b\u003E ale nie koniecznie pisać o nich cały wpis. We wpisie znajdziecie opinie o przyjemnej \u003Cb\u003Eoczyszczającej maseczce Tołpa\u003C\/b\u003E, która jakiś czas temu wylądowała już w denku. Oprócz niej napiszę o znanych już \u003Cb\u003Ekremach Cien\u003C\/b\u003E produkowanych także przez Tołpa dla Lidla oraz \u003Cb\u003Epeelingu do ust idealnego na lato!\u003C\/b\u003E :) \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--RO-aZlAwe4\/XSsQiTShYnI\/AAAAAAAAYrs\/mC11MaZ89Swyhb29FU9jlaVAK-3YvDs0ACLcBGAs\/s1600\/3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"600\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--RO-aZlAwe4\/XSsQiTShYnI\/AAAAAAAAYrs\/mC11MaZ89Swyhb29FU9jlaVAK-3YvDs0ACLcBGAs\/s1600\/3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMASKA - PEELING - ŻEL 4 W 1 KORYGUJĄCA NIEDOSKONAŁOŚCI, TOŁPA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od produktu, który już zdążyłam użyć i pojawił się nawet w denku. Producent określa go jako \u003Cb\u003Eprodukt wielofunkcyjny 4 w 1: 1. peeling mechaniczny, 2. peeling enzymatyczny, 3. maska i 4. żel do mycia twarzy\u003C\/b\u003E. Sama używałam go głównie \u003Cb\u003Ejako maseczki\u003C\/b\u003E, przy okazji łącząc w sumie pozostałe działania. Produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu w formie \u003Cb\u003Etubki o pojemności 25 ml\u003C\/b\u003E, ale wiem, że jest też \u003Cb\u003Edostępny w formie saszetki.\u003C\/b\u003E Jego \u003Cb\u003Ekonsystencja\u003C\/b\u003E przypomina pastę, dodatkowo z zatopionymi w niej maleńkimi drobinkami. \u003Cb\u003EZapach\u003C\/b\u003E jest raczej delikatny. Jeśli chodzi o działanie w funkcji maski - muszę przyznać, że było ono na prawdę przyjemne! Cera była wygładzona, odświeżona i czuć było oczyszczenie. \u003Cb\u003EJako peeling\u003C\/b\u003E muszę przyznać, że wypadł dość słabo, bo drobinek jest malutko i nie są one zbyt ostre. Jako żelu do mycia użyłam go raz i w sumie był spoko. Ogólnie uważam, że jest on \u003Cb\u003Edobrym wyjściem na jakiś wyjazd\u003C\/b\u003E przy ograniczonym bagażu. Ale dobrze spisuje się także w roli maseczki oczyszczającej i w takiej roli mogę go polecić :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EDostępność: głównie drogerie internetowe. Cena: ok. 10 zł.\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-s-l4nZK4ERM\/XSsQiejha0I\/AAAAAAAAYr0\/iS8AZSkNRCcr1mr6E0_VdcI--UjyWnkGQCLcBGAs\/s1600\/1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"600\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-s-l4nZK4ERM\/XSsQiejha0I\/AAAAAAAAYr0\/iS8AZSkNRCcr1mr6E0_VdcI--UjyWnkGQCLcBGAs\/s1600\/1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKREM DO RĄK FOOD FOR SKIN - PAPAJA, CIEN\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EKolejny produkt to już dobrze znany większości osób krem do rąk dostępny w Lidlu. Skusiłam się na niego podobnie jak większość osób i już mogę zdradzić, że się polubiłyśmy. Po pierwsze bardzo podoba mi się jego \u003Cb\u003Eopakowanie\u003C\/b\u003E! Miękka, zakręcana tubka - super się prezentuje, jest całkiem wygodna i idealna do torebki. \u003Cb\u003EKonsystencja \u003C\/b\u003Eteż przypadła mi do gustu - jest leciutka, nie typowo kremowa, ale taka żelowo - kremowa moim zdaniem :) Szybciutko się wchłania, daje uczucia wygładzenia dłoni, ale nie zostawia tłustej warstwy przeszkadzającej w funkcjonowaniu. \u003Cb\u003ENawilżenie\u003C\/b\u003E jakie daje też jest całkiem przyzwoite - nie jakieś mocne, nie zadowoli na pewno mocno wymagających osób. Sama nie byłabym pewnie w pełni usatysfakcjonowana z niego w zimie, ale na lato? Jest idealny! \u003Cb\u003EZapach \u003C\/b\u003Etego gagatka z kolei jest kwestią sporną - mi osobiście się podoba, jest dość delikatny i nie męczy mnie jak np. \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/03\/maluszek-do-kremowania-doni-od-evree.html\"\u003Ekrem evree także o zapachu papai.\u003C\/a\u003E Ale wiem, że niektórym przypomina.. płyn do naczyń! :D Jednak za tak niską cenę moim zdaniem warto wypróbować :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EDostępność: Lidl. Cena: ok. 4 zł.\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-_mcsoRkkN8g\/XSsQiXnfsII\/AAAAAAAAYr8\/VzLHydOo0EIYkrBi9edzGx4dfRXH8ynPgCEwYBhgL\/s1600\/2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"600\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-_mcsoRkkN8g\/XSsQiXnfsII\/AAAAAAAAYr8\/VzLHydOo0EIYkrBi9edzGx4dfRXH8ynPgCEwYBhgL\/s1600\/2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMIĘTOWY PEELING DO UST - HANIA BEAUTY\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa koniec zostawiłam produkt, który w przeciwieństwie do pozostałych produktów jest nieco słabiej dostępny. Peeling do ust zamknięty jest z \u003Cb\u003Eszklanym słoiczku z plastikową zakrętką\u003C\/b\u003E i pastelową grafiką dopasowaną do wariantu kosmetyku.\u003Cb\u003E Pojemność to 20 g\u003C\/b\u003E, więc powiedziałabym całkiem sporo jak na tego typu produkty. \u003Cb\u003EKonsystencja \u003C\/b\u003Ezasadniczo jest zbita i odpowiednio mokra, ale zależy także od temperatury panującej w pomieszczeniu. Gdy jest ciepło jest nieco rzadsza, co jest uzasadnione jako, że jest to kosmetyk \u003Cb\u003Eoparty głównie na naturalnych składnikach\u003C\/b\u003E. Za to też duży plus! Peeling nie osypuje się jakoś szczególnie, delikatnie może to robić (wydaje mi się, że nie jest możliwe całkowite wyeliminowanie straty produktu), ale nie jest to jakaś wielka strata. Dobrze trzyma się ust, a \u003Cb\u003Edrobinki cukru \u003C\/b\u003Esą na tyle duże, że można zrobić nimi solidny peeling ust. Po użyciu kosmetyku są ona wygładzone i delikatnie nawilżone. Mogę nawet powiedzieć, że w okresie letnim praktycznie zastąpił on mi balsam do ust. Dzięki zawartości olejku miętowego dawał dodatkowo przyjemne uczucie chłodu, a \u003Cb\u003Ezapach\u003C\/b\u003E był świeży - idealny na tą porę roku. Nie jest to moim zdaniem kosmetyk niezbędny i nawet sama z siebie bym go nie kupiła w takiej formie, co nie zmienia faktu, że działanie ma na prawdę dobre :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EDostępność: sklep Hani, drogerie internetowe. Cena: ok. 15-20 zł.\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie któryś z tych produktów? Jak sprawdziły się u Was? \u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/7699492817614394083\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/trzy-produkty-warte-wyprobowania-w-mini.html#comment-form","title":"Komentarze (16)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7699492817614394083"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7699492817614394083"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/trzy-produkty-warte-wyprobowania-w-mini.html","title":"Trzy produkty warte wypróbowania w mini recenzjach cz.6 - Tołpa, Cien, Hania Beauty."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--RO-aZlAwe4\/XSsQiTShYnI\/AAAAAAAAYrs\/mC11MaZ89Swyhb29FU9jlaVAK-3YvDs0ACLcBGAs\/s72-c\/3.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"16"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-2196656323832089801"},"published":{"$t":"2019-06-28T15:54:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-06-28T15:55:27.469+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"bell"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"elfa-pharm"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Loreal"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Miya"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"podkład"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"puder"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"szampon"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tusz do rzęs"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"wibo"}],"title":{"type":"text","$t":"Kwartalni ulubieńcy kosmetyczni (2) - kwiecień, maj, czerwiec."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa weekendowy post wybrałam luźny i przyjemny temat, który myślę spodoba się większej części osób, a mianowicie \u003Cb\u003Eulubieńców kosmetycznych\u003C\/b\u003E. Sama bardzo lubię czytać takie wpisy, a i pisze mi się je całkiem przyjemnie :) Na wstępnie dodam, że jakiś czas temu wpadłam na pomysł \u003Cb\u003Ekwartalnego cyklu ulubieńców.\u003C\/b\u003E Co prawda i tak robiłam je na każdą porę roku mniej więcej, więc wiele się nie zmienia. Ale podział na kwartały sprawi, że posty będą pojawiać się regularnie na koniec danego miesiąca :) Wiem, że wiele osób robi to w podobny sposób i dobrze to u nich działa, więc mam nadzieje, że i u mnie tak będzie :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7qDknANEJ0E\/XRYRJzmDgfI\/AAAAAAAAYlM\/qBvjUQGQ0VYLwjjqp5t9whVD174bmlKiQCLcBGAs\/s1600\/DSC04774.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7qDknANEJ0E\/XRYRJzmDgfI\/AAAAAAAAYlM\/qBvjUQGQ0VYLwjjqp5t9whVD174bmlKiQCLcBGAs\/s1600\/DSC04774.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETym razem co ciekawe dominuje \u003Cb\u003Ekolorówka\u003C\/b\u003E, co nie zdarza się u mnie zbyt często :D Zacznę jednak od tej mniejszej - \u003Cb\u003Epielęgnacyjnej\u003C\/b\u003E części.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-QjWptzFPRUY\/XRYRLdPDH-I\/AAAAAAAAYlY\/g_6dSshL9ioYwaV8E1XEsksqjHfYvAhnwCLcBGAs\/s1600\/DSC04851.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-QjWptzFPRUY\/XRYRLdPDH-I\/AAAAAAAAYlY\/g_6dSshL9ioYwaV8E1XEsksqjHfYvAhnwCLcBGAs\/s1600\/DSC04851.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/05\/maseczka-dla-zabieganych-mypureexpress.html\"\u003EMASECZKA MY PURE EXPRESS - MIYA\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa początek totalny hit i wielkie odkrycie ostatnich miesięcy, czyli jedna z lepszych maseczek jakie miałam okazje używać! Pięknie oczyszcza cerę, a dzięki składnikom z które moja skóra twarzy bardzo lubi (glinka i kwas) maska wpłynęła też znacznie na stan mojej cery. Niedoskonałości były wyciszone, pory zwężone, a zaskórniki mniej widoczne, a rzadko się zdarza, by maska dawała tak fajne działanie :) Może nie jest to najtańszy produkt, ale zdecydowanie wart swojej ceny, a do tego można go złapać na promocji o dyszkę taniej, za ok. 20 zł. Jeśli macie problematyczną skórę to warto zwrócić uwagę na ten produkt na sklepowej półce ♥\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9sQhUnsP-lA\/XRYRLzWZYNI\/AAAAAAAAYlg\/30AWEQg0YEEAoiRTuFEe3fL4DIlvvPi2wCLcBGAs\/s1600\/DSC04862.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9sQhUnsP-lA\/XRYRLzWZYNI\/AAAAAAAAYlg\/30AWEQg0YEEAoiRTuFEe3fL4DIlvvPi2wCLcBGAs\/s1600\/DSC04862.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ESZAMPON DO WŁOSÓW CIENKICH - VIS PLANTIS\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETen produkt to akurat jeden z moich nowszych nabytków, który kupiłam po pochwałach \u003Ca href=\"https:\/\/www.subiektywnepiekno.pl\/\"\u003ENatalii\u003C\/a\u003E, a który już od pierwszych użyć wywołał u mnie bardzo pozytywne wrażenia. Ogólnie bardzo lubię ziołowe szampony, ale raczej kupuję te z SLS (które swoją drogą mnie zbytnio nie przeszkadzają). Tutaj mamy jednak szampon bez SLS i SLES, silikonów i parabenów z całkiem przyjemnym składem. Dobrze radzi sobie z oczyszczaniem włosów, a po umyciu nawet kiedy nie zastosuję odżywki włosy dobrze się prezentują ;) Do tego bardzo odpowiada mi samo opakowanie, które moim zdaniem zwiększa wydajność produktu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/05\/dobry-podkad-za-grosze-bell.html\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-MS1kAyU1ezc\/XRYRKL52GbI\/AAAAAAAAYlQ\/5_JuZujgEoo9H9guXCB7BWxRDrgO4fOMgCLcBGAs\/s1600\/DSC04803.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/05\/dobry-podkad-za-grosze-bell.html\"\u003EPODKŁAD MAT\u0026amp;COVER - BELL\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeszcze nie tak dawno znalezienie dobrego podkładu było u mnie nie lada wyczynem, a w ostatnim czasie udało mi się odkryć kilka perełek. Jedną z nich jest właśnie podkład od Bell, który moim zdaniem jest idealny na wiosnę, na lato co prawda jest może zbyt mało matujący na moje potrzeby, ale myślę, że jesienią znowu do niego wrócę. Jest taniutki, bo często można go dorwać za ok. 10 zł, do tego naturalnie wygląda na twarzy, a 01 jest całkiem jasnym odcieniem. U mnie idealnie dopasowuje się do kolorytu cery i ładnie się z nią stapia. Minusami jest trwałość i na lato zbyt małe matowienie dla wymagających cer, ale na pozostałe pory roku będzie idealny! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Xlr4PMqA3F8\/XRYRJ3C8AXI\/AAAAAAAAYlI\/2-8aE-maJJE0zTpNzGFgJGc-lpjJ_fmAwCLcBGAs\/s1600\/DSC04820.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Xlr4PMqA3F8\/XRYRJ3C8AXI\/AAAAAAAAYlI\/2-8aE-maJJE0zTpNzGFgJGc-lpjJ_fmAwCLcBGAs\/s1600\/DSC04820.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/06\/ryzowy-i-bananowy-puder-od-wibo.html\"\u003ERYŻOWY PUDER SYPKI - WIBO\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETutaj za to mamy produkt, który na cieplejsze pory roku jest idealny! Nie tak dawno zresztą o nim pisałam, ale dla przypomnienia - świetnie matuje i to na długi okres czasu. U mnie nawet w cieplejszych miesiącach po kilkunastu godzinach wygląda na twarzy znośnie, bo świece się jedynie w strefie T. A uwierzcie, że znalezienie odpowiedniego pudru jest u mnie nie lada wyczynem :D Dla cer wymagających, na ciepłe miesiące jest moim zdaniem idealny!\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-5a3RXdqiTRk\/XRYRLcKF4iI\/AAAAAAAAYlc\/s8rgjauu5ocLaSfhwX3Zh4r1_aMLV7GHwCLcBGAs\/s1600\/DSC04855.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-5a3RXdqiTRk\/XRYRLcKF4iI\/AAAAAAAAYlc\/s8rgjauu5ocLaSfhwX3Zh4r1_aMLV7GHwCLcBGAs\/s1600\/DSC04855.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8YcCBC9Djso\/XRYRK8n_cbI\/AAAAAAAAYlU\/4gVak-k_Yys7fpxzNjyeBRLmcd7QXwlfwCLcBGAs\/s1600\/DSC04836.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-8YcCBC9Djso\/XRYRK8n_cbI\/AAAAAAAAYlU\/4gVak-k_Yys7fpxzNjyeBRLmcd7QXwlfwCLcBGAs\/s1600\/DSC04836.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003ETUSZ VOLUME MILLION LASHES - L'OREAL\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOstatni produkt jaki chcę Wam pokazać to tusz z Loreala, który zna i poleca wiele osób. Sama zastanawiałam się czy go tutaj umieszczać, bo na początku nie byłam do niego zbytnio przekonana, ale ostatnio na prawdę się polubiłyśmy! Jak już poleżał swoje w pudełku i nieco wysechł okazał się świetnym tuszem wydłużającym i rozdzielającym rzęsy. Po jego pomalowaniu mam wrażenie, że każda z rzęs jest idealnie rozdzielona i jest ich jakby więcej :D Do tego pięknie je wydłuża dając efekt firanek ♥ Jednak znaczącym minusem jest to, że wcale ich nie pogrubia, więc brakuje takiej kropki nad i, czy efektu wow. Denerwuje mnie też to, że zazwyczaj na końcówce zostaje więcej tuszu przez co niemal zawsze brudzę sobie powiekę.. Zwłaszcza na początku mi to przeszkadzało, teraz trochę się przyzwyczaiłam. Tak wiec nasza relacja to trochę takie 'love - hate', jednak za każdym razem rozdzielenie rzęs robi na mnie super wrażenie i całką robotę, dlatego musiałam go umieścić w tym zestawieniu :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie coś z mojego zestawienia? Jakie macie zdanie na temat tych produktów? Jakie kosmetyki ostatnio Was zachwyciły?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/2196656323832089801\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/06\/kwartalni-ulubiency-kosmetyczni-ii.html#comment-form","title":"Komentarze (24)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2196656323832089801"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2196656323832089801"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/06\/kwartalni-ulubiency-kosmetyczni-ii.html","title":"Kwartalni ulubieńcy kosmetyczni (2) - kwiecień, maj, czerwiec."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-7qDknANEJ0E\/XRYRJzmDgfI\/AAAAAAAAYlM\/qBvjUQGQ0VYLwjjqp5t9whVD174bmlKiQCLcBGAs\/s72-c\/DSC04774.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"24"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-121623345355451306"},"published":{"$t":"2019-05-24T17:57:00.001+02:00"},"updated":{"$t":"2019-05-24T17:59:49.407+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Miya"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Maseczka dla zabieganych? - myPUREexpress od Miya."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMoje początki z marką \u003Cb\u003EMiya\u003C\/b\u003E nie były zbyt udane, mimo całkiem niezłego początku ich krem z masłem shea pogorszył stan mojej cery.. Jednak gdy zobaczyłam w ofercie firmy \u003Cb\u003Ebłyskawiczne maseczki\u003C\/b\u003E, wiedziałam, że w końcu będą moje. Sama jako typowa maseczkomaniaczka nigdy nie żałuję sobie czasu na chwilę z maseczką, ale sam pomysł na produkt jest całkiem fajny ;) Dodatkowo zachęciła mnie \u003Cb\u003Eobecność glinek w składzie\u003C\/b\u003E, które moja cera tak lubi. Na początek wybrałam dla siebie wersję \u003Cb\u003EmyPUREexpress \u003C\/b\u003E- czyli \u003Cb\u003Emaskę oczyszczającą\u003C\/b\u003E, która wydaje mi się, że zbiera więcej pozytywnych opinii. Jak się u mnie sprawdziła? O tym w dzisiejszym wpisie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SIcu3Es8l_I\/XOCMFHtGJxI\/AAAAAAAAYhU\/rSkqKhqVm_sVeObXjGh4cgEbBqt9KHONgCLcBGAs\/s1600\/DSC04265.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SIcu3Es8l_I\/XOCMFHtGJxI\/AAAAAAAAYhU\/rSkqKhqVm_sVeObXjGh4cgEbBqt9KHONgCLcBGAs\/s1600\/DSC04265.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMaseczkę znajdujemy w plastikowym, zakręcanym \u003Cb\u003Esłoiczku o pojemności 50 g\u003C\/b\u003E. Muszę przyznać, że jest ono na prawdę piękne! Z daleka kusi swoim minimalistycznym, pastelowym wyglądem ♥ \u003Cb\u003EZapach\u003C\/b\u003E jest trudny do określenia - niby kwaśny, ale zarazem jakby  kremowy.. Jedno jest pewne - jest niezwykle przyjemny dla nosa, a do  tego delikatny! Na pewno nie zabije nas swoją mocą, a raczej uprzyjemni  aplikację :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-kNAAt3yXGlE\/XOCMF8FftRI\/AAAAAAAAYhc\/XEA93E_Q9pwKPuLMeaHJBxX0MLZ6PaQ1gCEwYBhgL\/s1600\/DSC04285.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-kNAAt3yXGlE\/XOCMF8FftRI\/AAAAAAAAYhc\/XEA93E_Q9pwKPuLMeaHJBxX0MLZ6PaQ1gCEwYBhgL\/s1600\/DSC04285.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E jest gładka i kremowa, ale i dość rzadka. Jednak nie na tyle by utrudniała aplikację - nakłada się ją bez problemu. Wystarczy cienka warstwa na pokrycie twarzy, co przekłada się też na jej \u003Cb\u003Ewydajność\u003C\/b\u003E. Początkowo wydawało mi się, że maska jest maleńka, jednak okazuje się, że wcale tak źle nie jest. Przeciwnie - wystarczyła mi ona na mniej więcej 2 miesiące przy używaniu 1-3 razy w tygodniu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-NY5ACcTmRlo\/XOCMFpOrXxI\/AAAAAAAAYhY\/yC7BS_nNNQoPJQ_LjLlE6N8yRoDbXRYFwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04281.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-NY5ACcTmRlo\/XOCMFpOrXxI\/AAAAAAAAYhY\/yC7BS_nNNQoPJQ_LjLlE6N8yRoDbXRYFwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04281.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDużym plusem maski jest to, że mimo \u003Cb\u003Ezawartości glinek\u003C\/b\u003E nie zasycha na skorupę. Co prawda rzeczywiście po kilku minutach już jest nieco przyschnięta, ale nie musimy obawiać się wysuszenia, czy ściągnięcia.\u003Cb\u003E \u003C\/b\u003EWarto wspomnieć o delikatnym szczypaniu po nałożeniu, które jest jednak zasługą kwasu, więc nie musimy się niczego obawiać :)\u003Cb\u003E Po zmyciu\u003C\/b\u003E maski (co nie jest jakieś super trudne) cera jest wręcz delikatnie nawilżona, chociaż nie jest to na pewno coś ekstra \u003Cb\u003Enawilżającego\u003C\/b\u003E. Mimo to, skóra jest gładka i niezwykle miękka. Widać też \u003Cb\u003Eoczyszczenie\u003C\/b\u003E skóry, a \u003Cb\u003Eniedoskonałości\u003C\/b\u003E są jakby mniej widoczne. Wraz z dłuższym stosowaniem zauważyłam też, że ładnie \u003Cb\u003Ewyrównuje koloryt\u003C\/b\u003E cery, a \u003Cb\u003Epory \u003C\/b\u003Ena policzkach i nosie są oczyszczone i znacznie mniej widoczne! Co niezwykle mnie ucieszyło, ale i zaskoczyło, bo jednak mało jaka maska daje taki efekt :) Pewnie miało na taki rezultat wpływ także serum Bielendy z kwasami, które jest produktem niezastąpionym w mojej pielęgnacji, ale i maska miała spory wpływ na taki stan cery!\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PLLlgLu8tCw\/XOCMFJthhKI\/AAAAAAAAYhQ\/zCMykeY8qqoTz4x1cQb5vdNua-VOcZTDACEwYBhgL\/s1600\/DSC04269.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PLLlgLu8tCw\/XOCMFJthhKI\/AAAAAAAAYhQ\/zCMykeY8qqoTz4x1cQb5vdNua-VOcZTDACEwYBhgL\/s1600\/DSC04269.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E5-minutowa maska jest zdecydowanie pozycją wartą uwagi jeśli zmagacie się z \u003Cb\u003Ecerą problematyczną. \u003C\/b\u003EWiększość obietnic producenta została spełniona, a stan cery zdecydowanie się poprawił. Także mimo dość wysokiej \u003Cb\u003Eceny - ok. 35 zł\u003C\/b\u003E warto ją wypróbować i szukać na promocjach, bo wtedy można kupić ją nawet dychę taniej. Sama znalazłam ją w \u003Cb\u003Ehebe\u003C\/b\u003E początkiem kwietnia za nieco ponad 20 zł ;)\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Aewanq70-_o\/XOCMFLc0wjI\/AAAAAAAAYhM\/o_FuxWlUpj8o6n0d77rTd_nKweBp8xWygCEwYBhgL\/s1600\/DSC04262.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Aewanq70-_o\/XOCMFLc0wjI\/AAAAAAAAYhM\/o_FuxWlUpj8o6n0d77rTd_nKweBp8xWygCEwYBhgL\/s1600\/DSC04262.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa pewno sama skuszę się także na drugą - niebieską wersję tej maski, jestem ciekawa czy\u003Cb\u003E miałyście okazje używać już tych masek i czy macie może jakieś porównanie tych dwóch wersji masek MIYA ze sobą? \u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/121623345355451306\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/05\/maseczka-dla-zabieganych-mypureexpress.html#comment-form","title":"Komentarze (25)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/121623345355451306"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/121623345355451306"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/05\/maseczka-dla-zabieganych-mypureexpress.html","title":"Maseczka dla zabieganych? - myPUREexpress od Miya."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SIcu3Es8l_I\/XOCMFHtGJxI\/AAAAAAAAYhU\/rSkqKhqVm_sVeObXjGh4cgEbBqt9KHONgCLcBGAs\/s72-c\/DSC04265.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"25"}}]}});