// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420"},"updated":{"$t":"2019-09-20T20:36:08.650+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"twarz"},{"term":"film"},{"term":"Przegląd kulturalny"},{"term":"muzyka"},{"term":"Bielenda"},{"term":"maseczka do twarzy"},{"term":"denko"},{"term":"ciało"},{"term":"książki"},{"term":"kolorówka"},{"term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"term":"nowości"},{"term":"paznokcie"},{"term":"Evree"},{"term":"peeling"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"włosy"},{"term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"Balea"},{"term":"pielęgnacja twarzy"},{"term":"serial"},{"term":"makijaż"},{"term":"Eveline"},{"term":"Lirene"},{"term":"kosmetyczne premiery"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"podkład"},{"term":"wibo"},{"term":"catrice"},{"term":"maska\/odżywka do włosów"},{"term":"naturalnie"},{"term":"peeling do twarzy"},{"term":"tanie kosmetyki"},{"term":"ziaja"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Vianek"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"elfa-pharm"},{"term":"lovely"},{"term":"pielegnacja"},{"term":"zagraniczne kosmetyki"},{"term":"puder"},{"term":"Alterra"},{"term":"Farmona"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"szampon"},{"term":"tołpa"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"AA"},{"term":"Isana"},{"term":"Organic shop"},{"term":"Sylveco"},{"term":"bebeauty"},{"term":"dm"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"miyo"},{"term":"perfecta"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"mini recenzje"},{"term":"tonik"},{"term":"Biolove"},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"bell"},{"term":"essence"},{"term":"kobo"},{"term":"Holika holika"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Oillan"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Tutti Frutti"},{"term":"miss sporty"},{"term":"nivea"},{"term":"promocja na kolorówkę w Rossmannie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"selfie project"},{"term":"wzorki na paznokciach"},{"term":"#Blogerkipolecaja"},{"term":"Dr.Konopka's"},{"term":"Garnier"},{"term":"Kallos"},{"term":"Marion"},{"term":"Miya"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"alverde"},{"term":"avon"},{"term":"ecocera"},{"term":"eos"},{"term":"hity roku"},{"term":"mus do ciała"},{"term":"my secret"},{"term":"mydło do ciała i włosów"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"planet spa"},{"term":"pomadka"},{"term":"prywatnie"},{"term":"serum"},{"term":"soraya"},{"term":"tag"},{"term":"wcierka"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"Barwa"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"L'biotica"},{"term":"Loreal"},{"term":"Luksja"},{"term":"Maxfactor"},{"term":"Natura Estonica"},{"term":"Petal Fresh"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Vipera"},{"term":"celia"},{"term":"cienie do brwi"},{"term":"gliss kur"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"liście manuka"},{"term":"mariza"},{"term":"niekosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"oceania"},{"term":"odżywka do paznokci"},{"term":"peeling do skóry głowy"},{"term":"pianka do twarzy"},{"term":"przegląd marki"},{"term":"wishlista"},{"term":"wygląd bloga"},{"term":"4 pory roku"},{"term":"Balmi"},{"term":"Bi-es"},{"term":"Biotaniqe"},{"term":"Fa"},{"term":"Flormar"},{"term":"Himalaya"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Jantar"},{"term":"Joanna"},{"term":"KillyS"},{"term":"La Rive"},{"term":"Makeup Revolution"},{"term":"NYX"},{"term":"Organique"},{"term":"Originals"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Tatry"},{"term":"Ulubione blogi"},{"term":"Venus"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"anatomicals"},{"term":"buna"},{"term":"delia"},{"term":"dermena"},{"term":"efektima"},{"term":"esencja"},{"term":"hean"},{"term":"kolastyna"},{"term":"korektor pod oczy"},{"term":"krem bb"},{"term":"krem cc"},{"term":"kulturalne podsumowanie roku"},{"term":"lemax"},{"term":"lifestyle"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"naklejki wodne"},{"term":"olejek do twarzy"},{"term":"organizacja"},{"term":"oriflame"},{"term":"peeling do rąk"},{"term":"pianka pod prysznic"},{"term":"podróże"},{"term":"promocja na pielęgnacje twarzy w Rossmannie"},{"term":"skarpetki złuszczające"},{"term":"top coat"},{"term":"treaclemoon"},{"term":"tusz do rzęs"},{"term":"usta"},{"term":"wyjazdowa kosmetyczka"},{"term":"żel aloesowy"},{"term":"żel do brwi"}],"title":{"type":"text","$t":"me \u0026 my passions"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/naturalnie?alt=json-in-script\u0026max-results=5"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/naturalnie"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/naturalnie\/-\/naturalnie?alt=json-in-script\u0026start-index=6\u0026max-results=5"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"12"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"5"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-7543431956161249991"},"published":{"$t":"2019-09-05T21:36:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-05T21:36:58.840+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"naturalnie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tonik"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Tonik-mgiełka do twarzy Vianek - porównanie wersji nawilżającej i łagodzącej."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EToniki do twarzy Vianek\u003C\/b\u003E na dobre zagościły w mojej pielęgnacji, od kilku miesięcy używam tylko ich zmieniając jedynie wersje. Pierwszym wariantem jaki miałam był \u003Cb\u003Enormalizujący tonik z ekstraktem ze skrzypu polnego\u003C\/b\u003E (jego recenzję znajdziecie \u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/11\/normalizujacy-tonik-i-maseczka-do.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E). Następnie przyszedł czas na \u003Cb\u003Ewersję łagodzącą z ekstraktem z owoców róży\u003C\/b\u003E, kupioną wraz z gazetą, a później na \u003Cb\u003Ewersję nawilżającą z ekstraktem z ziela owsa.\u003C\/b\u003E Dzisiaj nadszedł czas na recenzje tych dwóch wariantów, więc jeśli jesteście ciekawe jak się sprawdziły - zapraszam do czytania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s1600\/DSC04324.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s1600\/DSC04324.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od wspólnych cech obu produktów, czyli \u003Cb\u003Eopakowania.\u003C\/b\u003E Oba toniki znajdują się w białych buteleczkach o \u003Cb\u003Epojemności 150 ml\u003C\/b\u003E, które zostały zaopatrzone w\u003Cb\u003E atomizer.\u003C\/b\u003E Co prawda nie jest on pozbawiony wad, bo lubi się zacinać (u mnie miało to miejsce w wersji łagodzącej) i aplikuje odrobinę zbyt duży strumień produktu. Mgiełka mogłaby być drobniejsza, a tak raczej nie nada się do stosowania na makijaż.. Dodatkowo oba toniki się pienią, wiele osób na to narzeka, ale w sumie mi akurat to nie przeszkadza aż tak :) Ilość produktu do końca opakowania możemy kontrolować 'pod światło'. Tyle słowem wstępu z kwestii 'technicznych' :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mts-AM5iS0w\/XXFH0s64uQI\/AAAAAAAAY7g\/8VYJ3cGbl-cqGDqUHs50v5Jgx8pT1saygCEwYBhgL\/s1600\/DSC04447.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mts-AM5iS0w\/XXFH0s64uQI\/AAAAAAAAY7g\/8VYJ3cGbl-cqGDqUHs50v5Jgx8pT1saygCEwYBhgL\/s1600\/DSC04447.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T_jjCWgfbZU\/XXFHze9KNPI\/AAAAAAAAY7g\/6b_VAWL6T5w6g8OWdL8YIAaBxBX7igm8wCEwYBhgL\/s1600\/DSC04439.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T_jjCWgfbZU\/XXFHze9KNPI\/AAAAAAAAY7g\/6b_VAWL6T5w6g8OWdL8YIAaBxBX7igm8wCEwYBhgL\/s1600\/DSC04439.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach \u003C\/b\u003Etoniku z różanej \u003Cb\u003Eserii łagodzącej\u003C\/b\u003E jest.. różany (:D) i to raczej w intensywnej wersji, dla mnie nieco babcinej. Ogólnie nie jestem ani fanką, ani antyfanką zapachu róży, jest ona dla mnie neutralna. Tutaj jednak początkowo mnie nieco zniechęciła, ale z czasem intensywność przestała mi tak przeszkadzać. W wypadku \u003Cb\u003Eniebieskiej - nawilżającej wersji\u003C\/b\u003E toniku jest wręcz przeciwnie. Początkowo zapach bardzo mi się podobał - jest trochę słodki, jakby pudrowy, ale jednocześnie świeży (ciężko w sumie go opisać :D). Co ciekawe, jest zupełnie inny niż w \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/04\/kosmetyki-naturalne-w-mini-recenzjach.html\"\u003Ekremie do rąk\u003C\/a\u003E także z niebieskiej, nawilżającej linii. Teraz jednak momentami mi przeszkadza, gdy jest na wykończeniu.\u003C\/div\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Wzn2ygSJB88\/XXFH1EW1c_I\/AAAAAAAAY7c\/-Zq4PZP2nIc1ZH0NRcQBmkjjWgDrSFgrACEwYBhgL\/s1600\/DSC04457.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Wzn2ygSJB88\/XXFH1EW1c_I\/AAAAAAAAY7c\/-Zq4PZP2nIc1ZH0NRcQBmkjjWgDrSFgrACEwYBhgL\/s1600\/DSC04457.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003EŁagodzący tonik Vianek - opis działania\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-EmQRd7nLRt4\/XXFH0StgF4I\/AAAAAAAAY7g\/AYt-mQFhzQcURd03LUOjkU39z1IDA1-VACEwYBhgL\/s1600\/DSC04443.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-EmQRd7nLRt4\/XXFH0StgF4I\/AAAAAAAAY7g\/AYt-mQFhzQcURd03LUOjkU39z1IDA1-VACEwYBhgL\/s1600\/DSC04443.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003ENawilżający tonik Vianek - opis działania\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOba toniki \u003Cb\u003Eaplikowałam \u003C\/b\u003Epo umyciu twarzy, głównie wieczorem, ale też i czasami rano. Każdy z nich przyjemnie odświeżał cerę, dzięki aplikacji w formie spreju. Przygotowywał twarz na przyjęcie kolejnych produktów do jej pielęgnacji i dodatkowo przywracał odpowiednie pH. \u003Cb\u003EWersja łagodząca\u003C\/b\u003E świetnie koiła cerę, uspokajała ją, a także łagodziła wszelkie podrażnienia. \u003Cb\u003ENawilżająca \u003C\/b\u003Ezasadniczo miała porównywalne działanie z tym, że widocznie nawilżała cerę. Podczas upalnych miesięcy miałam wręcz wrażenie, że jest zbyt 'bogata' dla mojej przetłuszczającej się cery. Za to myślę, że będzie ona super opcją na zimę, kiedy skórze przyda się taka dodatkowa dawka nawilżenia ;) Wersję łagodzącą można spokojnie stosować w każdej porze roku, a normalizująca, wspominana na początku jest idealnym wyborem na lato :)\u003C\/div\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PtFPMRe2ULE\/XXFH0qpUXcI\/AAAAAAAAY7Y\/sptcw7LHWFYqMIZOWsak0-6z83Ym2CWBACEwYBhgL\/s1600\/DSC04450.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PtFPMRe2ULE\/XXFH0qpUXcI\/AAAAAAAAY7Y\/sptcw7LHWFYqMIZOWsak0-6z83Ym2CWBACEwYBhgL\/s1600\/DSC04450.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003EŁagodzący tonik Vianek - skład\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cvTUomGHvJY\/XXFHzRKFnhI\/AAAAAAAAY7Y\/JtQtKb0ZFfs8gAt8lnyOc82I6mF9QQlZwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04441.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cvTUomGHvJY\/XXFHzRKFnhI\/AAAAAAAAY7Y\/JtQtKb0ZFfs8gAt8lnyOc82I6mF9QQlZwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04441.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003ENawilżający tonik Vianek - skład\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOba produkty mają \u003Cb\u003Enaturalny skład\u003C\/b\u003E, za co duży plus! Ogólnie ich działanie jest o niebo lepsze niż toników typu Ziaja (w sumie w wypadku tych produktów oprócz odświeżenia nie widziałam większych efektów :D). Także moim zdaniem lepiej zainwestować w lepszy produkt, niż kupować taki o słabym składzie. Cena toników na stronie producenta to \u003Cb\u003Eok. 20 zł, \u003C\/b\u003Eale często można je dostać na promocji dużo taniej - teraz nawet \u003Cb\u003Ew hebe\u003C\/b\u003E kosztują ok. \u003Cb\u003E16,80 zł.\u003C\/b\u003E Oprócz tego dostaniecie je także \u003Cb\u003Ew naturze, aptekach i mniejszych drogeriach\u003C\/b\u003E typu Laboo czy wispol :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMiałyście okazje używać toników Vianka?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie inne produkty tej marki możecie mi polecić? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/7543431956161249991\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/tonik-mgieka-do-twarzy-vianek.html#comment-form","title":"Komentarze (41)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7543431956161249991"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7543431956161249991"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/tonik-mgieka-do-twarzy-vianek.html","title":"Tonik-mgiełka do twarzy Vianek - porównanie wersji nawilżającej i łagodzącej."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s72-c\/DSC04324.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"41"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-5079169560373703366"},"published":{"$t":"2018-07-18T09:45:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2018-07-18T09:45:56.232+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"mydło do ciała i włosów"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"naturalnie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"}],"title":{"type":"text","$t":"Białe mydło do ciała i włosów - Bania agafii."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHeeej :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDzisiaj jeszcze u mnie nadrabiania zaległości ciąg dalszy, bo mam dla Was recenzję produktu, który mogłyście zobaczyć w ostatnim poście z denkiem. Mowa o \u003Cb\u003Ekwiatowym mydle do ciała i włosów rosyjskiej firmy Bani agafii.\u003C\/b\u003E Jakiś czas temu pisałam już o \u003Cb\u003Eczarnym mydle\u003C\/b\u003E tej firmy (\u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/11\/czarne-mydo-do-ciaa-i-wosow-bania-agafii.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E) i \u003Cb\u003Emiodowym\u003C\/b\u003E (\u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/04\/rosyjskie-mydo-miodowe-bania-agafii-do.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E), więc i w tym wpisie na pewno znajdzie się małe porównanie tych wersji z \u003Cb\u003Ebiałą.\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-fv7F3mSSM8k\/W0tF-nra4_I\/AAAAAAAAXOk\/6C96hUa_CtA2qj4wAGn-rUthYKy15ajyQCEwYBhgL\/s1600\/DSC07911.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-fv7F3mSSM8k\/W0tF-nra4_I\/AAAAAAAAXOk\/6C96hUa_CtA2qj4wAGn-rUthYKy15ajyQCEwYBhgL\/s1600\/DSC07911.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPodobnie jak poprzednie wersje jakie miałam okazję używać tak i ta znajduje się w dużym plastikowym słoiczku o \u003Cb\u003Epojemności 500 ml.\u003C\/b\u003E Pod zakrętką czeka na nas dodatkowe zabezpieczenie w postaci plastikowego wieczka.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-PCN_pi4o99w\/W0tF-UzedKI\/AAAAAAAAXO4\/98s4fk8zd-QLWZwPbxZw5VkRXoiqNu8uwCEwYBhgL\/s1600\/DSC07917.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-PCN_pi4o99w\/W0tF-UzedKI\/AAAAAAAAXO4\/98s4fk8zd-QLWZwPbxZw5VkRXoiqNu8uwCEwYBhgL\/s1600\/DSC07917.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E moim zdaniem jest dużo bardziej gęsta w porównaniu do chociażby czarnej wersji. Przypomina - nawet na zdjęciu niżej zsiadłe mleko, czy maślankę :D Wraz z kolejnymi użyciami staje się jednak coraz łatwiejsze w wydobyciu ;) \u003Cb\u003EZapach\u003C\/b\u003E jest typowo kwiatowy, a przynajmniej na początku. Trudno powiedzieć jakie kwiaty wyczuwam, ale ogólnie pachnie delikatnie i przyjemnie.\u0026nbsp; \u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Qf85sUrb72A\/W0tF_oa8p7I\/AAAAAAAAXO4\/xteMX-aiubovwMkCM0clSZ6gqwp7FE1CQCEwYBhgL\/s1600\/DSC07932.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Qf85sUrb72A\/W0tF_oa8p7I\/AAAAAAAAXO4\/xteMX-aiubovwMkCM0clSZ6gqwp7FE1CQCEwYBhgL\/s1600\/DSC07932.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENapisałam, że zapach jest ładny na początku, bo wraz z kolejnymi użyciami zauważyłam, że się on zmienia i staje mało przyjemny. Coś jakby zaczynał się psuć? Myślę, że wszystko dlatego, że dostała się do niego woda. Niestety jest to nieuniknione przy tak dużym opakowaniu pod prysznicem, chociaż starałam się zawsze je zatykać. We wcześniejszych wersjach nie miałam z tym problemu i zapach do końca pozostawał taki sam..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-G1ieVPQrqd4\/W0tF_Q-uxcI\/AAAAAAAAXO0\/kmpG2TDgzdAcNBz5P79KKhEzU-rj4spXgCEwYBhgL\/s1600\/DSC07928.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-G1ieVPQrqd4\/W0tF_Q-uxcI\/AAAAAAAAXO0\/kmpG2TDgzdAcNBz5P79KKhEzU-rj4spXgCEwYBhgL\/s1600\/DSC07928.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETak jak i w poprzednich wersjach tak i tutaj mydła używałam głównie\u003Cb\u003E do mycia twarzy i włosów. \u003C\/b\u003EW pierwszej roli sprawdzało się tak samo dobrze jak poprzednie wersje. Dobrze oczyszczało twarz z zanieczyszczeń czy resztek makijażu. Nie podrażniając przy tym oczu czy wysuszając skóry. Do włosów akurat tym razem wypadło nieco gorzej. Włosy był nadal oczyszczone, ale miałam wrażenie, że nie tak dobrze jak przy czarnej wersji. Brakowało też zwiększenia objętości czy odbicia włosów u nasady. Ogólnie w porównaniu z poprzednimi wersjami wypada nieco gorzej.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-w0d5z9PanQU\/W0tF-TTZdhI\/AAAAAAAAXO0\/oS4OOjlrbBcKvQvFKOItaEP799I1x270ACEwYBhgL\/s1600\/DSC07924.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-w0d5z9PanQU\/W0tF-TTZdhI\/AAAAAAAAXO0\/oS4OOjlrbBcKvQvFKOItaEP799I1x270ACEwYBhgL\/s1600\/DSC07924.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EBiałe mydło podobnie jak i inne wersje znajdziecie w sklepach z naturalnymi czy rosyjskimi kosmetykami. Widziałam je nawet ostatnio w hebe, być może są także w naturze, ale tego nie jestem pewna :) W zależności od miejsca zakupu kosztują\u003Cb\u003E ok. 20-30 zł.\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie ten produkt? Może miałyście inne wersje mydeł do ciała i włosów? - jak się u Was sprawdziły?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/5079169560373703366\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/07\/biae-mydo-do-ciaa-i-wosow-bania-agafii.html#comment-form","title":"Komentarze (11)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/5079169560373703366"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/5079169560373703366"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/07\/biae-mydo-do-ciaa-i-wosow-bania-agafii.html","title":"Białe mydło do ciała i włosów - Bania agafii."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-fv7F3mSSM8k\/W0tF-nra4_I\/AAAAAAAAXOk\/6C96hUa_CtA2qj4wAGn-rUthYKy15ajyQCEwYBhgL\/s72-c\/DSC07911.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"11"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-5941100650696353884"},"published":{"$t":"2017-09-07T14:01:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2017-09-07T14:01:11.802+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"balsam do ciała"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Biolove"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"naturalnie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"żel pod prysznic"}],"title":{"type":"text","$t":"Malinowy duet od Biolove - balsam i żel pod prysznic."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHeeej :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMuszę przyznać, że rzadko używam \u003Cb\u003Ebalsamu i żelu pod prysznic\u003C\/b\u003E o takim samym zapachu - zazwyczaj nie kupię nawet jednocześnie tych kosmetyków z tej samej firmy. Jednak gdy u \u003Ca href=\"http:\/\/kosmetycznyfronesis.blogspot.com\/\"\u003EAgnieszki\u003C\/a\u003E wygrałam \u003Cb\u003Emalinowy zestaw \u003C\/b\u003Epostanowiłam, że będzie to dobra okazja by używać ich właśnie razem. Teraz gdy oba wylądowały w denku mogę Wam co nieco o nich napisać :) Zdradzę Wam już na poczatku, że \u003Cb\u003Ejeden z nich szybko stał się moim ulubieńcem\u003C\/b\u003E, a drugi.. z nim było nieco gorzej. Jak myślicie, który to który? :D Jeśli jesteście ciekawe - zapraszam do dalszego czytania.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-W4uWbDBLGZA\/WaPKxeT2SvI\/AAAAAAAAWFI\/7fd_FHFSwVQ7BVXGXApHJYAOJB22ZesGACLcBGAs\/s1600\/DSC04936.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-W4uWbDBLGZA\/WaPKxeT2SvI\/AAAAAAAAWFI\/7fd_FHFSwVQ7BVXGXApHJYAOJB22ZesGACLcBGAs\/s1600\/DSC04936.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOba kosmetyki jak przystało na markę biolove są utrzymane w takim samym \u003Cb\u003Ewyglądzie\u003C\/b\u003E, trochę w stylu vintage. Już przy recenzji peelingu tej marki mówiłam Wam, że bardzo mi się podobają :) \u003Ci\u003EDługo zastanawiałam się w jaki sposób napisać recenzję tych produktów, ale zdecydowałam, że zrobię to pojedynczo zaczynając od\u003Cb\u003E żelu\u003C\/b\u003E :D\u003C\/i\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-aQdHvTuEbtY\/WaPKvEDjS1I\/AAAAAAAAWEo\/2LPiK8LAcNoTdYTIq-Vsd-sMC8iIZpskQCLcBGAs\/s1600\/DSC04908.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-aQdHvTuEbtY\/WaPKvEDjS1I\/AAAAAAAAWEo\/2LPiK8LAcNoTdYTIq-Vsd-sMC8iIZpskQCLcBGAs\/s1600\/DSC04908.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EZnajduje się on w wygodnym \u003Cb\u003Eplastikowym opakowaniu o pojemności 250 ml.\u003C\/b\u003E Zatrzask co prawda sprawia nieco problemów przy otwieraniu, ale nie połamiemy sobie przy nim paznokci. \u003Cb\u003EKonsystencja kosmetyku \u003C\/b\u003Ejest jak dla mnie bardzo rzadka, wręcz wodnista - zdecydowanie przekłada się to na wydajność produktu. Dodatkowo zauważyłam, że butelka łatwo się przez to brudzi :(\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-6Cj-JTFYEsY\/WaPKxJ4hyGI\/AAAAAAAAWFE\/mYllIzcCD_M3tp7CDOfGQ359v8qyDvUBACLcBGAs\/s1600\/DSC04935.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-6Cj-JTFYEsY\/WaPKxJ4hyGI\/AAAAAAAAWFE\/mYllIzcCD_M3tp7CDOfGQ359v8qyDvUBACLcBGAs\/s1600\/DSC04935.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach \u003C\/b\u003Ejest dla mnie jedną z najważniejszych kwestii w żelach pod prysznic. Tutaj muszę przyznać, że jestem nico rozczarowana.. Malina jest mało wyczuwalna, pachnie mi raczej takimi klasycznymi produktami antyalergicznymi np. białego jelenia, czy po prostu jak kosmetyki dla dzieci. Czyli mało intensywnie, delikatnie i trochę nijak, na pewno mało owocowo. Nie ma tu porównania do żeli Balea, czy nawet Isana. \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-M810Ntiz3nw\/WaPKva6ENPI\/AAAAAAAAWEs\/APKAIyzRwVERU4BBpPYc1rF4rEYHMuJ3gCLcBGAs\/s1600\/DSC04911.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-M810Ntiz3nw\/WaPKva6ENPI\/AAAAAAAAWEs\/APKAIyzRwVERU4BBpPYc1rF4rEYHMuJ3gCLcBGAs\/s1600\/DSC04911.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Edziałanie\u003C\/b\u003E to akurat tutaj nie mam mu nic do zarzucenia robi co ma robić, czyli dobrze oczyszcza. Chociaż powiedziałabym, że \u003Cb\u003Epieni się\u003C\/b\u003E dosyć słabo - pewnie to przez brak SLS. Ten fakt\u0026nbsp;+ naturalny skład ucieszy pewnie wiele osób. Jak dla mnie jest raczej obojętny, bo akurat w kwestii żeli pod prysznic nie jest dla mnie tak ważny. Chociaż na pewno dzisiejszy bohater mniej wysusza od innych żeli z drogerii. Ja mimo to i tak starałam się za każdym razem używać balsamu po jego użyciu, a był to \u003Cb\u003Ebalsam w spreju \u003C\/b\u003Etej samej marki\u003Cb\u003E \u003C\/b\u003E:D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Dv9zKkRZe78\/WaPKvtYAd5I\/AAAAAAAAWEw\/VSSuLgShd1Ml0HLkZhbI427vZbjOhrO6gCLcBGAs\/s1600\/DSC04918.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Dv9zKkRZe78\/WaPKvtYAd5I\/AAAAAAAAWEw\/VSSuLgShd1Ml0HLkZhbI427vZbjOhrO6gCLcBGAs\/s1600\/DSC04918.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZnajduje się on w mega wygodnym\u003Cb\u003E opakowaniu z atomizerem\u003C\/b\u003E, który u mnie przynajmniej się nie zacina i dozuje odpowiednią ilość produktu. Wiadomo - pod koniec opakowania sprawia większe problemy, ale ogólnie zdecydowanie umila aplikację. \u003Cb\u003EPojemność balsamu to 150 ml.\u003C\/b\u003E W obu produktach pojemność jest więc nieco mniejsza niż w innych balsamach\/żelach dostępnych w drogeriach. Na + fakt, że przez przeźroczyste opakowanie możemy podglądać ile produktu nam zostało do zużycia :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-unkuXU11g_s\/WaPKwmS-N5I\/AAAAAAAAWFA\/6ic3zN9a1-8780iYecXj43Bf8N9Dl5_tACLcBGAs\/s1600\/DSC04930.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-unkuXU11g_s\/WaPKwmS-N5I\/AAAAAAAAWFA\/6ic3zN9a1-8780iYecXj43Bf8N9Dl5_tACLcBGAs\/s1600\/DSC04930.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;Jeśli chodzi o \u003Cb\u003Ezapach\u003C\/b\u003E to tutaj jest zdecydowanie lepiej! Jest on na pewno bardziej charakterystyczny od tego w żelu i bardziej przypomina malinę :) Chociaż nadal nie jest to czysty owocowy zapach malin, a raczej coś a'la malinowa mamba. Nie mniej jednak bardzo mi odpowiada i umila stosowanie produktu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-V_AXnOhCBcI\/WaPKv9-TjuI\/AAAAAAAAWE0\/rN5z2gsEYFsUM5Z8ie4FTApM7y_UBRY7QCLcBGAs\/s1600\/DSC04924.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-V_AXnOhCBcI\/WaPKv9-TjuI\/AAAAAAAAWE0\/rN5z2gsEYFsUM5Z8ie4FTApM7y_UBRY7QCLcBGAs\/s1600\/DSC04924.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja \u003C\/b\u003Eproduktu w butelce jest kremowa i rzadka, po dozowaniu na skórę robi się bardziej wodnista. Sprej raczej nie rozpryskuje produktu szeroko, więc nie musimy się obawiać o to, że zostawimy np. na płytkach część produktu :) \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-P03Xq6brXsk\/WaPKwF94z3I\/AAAAAAAAWE4\/VeK2--pt1GAo-lt9oxAjjEfcMV4-dy1VACLcBGAs\/s1600\/DSC04925.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-P03Xq6brXsk\/WaPKwF94z3I\/AAAAAAAAWE4\/VeK2--pt1GAo-lt9oxAjjEfcMV4-dy1VACLcBGAs\/s1600\/DSC04925.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPo aplikacji i rozsmarowaniu daje uczucie ekspresowego \u003Cb\u003Enawilżenia\u003C\/b\u003E. Mimo, że zostawia nieco olejkowatą warstwę to wchłania się błyskawicznie. Na plus także \u003Cb\u003Enaturalny skład\u003C\/b\u003E - w obu produktach \u003Cb\u003Enie znajdziemy parabenów, silikonów, ani sls-ów\u003C\/b\u003E :)\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZ obu produktów znacznie bardziej przypadł mi do gustu balsam, który szybko stał się moim ulubieńcem. Polubiłam go przede wszystkim za szybką i wygodną aplikację, dobre nawilżenie i przyjemny zapach. Żel wypadł dla mnie nieco słabiej, mając do wyboru biolove i balea, wybiorę chyba ten drugi. Mimo gorszego składu zapach wypada o niebo lepiej, a to dość istotny element dla mnie w żelach pod prysznic :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ONy0gQjLVEs\/WaPKwdbSJSI\/AAAAAAAAWE8\/-rhqBMkw5Q4DCB9BKNk8FAi5A-MuceW9gCLcBGAs\/s1600\/DSC04927.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-ONy0gQjLVEs\/WaPKwdbSJSI\/AAAAAAAAWE8\/-rhqBMkw5Q4DCB9BKNk8FAi5A-MuceW9gCLcBGAs\/s1600\/DSC04927.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOba produkty znajdziecie \u003Cb\u003Ew sklepie internetowym Kontigo\u003C\/b\u003E, gdzie dostępne są wszystkie produkty marki Biolove.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie te produkty? Jak u Was się sprawdziły? Co z oferty Biolove szczególnie mi polecacie? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/5941100650696353884\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/09\/malinowy-duet-od-biolove-balsam-i-zel.html#comment-form","title":"Komentarze (38)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/5941100650696353884"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/5941100650696353884"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/09\/malinowy-duet-od-biolove-balsam-i-zel.html","title":"Malinowy duet od Biolove - balsam i żel pod prysznic."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-W4uWbDBLGZA\/WaPKxeT2SvI\/AAAAAAAAWFI\/7fd_FHFSwVQ7BVXGXApHJYAOJB22ZesGACLcBGAs\/s72-c\/DSC04936.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"38"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-8214669567386829888"},"published":{"$t":"2017-08-19T18:37:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2017-08-19T18:37:30.052+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"naturalnie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Odświeżająca maska Bani Agafii, czyli kosmetyk bez którego nie wyobrażam sobie lata."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHeeej :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EGdyby teraz ktoś zapytał mnie \u003Cb\u003Ebez jakiego kosmetyku nie wyobrażam sobie lata i wakacji - \u003C\/b\u003Ebez wahania odpowiedziałabym, że jest nim dzisiejszy bohater. Konkretniej - \u003Cb\u003Eodświeżająca maseczka Bani Agafii.\u003C\/b\u003E Zazwyczaj używam tego typu produktów wieczorami, ale z tą było inaczej - w ostatnich tygodniach zdarzało mi się sięgać po nią nawet przed południem. Jeśli jesteście ciekawe dlaczego tak przypadła mi do gustu to zapraszam do dalszego czytania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6FSbOkkDsEs\/WZSE_SSzzoI\/AAAAAAAAWAE\/EgLcx_84stA3GTHiFXF2hoP8si7YyluMACLcBGAs\/s1600\/DSC05134.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6FSbOkkDsEs\/WZSE_SSzzoI\/AAAAAAAAWAE\/EgLcx_84stA3GTHiFXF2hoP8si7YyluMACLcBGAs\/s1600\/DSC05134.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENasza maseczka znajduje się w charakterystycznej dla tej marki\u003Cb\u003E odkręcanej saszetce\u003C\/b\u003E. Jak wiele razy wspominałam przy okazji recenzji pozostałych maseczek bardzo mi to odpowiada. Dzięki zakręcaniu nic nam nie zasycha i na spokojnie możemy zużyć produkt do samego końca. \u003Cb\u003EPojemność\u003C\/b\u003E saszetki to \u003Cb\u003E100 ml\u003C\/b\u003E --\u0026gt; taka ilość zazwyczaj wystarcza mi na kilka miesięcy.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-0Td9Ja3xjGY\/WZSE_D7El9I\/AAAAAAAAWAA\/R1ojWXBbKMoFMdgOE-_8Bs9HH-76em2igCLcBGAs\/s1600\/DSC05141.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-0Td9Ja3xjGY\/WZSE_D7El9I\/AAAAAAAAWAA\/R1ojWXBbKMoFMdgOE-_8Bs9HH-76em2igCLcBGAs\/s1600\/DSC05141.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E jest żelowa i dosyć gęsta - bez problemu nakłada się ją na twarz i zmywa. \u003Cb\u003EZapach\u003C\/b\u003E jest niezwykle przyjemny i\u0026nbsp; świeży --\u0026gt; mentolowy, miętowy. Utrzymuje się nawet już na twarzy.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-cyZSfhedOCU\/WZSE_qEsKpI\/AAAAAAAAWAI\/X3z0I6XGv6Q88DvSubgkBlc_R1-Rm7yjACLcBGAs\/s1600\/DSC05143.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-cyZSfhedOCU\/WZSE_qEsKpI\/AAAAAAAAWAI\/X3z0I6XGv6Q88DvSubgkBlc_R1-Rm7yjACLcBGAs\/s1600\/DSC05143.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Edziałanie\u003C\/b\u003E to kosmetyk przede wszystkim świetnie \u003Cb\u003Eodświeża cerę i chłodzi.\u003C\/b\u003E Dlatego jego działanie okazywało się zbawienne\u003Cb\u003E podczas letnich upałów\u003C\/b\u003E. Po włożeniu go na chwilę przed użyciem do lodówki dopiero ma mooooc :D Doskonale też koi zmęczoną skórę (np. po tylko kilku godzinach snu) poprawiając jej koloryt i redukując opuchliznę. Całkiem przyzwoicie też \u003Cb\u003Etonizuje\u003C\/b\u003E skórę, wygładza ją i delikatnie, ale na prawdę delikatnie nawilża. Na pewno nie liczyłabym tu na nic wielkiego, bo można się rozczarować w tej kwestii.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-qebi71TtJnc\/WZSE-5WRD_I\/AAAAAAAAV_8\/PdJ-MzfCm1cZWHLQvLVcyjU7VcB2JBzIQCLcBGAs\/s1600\/DSC05138.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-qebi71TtJnc\/WZSE-5WRD_I\/AAAAAAAAV_8\/PdJ-MzfCm1cZWHLQvLVcyjU7VcB2JBzIQCLcBGAs\/s1600\/DSC05138.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMuszę też zaznaczyć, że wiele dziewczyn maski tej firmy podrażniają. U mnie nigdy się to nie zdarzyło, a miałam na prawdę wiele opakowań tych maseczek. Nie mniej jednak trzeba mieć to na uwadze :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-TL6vCipmFLs\/WZSE-qqgYLI\/AAAAAAAAV_4\/_X6_hfi9j-seZjbAm4xVdx35w78F2AR-wCLcBGAs\/s1600\/DSC05137.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-TL6vCipmFLs\/WZSE-qqgYLI\/AAAAAAAAV_4\/_X6_hfi9j-seZjbAm4xVdx35w78F2AR-wCLcBGAs\/s1600\/DSC05137.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECo do \u003Cb\u003Edostępności \u003C\/b\u003E- maseczki tej firmy znajdziecie w wielu sklepach internetowych. Ale też i stacjonarnie w sklepach z naturalnymi kosmetykami. Cenowo wychodzą bardzo korzystnie, sama kupiłam ją za bodajże \u003Cb\u003E7,50 zł.\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie ją? Jak u Was się sprawdziła? Bez jakiego kosmetyku nie wyobrażacie sobie lata i upałów? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/8214669567386829888\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/08\/odswiezajaca-maska-bani-agafii-czyli.html#comment-form","title":"Komentarze (31)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/8214669567386829888"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/8214669567386829888"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/08\/odswiezajaca-maska-bani-agafii-czyli.html","title":"Odświeżająca maska Bani Agafii, czyli kosmetyk bez którego nie wyobrażam sobie lata."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6FSbOkkDsEs\/WZSE_SSzzoI\/AAAAAAAAWAE\/EgLcx_84stA3GTHiFXF2hoP8si7YyluMACLcBGAs\/s72-c\/DSC05134.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"31"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-2629293114455884060"},"published":{"$t":"2017-07-19T15:59:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2017-07-19T15:59:19.508+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"naturalnie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"peeling do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Sylveco"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Oczyszczający peeling do twarzy - Sylveco, czyli moje odkrycie ostatnich miesięcy."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHeeeej :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EW ostatnim poście pisałam Wam o peelingu do ciała Biolove, dzisiaj nadal pozostajemy w temacie kosmetyków naturalnych, ale czas na coś do twarzy. \u003Cb\u003EMarka Sylveco \u003C\/b\u003Ejest znana i lubiana przez większość dziewczyn, a dla mnie dzisiejszy bohater jest drugim produktem tej firmy, który miałam okazje wypróbować. Polubiłam go jednak tak samo, a nawet bardziej niż \u003Cb\u003Epomadkę z peelingiem\u003C\/b\u003E o której pisałam rok temu (\u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2016\/06\/pomadka-z-peelingiem-sylveco-2-dziaania.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E). Jeśli jesteś ciekawa za co - zapraszam dalej! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Y8WQfK3bWVw\/WWzGekPBqjI\/AAAAAAAAV1s\/lmXbPU68R6QCJt8XgmTtGs_it76qfN-uwCLcBGAs\/s1600\/DSC03687.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Y8WQfK3bWVw\/WWzGekPBqjI\/AAAAAAAAV1s\/lmXbPU68R6QCJt8XgmTtGs_it76qfN-uwCLcBGAs\/s1600\/DSC03687.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EProdukt kupujemy w papierowym kartoniku, na którym producent zawarł wszelkie interesujące nas informacje. Po jego otwarciu naszym oczom ukazuje się właśnie \u003Cb\u003Eopakowanie\u003C\/b\u003E, czyli plastikowy słoiczek z metalową zakrętką o\u003Cb\u003E pojemności 75 ml\u003C\/b\u003E.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rRuuYKts8eQ\/WWzGfKv9pTI\/AAAAAAAAV10\/rnbRE5GWxJgH4MX4CnuER7BpMalIKFqMACLcBGAs\/s1600\/DSC03702.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rRuuYKts8eQ\/WWzGfKv9pTI\/AAAAAAAAV10\/rnbRE5GWxJgH4MX4CnuER7BpMalIKFqMACLcBGAs\/s1600\/DSC03702.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPoczątkowo taka pojemność nie wiedzieć czumu wydawała mi się niewielka. Jednak peeling okazał się dość \u003Cb\u003Ewydajny\u003C\/b\u003E, bowiem kupiłam go początkiem marca, a pojawił się nie tak dawno w denku z maja i czerwca. Myślę więc, że jakieś ponad 2 miesiące nie są takim złym wynikiem. Sam wygląd minimalistyczny, charakterystyczny dla marki - ogólnie miły dla oka :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-amdq3iiQQ9w\/WWzGdyKmzlI\/AAAAAAAAV1g\/zrn-iANxPV8RjmcnZNU44zVdsX-oqqP-wCLcBGAs\/s1600\/DSC03688.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-amdq3iiQQ9w\/WWzGdyKmzlI\/AAAAAAAAV1g\/zrn-iANxPV8RjmcnZNU44zVdsX-oqqP-wCLcBGAs\/s1600\/DSC03688.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach\u003C\/b\u003E produktu jest typowo ziołowy, nie wszystkim się zapewne spodoba, ale muszę przyznać, że dla mnie jest całkiem przyjemny. \u003Cb\u003EKonsystencja \u003C\/b\u003Eprzypomina jak dla mnie pastę i używa się jej niezwykle przyjemnie, nie jest ani za rzadka, ani za gęsta. Na zdjęciach nie zobaczysz na pewno zdzierających drobinek, ale musisz mi wierzyć, że peeling jest wręcz napakowany sporą ilością ostrych \u003Cb\u003Edrobinek korundu\u003C\/b\u003E :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-_-Fgvyv-L3o\/WWzGfZ42ALI\/AAAAAAAAV14\/a_2hjVi8dL8wVRTP1YZ2LsVfNOQzt0vCQCLcBGAs\/s1600\/DSC03718.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-_-Fgvyv-L3o\/WWzGfZ42ALI\/AAAAAAAAV14\/a_2hjVi8dL8wVRTP1YZ2LsVfNOQzt0vCQCLcBGAs\/s1600\/DSC03718.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZa co polubiłam ten produkt?\u003C\/b\u003E Przede wszystkim za porządne oczyszczanie, po jego użyciu skóra aż skrzypi od czystości. Drobinki korundu w nim zawarte zapewniają bardzo dobry peeling i świetnie wygładzają cerę. Co do regulowania wydzielania serum, mogę rzeczywiście przyznać, że rzeczywiście delikatnie je ogranicza i skóra mniej się świeci.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-S7ocMbdohcs\/WWzGeqlJEvI\/AAAAAAAAV1o\/tBo-YLoL9X4IgqxTERa6YhoszsD2TWGHQCLcBGAs\/s1600\/DSC03690.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-S7ocMbdohcs\/WWzGeqlJEvI\/AAAAAAAAV1o\/tBo-YLoL9X4IgqxTERa6YhoszsD2TWGHQCLcBGAs\/s1600\/DSC03690.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;Kolejną zaletą produktu jest \u003Cb\u003Eskład\u003C\/b\u003E pełny samych dobroczynnych, naturalnych składników, które nie wyrządzą naszej skórze krzywdy. Produkty tej marki są \u003Cb\u003Edostępne\u003C\/b\u003E w sklepach posiadających w asortymencie naturalne kosmetyki. Ja sama kupiłam mój peeling nawet w\u003Cb\u003E naturze\u003C\/b\u003E. Cena w zależności od sklepu wynosi \u003Cb\u003Eok. 18-20 zł.\u003C\/b\u003E Czasami nawet można go dorwać w promocji, jak to miało miejsce u mnie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-wKnGVAq7Jm0\/WWzGe7xHPSI\/AAAAAAAAV1w\/0ckpeedNNdgdv_fqjlOH1l8RPati71G5ACLcBGAs\/s1600\/DSC03691.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-wKnGVAq7Jm0\/WWzGe7xHPSI\/AAAAAAAAV1w\/0ckpeedNNdgdv_fqjlOH1l8RPati71G5ACLcBGAs\/s1600\/DSC03691.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cb\u003EJestem ciekawa czy znasz go? Co możesz polecić mi z asortymentu tej firmy? Jaki jest Twój ulubieniec jeśli chodzi o peeling do twarzy? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/2629293114455884060\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/07\/oczyszczajacy-peeling-do-twarzy-sylveco.html#comment-form","title":"Komentarze (21)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2629293114455884060"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2629293114455884060"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/07\/oczyszczajacy-peeling-do-twarzy-sylveco.html","title":"Oczyszczający peeling do twarzy - Sylveco, czyli moje odkrycie ostatnich miesięcy."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Y8WQfK3bWVw\/WWzGekPBqjI\/AAAAAAAAV1s\/lmXbPU68R6QCJt8XgmTtGs_it76qfN-uwCLcBGAs\/s72-c\/DSC03687.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"21"}}]}});