// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420"},"updated":{"$t":"2019-09-20T20:36:08.650+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"twarz"},{"term":"film"},{"term":"Przegląd kulturalny"},{"term":"muzyka"},{"term":"Bielenda"},{"term":"maseczka do twarzy"},{"term":"denko"},{"term":"ciało"},{"term":"książki"},{"term":"kolorówka"},{"term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"term":"nowości"},{"term":"paznokcie"},{"term":"Evree"},{"term":"peeling"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"włosy"},{"term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"Balea"},{"term":"pielęgnacja twarzy"},{"term":"serial"},{"term":"makijaż"},{"term":"Eveline"},{"term":"Lirene"},{"term":"kosmetyczne premiery"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"podkład"},{"term":"wibo"},{"term":"catrice"},{"term":"maska\/odżywka do włosów"},{"term":"naturalnie"},{"term":"peeling do twarzy"},{"term":"tanie kosmetyki"},{"term":"ziaja"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Vianek"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"elfa-pharm"},{"term":"lovely"},{"term":"pielegnacja"},{"term":"zagraniczne kosmetyki"},{"term":"puder"},{"term":"Alterra"},{"term":"Farmona"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"szampon"},{"term":"tołpa"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"AA"},{"term":"Isana"},{"term":"Organic shop"},{"term":"Sylveco"},{"term":"bebeauty"},{"term":"dm"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"miyo"},{"term":"perfecta"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"mini recenzje"},{"term":"tonik"},{"term":"Biolove"},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"bell"},{"term":"essence"},{"term":"kobo"},{"term":"Holika holika"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Oillan"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Tutti Frutti"},{"term":"miss sporty"},{"term":"nivea"},{"term":"promocja na kolorówkę w Rossmannie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"selfie project"},{"term":"wzorki na paznokciach"},{"term":"#Blogerkipolecaja"},{"term":"Dr.Konopka's"},{"term":"Garnier"},{"term":"Kallos"},{"term":"Marion"},{"term":"Miya"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"alverde"},{"term":"avon"},{"term":"ecocera"},{"term":"eos"},{"term":"hity roku"},{"term":"mus do ciała"},{"term":"my secret"},{"term":"mydło do ciała i włosów"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"planet spa"},{"term":"pomadka"},{"term":"prywatnie"},{"term":"serum"},{"term":"soraya"},{"term":"tag"},{"term":"wcierka"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"Barwa"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"L'biotica"},{"term":"Loreal"},{"term":"Luksja"},{"term":"Maxfactor"},{"term":"Natura Estonica"},{"term":"Petal Fresh"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Vipera"},{"term":"celia"},{"term":"cienie do brwi"},{"term":"gliss kur"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"liście manuka"},{"term":"mariza"},{"term":"niekosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"oceania"},{"term":"odżywka do paznokci"},{"term":"peeling do skóry głowy"},{"term":"pianka do twarzy"},{"term":"przegląd marki"},{"term":"wishlista"},{"term":"wygląd bloga"},{"term":"4 pory roku"},{"term":"Balmi"},{"term":"Bi-es"},{"term":"Biotaniqe"},{"term":"Fa"},{"term":"Flormar"},{"term":"Himalaya"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Jantar"},{"term":"Joanna"},{"term":"KillyS"},{"term":"La Rive"},{"term":"Makeup Revolution"},{"term":"NYX"},{"term":"Organique"},{"term":"Originals"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Tatry"},{"term":"Ulubione blogi"},{"term":"Venus"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"anatomicals"},{"term":"buna"},{"term":"delia"},{"term":"dermena"},{"term":"efektima"},{"term":"esencja"},{"term":"hean"},{"term":"kolastyna"},{"term":"korektor pod oczy"},{"term":"krem bb"},{"term":"krem cc"},{"term":"kulturalne podsumowanie roku"},{"term":"lemax"},{"term":"lifestyle"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"naklejki wodne"},{"term":"olejek do twarzy"},{"term":"organizacja"},{"term":"oriflame"},{"term":"peeling do rąk"},{"term":"pianka pod prysznic"},{"term":"podróże"},{"term":"promocja na pielęgnacje twarzy w Rossmannie"},{"term":"skarpetki złuszczające"},{"term":"top coat"},{"term":"treaclemoon"},{"term":"tusz do rzęs"},{"term":"usta"},{"term":"wyjazdowa kosmetyczka"},{"term":"żel aloesowy"},{"term":"żel do brwi"}],"title":{"type":"text","$t":"me \u0026 my passions"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/pielegnacja?alt=json-in-script\u0026max-results=5"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/pielegnacja"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/pielegnacja\/-\/pielegnacja?alt=json-in-script\u0026start-index=6\u0026max-results=5"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"11"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"5"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-2290017766198655847"},"published":{"$t":"2019-09-09T14:14:00.004+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-09T14:14:41.858+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Odświeżająca maska JUICY JELLY z ananasem i witaminą C od Bielenda, czyli o moim letnim hicie."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ELato co prawda ma się ku końcowy, co nie szczególnie mi się podoba, ale dzisiaj przychodzę do Was z recenzją produktu, który towarzyszył mi podczas letnich wieczorów. W ciągu minionych tygodni bowiem bardzo chętnie sięgałam po \u003Cb\u003Eżelowa maseczkę Juicy Jelly od Bielenda z ananasem i witaminą c\u003C\/b\u003E podczas wieczornego spa. Jeśli jesteście ciekawi za co ją tak polubiłam zapraszam do czytania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EUprzedzam na wstępie, że będzie sporo zdjęć, bo nieskromnie mówiąc.. jestem z nich niesamowicie dumna :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-knpnFlpqzlM\/XXUsSPSjowI\/AAAAAAAAY74\/4TgMEhd4_cAh06z4l2w_HzeILSzRdD3QgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05373.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-knpnFlpqzlM\/XXUsSPSjowI\/AAAAAAAAY74\/4TgMEhd4_cAh06z4l2w_HzeILSzRdD3QgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05373.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-SgCFWO-u2ok\/XXUsS3w-htI\/AAAAAAAAY8A\/08a2XJuKlD8K7w5dYhBKvYSbNWVins3UwCEwYBhgL\/s1600\/DSC05402.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-SgCFWO-u2ok\/XXUsS3w-htI\/AAAAAAAAY8A\/08a2XJuKlD8K7w5dYhBKvYSbNWVins3UwCEwYBhgL\/s1600\/DSC05402.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMusicie przyznać, że samo \u003Cb\u003Eopakowanie\u003C\/b\u003E zdecydowanie przyciąga wzrok i jest niesamowicie fotogeniczne! ♥ Maskę kupujemy w kartonowym neonowym opakowaniu z ananasową grafiką. Znajdziemy na nim także wszystkie niezbędne informacje - typu skład, obietnice itd.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-auqP_7wjM1U\/XXUsTAQyBEI\/AAAAAAAAY8c\/7bwCoqR1d2gg5PBJIdFjmg5DMdev083qgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05409.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-auqP_7wjM1U\/XXUsTAQyBEI\/AAAAAAAAY8c\/7bwCoqR1d2gg5PBJIdFjmg5DMdev083qgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05409.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWłaściwe opakowanie to już przeźroczysty, zakręcany słoiczek o\u003Cb\u003E pojemności 50 ml.\u003C\/b\u003E Według producenta taka pojemność powinna starczyć na\u003Cb\u003E ok. 12 użyć.\u003C\/b\u003E U mnie została jeszcze ilość na jakieś 2 użycia, ale myślę, że w sumie będzie ich max. 10. Co prawda dokładnie tego nie liczyłam, ale z pewnością będzie ich mniej niż 12. Być może byłam mało oszczędna, sprawdzę przy okazji kolejnej wersji, bo w zapasie mam jeszcze wariant z kiwi :D Całość jest bardzo wygodna, bez problemu można kontrolować ilość produktu i wydobyć go do końca.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aXpGlPPlQGI\/XXUsSbFw23I\/AAAAAAAAY8c\/Mn-CniRB56swBqbs8JWERBNnvEfrPrkxACEwYBhgL\/s1600\/DSC05393.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-aXpGlPPlQGI\/XXUsSbFw23I\/AAAAAAAAY8c\/Mn-CniRB56swBqbs8JWERBNnvEfrPrkxACEwYBhgL\/s1600\/DSC05393.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u0026nbsp;Zapach \u003C\/b\u003Emaski jest letni i owocowy, przypomina rzeczywiście słodkiego ananasa :)\u003Cb\u003E Konsystencja\u003C\/b\u003E jest bardzo przyjemna i żelowa. Mi osobiście przypomina kisiel czy zastygającą galaretę właśnie. Jak wiecie bardzo lubię takie konsystencje latem, więc stosowało mi się ją niezwykle przyjemnie. Zapomniałabym o\u003Cb\u003E żółtych kuleczkach\u003C\/b\u003E, które są w niej zatopione.. Cóż dodają jej uroku, sama lubię takie dodatki o ile nie sprawiają problemów. Tutaj rozpuszczają się przy nakładaniu maski, więc sama aplikacja czy zmywanie jest bezproblemowe ;) \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-0WUSM7VHQ8Q\/XXUsTqprtMI\/AAAAAAAAY8U\/LVntOk1Fk6ESskr4hL7S0YIeMfwi1B1TgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05434.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-0WUSM7VHQ8Q\/XXUsTqprtMI\/AAAAAAAAY8U\/LVntOk1Fk6ESskr4hL7S0YIeMfwi1B1TgCEwYBhgL\/s1600\/DSC05434.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-d2gfe56ecbA\/XXUsT3sK76I\/AAAAAAAAY8c\/B8iafg1lA2Yeyu-czLMF5B31ShpGsvkbQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05446.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-d2gfe56ecbA\/XXUsT3sK76I\/AAAAAAAAY8c\/B8iafg1lA2Yeyu-czLMF5B31ShpGsvkbQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05446.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EGłówne \u003Cb\u003Edziałanie\u003C\/b\u003E maski to według producenta odświeżenie cery i dodanie jej blasku. Muszę przyznać, że zgadzam się z nimi w 100%! Cera po użyciu maski prezentuje się zdecydowanie lepiej - jest gładka, ukojona, odświeżona, a koloryt cery jest wyrównany. Zauważyłam, że twarz jest także delikatnie rozświetlona i bardziej promienna :) Da się dotrzeć także delikatne nawilżenie - nic wielkiego, bo producent nawet o takim działaniu nie wspomina, ale na lato u mnie wystarczające w zupełności.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6wTAOGVvURI\/XXUsSNevIYI\/AAAAAAAAY8g\/a7X771-lAPQ89JXcj45lstz4aKJSXztFACEwYBhgL\/s1600\/DSC05383.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-6wTAOGVvURI\/XXUsSNevIYI\/AAAAAAAAY8g\/a7X771-lAPQ89JXcj45lstz4aKJSXztFACEwYBhgL\/s1600\/DSC05383.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJak na produkt za 8 zł maska okazała się dla mnie zaskakująco dobra - na miarę hitu, idealnego na lato :) Co prawda z\u003Cb\u003E dostępnością \u003C\/b\u003Emoże być już mały problem, bo w sumie od początku było z tym ciężko. Nie widziałam jej nigdy w hebe, w Rossmannie była w cenie na do widzenia. Być może będzie w super pharm, bo jakiś czas temu tam ją jeszcze widziałam. Możecie jej też szukać w mniejszych drogeriach - sama widziałam ją w wispolu, Laboo i drogeriach internetowych :) Cena regularna to \u003Cb\u003E12-24 zł,\u003C\/b\u003E ogólnie są spore różnice w cenach, więc warto przed kupnem się rozejrzeć. Sama mam jeszcze wersję kiwi o której także z pewnością jeszcze wspomnę :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PqlbHtyXogk\/XXUsTLA7W1I\/AAAAAAAAY8Y\/vtaCXBarh90onm50rWYE4xfvc6eb4cPSACEwYBhgL\/s1600\/DSC05405.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PqlbHtyXogk\/XXUsTLA7W1I\/AAAAAAAAY8Y\/vtaCXBarh90onm50rWYE4xfvc6eb4cPSACEwYBhgL\/s1600\/DSC05405.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie te galaretki od Bielenda? Jak się u Was sprawdziły?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPo jakie maski najchętniej sięgałyście tego lata?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/2290017766198655847\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/odswiezajaca-maska-juicy-jelly-z.html#comment-form","title":"Komentarze (19)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2290017766198655847"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/2290017766198655847"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/odswiezajaca-maska-juicy-jelly-z.html","title":"Odświeżająca maska JUICY JELLY z ananasem i witaminą C od Bielenda, czyli o moim letnim hicie."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-knpnFlpqzlM\/XXUsSPSjowI\/AAAAAAAAY74\/4TgMEhd4_cAh06z4l2w_HzeILSzRdD3QgCEwYBhgL\/s72-c\/DSC05373.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"19"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-7543431956161249991"},"published":{"$t":"2019-09-05T21:36:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-05T21:36:58.840+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"naturalnie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tonik"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Tonik-mgiełka do twarzy Vianek - porównanie wersji nawilżającej i łagodzącej."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EToniki do twarzy Vianek\u003C\/b\u003E na dobre zagościły w mojej pielęgnacji, od kilku miesięcy używam tylko ich zmieniając jedynie wersje. Pierwszym wariantem jaki miałam był \u003Cb\u003Enormalizujący tonik z ekstraktem ze skrzypu polnego\u003C\/b\u003E (jego recenzję znajdziecie \u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/11\/normalizujacy-tonik-i-maseczka-do.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E). Następnie przyszedł czas na \u003Cb\u003Ewersję łagodzącą z ekstraktem z owoców róży\u003C\/b\u003E, kupioną wraz z gazetą, a później na \u003Cb\u003Ewersję nawilżającą z ekstraktem z ziela owsa.\u003C\/b\u003E Dzisiaj nadszedł czas na recenzje tych dwóch wariantów, więc jeśli jesteście ciekawe jak się sprawdziły - zapraszam do czytania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s1600\/DSC04324.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s1600\/DSC04324.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od wspólnych cech obu produktów, czyli \u003Cb\u003Eopakowania.\u003C\/b\u003E Oba toniki znajdują się w białych buteleczkach o \u003Cb\u003Epojemności 150 ml\u003C\/b\u003E, które zostały zaopatrzone w\u003Cb\u003E atomizer.\u003C\/b\u003E Co prawda nie jest on pozbawiony wad, bo lubi się zacinać (u mnie miało to miejsce w wersji łagodzącej) i aplikuje odrobinę zbyt duży strumień produktu. Mgiełka mogłaby być drobniejsza, a tak raczej nie nada się do stosowania na makijaż.. Dodatkowo oba toniki się pienią, wiele osób na to narzeka, ale w sumie mi akurat to nie przeszkadza aż tak :) Ilość produktu do końca opakowania możemy kontrolować 'pod światło'. Tyle słowem wstępu z kwestii 'technicznych' :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mts-AM5iS0w\/XXFH0s64uQI\/AAAAAAAAY7g\/8VYJ3cGbl-cqGDqUHs50v5Jgx8pT1saygCEwYBhgL\/s1600\/DSC04447.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mts-AM5iS0w\/XXFH0s64uQI\/AAAAAAAAY7g\/8VYJ3cGbl-cqGDqUHs50v5Jgx8pT1saygCEwYBhgL\/s1600\/DSC04447.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T_jjCWgfbZU\/XXFHze9KNPI\/AAAAAAAAY7g\/6b_VAWL6T5w6g8OWdL8YIAaBxBX7igm8wCEwYBhgL\/s1600\/DSC04439.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T_jjCWgfbZU\/XXFHze9KNPI\/AAAAAAAAY7g\/6b_VAWL6T5w6g8OWdL8YIAaBxBX7igm8wCEwYBhgL\/s1600\/DSC04439.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach \u003C\/b\u003Etoniku z różanej \u003Cb\u003Eserii łagodzącej\u003C\/b\u003E jest.. różany (:D) i to raczej w intensywnej wersji, dla mnie nieco babcinej. Ogólnie nie jestem ani fanką, ani antyfanką zapachu róży, jest ona dla mnie neutralna. Tutaj jednak początkowo mnie nieco zniechęciła, ale z czasem intensywność przestała mi tak przeszkadzać. W wypadku \u003Cb\u003Eniebieskiej - nawilżającej wersji\u003C\/b\u003E toniku jest wręcz przeciwnie. Początkowo zapach bardzo mi się podobał - jest trochę słodki, jakby pudrowy, ale jednocześnie świeży (ciężko w sumie go opisać :D). Co ciekawe, jest zupełnie inny niż w \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/04\/kosmetyki-naturalne-w-mini-recenzjach.html\"\u003Ekremie do rąk\u003C\/a\u003E także z niebieskiej, nawilżającej linii. Teraz jednak momentami mi przeszkadza, gdy jest na wykończeniu.\u003C\/div\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Wzn2ygSJB88\/XXFH1EW1c_I\/AAAAAAAAY7c\/-Zq4PZP2nIc1ZH0NRcQBmkjjWgDrSFgrACEwYBhgL\/s1600\/DSC04457.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Wzn2ygSJB88\/XXFH1EW1c_I\/AAAAAAAAY7c\/-Zq4PZP2nIc1ZH0NRcQBmkjjWgDrSFgrACEwYBhgL\/s1600\/DSC04457.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003EŁagodzący tonik Vianek - opis działania\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-EmQRd7nLRt4\/XXFH0StgF4I\/AAAAAAAAY7g\/AYt-mQFhzQcURd03LUOjkU39z1IDA1-VACEwYBhgL\/s1600\/DSC04443.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-EmQRd7nLRt4\/XXFH0StgF4I\/AAAAAAAAY7g\/AYt-mQFhzQcURd03LUOjkU39z1IDA1-VACEwYBhgL\/s1600\/DSC04443.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003ENawilżający tonik Vianek - opis działania\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOba toniki \u003Cb\u003Eaplikowałam \u003C\/b\u003Epo umyciu twarzy, głównie wieczorem, ale też i czasami rano. Każdy z nich przyjemnie odświeżał cerę, dzięki aplikacji w formie spreju. Przygotowywał twarz na przyjęcie kolejnych produktów do jej pielęgnacji i dodatkowo przywracał odpowiednie pH. \u003Cb\u003EWersja łagodząca\u003C\/b\u003E świetnie koiła cerę, uspokajała ją, a także łagodziła wszelkie podrażnienia. \u003Cb\u003ENawilżająca \u003C\/b\u003Ezasadniczo miała porównywalne działanie z tym, że widocznie nawilżała cerę. Podczas upalnych miesięcy miałam wręcz wrażenie, że jest zbyt 'bogata' dla mojej przetłuszczającej się cery. Za to myślę, że będzie ona super opcją na zimę, kiedy skórze przyda się taka dodatkowa dawka nawilżenia ;) Wersję łagodzącą można spokojnie stosować w każdej porze roku, a normalizująca, wspominana na początku jest idealnym wyborem na lato :)\u003C\/div\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PtFPMRe2ULE\/XXFH0qpUXcI\/AAAAAAAAY7Y\/sptcw7LHWFYqMIZOWsak0-6z83Ym2CWBACEwYBhgL\/s1600\/DSC04450.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PtFPMRe2ULE\/XXFH0qpUXcI\/AAAAAAAAY7Y\/sptcw7LHWFYqMIZOWsak0-6z83Ym2CWBACEwYBhgL\/s1600\/DSC04450.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003EŁagodzący tonik Vianek - skład\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cvTUomGHvJY\/XXFHzRKFnhI\/AAAAAAAAY7Y\/JtQtKb0ZFfs8gAt8lnyOc82I6mF9QQlZwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04441.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cvTUomGHvJY\/XXFHzRKFnhI\/AAAAAAAAY7Y\/JtQtKb0ZFfs8gAt8lnyOc82I6mF9QQlZwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04441.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003ENawilżający tonik Vianek - skład\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOba produkty mają \u003Cb\u003Enaturalny skład\u003C\/b\u003E, za co duży plus! Ogólnie ich działanie jest o niebo lepsze niż toników typu Ziaja (w sumie w wypadku tych produktów oprócz odświeżenia nie widziałam większych efektów :D). Także moim zdaniem lepiej zainwestować w lepszy produkt, niż kupować taki o słabym składzie. Cena toników na stronie producenta to \u003Cb\u003Eok. 20 zł, \u003C\/b\u003Eale często można je dostać na promocji dużo taniej - teraz nawet \u003Cb\u003Ew hebe\u003C\/b\u003E kosztują ok. \u003Cb\u003E16,80 zł.\u003C\/b\u003E Oprócz tego dostaniecie je także \u003Cb\u003Ew naturze, aptekach i mniejszych drogeriach\u003C\/b\u003E typu Laboo czy wispol :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMiałyście okazje używać toników Vianka?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie inne produkty tej marki możecie mi polecić? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/7543431956161249991\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/tonik-mgieka-do-twarzy-vianek.html#comment-form","title":"Komentarze (41)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7543431956161249991"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7543431956161249991"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/tonik-mgieka-do-twarzy-vianek.html","title":"Tonik-mgiełka do twarzy Vianek - porównanie wersji nawilżającej i łagodzącej."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s72-c\/DSC04324.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"41"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-3609432848648706476"},"published":{"$t":"2019-08-26T23:40:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-08-26T23:41:42.384+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"peeling do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"perfecta"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Kremowy peeling Perfecta - potrójna siła złuszczania. "},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeszcze nie tak dawno nie zwracałam zbytnio uwagi na \u003Cb\u003Ekosmetyki Perfecta \u003C\/b\u003Ena sklepowych półkach. Jednak w ostatnich miesiącach udało mi się kupić kilka kosmetyków tej marki na różnych promocjach w obniżonych cenach. Dzisiaj chciałam opowiedzieć Wam na temat jednego z nich - \u003Cb\u003Ekremowego peelingu do twarzy. \u003C\/b\u003EOprócz mojej wersji w sklepie dostępne były jeszcze: \u003Cb\u003Eglicerynowy, enzymatyczny i węglowy.\u003C\/b\u003E Sama zastanawiałam się jeszcze nad ostatnią z wersji, ale jako fanka mocniejszych zdzieraków wybrałam wariant \u003Cb\u003E\"potrójna siła złuszczania\"\u003C\/b\u003E licząc, że działanie będzie na prawdę konkretne.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa wstępie dodam, że jest to stosunkowo \u003Cb\u003Enowy produkt marki,\u003C\/b\u003E na temat którego nie znalazłam w sumie wielu opinii, więc być może moja okaże się dla kogoś przydatna :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-3Ib1JVZDf00\/XWRM9fo7lyI\/AAAAAAAAY5Q\/B7Ify8C9jDY5Bz3zWEfBKZdtHjUhIZZLwCLcBGAs\/s1600\/DSC05329.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-3Ib1JVZDf00\/XWRM9fo7lyI\/AAAAAAAAY5Q\/B7Ify8C9jDY5Bz3zWEfBKZdtHjUhIZZLwCLcBGAs\/s1600\/DSC05329.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EWygląd opakowania \u003C\/b\u003Ekażdego rodzaju peelingu utrzymany jest w pastelowej kolorystyce \"ombre\". Całość jest dość prosta i raczej miła dla oka. Samo \u003Cb\u003Eopakowanie \u003C\/b\u003Ejest wygodne, zamykane na klik. Pod światło można podejrzeć ile produktu nam zostało do zużycia. Tubka posiada \u003Cb\u003Epojemność 120 g\u003C\/b\u003E i muszę przyznać, że sam produkt jest piekielnie wydajny! :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-84KncJsPPqg\/XWRM9eZNaeI\/AAAAAAAAY5U\/RaooHrvF_34JSFzsinqqixL3MyWZLFNMQCLcBGAs\/s1600\/DSC05332.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-84KncJsPPqg\/XWRM9eZNaeI\/AAAAAAAAY5U\/RaooHrvF_34JSFzsinqqixL3MyWZLFNMQCLcBGAs\/s1600\/DSC05332.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach \u003C\/b\u003Eproduktu jak dla mnie jest trochę męski, trochę ziołowy.. Niejednokrotnie wspominałam na blogu, że lubię takie męskie wonie, ale ta jest dla mnie zbyt intensywna i na dłuższą metę nieco męcząca.. Ale przed napisaniem tego wpisu zrobiłam w internecie \"research\" i wiele osób pisało, że zapach jest delikatny i ogólnie przyjemny, jest to więc kwestia indywidualna :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-FPAjVgCYW5I\/XWRM-KyysaI\/AAAAAAAAY5c\/0bZStoTD4y0E5GzKFmPhvwA_hYdiLKqUACLcBGAs\/s1600\/DSC05334.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-FPAjVgCYW5I\/XWRM-KyysaI\/AAAAAAAAY5c\/0bZStoTD4y0E5GzKFmPhvwA_hYdiLKqUACLcBGAs\/s1600\/DSC05334.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja \u003C\/b\u003Epeelingu jest rzeczywiście kremowa, ale raczej się nie pieni. Na pierwszy rzut oka drobinki nie są widoczne. Jak obiecuje producent peeling łączy \u003Cb\u003Edziałanie peelingu mechanicznego\u003C\/b\u003E - drobinki peelingujące, \u003Cb\u003Eenzymatycznego\u003C\/b\u003E - enzym z papai i \u003Cb\u003Echemicznego \u003C\/b\u003E- kwas migdałowy. Pierwsze użycia tego produktu nie były zbyt udane. Jako, że drobinki - chociaż ostre są dość małe nie zapewniły mi działania tak mocnego jak bym oczekiwała..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-V1bBEDxym6Y\/XWRM9YNH18I\/AAAAAAAAY5Y\/9Ht0TGedm3w_xdH3aiZufFBjVO2huZ0cACLcBGAs\/s1600\/DSC05327.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-V1bBEDxym6Y\/XWRM9YNH18I\/AAAAAAAAY5Y\/9Ht0TGedm3w_xdH3aiZufFBjVO2huZ0cACLcBGAs\/s1600\/DSC05327.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EJednak później doczytałam, że \u003Cb\u003Eproducent zaleca zostawić produkt na twarzy na 5-10 min\u003C\/b\u003E i po takim użyciu było dużo lepiej! Cera była oczyszczona, wygładzona, a suche skórki przestały być widoczne. Co prawda znam produkty o wiele lepszym działaniu niż ten peeling, bo jednak po \u003Cb\u003Epotrójnej sile złuszczania\u003C\/b\u003E liczyłam na coś lepszego. Mimo to jest on na prawdę niezły, dobrze przygotowuje cerę do kolejnych kroków pielęgnacyjnych :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003ECena peelingów tej firmy to \u003Cb\u003Eok. 18 zł \u003C\/b\u003Ew cenie regularnej, a znajdziecie go w większości drogerii np. Rossmannie.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie ten peeling? Jakiego peelingu do twarzy aktualnie używacie?\u0026nbsp; Co możecie mi polecić?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJaki macie stosunek do marki perfecta? \u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/3609432848648706476\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/kremowy-peeling-perfecta-potrojna-sia.html#comment-form","title":"Komentarze (14)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3609432848648706476"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3609432848648706476"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/kremowy-peeling-perfecta-potrojna-sia.html","title":"Kremowy peeling Perfecta - potrójna siła złuszczania. "}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-3Ib1JVZDf00\/XWRM9fo7lyI\/AAAAAAAAY5Q\/B7Ify8C9jDY5Bz3zWEfBKZdtHjUhIZZLwCLcBGAs\/s72-c\/DSC05329.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"14"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-7663797740844532318"},"published":{"$t":"2019-08-16T12:00:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-08-16T12:00:03.288+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"esencja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"płyn micelarny"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"Duet do letniej pielegnacji twarzy od Bielenda - płyn micelarny i hydro-esencja FRESH JUICE."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJak wielokrotnie wspominałam \u003Cb\u003Emarka Bielenda\u003C\/b\u003E na dobre rozgościła się w mojej pielęgnacji. W ciągu ostatnich tygodni miałam okazję testować stosunkowo\u003Cb\u003E nową serię tej marki do pielęgnacji twarzy Fresh Juice\u003C\/b\u003E. Dlatego dzisiaj przychodzę do Was z opinią na temat \u003Cb\u003Epłynu micelarnego i esencji. \u003C\/b\u003EDo wyboru mamy\u003Cb\u003E 3 wersje \u003C\/b\u003Eproduktów z tej linii - \u003Cb\u003Epomarańczową (nawilżającą), limonkową (detoksykującą) oraz ananasową (rozświetlającą).\u003C\/b\u003E Sama skusiłam się na dwie pierwsze tak aby móc poznać różne warianty. Jeśli jesteście ciekawe mojego zdania na ich temat zapraszam do czytania! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yEyNBjqRwUI\/XVAPSqXMwgI\/AAAAAAAAY1s\/n8I81O33628cGO10iU7RugU2Z0SfmdCyACEwYBhgL\/s1600\/0.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"600\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yEyNBjqRwUI\/XVAPSqXMwgI\/AAAAAAAAY1s\/n8I81O33628cGO10iU7RugU2Z0SfmdCyACEwYBhgL\/s1600\/0.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od produktu, który nieco bardziej mnie ciekawił, czyli \u003Cb\u003Ehydro-esencji.\u003C\/b\u003E Muszę przyznać, ze byłam go ciekawa, ale z drugiej strony też nieco się go obawiałam, nie do końca wiedząc jak go stosować.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-dgWbZXuDAh0\/XVAPShNvU6I\/AAAAAAAAY2o\/69g5Vk4_MdIIOKbnC9usEg-LTQFw9oDQwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04883.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-dgWbZXuDAh0\/XVAPShNvU6I\/AAAAAAAAY2o\/69g5Vk4_MdIIOKbnC9usEg-LTQFw9oDQwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04883.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od \u003Cb\u003Ewyglądu opakowania\u003C\/b\u003E - jak dla mnie jest genialne! Bardzo wakacyjne, estetyczne i dopasowane do samej serii ♥ Kosmetyk kupujemy w kartoniku na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje odnośnie składu, stosowania itd. Nie jest on jednak zapakowany dodatkowo w folię, więc dla mnie drobny minus za to. Zwłaszcza, że moje opakowanie było podarte delikatnie, więc nieco obawiałam się, że ktoś się do niego 'dobierał' :P \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cwhcWUGJnDQ\/XVAPToqsNqI\/AAAAAAAAY2g\/tYh-K7uwgScZInQcEUvodv-O6Xejya-xQCEwYBhgL\/s1600\/DSC04909.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cwhcWUGJnDQ\/XVAPToqsNqI\/AAAAAAAAY2g\/tYh-K7uwgScZInQcEUvodv-O6Xejya-xQCEwYBhgL\/s1600\/DSC04909.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWłaściwe opakowanie to \u003Cb\u003Eplastikowa buteleczka o pojemności 110 ml,\u003C\/b\u003E tak więc spora. Jest to niemal 3 razy więcej niż w moim ukochanym serum z kwasem tej marki. Z drugiej strony mamy aż \u003Cb\u003E8 miesięcy \u003C\/b\u003Ena stosowanie produktu, więc myślę, że każdy spokojnie zdąży go zużyć, o ile używa się go regularnie ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-vWIKxdEo8gk\/XVAPU8LqGZI\/AAAAAAAAY2o\/1zf4IPbBW04RtD9MASeHkuVnriqkA32kACEwYBhgL\/s1600\/DSC04939.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-vWIKxdEo8gk\/XVAPU8LqGZI\/AAAAAAAAY2o\/1zf4IPbBW04RtD9MASeHkuVnriqkA32kACEwYBhgL\/s1600\/DSC04939.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECoś do czego muszę się przyczepić to \u003Cb\u003Edozowanie produktu\u003C\/b\u003E. Cóż nie jest zbyt wygodne, bo trochę trudno kontroluje się ilość wydobywanej esencji. Dodatkowo często zasycha ona przy aplikatorze i trzeba ją czyścić. Widziałam, że sporo osób zwracało na to uwagę, wiec chyba jednak nie jestem aż tak czepialska :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-B8CUik6_Zd0\/XVAPT1jky6I\/AAAAAAAAY2o\/mKy1tghr_gUWEFPzs2MXRUbQ3Acer4Z9ACEwYBhgL\/s1600\/DSC04926.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1065\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-B8CUik6_Zd0\/XVAPT1jky6I\/AAAAAAAAY2o\/mKy1tghr_gUWEFPzs2MXRUbQ3Acer4Z9ACEwYBhgL\/s1600\/DSC04926.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach \u003C\/b\u003Ekosmetyku jest mega przyjemny, chociaż nie jestem fanką cytrusów to ten na prawdę umila aplikację! Jest bardzo świeży - idealny na lato :) \u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E moim zdaniem jest nieco podobna do serum tej marki, które tak lubię. Może odrobinę rzadsza, ale ogólnie zbliżona, nie jest to typowa woda - jak początkowo myślałam.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1aJiOPqR8DM\/XVAPUNxTnQI\/AAAAAAAAY20\/ENukqVPTyqA2EytiddkmEdoEvIKJJmRbwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04927.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1aJiOPqR8DM\/XVAPUNxTnQI\/AAAAAAAAY20\/ENukqVPTyqA2EytiddkmEdoEvIKJJmRbwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04927.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDzięki temu, że jest leciutka szybko się wchłania, chociaż jak przesadzimy z ilością to czuć ją na twarzy. Nawet przy małej ilości nie wchłania się do matu, jak zapewnia producent, dlatego też jak dla mnie odpada przy\u003Cb\u003E stosowaniu na dzień\u003C\/b\u003E. Próbowałam ją tak stosować, ale przez nieco lepką (ale w żaden sposób nie przeszkadzającą wieczorem) warstewkę podkład z nią nie współgra. \u003Cb\u003EStosowany na noc\u003C\/b\u003E przynosi skórze odświeżenie po ciężkim dniu i ukojenie. Zauważyłam też, że pozwala utrzymać cerę w ryzach o ile jest ona w dobrym stanie. Przy drobnych niedoskonałościach, które już się pojawiły nie daje z nimi rady jak serum z kwasem.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-02V1_ixYTbk\/XVAPUeP4uNI\/AAAAAAAAY2k\/Qurbs0Tmfnoeu60MiMqo_hhW8II_K6W_ACEwYBhgL\/s1600\/DSC04934.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-02V1_ixYTbk\/XVAPUeP4uNI\/AAAAAAAAY2k\/Qurbs0Tmfnoeu60MiMqo_hhW8II_K6W_ACEwYBhgL\/s1600\/DSC04934.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJak dla mnie jest to produkt idealny na lato, do stosowania solo dla osób niezbyt wymagających. U mnie się idealnie sprawdziła w takim\u0026nbsp; zastosowaniu, nie obciążając skóry. Wiem jednak, że przy wymagających cerach nie dałaby rady, wtedy już trzeba by wspomagać się innymi produktami :) Na zimę myślę, że nawet dla mnie byłaby niezbyt przydatna.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1y_1JWvI9nU\/XVAPXDEMzHI\/AAAAAAAAY2w\/fgmOpAnrlxskKDgkstHE7AmNba867gQhACEwYBhgL\/s1600\/DSC05192.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"1065\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-1y_1JWvI9nU\/XVAPXDEMzHI\/AAAAAAAAY2w\/fgmOpAnrlxskKDgkstHE7AmNba867gQhACEwYBhgL\/s1600\/DSC05192.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPłyn micelarny\u003C\/b\u003E znajdujemy w \u003Cb\u003E500 ml butelce\u003C\/b\u003E, więc sporej pojemności - co jak dla mnie jest jak najbardziej na plus :) Opakowanie utrzymane jest w podobnym 'klimacie' co i w hydro-esencji. Nawet \u003Cb\u003Edozownik\u003C\/b\u003E jest identyczny. Tu znowu mam pewne 'ale' co do niego, bo zauważyłam, że przy przechyleniu - mimo zamknięcia przecieka.. No ale nikt raczej nie przewozi takich butli np. na wakacje :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oWmv0fJvges\/XVAPV-PjlvI\/AAAAAAAAY20\/qQtz_w-zm0ID-6SuKxiaA7io_132hXUeQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05186.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-oWmv0fJvges\/XVAPV-PjlvI\/AAAAAAAAY20\/qQtz_w-zm0ID-6SuKxiaA7io_132hXUeQCEwYBhgL\/s1600\/DSC05186.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach\u003C\/b\u003E tutaj przypomina mi sok pomarańczowy, znowu jest niezwykle przyjemny i świeży! :) \u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E - wiadomo jest typowo wodnista.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENie jest to pierwszy płyn micelarny tej marki jaki miałam okazję stosować, miałam ich kilka i niemal każdy super się sprawdzał. Wiedziałam więc czego się spodziewać i się nie zawiodłam! :) Płyn świetnie radzi sobie z \u003Cb\u003Edemakijażem\u003C\/b\u003E - szybko i skutecznie zmywa podkład, puder, tusz, cienie, rozświetlacz i pomadkę, czyli mój podstawowy makijaż. Odbywa się to bez pocierania i podrażnień oczu. Nie zauważyłam jakiegoś dodatkowego \u003Cb\u003Edziałania nawilżającego\u003C\/b\u003E, ale też na nie nie liczyłam. Płyn jest zdecydowanie warty wypróbowania, niezależnie od pory roku :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-YqglNJPka_s\/XVAPWhG0ZTI\/AAAAAAAAY2s\/VE1dhsqYorIM37KYWHDckbbOEiX0jgvUACEwYBhgL\/s1600\/DSC05190.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-YqglNJPka_s\/XVAPWhG0ZTI\/AAAAAAAAY2s\/VE1dhsqYorIM37KYWHDckbbOEiX0jgvUACEwYBhgL\/s1600\/DSC05190.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EKosmetyki z serii fresh juice znajdziecie w \u003Cb\u003ERossmannie, hebe i naturze.\u003C\/b\u003E Płyn kosztuje w cenie regularnej \u003Cb\u003Eok. 17-19 zł\u003C\/b\u003E, a esencja \u003Cb\u003E26-30 zł. \u003C\/b\u003EWarto jednak polować na nie na promocji, bo zwłaszcza płyn często można na niej kupić taniej :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EW ramach tej serii dodatkowo niedawno pojawił się\u003Cb\u003E krem i peeling\u003C\/b\u003E, które z pewnością sama wypróbuję.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMiałyście już okazje wypróbować kosmetyki z tej serii? Jak u Was się sprawdziły?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/7663797740844532318\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/duet-do-letniej-pielegnacji-twarzy-od.html#comment-form","title":"Komentarze (39)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7663797740844532318"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7663797740844532318"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/duet-do-letniej-pielegnacji-twarzy-od.html","title":"Duet do letniej pielegnacji twarzy od Bielenda - płyn micelarny i hydro-esencja FRESH JUICE."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-yEyNBjqRwUI\/XVAPSqXMwgI\/AAAAAAAAY1s\/n8I81O33628cGO10iU7RugU2Z0SfmdCyACEwYBhgL\/s72-c\/0.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"39"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-4425446262061761163"},"published":{"$t":"2019-08-06T13:33:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-08-06T13:33:06.831+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"balsam do ciała"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Bielenda"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"ciało"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"}],"title":{"type":"text","$t":"Melonowy balsam do ciała Exotic Paradise, czyli nowość od Bielenda."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EBielenda\u003C\/b\u003E wciąż zaskakuje nas nowościami, często będącymi całą linią produktów. Jedną z takich nowości jest \u003Cb\u003Eseria Exotic Paradise\u003C\/b\u003E wśród której znajdziemy \u003Cb\u003Ebalsamy do ciała, peelingi oraz olejki do kąpieli i pod prysznic.\u003C\/b\u003E Do wyboru mamy kilka wersji w iście wakacyjnych zapachach: \u003Cb\u003Emelon (nawilżający), papaja (regenerujący), figa (odżywczy) i pitaja (ujędrniający)\u003C\/b\u003E. Mój wybór zapachu był oczywisty, jeśli mnie odwiedzacie dłużej wiecie, że uwielbiam woń \u003Cb\u003Emelona\u003C\/b\u003E w kosmetykach :) Akurat potrzebowałam \u003Cb\u003Ebalsamu do ciała\u003C\/b\u003E, więc skusiłam się właśnie na niego, ale i peelingi wyglądają bardzo kusząco i pewnie też będą moje. Aktualnie kończę powoli swój produkt z tej serii, więc uznałam, że warto o nim napisać. Zwłaszcza, że w poście z nowościami wiele z Was pisało, że jest ciekawe jak się sprawdza, a recenzji tej wakacyjnej serii Bielendy z tego co widziałam nie ma praktycznie wcale :D Tak więc zapraszam, być może komuś moja opinia się przyda!\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-x9HiNc85fQQ\/XUa69HcjWgI\/AAAAAAAAYzI\/LvtFfLh_99YCHT91tdcYfIL0IKPlloc7ACEwYBhgL\/s1600\/DSC05202.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-x9HiNc85fQQ\/XUa69HcjWgI\/AAAAAAAAYzI\/LvtFfLh_99YCHT91tdcYfIL0IKPlloc7ACEwYBhgL\/s1600\/DSC05202.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJuż sam \u003Cb\u003Ewygląd\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003Eserii Exotic Paradise\u003C\/b\u003E krzyczy do nas niemal z półki. Jest bardzo oryginalny i letni - każda z wersji utrzymana jest w neonowej kolorystyce, która wyróżnia się w drogeriach. \u003Cb\u003EOpakowanie\u003C\/b\u003E balsamu to miękka, plastikowa tubka o pojemności 250 ml, tak więc nieco większej niż standardowe 200 ml ;) Jest ona zakręcana, co dla mnie jest małym minusem, bo sama wolę jednak zamykania na zatrzask. Mogłabym się też przyczepić do białych napisów, które nie są jakoś super widoczne, ale to takie małe wady - do wybaczenia :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-XkHRV5Hp4hg\/XUa6-iJXNOI\/AAAAAAAAYzQ\/AcoTZJBEzOMHwiZ7JlCIg1ov83VroFuCACEwYBhgL\/s1600\/DSC05240.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-XkHRV5Hp4hg\/XUa6-iJXNOI\/AAAAAAAAYzQ\/AcoTZJBEzOMHwiZ7JlCIg1ov83VroFuCACEwYBhgL\/s1600\/DSC05240.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u0026nbsp;Zapach \u003C\/b\u003Eto coś co zdecydowanie wyróżnia ten balsam i jest jednym z jego największych atutów! Jest bardzo soczysty, świeży i wakacyjny ♥ Nie jest moim zdaniem sztuczny, fanki melona z pewnością będą zadowolone :) Warto też wspomnieć, że utrzymuje się na ciele i jest nawet wyczuwalny przez inne osoby w naszym otoczeniu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-IcNszleJ4Zg\/XUa6-5d96PI\/AAAAAAAAYzw\/FL5XpB2w2X8jsOH_hcLQycO_PzE6HoTvwCEwYBhgL\/s1600\/DSC05245.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-IcNszleJ4Zg\/XUa6-5d96PI\/AAAAAAAAYzw\/FL5XpB2w2X8jsOH_hcLQycO_PzE6HoTvwCEwYBhgL\/s1600\/DSC05245.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E z kolei nie wyróżnia się na dobrą sprawę niczym szczególnym, jest typowa dla balsamów. Jest lekka, powiedziałabym jogurtowa - łatwo się ją rozsmarowuje na ciele, nie smuży podczas nakładania.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-dZI9QldWGao\/XUa69H7abcI\/AAAAAAAAYzg\/1qJhlHIs4Nw9JNvrA6boan7tm632xne-QCEwYBhgL\/s1600\/DSC05219.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-dZI9QldWGao\/XUa69H7abcI\/AAAAAAAAYzg\/1qJhlHIs4Nw9JNvrA6boan7tm632xne-QCEwYBhgL\/s1600\/DSC05219.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9Wo6Am7CsFc\/XUa9M7sY7iI\/AAAAAAAAYz4\/jxO3tGnQ2jENTfxhALAWMgKf9NYQURMVQCLcBGAs\/s1600\/DSC05235.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-9Wo6Am7CsFc\/XUa9M7sY7iI\/AAAAAAAAYz4\/jxO3tGnQ2jENTfxhALAWMgKf9NYQURMVQCLcBGAs\/s1600\/DSC05235.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPo nałożeniu \u003C\/b\u003Enie wchłania się może momentalnie, ale nie musimy też jakoś mega długo czekać na całkowite wchłonięcie. O ile oczywiście nie przesadzimy z ilością balsamu.. :D Zostawia on po sobie delikatną warstewkę, ale nie z tych tłustych, a 'ochronnych' dających uczucie nawilżenia. A jeśli już o nim mowa to muszę przyznać, że jeszcze następnego dnia rano czuć, że wieczorem stosowałyśmy balsam, więc całkiem fajnie. Skóra jest wygładzona i pachnąca, a przez to, że konsystencja nie jest jakaś typowo lekka i żelowa balsam nada się nawet na jesień, czy dla niezbyt wymagających na zimę :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Qk_Z9z52kXk\/XUa9N4ohWvI\/AAAAAAAAYz8\/qA1PyeFRzLMCD3a8HWpwxu8XeoNRWu3XwCLcBGAs\/s1600\/DSC05203.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Qk_Z9z52kXk\/XUa9N4ohWvI\/AAAAAAAAYz8\/qA1PyeFRzLMCD3a8HWpwxu8XeoNRWu3XwCLcBGAs\/s1600\/DSC05203.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003EMinusem balsamu może być jego słaba \u003Cb\u003Edostępność.\u003C\/b\u003E Na tą chwilę nie widziałam go w większych drogeriach typu Rossmann, czy Hebe (jeśli się mylę dajcie znać). Sama kupiłam go w drogerii Laboo za \u003Cb\u003E17,90 zł.\u003C\/b\u003E Ale widziałam je także w wispolu oraz drogeriach internetowych. Jeśli chodzi o ceny to regularne wahają się właśnie tak od 16 do 20 zł.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie już tą serię? Jakie zapachy w kosmetykach są Waszymi ulubionymi?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/4425446262061761163\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/melonowy-balsam-do-ciaa-exotic-paradise.html#comment-form","title":"Komentarze (18)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4425446262061761163"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4425446262061761163"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/melonowy-balsam-do-ciaa-exotic-paradise.html","title":"Melonowy balsam do ciała Exotic Paradise, czyli nowość od Bielenda."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-x9HiNc85fQQ\/XUa69HcjWgI\/AAAAAAAAYzI\/LvtFfLh_99YCHT91tdcYfIL0IKPlloc7ACEwYBhgL\/s72-c\/DSC05202.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"18"}}]}});