// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420"},"updated":{"$t":"2019-09-20T20:36:08.650+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"twarz"},{"term":"film"},{"term":"Przegląd kulturalny"},{"term":"muzyka"},{"term":"Bielenda"},{"term":"maseczka do twarzy"},{"term":"denko"},{"term":"ciało"},{"term":"książki"},{"term":"kolorówka"},{"term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"term":"nowości"},{"term":"paznokcie"},{"term":"Evree"},{"term":"peeling"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"włosy"},{"term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"Balea"},{"term":"pielęgnacja twarzy"},{"term":"serial"},{"term":"makijaż"},{"term":"Eveline"},{"term":"Lirene"},{"term":"kosmetyczne premiery"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"podkład"},{"term":"wibo"},{"term":"catrice"},{"term":"maska\/odżywka do włosów"},{"term":"naturalnie"},{"term":"peeling do twarzy"},{"term":"tanie kosmetyki"},{"term":"ziaja"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Vianek"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"elfa-pharm"},{"term":"lovely"},{"term":"pielegnacja"},{"term":"zagraniczne kosmetyki"},{"term":"puder"},{"term":"Alterra"},{"term":"Farmona"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"szampon"},{"term":"tołpa"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"AA"},{"term":"Isana"},{"term":"Organic shop"},{"term":"Sylveco"},{"term":"bebeauty"},{"term":"dm"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"miyo"},{"term":"perfecta"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"mini recenzje"},{"term":"tonik"},{"term":"Biolove"},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"bell"},{"term":"essence"},{"term":"kobo"},{"term":"Holika holika"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Oillan"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Tutti Frutti"},{"term":"miss sporty"},{"term":"nivea"},{"term":"promocja na kolorówkę w Rossmannie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"selfie project"},{"term":"wzorki na paznokciach"},{"term":"#Blogerkipolecaja"},{"term":"Dr.Konopka's"},{"term":"Garnier"},{"term":"Kallos"},{"term":"Marion"},{"term":"Miya"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"alverde"},{"term":"avon"},{"term":"ecocera"},{"term":"eos"},{"term":"hity roku"},{"term":"mus do ciała"},{"term":"my secret"},{"term":"mydło do ciała i włosów"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"planet spa"},{"term":"pomadka"},{"term":"prywatnie"},{"term":"serum"},{"term":"soraya"},{"term":"tag"},{"term":"wcierka"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"Barwa"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"L'biotica"},{"term":"Loreal"},{"term":"Luksja"},{"term":"Maxfactor"},{"term":"Natura Estonica"},{"term":"Petal Fresh"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Vipera"},{"term":"celia"},{"term":"cienie do brwi"},{"term":"gliss kur"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"liście manuka"},{"term":"mariza"},{"term":"niekosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"oceania"},{"term":"odżywka do paznokci"},{"term":"peeling do skóry głowy"},{"term":"pianka do twarzy"},{"term":"przegląd marki"},{"term":"wishlista"},{"term":"wygląd bloga"},{"term":"4 pory roku"},{"term":"Balmi"},{"term":"Bi-es"},{"term":"Biotaniqe"},{"term":"Fa"},{"term":"Flormar"},{"term":"Himalaya"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Jantar"},{"term":"Joanna"},{"term":"KillyS"},{"term":"La Rive"},{"term":"Makeup Revolution"},{"term":"NYX"},{"term":"Organique"},{"term":"Originals"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Tatry"},{"term":"Ulubione blogi"},{"term":"Venus"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"anatomicals"},{"term":"buna"},{"term":"delia"},{"term":"dermena"},{"term":"efektima"},{"term":"esencja"},{"term":"hean"},{"term":"kolastyna"},{"term":"korektor pod oczy"},{"term":"krem bb"},{"term":"krem cc"},{"term":"kulturalne podsumowanie roku"},{"term":"lemax"},{"term":"lifestyle"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"naklejki wodne"},{"term":"olejek do twarzy"},{"term":"organizacja"},{"term":"oriflame"},{"term":"peeling do rąk"},{"term":"pianka pod prysznic"},{"term":"podróże"},{"term":"promocja na pielęgnacje twarzy w Rossmannie"},{"term":"skarpetki złuszczające"},{"term":"top coat"},{"term":"treaclemoon"},{"term":"tusz do rzęs"},{"term":"usta"},{"term":"wyjazdowa kosmetyczka"},{"term":"żel aloesowy"},{"term":"żel do brwi"}],"title":{"type":"text","$t":"me \u0026 my passions"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/tonik?alt=json-in-script\u0026max-results=5"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/tonik"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/tonik\/-\/tonik?alt=json-in-script\u0026start-index=6\u0026max-results=5"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"6"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"5"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-7543431956161249991"},"published":{"$t":"2019-09-05T21:36:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-09-05T21:36:58.840+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"naturalnie"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielegnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tonik"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Tonik-mgiełka do twarzy Vianek - porównanie wersji nawilżającej i łagodzącej."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EToniki do twarzy Vianek\u003C\/b\u003E na dobre zagościły w mojej pielęgnacji, od kilku miesięcy używam tylko ich zmieniając jedynie wersje. Pierwszym wariantem jaki miałam był \u003Cb\u003Enormalizujący tonik z ekstraktem ze skrzypu polnego\u003C\/b\u003E (jego recenzję znajdziecie \u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/11\/normalizujacy-tonik-i-maseczka-do.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E). Następnie przyszedł czas na \u003Cb\u003Ewersję łagodzącą z ekstraktem z owoców róży\u003C\/b\u003E, kupioną wraz z gazetą, a później na \u003Cb\u003Ewersję nawilżającą z ekstraktem z ziela owsa.\u003C\/b\u003E Dzisiaj nadszedł czas na recenzje tych dwóch wariantów, więc jeśli jesteście ciekawe jak się sprawdziły - zapraszam do czytania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s1600\/DSC04324.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s1600\/DSC04324.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od wspólnych cech obu produktów, czyli \u003Cb\u003Eopakowania.\u003C\/b\u003E Oba toniki znajdują się w białych buteleczkach o \u003Cb\u003Epojemności 150 ml\u003C\/b\u003E, które zostały zaopatrzone w\u003Cb\u003E atomizer.\u003C\/b\u003E Co prawda nie jest on pozbawiony wad, bo lubi się zacinać (u mnie miało to miejsce w wersji łagodzącej) i aplikuje odrobinę zbyt duży strumień produktu. Mgiełka mogłaby być drobniejsza, a tak raczej nie nada się do stosowania na makijaż.. Dodatkowo oba toniki się pienią, wiele osób na to narzeka, ale w sumie mi akurat to nie przeszkadza aż tak :) Ilość produktu do końca opakowania możemy kontrolować 'pod światło'. Tyle słowem wstępu z kwestii 'technicznych' :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mts-AM5iS0w\/XXFH0s64uQI\/AAAAAAAAY7g\/8VYJ3cGbl-cqGDqUHs50v5Jgx8pT1saygCEwYBhgL\/s1600\/DSC04447.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-mts-AM5iS0w\/XXFH0s64uQI\/AAAAAAAAY7g\/8VYJ3cGbl-cqGDqUHs50v5Jgx8pT1saygCEwYBhgL\/s1600\/DSC04447.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T_jjCWgfbZU\/XXFHze9KNPI\/AAAAAAAAY7g\/6b_VAWL6T5w6g8OWdL8YIAaBxBX7igm8wCEwYBhgL\/s1600\/DSC04439.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T_jjCWgfbZU\/XXFHze9KNPI\/AAAAAAAAY7g\/6b_VAWL6T5w6g8OWdL8YIAaBxBX7igm8wCEwYBhgL\/s1600\/DSC04439.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZapach \u003C\/b\u003Etoniku z różanej \u003Cb\u003Eserii łagodzącej\u003C\/b\u003E jest.. różany (:D) i to raczej w intensywnej wersji, dla mnie nieco babcinej. Ogólnie nie jestem ani fanką, ani antyfanką zapachu róży, jest ona dla mnie neutralna. Tutaj jednak początkowo mnie nieco zniechęciła, ale z czasem intensywność przestała mi tak przeszkadzać. W wypadku \u003Cb\u003Eniebieskiej - nawilżającej wersji\u003C\/b\u003E toniku jest wręcz przeciwnie. Początkowo zapach bardzo mi się podobał - jest trochę słodki, jakby pudrowy, ale jednocześnie świeży (ciężko w sumie go opisać :D). Co ciekawe, jest zupełnie inny niż w \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/04\/kosmetyki-naturalne-w-mini-recenzjach.html\"\u003Ekremie do rąk\u003C\/a\u003E także z niebieskiej, nawilżającej linii. Teraz jednak momentami mi przeszkadza, gdy jest na wykończeniu.\u003C\/div\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Wzn2ygSJB88\/XXFH1EW1c_I\/AAAAAAAAY7c\/-Zq4PZP2nIc1ZH0NRcQBmkjjWgDrSFgrACEwYBhgL\/s1600\/DSC04457.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Wzn2ygSJB88\/XXFH1EW1c_I\/AAAAAAAAY7c\/-Zq4PZP2nIc1ZH0NRcQBmkjjWgDrSFgrACEwYBhgL\/s1600\/DSC04457.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003EŁagodzący tonik Vianek - opis działania\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-EmQRd7nLRt4\/XXFH0StgF4I\/AAAAAAAAY7g\/AYt-mQFhzQcURd03LUOjkU39z1IDA1-VACEwYBhgL\/s1600\/DSC04443.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-EmQRd7nLRt4\/XXFH0StgF4I\/AAAAAAAAY7g\/AYt-mQFhzQcURd03LUOjkU39z1IDA1-VACEwYBhgL\/s1600\/DSC04443.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003ENawilżający tonik Vianek - opis działania\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOba toniki \u003Cb\u003Eaplikowałam \u003C\/b\u003Epo umyciu twarzy, głównie wieczorem, ale też i czasami rano. Każdy z nich przyjemnie odświeżał cerę, dzięki aplikacji w formie spreju. Przygotowywał twarz na przyjęcie kolejnych produktów do jej pielęgnacji i dodatkowo przywracał odpowiednie pH. \u003Cb\u003EWersja łagodząca\u003C\/b\u003E świetnie koiła cerę, uspokajała ją, a także łagodziła wszelkie podrażnienia. \u003Cb\u003ENawilżająca \u003C\/b\u003Ezasadniczo miała porównywalne działanie z tym, że widocznie nawilżała cerę. Podczas upalnych miesięcy miałam wręcz wrażenie, że jest zbyt 'bogata' dla mojej przetłuszczającej się cery. Za to myślę, że będzie ona super opcją na zimę, kiedy skórze przyda się taka dodatkowa dawka nawilżenia ;) Wersję łagodzącą można spokojnie stosować w każdej porze roku, a normalizująca, wspominana na początku jest idealnym wyborem na lato :)\u003C\/div\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PtFPMRe2ULE\/XXFH0qpUXcI\/AAAAAAAAY7Y\/sptcw7LHWFYqMIZOWsak0-6z83Ym2CWBACEwYBhgL\/s1600\/DSC04450.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-PtFPMRe2ULE\/XXFH0qpUXcI\/AAAAAAAAY7Y\/sptcw7LHWFYqMIZOWsak0-6z83Ym2CWBACEwYBhgL\/s1600\/DSC04450.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003EŁagodzący tonik Vianek - skład\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Ctable align=\"center\" cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cvTUomGHvJY\/XXFHzRKFnhI\/AAAAAAAAY7Y\/JtQtKb0ZFfs8gAt8lnyOc82I6mF9QQlZwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04441.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-cvTUomGHvJY\/XXFHzRKFnhI\/AAAAAAAAY7Y\/JtQtKb0ZFfs8gAt8lnyOc82I6mF9QQlZwCEwYBhgL\/s1600\/DSC04441.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003ENawilżający tonik Vianek - skład\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOba produkty mają \u003Cb\u003Enaturalny skład\u003C\/b\u003E, za co duży plus! Ogólnie ich działanie jest o niebo lepsze niż toników typu Ziaja (w sumie w wypadku tych produktów oprócz odświeżenia nie widziałam większych efektów :D). Także moim zdaniem lepiej zainwestować w lepszy produkt, niż kupować taki o słabym składzie. Cena toników na stronie producenta to \u003Cb\u003Eok. 20 zł, \u003C\/b\u003Eale często można je dostać na promocji dużo taniej - teraz nawet \u003Cb\u003Ew hebe\u003C\/b\u003E kosztują ok. \u003Cb\u003E16,80 zł.\u003C\/b\u003E Oprócz tego dostaniecie je także \u003Cb\u003Ew naturze, aptekach i mniejszych drogeriach\u003C\/b\u003E typu Laboo czy wispol :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EMiałyście okazje używać toników Vianka?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie inne produkty tej marki możecie mi polecić? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/7543431956161249991\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/tonik-mgieka-do-twarzy-vianek.html#comment-form","title":"Komentarze (41)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7543431956161249991"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/7543431956161249991"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/09\/tonik-mgieka-do-twarzy-vianek.html","title":"Tonik-mgiełka do twarzy Vianek - porównanie wersji nawilżającej i łagodzącej."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Gazk2OjpBIE\/XXFHza1GT_I\/AAAAAAAAY64\/EMYJmRkjS2UB8DikjrRF-HbzFLOt_WxdQCLcBGAs\/s72-c\/DSC04324.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"41"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-8518647704226912721"},"published":{"$t":"2018-12-19T20:20:00.002+01:00"},"updated":{"$t":"2018-12-19T20:25:10.961+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"balsam do ust"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"catrice"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Evree"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"krem pod oczy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Oillan"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Organic shop"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"peeling"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"podkład"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tonik"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Kosmetyczni ulubieńcy - jesień 2018 (Evree, Vianek, Catrice, Organic shop, Oillan)."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EDosyć dawno temu nie było na moim blogu \u003Cb\u003Ewpisu z ulubieńcami.\u003C\/b\u003E Nie pojawiła się bowiem odsłona letnia, ale nie miałam za bardzo co Wam pokazywać, a nie widziałam sensu na siłę szukać jakiś kosmetyków :) Za to ostatnio trafiłam na \u003Cb\u003Ekilka perełek \u003C\/b\u003Eo których właśnie warto wspomnieć w \u003Cb\u003Ejesiennym odcinku\u003C\/b\u003E. Zadbałam też o jesienną odsłonę zdjęć (to nic, że mamy już zimę i święta za rogiem :D), więc zapraszam do oglądania i czytania! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SFVFQpHWSes\/W84-GvqDQOI\/AAAAAAAAXx0\/HEH5FS4P9R4c7Zk_XUgu9QKOsXIzXMQlwCLcBGAs\/s1600\/DSC01165.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SFVFQpHWSes\/W84-GvqDQOI\/AAAAAAAAXx0\/HEH5FS4P9R4c7Zk_XUgu9QKOsXIzXMQlwCLcBGAs\/s1600\/DSC01165.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003ETak prezentuje się prawie cała gromadka. Prawie cała, bo zapomniałam podczas robienia zdjęć o jednym produkcie, ale zobaczycie go poniżej :) Muszę przyznać, że ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że większość produktów to \u003Cb\u003Ekosmetyki z naturalnymi, dobrymi składami\u003C\/b\u003E! Dodatkowo dwa z nich to produkty, o które nie podejrzewałabym jeszcze kiedyś siebie, że tutaj się znajdą. Jeszcze nie tak dawno miałam problem z regularnym ich stosowaniem, a tu proszę znajdują się w ulubieńcach! Bez przedłużania tego i tak przydługiego wstępu przechodzę do opisywania poszczególnych produktów :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-kkkuV0tSK2A\/W849-yaHhCI\/AAAAAAAAXxs\/unitmYQTgKMr20tZ1FoK-riOHbPraK4MwCLcBGAs\/s1600\/DSC01176.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-kkkuV0tSK2A\/W849-yaHhCI\/AAAAAAAAXxs\/unitmYQTgKMr20tZ1FoK-riOHbPraK4MwCLcBGAs\/s1600\/DSC01176.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/04\/multifunkcyjny-balsam-evree-poziomka.html\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EMULTIFUNKCYJNY BALSAM DO UST - EVREE\u003C\/span\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EZacznę od produktu, który już dawno powinien pojawić się w tej serii! Polubiłam go przede wszystkim za jego formułę. W opakowaniu wydaje się zbity i ciężki do nałożenia, ale pod ciepłem palców zamienia się w mega przyjemny 'olejek' (że tak to nazwę :D) i przynosi wręcz natychmiastowe ukojenie ustom. Dobrze je nawilża i dba o ich dobrą kondycję, a wszystko to zasługa składników balsamu, znajdziemy w nim bowiem kilka olejków, masło kakaowe i shea oraz lanolinę. Ogólnie skład (jak na oko takiego laika jak ja) wydaje się na prawdę przyjemny, jak na kosmetyk drogeryjny. Sporo osób narzeka na chemiczny zapach tej serii, ale jak dla mnie nie ma tragedii. Mi zupełnie nie przeszkadza.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-e_M47Xgmo5M\/W84_UIkDkVI\/AAAAAAAAXyg\/_tcZq4dSos8E2jKYIpvFGl_gbavc4r_YgCLcBGAs\/s1600\/DSC01179.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-e_M47Xgmo5M\/W84_UIkDkVI\/AAAAAAAAXyg\/_tcZq4dSos8E2jKYIpvFGl_gbavc4r_YgCLcBGAs\/s1600\/DSC01179.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EMULTIREGENERUJĄCY KREM POD OCZY I NA POWIEKI - OILLAN\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003ETutaj mamy pierwszy produkt o którym wspomniałam na samym początku. Jeszcze nie tak dawno miałam spory problem z używaniem kremu pod oczy i w sumie to pierwszy produkt, po który sięgałam regularnie. Wszystko to znowu zasługa bardzo przyjemnej i treściwej konsystencji, która przynosi wręcz natychmiastowe nawilżenie. Jest to na prawdę fajny produkt, a mam wrażenie, że sama marka nie jest szczególnie popularna - sama wcześniej nie zwracałam na nią zupełnie uwagi. Jeśli szukacie kremu pod oczy to warto się właśnie za nim rozejrzeć, osoby w moim wieku (20+) na pewno zadowoli, a myślę, że i nawet bardziej wymagających.\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Iy3eARZ7jrU\/W84-TspUSaI\/AAAAAAAAXyI\/soUT3ycx4Og-70qGASQZqrMuytVOFlcEACLcBGAs\/s1600\/DSC01188.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Iy3eARZ7jrU\/W84-TspUSaI\/AAAAAAAAXyI\/soUT3ycx4Og-70qGASQZqrMuytVOFlcEACLcBGAs\/s1600\/DSC01188.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003ENORMALIZUJĄCY TONIK DO TWARZY - VIANEK\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EIdąc za ciosem przedstawiam Wam kolejny produkt przy którym kiedyś miałam problemy z regularnością używania. Co prawda było dużo lepiej niż w wypadku kremów, ale i tak często zapominałam o danym produkcie do tonizacji. A jak wszyscy wiemy jest to bardzo ważny krok w pielęgnacji twarzy i tego nie trzeba tłumaczyć! :) Zazwyczaj sięgam po toniki z atomizerem, ten akurat go nie ma, ale i tak jest przyjemny. Używam go wylewając na dłoń i wklepując, by jak najwięcej z niego wyciągnąć. Za co go polubiłam? Przede wszystkim za ukojenie cery, uspokojenie jej i przygotowanie do kolejnych etapów pielęgnacji. Dodatkowo ma on bardzo przyjemny zapach - nieco miętowy, przez co czuć fajne orzeźwienie, zwłaszcza po całym dniu - gdy używamy go wieczorem :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-VP9Flw_a3tc\/W84-MZwD1hI\/AAAAAAAAXx4\/HRY1HX5C-cIBpR5IK0D4d79os3yEosCNwCLcBGAs\/s1600\/DSC01185.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-VP9Flw_a3tc\/W84-MZwD1hI\/AAAAAAAAXx4\/HRY1HX5C-cIBpR5IK0D4d79os3yEosCNwCLcBGAs\/s1600\/DSC01185.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003ENORMALIZUJĄCA MASECZKA DO TWARZY - VIANEK\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EKolejny produkt z zielonej serii normalizującej, wręcz idealnej do mojego typu cery jak widać. Rzadko pokazuję maski w saszetkach w ulubieńcach, ale ta zdecydowanie zasługuje na to by tu się pojawić! Przede wszystkim zachwyciła mnie porządnym oczyszczeniem cery i fajnie działa na niedoskonałości, które stają się jakby mniej widoczne. Dla mnie jest takim idealnym wyjściem przy gorszym stanie cery, który dodatkowo nie wysuszy naszej cery jak mają czasami w zwyczaju glinki :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-VLdahRouxVw\/W849_l-RzzI\/AAAAAAAAXxw\/L-DmEF-6ukQ0ZlIyjEP3nnpuBhO4ewp-gCLcBGAs\/s1600\/DSC01171.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-VLdahRouxVw\/W849_l-RzzI\/AAAAAAAAXxw\/L-DmEF-6ukQ0ZlIyjEP3nnpuBhO4ewp-gCLcBGAs\/s1600\/DSC01171.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EPODKŁAD ALL MATT - CATRICE\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EDość sławny i znany większości podkład o którym wiele słyszałam, a dopiero od niedawna mam okazję stosować. Jednak już pierwsze jego użycie mnie zachwyciło - ładnie ujednolica cerę, kolor jest póki co dla mnie idealny, a wykończenie satynowe. Nie jest typowo matowe i fajne jest też to, że nie podkreśla suchych skórek. Pierwsze miesiące używania dały mi na tyle pozytywne odczucia, że uznałam, że muszę go tu zamieścić, ale więcej napiszę na pewno w osobnym wpisie!\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Q6mser8QSrQ\/W84-R9Z2Z1I\/AAAAAAAAXyE\/D1tQc7qVH1U5WaCSJD0n0nZet4E6YQ2RQCLcBGAs\/s1600\/DSC01276.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Q6mser8QSrQ\/W84-R9Z2Z1I\/AAAAAAAAXyE\/D1tQc7qVH1U5WaCSJD0n0nZet4E6YQ2RQCLcBGAs\/s1600\/DSC01276.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EPEELING DO CIAŁA - ORGANIC SHOP\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003ENa koniec zapomniany produkt, wspomniany na wstępie. W którymś z odcinków ulubieńców wspominałam o peelingach tej firmy w dużych (0,5l) pakowaniach, które oprócz działania zachwyciły mnie zapachem. W mniejszych nie miałam do końca szczęścia do wersji zapachowych właśnie. Wcześniej bowiem miałam wersję z wodorostami, która pod tym względem nie była szczególnie przyjemna. Tutaj jest dużo lepiej - zapach jest świeży, chociaż nie szałowy.. :D Ale działanie wszystko wynagradza - konsystencja jest gęsta i jest w niej zatopionych multum grubych drobinek, przez co zdziera na prawdę konkretnie! Do tego pozostawia po sobie przyjemną warstewkę, dzięki czemu można darować sobie nawet balsamowanie. Kolejna zaleta to jego cena - ok.10 zł, jeśli jeszcze go nie miałyście, a wiem, że wiele osób je zna i lubi - to musicie to jak najszybciej nadrobić! :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003Cspan id=\"goog_1829319609\"\u003EZnacie moje jesienne perełki? Co Was zachwyciło w ostatnich miesiącach jeśli chodzi o kosmetyki? :)\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/8518647704226912721\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/12\/kosmetyczni-ulubiency-jesien-2018-evree.html#comment-form","title":"Komentarze (21)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/8518647704226912721"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/8518647704226912721"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/12\/kosmetyczni-ulubiency-jesien-2018-evree.html","title":"Kosmetyczni ulubieńcy - jesień 2018 (Evree, Vianek, Catrice, Organic shop, Oillan)."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-SFVFQpHWSes\/W84-GvqDQOI\/AAAAAAAAXx0\/HEH5FS4P9R4c7Zk_XUgu9QKOsXIzXMQlwCLcBGAs\/s72-c\/DSC01165.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"21"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-8274572490163495518"},"published":{"$t":"2018-11-21T17:43:00.001+01:00"},"updated":{"$t":"2018-11-21T17:43:57.178+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maseczka do twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tonik"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Normalizujący tonik i maseczka do twarzy - Vianek."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMuszę przyznać, że nie testowałam zbyt wielu \u003Cb\u003Eproduktów Sylveco,\u003C\/b\u003E czy \u003Cb\u003Ejej siostrzanych marek\u003C\/b\u003E. A dzisiaj będzie właśnie mowa o produktach siostrzanej marki - \u003Cb\u003EVianek\u003C\/b\u003E. Wcześniej miałam od nich jedynie krem do rąk, który zresztą niezbyt się u mnie sprawdził.. Tym razem mam jednak do przedstawienia\u003Cb\u003E kosmetyki do pielęgnacji twarzy - maseczkę i tonik\u003C\/b\u003E. Jak się sprawdziły? - o tym przeczytacie w dzisiejszym wpisie :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-r0fpnD88sog\/W9mfRD2IPxI\/AAAAAAAAX1A\/TzvlU5HphGgog-Y5tmh5tURxiCRxVqueQCLcBGAs\/s1600\/DSC00902.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-r0fpnD88sog\/W9mfRD2IPxI\/AAAAAAAAX1A\/TzvlU5HphGgog-Y5tmh5tURxiCRxVqueQCLcBGAs\/s1600\/DSC00902.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EZacznę od \u003Cb\u003Etoniku do twarzy\u003C\/b\u003E, który będzie ze mną nieco dłużej niż maseczka :) Kupujemy go w \u003Cb\u003Ebuteleczce\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003Eo pojemności 150 ml\u003C\/b\u003E z zamykaniem na 'klik'. Mówiąc szczerze znacznie bardziej wolę rozwiązania z atomizerem, które rozpylają delikatną mgiełkę. \u003Cb\u003EWygląd\u003C\/b\u003E jest minimalistyczny charakterystyczny dla marki - kojarzy się z 'naturalnością' i jest miły dla oka.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-RWs8Usq2m54\/W9mfSJy9OiI\/AAAAAAAAX1k\/tPzTtFQbScAs_B73I-eQZ-qezeUry7TIgCEwYBhgL\/s1600\/DSC00921.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-RWs8Usq2m54\/W9mfSJy9OiI\/AAAAAAAAX1k\/tPzTtFQbScAs_B73I-eQZ-qezeUry7TIgCEwYBhgL\/s1600\/DSC00921.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-v4OD6F44Hwo\/W9mfSljoWoI\/AAAAAAAAX1o\/Fze1AlFqvPwoPb0y-_jy2jKV9SI4ULPegCEwYBhgL\/s1600\/DSC00929.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-v4OD6F44Hwo\/W9mfSljoWoI\/AAAAAAAAX1o\/Fze1AlFqvPwoPb0y-_jy2jKV9SI4ULPegCEwYBhgL\/s1600\/DSC00929.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;Żeby nie tracić cennych właściwości toniku zamiast na płatek wylewam go \u003Cb\u003Ebezpośrednio na dłoń \u003C\/b\u003Ei delikatnie wklepuję w twarz. Jego \u003Cb\u003Ezapach\u003C\/b\u003E jest przyjemny i w głównej mierze miętowy. Przez co rankiem fajnie rozbudza, a wieczorami odświeża zmęczoną skórę. Mi przypadł do gustu - jest bardzo świeży i zarazem nie męczący, ale jeśli ktoś nie lubi miętowych woni zapewne nie będzie zadowolony.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Qv0bVEzTgBY\/W9mfSA3zIEI\/AAAAAAAAX1w\/5WSd6kfoppgDJUzIz1sVFIMPNvTyqi9FwCEwYBhgL\/s1600\/DSC00923.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-Qv0bVEzTgBY\/W9mfSA3zIEI\/AAAAAAAAX1w\/5WSd6kfoppgDJUzIz1sVFIMPNvTyqi9FwCEwYBhgL\/s1600\/DSC00923.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Edziałanie\u003C\/b\u003E to moim zdaniem w tonikach ciężko do końca je w 100% ocenić, bo np. trudno stwierdzić czy przywraca cerze optymalne pH :) W tej kwestii możemy jedynie ufać producentowi. Na pewno tak jak wspominałam przyjemne odświeża cerę, przez co rankiem, czy wieczorem z przyjemnością po niego sięgam. Dodatkowo fajnie koi skórę i ją 'uspokaja' - na mojej problematycznej cerze jak najbardziej dobrze się sprawdza. Warto jednak zaznaczyć, że nie zauważyłam podczas jego stosowania wpływu na nawilżenie skóry, dlatego moim zdaniem lepiej sprawdzi się w okresie letnio - jesiennym. Na zimę może nie być wystarczający, jeśli szukamy toniku, który będzie miał wpływ na nawilżenie skóry. Na duży plus zasługuje \u003Cb\u003Enaturalny skład\u003C\/b\u003E toniku.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-QOcWu16KBqY\/W9mfSbtddtI\/AAAAAAAAX1s\/nUdd7C17K-AftZZOJZaU5JOu-TyzSWiOgCEwYBhgL\/s1600\/DSC00925.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-QOcWu16KBqY\/W9mfSbtddtI\/AAAAAAAAX1s\/nUdd7C17K-AftZZOJZaU5JOu-TyzSWiOgCEwYBhgL\/s1600\/DSC00925.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o cenę, to sama kupiłam go za\u003Cb\u003E ok. 16-17 zł, \u003C\/b\u003Eco jak dla mnie nie jest zbyt wygórowaną ceną. Zwłaszcza biorąc pod uwagę przyjemne działanie. Kupicie go \u003Cb\u003Ew aptekach\u003C\/b\u003E i wielu już \u003Cb\u003Edrogeriach np. hebe czy naturze.\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-JekDuCQpTZ4\/W9mfREp5_KI\/AAAAAAAAX1k\/QI1VCJrQIoMKgtopYdD-vCLC-_M7A3wvQCEwYBhgL\/s1600\/DSC00911.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-JekDuCQpTZ4\/W9mfREp5_KI\/AAAAAAAAX1k\/QI1VCJrQIoMKgtopYdD-vCLC-_M7A3wvQCEwYBhgL\/s1600\/DSC00911.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMaseczkę z kolei kupujemy w\u003Cb\u003E saszetce o pojemności 10 ml\u003C\/b\u003E - u mnie taka pojemność wystarczyła spokojnie na dwa użycia. Sam wygląd jest identyczny jak w toniku, więc tu nie ma co się rozwodzić. Za to \u003Cb\u003Ezapach\u003C\/b\u003E jest nieco inny, powiedziałabym, że mniej czuć mięte i jest bardziej ziołowy. \u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E jest przyjemnie glinkowo - kremowa, bez problemu nakłada się ją na twarz. Początkowo jej barwa jest zielonkawa, ale zasychając zmienia kolor na nieco szarawy. Co do zasychania - na pewno nie zasycha tak szybko jak glinki, ale też trzeba mieć to na uwadze. Fajnie pod ręką mieć jakiś tonik czy cokolwiek do spryskania ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Z2AvANwhJZE\/W9mfR_HkLYI\/AAAAAAAAX1s\/fMpqPSFf1GE_VIyrF2FpxMOQ1-JeaIhRgCEwYBhgL\/s1600\/DSC00912.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Z2AvANwhJZE\/W9mfR_HkLYI\/AAAAAAAAX1s\/fMpqPSFf1GE_VIyrF2FpxMOQ1-JeaIhRgCEwYBhgL\/s1600\/DSC00912.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Edziałanie\u003C\/b\u003E to już podczas 1 użycia byłam nim zdecydowanie oczarowana! ♥ Używałam jej podczas gorszych dni mojej cery i wtedy zdała na prawdę dobrze egzamin. Skóra była dobrze oczyszczona, ale nie wysuszona jak to czasami ma miejsce przy glinkach. Dodatkowo po zmyciu była przyjemnie matowa. Niedoskonałości były przygaszone i mniej widoczne - co szczególnie mi się spodobało ;) Mało która maska daje pod tym względem tak fajny efekt! Jak dla mnie jest ona idealna właśnie na takie gorsze dni naszej cery. Z pewnością do niej jeszcze wrócę. Cena saszetki to \u003Cb\u003Eok.5-6 zł.\u003C\/b\u003E Normalnie powiedziałabym, że jak na saszetkę to nie mało, ale jako, że jest jej w opakowaniu całkiem sporo to na prawdę nie jest źle. Biorąc pod uwagę efekty, czy naturalny skład.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie te produkty? Jak u Was się sprawdziły? A może znacie jakieś inne kosmetyki tej serii\/tej firmy? Co mi od nich polecacie?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/8274572490163495518\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/11\/normalizujacy-tonik-i-maseczka-do.html#comment-form","title":"Komentarze (19)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/8274572490163495518"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/8274572490163495518"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/11\/normalizujacy-tonik-i-maseczka-do.html","title":"Normalizujący tonik i maseczka do twarzy - Vianek."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-r0fpnD88sog\/W9mfRD2IPxI\/AAAAAAAAX1A\/TzvlU5HphGgog-Y5tmh5tURxiCRxVqueQCLcBGAs\/s72-c\/DSC00902.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"19"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-4338160713029800165"},"published":{"$t":"2018-04-24T16:13:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2018-04-24T16:13:33.023+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"krem do rąk"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"mini recenzje"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"peeling do skóry głowy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Stara Mydlarnia"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Sylveco"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tonik"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"}],"title":{"type":"text","$t":"Kosmetyki naturalne w mini recenzjach cz.4 - Sylveco, Vianek, Organic garden."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHeeeej :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPo ponad tygodniowej przerwie przychodzę do Was z nieco zapomnianą przeze mnie \u003Cb\u003Eserią mini recenzji kosmetyków.\u003C\/b\u003E Ostatni wpis pojawił się bowiem pół roku temu.. Dla przypomnienia pisałam w niej krótkie opinie na temat 3 produktów, którym z jakichś względów nie chcę poświęcać osobnego wpisu.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ezawnbMFWlA\/Wt0AMxESCoI\/AAAAAAAAXBk\/Il-scFaej_IntpmoNxmkV4PkcoxMbUW6wCEwYBhgL\/s1600\/DSC08128.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ezawnbMFWlA\/Wt0AMxESCoI\/AAAAAAAAXBk\/Il-scFaej_IntpmoNxmkV4PkcoxMbUW6wCEwYBhgL\/s1600\/DSC08128.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ETym razem przygotowałam \u003Cb\u003Ekosmetyki naturalne, z przyjemnymi dla skóry składami.\u003C\/b\u003E Dwa z nich pochodzą od siostrzanych marek - \u003Cb\u003EVianka i Sylveco.\u003C\/b\u003E O trzecim gagadku od \u003Cb\u003EOrganic garden\u003C\/b\u003E już pisałam, ale w innej wersji. Jeśli jesteście ciekawe mojego zdania na ich temat to zapraszam do czytania ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-5RKn0Kd7Cv8\/Wt0AMFpGT3I\/AAAAAAAAXBw\/dVcwEaJ6WKQ3gp6nsDB2oHXpXyNOqbJMQCEwYBhgL\/s1600\/2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-5RKn0Kd7Cv8\/Wt0AMFpGT3I\/AAAAAAAAXBw\/dVcwEaJ6WKQ3gp6nsDB2oHXpXyNOqbJMQCEwYBhgL\/s1600\/2.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u0026nbsp;NAWILŻAJĄCY KREM DO RĄK - VIANEK\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOpakowanie kremu to \u003Cb\u003Eplastikowa, miękka tubka o pojemności 75 ml.\u003C\/b\u003E Muszę przyznać, że jest bardzo wygodna. Dzięki temu, że krem ma rzadką\u003Cb\u003E konsystencję\u003C\/b\u003E to wszystko ładnie nam spływa w dół i nawet pod koniec opakowania nie trzeba się męczyć z rozcinaniem itd ;) Na konsystencję trzeba jednak uważać, bo często zdarzało mi się, że wydostawało się zbyt dużo kremu. Dodatkowo pozostawia on na dłoniach tłustawą warstewkę, także jak dla mnie nadaje się wyłącznie na noc. Na dzień potrzebuję jednak czegoś lżejszego i szybciej wchłaniającego się. Jednak grubsza warstwa na noc robiła robotę i nawet zimą kiedy dłonie były w kiepskim stanie to dawał u mnie radę. Do \u003Cb\u003Ezapachu\u003C\/b\u003E tego produktu mam mieszane uczucia, niby nie jest nachalny, ale taki trochę nijaki - przypomina mi jakiś proszek do prania :D Moje wrażenia co do tego kosmetyku jak widać są mocno mieszane.. Chyba mimo wszystko wolę kremy Evree, które mimo słabszych składów szybko się wchłaniają i nie pozostawiają tłustej warstwy :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Fg9e3_KSEpY\/Wt0AMwQsZ-I\/AAAAAAAAXBs\/v0dMcWezlA0dFSDwp-0AGUNZ3XbBAaUNgCEwYBhgL\/s1600\/3.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Fg9e3_KSEpY\/Wt0AMwQsZ-I\/AAAAAAAAXBs\/v0dMcWezlA0dFSDwp-0AGUNZ3XbBAaUNgCEwYBhgL\/s1600\/3.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHIBISKUSOWY TONIK DO TWARZY - SYLVECO\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ECo wyróżnia ten produkt na tle innych tego typu produktów to na pewno \u003Cb\u003Ekonsystencja.\u003C\/b\u003E Nie jest typowo wodnista, ale nieco gęstsza -\u0026nbsp; a'la żelowata. \u003Cb\u003EZapach\u003C\/b\u003E jest ziołowy, nieco charakterystyczny, ale jednocześnie delikatny dla nosa. \u003Cb\u003EOpakowanie\u003C\/b\u003E to butelka zamykana 'na klik' o pojemności \u003Cb\u003E150 ml. \u003C\/b\u003EMuszę przyznać, że jednak jestem fanką toników w spreju, gdzie aplikacja jest dużo przyjemniejsza jak dla mnie :D Co do \u003Cb\u003Edziałania\u003C\/b\u003E.. Na pewno przywraca on cerze odpowiednie pH, odświeża ją i przygotowuje do kolejnych 'kroków' w pielęgnacji. Działanie nie jest może widoczne gołym okiem jak w innych produktach pielęgnacyjnych, ale na pewno jest ważnym elementem w walce o piękną cerę :) Ogólnie jest to bardzo przyjemny produkt, na który warto zwrócić uwagę na sklepowej półce.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-pVtagABUfL4\/Wt0AMZCO0DI\/AAAAAAAAXBo\/QiShOkIUbII45nUcxu-cE8KSYhaFCCxFQCEwYBhgL\/s1600\/1.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-pVtagABUfL4\/Wt0AMZCO0DI\/AAAAAAAAXBo\/QiShOkIUbII45nUcxu-cE8KSYhaFCCxFQCEwYBhgL\/s1600\/1.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPEELING DO SKÓRY GŁOWY - ORGANIC SHOP\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJakiś czas temu pisałam o \u003Cb\u003Eoczyszczającej wersji tego peelingu --\u0026gt; \u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2017\/09\/peeling-do-skory-gowy-organic-garden.html\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E.\u003C\/b\u003E Tym razem w swoich zbiorach posiadam \u003Cb\u003Ewersję wzmacniającą\u003C\/b\u003E, która miała być idealna dla moich włosów, a okazała się gorsza. Jednak na początek dla przypomnienia sprawy techniczne: \u003Cb\u003Eopakowanie\u003C\/b\u003E to jak widać słoiczek \u003Cb\u003Epojemności 200 ml\u003C\/b\u003E, był on dodatkowo zabezpieczony sreberkiem. Producentem peelingu jest nikt inny jak \u003Cb\u003EStara Mydlarnia\u003C\/b\u003E, która tym razem stworzyła linię kosmetyków dostępnych wyłącznie w \u003Cb\u003Esklepach natura\u003C\/b\u003E. Obie wersje mają też podobne \u003Cb\u003Eziołowe zapachy. \u003C\/b\u003EChociaż w poprzednio testowanej wersji powiedziałabym, że był on przyjemniejszy - bardziej świeży, mentolowy.. Co je różni? Przede wszystkim \u003Cb\u003Ekonsystencja i drobinki peelingujące.\u003C\/b\u003E Jeśli wejdziecie w link, który dodałam kilka linijek wyżej zobaczycie, że w wersji oczyszczającej drobinki peelingujące były dużo większe. Tutaj są dość lichych rozmiarów i pod palcami ich praktycznie nie czuć. Plusem może być to, że łatwiej wypłukują się z włosów, ale jak dla mnie ciężko było ogólnie nałożyć peeling na samą skórę głowy :DD Nie mówiąc o dobrym peelingu, więc lepiej jak dla mnie się pomęczyć trochę przy spłukiwaniu, na rzecz dobrego działania :) Wersję oczyszczającą peelingu jak najbardziej polecam, wzmacniającą - nie koniecznie.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie te produkty? Jak sprawdziły się u Was? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/4338160713029800165\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/04\/kosmetyki-naturalne-w-mini-recenzjach.html#comment-form","title":"Komentarze (19)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4338160713029800165"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4338160713029800165"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/04\/kosmetyki-naturalne-w-mini-recenzjach.html","title":"Kosmetyki naturalne w mini recenzjach cz.4 - Sylveco, Vianek, Organic garden."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-ezawnbMFWlA\/Wt0AMxESCoI\/AAAAAAAAXBk\/Il-scFaej_IntpmoNxmkV4PkcoxMbUW6wCEwYBhgL\/s72-c\/DSC08128.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"19"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-109000896376402310"},"published":{"$t":"2016-10-25T17:07:00.002+02:00"},"updated":{"$t":"2016-10-25T17:11:54.281+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Evree"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja twarzy"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"tonik"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"twarz"}],"title":{"type":"text","$t":"O jednym z moich kosmetycznych niezbędników - tonik różany Evree.."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EHeeej :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EKorzystając z chwili wolnego postanowiłam opublikować szybką recenzje na temat \u003Cb\u003Ekosmetyku bez którego nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji twarzy\u003C\/b\u003E :) Zwłaszcza latem, ale i teraz jest bardzo pomocny.. Mowa o \u003Cb\u003Etoniku do twarzy\u003C\/b\u003E w formie spreju, tym razem króluje u mnie\u003Cb\u003E Evree\u003C\/b\u003E, ale tak na dobrą sprawę większość z nich w takiej formie sprawdza się u mnie.. Dlaczego tak go lubię? - dowiecie się czytając ten wpis :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-DSW49FR5s24\/V-6h8-tUgzI\/AAAAAAAAVFc\/IvLk34DjKtoMfLazliLnqOKgNXjqMritgCLcB\/s1600\/DSC01669.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-DSW49FR5s24\/V-6h8-tUgzI\/AAAAAAAAVFc\/IvLk34DjKtoMfLazliLnqOKgNXjqMritgCLcB\/s1600\/DSC01669.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENasz produkt znajduje się w wygodnym\u003Cb\u003E opakowaniu z atomizerem o pojemności 200 ml\u003C\/b\u003E. Duży plus za to, że buteleczka jest przeźroczysta - dzięki czemu możemy kontrolować ilość produktu :) Sam wygląd minimalistyczny i estetyczny..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Em-l-lbe39A\/V-6h9CVSZII\/AAAAAAAAVFg\/7NAWyBl2SawYn5NieP4HD7C5oP-2qTysACLcB\/s1600\/DSC01670.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Em-l-lbe39A\/V-6h9CVSZII\/AAAAAAAAVFg\/7NAWyBl2SawYn5NieP4HD7C5oP-2qTysACLcB\/s1600\/DSC01670.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENajbardziej lubię właśnie toniki \u003Cb\u003Eaplikowane w formie\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003Emgiełki\u003C\/b\u003E jak ten :) Jak sam producent wspomina, dzięki takiej formie dostarczamy naszej cerze więcej substancji odżywczych.. No i taka forma dla mnie jest też duuuużo szybsza i wygodniejsza, niż używanie płatka :P \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Dj5gel0clqM\/V-6h9kDHIjI\/AAAAAAAAVFk\/Jqvs1kWCXY83pSxH0CJ9hfmAxb4_ywo2QCLcB\/s1600\/DSC01682.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Dj5gel0clqM\/V-6h9kDHIjI\/AAAAAAAAVFk\/Jqvs1kWCXY83pSxH0CJ9hfmAxb4_ywo2QCLcB\/s1600\/DSC01682.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJednak muszę przyznać, że atomizer trochę 'pluje' naszym tonikiem - trzeba uważać i psikać twarz z większej odległości. Woda oliwkowa z Ziaji pod względem aplikacji jednak była lepsza, bo równomiernie psikała naszą twarz delikatną mgiełką.. Z tego też względu jak dla mnie nie nadaje się raczej do stosowania na makijaż i to może być małym minusem tego produktu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-CmgO5Molehc\/V-6h9zkDXBI\/AAAAAAAAVFs\/3GRAvNhvUYkGrp_t4S5odwt0dYD91qIzgCLcB\/s1600\/DSC01673.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-CmgO5Molehc\/V-6h9zkDXBI\/AAAAAAAAVFs\/3GRAvNhvUYkGrp_t4S5odwt0dYD91qIzgCLcB\/s1600\/DSC01673.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;W kwestii \u003Cb\u003Edziałania\u003C\/b\u003E nie mam jej już nic do zarzucenia.. Sama stosuję ją 2-3 razy w ciągu dnia, a w lecie pewnie jeszcze częściej :D Na pewno dobrze radzi sobie ona z\u003Cb\u003E odświeżeniem\u003C\/b\u003E naszej cery i \u003Cb\u003Erozbudzeniem \u003C\/b\u003Ejej rano. Ładnie też \u003Cb\u003Etonizuje,\u003C\/b\u003E \u003Cb\u003Eprzywraca naturalne pH i łagodzi jakieś podrażnienia.\u003C\/b\u003E Podczas gorących dni przynosiła\u003Cb\u003E ukojenie i ochłodzenie cerze -\u003C\/b\u003E wtedy była jak dla mnie niezastąpiona :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-nNXOqN6dINA\/V-6h92GO4JI\/AAAAAAAAVFo\/BT2bVfqqWw8-Tk9QDkRsbdmr-PYpmPcrQCLcB\/s1600\/DSC01684.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-nNXOqN6dINA\/V-6h92GO4JI\/AAAAAAAAVFo\/BT2bVfqqWw8-Tk9QDkRsbdmr-PYpmPcrQCLcB\/s1600\/DSC01684.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa koniec zostawiłam\u003Cb\u003E zapach \u003C\/b\u003E- różany, delikatny i przyjemny jak dla mnie, nie przeszkadza przy aplikacji produktu :) Chociaż wiem, że nie wszyscy lubią różane wonie w kosmetykach...\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENie jest to produkt bez wad jak widzicie, ale sama bardzo go polubiłam i na pewno wypróbuję wersję hamamelisową. Wam też polecam te produkty wypróbować, a znajdziecie je chociażby w Rossmannie. Cena waha się między \u003Cb\u003E10-15 zł\u003C\/b\u003E, w zależności od tego gdzie kupujemy :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie ten produkt? Jak u Was się sprawdził? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EPs. \u003C\/b\u003EWiem, że obiecałam też aktualizacje pielęgnacji mojej cery, ale na to potrzebuje większej ilości wolnego czasu.. Muszę zrobić zdjęcia i przygotować post, więc trochę to potrwa, ale postaram się, żeby w końcu post prędzej czy później się pojawił :D\u003Cb\u003E \u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/109000896376402310\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2016\/10\/o-jednym-z-moich-kosmetycznych.html#comment-form","title":"Komentarze (24)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/109000896376402310"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/109000896376402310"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2016\/10\/o-jednym-z-moich-kosmetycznych.html","title":"O jednym z moich kosmetycznych niezbędników - tonik różany Evree.."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-DSW49FR5s24\/V-6h8-tUgzI\/AAAAAAAAVFc\/IvLk34DjKtoMfLazliLnqOKgNXjqMritgCLcB\/s72-c\/DSC01669.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"24"}}]}});