// API callback
related_results_labels_thumbs({"version":"1.0","encoding":"UTF-8","feed":{"xmlns":"http://www.w3.org/2005/Atom","xmlns$openSearch":"http://a9.com/-/spec/opensearchrss/1.0/","xmlns$blogger":"http://schemas.google.com/blogger/2008","xmlns$georss":"http://www.georss.org/georss","xmlns$gd":"http://schemas.google.com/g/2005","xmlns$thr":"http://purl.org/syndication/thread/1.0","id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420"},"updated":{"$t":"2019-09-20T20:34:07.080+02:00"},"category":[{"term":"pielęgnacja"},{"term":"twarz"},{"term":"film"},{"term":"Przegląd kulturalny"},{"term":"muzyka"},{"term":"Bielenda"},{"term":"maseczka do twarzy"},{"term":"denko"},{"term":"ciało"},{"term":"książki"},{"term":"kolorówka"},{"term":"rosyjskie kosmetyki bani agafii"},{"term":"nowości"},{"term":"paznokcie"},{"term":"Evree"},{"term":"peeling"},{"term":"lakier do paznokci"},{"term":"włosy"},{"term":"kosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"Balea"},{"term":"pielęgnacja twarzy"},{"term":"serial"},{"term":"makijaż"},{"term":"Eveline"},{"term":"Lirene"},{"term":"kosmetyczne premiery"},{"term":"krem do twarzy"},{"term":"podkład"},{"term":"wibo"},{"term":"catrice"},{"term":"maska\/odżywka do włosów"},{"term":"naturalnie"},{"term":"peeling do twarzy"},{"term":"tanie kosmetyki"},{"term":"ziaja"},{"term":"Golden Rose"},{"term":"Vianek"},{"term":"balsam do ciała"},{"term":"elfa-pharm"},{"term":"lovely"},{"term":"pielegnacja"},{"term":"zagraniczne kosmetyki"},{"term":"puder"},{"term":"Alterra"},{"term":"Farmona"},{"term":"masło do ciała"},{"term":"szampon"},{"term":"tołpa"},{"term":"żel pod prysznic"},{"term":"AA"},{"term":"Isana"},{"term":"Organic shop"},{"term":"Sylveco"},{"term":"bebeauty"},{"term":"dm"},{"term":"krem do rąk"},{"term":"miyo"},{"term":"perfecta"},{"term":"Nacomi"},{"term":"Sally Hansen"},{"term":"mini recenzje"},{"term":"tonik"},{"term":"Biolove"},{"term":"Neutrogena"},{"term":"Stara Mydlarnia"},{"term":"balsam do ust"},{"term":"bell"},{"term":"essence"},{"term":"kobo"},{"term":"Holika holika"},{"term":"Maybelline"},{"term":"Oillan"},{"term":"Rimmel"},{"term":"Tutti Frutti"},{"term":"miss sporty"},{"term":"nivea"},{"term":"promocja na kolorówkę w Rossmannie"},{"term":"płyn micelarny"},{"term":"selfie project"},{"term":"wzorki na paznokciach"},{"term":"#Blogerkipolecaja"},{"term":"Dr.Konopka's"},{"term":"Garnier"},{"term":"Kallos"},{"term":"Marion"},{"term":"Miya"},{"term":"Rival de Loop"},{"term":"alverde"},{"term":"avon"},{"term":"ecocera"},{"term":"eos"},{"term":"hity roku"},{"term":"mus do ciała"},{"term":"my secret"},{"term":"mydło do ciała i włosów"},{"term":"olej do włosów"},{"term":"planet spa"},{"term":"pomadka"},{"term":"prywatnie"},{"term":"serum"},{"term":"soraya"},{"term":"tag"},{"term":"wcierka"},{"term":"wieczorna pielęgnacja"},{"term":"Barwa"},{"term":"Dermedic"},{"term":"Green Pharmacy"},{"term":"L'biotica"},{"term":"Loreal"},{"term":"Luksja"},{"term":"Maxfactor"},{"term":"Natura Estonica"},{"term":"Petal Fresh"},{"term":"Seche Vite"},{"term":"Vipera"},{"term":"celia"},{"term":"cienie do brwi"},{"term":"gliss kur"},{"term":"krem pod oczy"},{"term":"liście manuka"},{"term":"mariza"},{"term":"niekosmetyczni ulubieńcy"},{"term":"oceania"},{"term":"odżywka do paznokci"},{"term":"peeling do skóry głowy"},{"term":"pianka do twarzy"},{"term":"przegląd marki"},{"term":"wishlista"},{"term":"wygląd bloga"},{"term":"4 pory roku"},{"term":"Balmi"},{"term":"Bi-es"},{"term":"Biotaniqe"},{"term":"Fa"},{"term":"Flormar"},{"term":"Himalaya"},{"term":"Ingrid"},{"term":"Jantar"},{"term":"Joanna"},{"term":"KillyS"},{"term":"La Rive"},{"term":"Makeup Revolution"},{"term":"NYX"},{"term":"Organique"},{"term":"Originals"},{"term":"Palmolive"},{"term":"Tatry"},{"term":"Ulubione blogi"},{"term":"Venus"},{"term":"Yves Rocher"},{"term":"anatomicals"},{"term":"buna"},{"term":"delia"},{"term":"dermena"},{"term":"efektima"},{"term":"esencja"},{"term":"hean"},{"term":"kolastyna"},{"term":"korektor pod oczy"},{"term":"krem bb"},{"term":"krem cc"},{"term":"kulturalne podsumowanie roku"},{"term":"lemax"},{"term":"lifestyle"},{"term":"maseczki w płachcie"},{"term":"naklejki wodne"},{"term":"olejek do twarzy"},{"term":"organizacja"},{"term":"oriflame"},{"term":"peeling do rąk"},{"term":"pianka pod prysznic"},{"term":"podróże"},{"term":"promocja na pielęgnacje twarzy w Rossmannie"},{"term":"skarpetki złuszczające"},{"term":"top coat"},{"term":"treaclemoon"},{"term":"tusz do rzęs"},{"term":"usta"},{"term":"wyjazdowa kosmetyczka"},{"term":"żel aloesowy"},{"term":"żel do brwi"}],"title":{"type":"text","$t":"me \u0026 my passions"},"subtitle":{"type":"html","$t":""},"link":[{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#feed","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/posts\/default"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/w%C5%82osy?alt=json-in-script\u0026max-results=5"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/search\/label\/w%C5%82osy"},{"rel":"hub","href":"http://pubsubhubbub.appspot.com/"},{"rel":"next","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/-\/w%C5%82osy\/-\/w%C5%82osy?alt=json-in-script\u0026start-index=6\u0026max-results=5"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"generator":{"version":"7.00","uri":"http://www.blogger.com","$t":"Blogger"},"openSearch$totalResults":{"$t":"24"},"openSearch$startIndex":{"$t":"1"},"openSearch$itemsPerPage":{"$t":"5"},"entry":[{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-1073719017503985192"},"published":{"$t":"2019-08-30T20:45:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-08-30T20:45:55.584+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"#Blogerkipolecaja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"olej do włosów"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"włosy"}],"title":{"type":"text","$t":"#Blogerkipolecaja: Olejki w mojej pielęgnacji - moja historia olejowania włosów, jakich olejków używam?"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMiesiąc temu na blogu pojawił się post w ramach akcji \u003Cb\u003E#Blogerkipolecaja\u003C\/b\u003E, w którym to pokazywałam Wam \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/blogerkipolecaja-kosmetyczne-must-have.html\"\u003Eswoje wakacyjne hity\u003C\/a\u003E. Oprócz wpisu na moim blogu mogliście czytać także posty o tej tematyce na blogach pozostałych, cudownych dziewczyn biorących udział w akcji! Dzisiaj przychodzimy z \u003Cb\u003Ekolejną odsłoną naszej serii\u003C\/b\u003E, a tematem będą olejki. Jest to 'Wasz' temat, który zwyciężył w rozdaniu na instagramie u \u003Ca href=\"https:\/\/www.panizkropka.pl\/\"\u003EPani z Kropką\u003C\/a\u003E. Myślę, że nie będzie to jedyny pomysł z jakiego skorzystamy - chętnie zainspirujemy się Waszymi pomysłami, więc w razie czego w każdej chwili czekamy na pomysły :)\u003C\/div\u003E\u003Ctable cellpadding=\"0\" cellspacing=\"0\" class=\"tr-caption-container\" style=\"margin-left: 0px; margin-right: 0px; text-align: left;\"\u003E\u003Ctbody\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd style=\"text-align: center;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rH1tkFPNmXQ\/XVk8r1CIrRI\/AAAAAAAAY4A\/gkumnvgYeAEzyeEFAM1QF4OChhALThUowCLcBGAs\/s1600\/woman-4280666_960_720.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: auto; margin-right: auto;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"534\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rH1tkFPNmXQ\/XVk8r1CIrRI\/AAAAAAAAY4A\/gkumnvgYeAEzyeEFAM1QF4OChhALThUowCLcBGAs\/s1600\/woman-4280666_960_720.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003Ctr\u003E\u003Ctd class=\"tr-caption\" style=\"text-align: center;\"\u003Eźródło: \u003Ca href=\"https:\/\/pixabay.com\/pl\/\"\u003Epixabay\u003C\/a\u003E\u003C\/td\u003E\u003C\/tr\u003E\u003C\/tbody\u003E\u003C\/table\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENie przedłużając zapraszam do czytania zarówno mojego wpisu jak i dziewczyn. U mnie poczytacie m.in. \u003Cb\u003Eo moim stosunku do olejów, historii mojego olejowania włosów oraz o produktach jakie stosuje w tym celu. \u003C\/b\u003EPozostałe dziewczyny na pewno uraczą Was swoimi przemyśleniami dotyczących olejków, więc zapraszam także do nich - linki znajdziecie na końcu wpisu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa wstępie zaznaczę, że nie jestem żadnym ekspertem w pielęgnacji włosów. We wpisie opisuję po prostu swoje doświadczenia z kilkuletnim olejowaniem.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-large;\"\u003E\u003Cb\u003EOLEJKI W MOJEJ PIELĘGNACJI\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOgólnie rzecz biorąc próbowałam chyba każdego z popularnych zastosowań olejków - zaczynając od pielęgnacji twarzy i ciała, a kończąc na pielęgnacji włosów. Jednak jeśli chodzi o dwa pierwsze zastosowania kompletnie się one u mnie nie sprawdziły. Nie przepadam za tłustą warstwą jaka zostaje po olejkach i tym jak wolno się wchłaniają. Podczas takiego zastosowania bardziej się irytowałam niż relaksowałam, więc mijało się to u mnie z celem. Tak więc często oleje, które próbowałam stosować w pielęgnacji ciała już po kilku użyciach lądowały w kącie. Dopiero po jakimś czasie odkryłam, że przecież mogę stosować je do włosów i to był strzał w dziesiątkę! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-large;\"\u003E\u003Cb\u003EHISTORIA MOJEGO OLEJOWANIA - JAKICH OLEJKÓW UŻYWAŁAM DOTYCHCZAS?\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EOd mojego pierwszego olejowania minęło sporo czasu, w czasie którego miałam okazję używać różnych olejków. Poniżej przedstawię Wam krótko oleje jakie miałam, postaram się to zrobić w sposób chronologiczny :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-4NOzqj_rzP8\/XVfxuQ5bZyI\/AAAAAAAAY3A\/7NVHHcFVx48MoFvAFQwHhri1dY6H-N_jgCLcBGAs\/s1600\/1127_2.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"400\" data-original-width=\"428\" height=\"299\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-4NOzqj_rzP8\/XVfxuQ5bZyI\/AAAAAAAAY3A\/7NVHHcFVx48MoFvAFQwHhri1dY6H-N_jgCLcBGAs\/s320\/1127_2.jpg\" width=\"320\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EOLEJ KOKOSOWY\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMoim pierwszym olejkiem był olej kokosowy, a dokładniej to jego odlewka. Tak więc nie wiem jaki to konkretnie był olej - zdjęcie ma charakter tylko podglądowy. Szybko okazało się, że olej kokosowy mimo, że bardzo chwalony nie sprawdza się kompletnie na moich średnioporowatych włosów, w kierunku wysokoporowatych. Zazwyczaj użycie kończyło się tym, że pozostawał na włosach, obciążając moje cienkie pasma. Włosy więc musiałam myć kilka razy, często mocnymi szamponami, żeby pozbyć się go z włosów. Sama \"stała\" konsystencja, którą trzeba było rozgrzewać w dłoniach też niezbyt mi odpowiadała.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-JTbW2tQubQo\/XVfxwF8xdNI\/AAAAAAAAY3k\/G5WY52qJtHs2cg8m1ACPYK9CnHiaYrlswCEwYBhgL\/s1600\/527321.jpeg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"400\" data-original-width=\"400\" height=\"320\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-JTbW2tQubQo\/XVfxwF8xdNI\/AAAAAAAAY3k\/G5WY52qJtHs2cg8m1ACPYK9CnHiaYrlswCEwYBhgL\/s320\/527321.jpeg\" width=\"320\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EDWUFAZOWY OLEJEK EVREE - POWER FRUIT \u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJednak mimo słabego początku próbowałam dalej takiego sposobu pielęgnacji włosów. W 2016 r trafił do mnie dwufazowy olejek od Evree. To był właśnie jeden z tych olejków, które nie do końca sprawdziły się w pielęgnacji ciała i w ten sposób trafiły na włosy :D Z tego co pamiętam był na prawdę fajny! Dobrze nawilżał pasma i chyba nawet ich zbytnio nie przeciążał włosów. Pojawił się nawet w jednych z \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2016\/02\/zimowi-ulubiency-kosmetyczni.html\"\u003Eulubieńców,\u003C\/a\u003E więc musiał być na prawdę przyzwoity! Teraz jednak już nie jest do dostania..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-F_ZmbqhdPFo\/XVfxvaKb9zI\/AAAAAAAAY3s\/KEYbwa4EkoUyPzmirIxkcpXGeYtgVbEMACEwYBhgL\/s1600\/484211.jpeg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"400\" data-original-width=\"400\" height=\"320\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-F_ZmbqhdPFo\/XVfxvaKb9zI\/AAAAAAAAY3s\/KEYbwa4EkoUyPzmirIxkcpXGeYtgVbEMACEwYBhgL\/s320\/484211.jpeg\" width=\"320\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EOLEJEK WELLNESS\u0026amp;BEAUTY - MANGO I PAPAJA\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EKolejny z olejków jakie miałam był już moim 'świadomym' zakupem z myślą olejowania włosów, a był to produkt Wellness \u0026amp; beauty. Jednak z tego co pamiętam nie był zachwycający (przed nim miałam jeszcze inny olejek, ale o nim - wyjątkowo nieco później), chociaż przyzwoity. Pokazywałam go np. w \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2016\/09\/sobotnie-spa-czyli-moja-wieczorna.html\"\u003Ewieczornej pielęgnacji (tutaj klik)\u003C\/a\u003E, tam też znajdziecie jego skład - chyba nie najgorszy. Teraz nadal kupicie go w Rossmannie, ale w zmienionym opakowaniu :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u0026nbsp;\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tBeo7KWAMfE\/XVfxuaNG2gI\/AAAAAAAAY3c\/GE_DlhjZMAoXnci8RciX7pKLjzAK2DiDwCEwYBhgL\/s1600\/12qa.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"clear: left; float: left; margin-bottom: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"400\" data-original-width=\"400\" height=\"320\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-tBeo7KWAMfE\/XVfxuaNG2gI\/AAAAAAAAY3c\/GE_DlhjZMAoXnci8RciX7pKLjzAK2DiDwCEwYBhgL\/s320\/12qa.jpg\" width=\"320\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/09\/wzmacniajacy-olej-do-wosow-bania-agafii.html\"\u003EWZMACNIAJĄCY OLEJEK DO WŁOSÓW BANIA AGAFII\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ERosyjski olejek Babuszki Agafii był pierwszym olejem, który był typowo przeznaczony do pielęgnacji włosów. Miałam go rok temu, więc dość dobrze pamiętam jak się sprawdzał. Był na prawdę fajny, powiedziałabym, że nawet był jednym z najlepszych produktów do olejowania jaki miałam! Dobrze nawilżał włosy, które były błyszczące i super się prezentowały. Jednak musiałam uważać na ilość produktu jaką nakładam na włosy, bo przy przesadzeniu lubił je obciążać. Jednak w rozsądnych ilościach był na prawdę dobrym olejem, godnym polecenia. Kolejnym atutem tego kosmetyku był oryginalny wygląd! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-TkvMK-1lH6c\/XVfxxHAfJOI\/AAAAAAAAY3s\/Upf_BZ1MhkYREGqRNdRK0HdsxXAXUUPPACEwYBhgL\/s1600\/alterra.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"400\" data-original-width=\"718\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-TkvMK-1lH6c\/XVfxxHAfJOI\/AAAAAAAAY3s\/Upf_BZ1MhkYREGqRNdRK0HdsxXAXUUPPACEwYBhgL\/s1600\/alterra.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EOLEJ DO CIAŁA ALTERRA - \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2015\/02\/kosmetyczni-zimowi-ulubiency-tag.html\"\u003EPOMARAŃCZA I BRZOZA\u003C\/a\u003E, \u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/03\/zimowi-ulubiency-kosmetyczni-2019-petal.html\"\u003ELIMONKA I OLIWKI\u003C\/a\u003E, ROKITNIK I AMARANTUS\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa koniec zostawiłam\u0026nbsp; swoich ulubieńców, których mogę polecić każdemu! Pierwszą wersją olejków alterra, de facto przeznaczonych do ciała był wariant \u003Cb\u003Epomarańcza i brzoza\u003C\/b\u003E. Powinien się on pojawić jakoś za olejem kokosowym, ale uznałam, że nie ma sensu rozpisywać tych olejów w 2 miejscach. W każdym razie zarówno ta wersja jak i \u003Cb\u003Elimonka oraz oliwki\u003C\/b\u003E (którą miałam nie tak dawno) nie są już dostępne. Teraz do wyboru mamy wersje \u003Cb\u003Egrejpfrut i brzoza\u003C\/b\u003E (która jak sądzę jest podobna do mojej pierwszej wersji), \u003Cb\u003Epiwonia i migdały\u003C\/b\u003E oraz \u003Cb\u003Erokitnik i amarantus\u003C\/b\u003E (który używam aktualnie). Jak więc widzicie do produktów Alterra wracam najchętniej! Są łatwo dostępne, dobrze nawilżają pasma i co ważne ich nie obciążają! Nie wiem jak w wypadku pomarańczy, ale używając 2 pozostałych wersji (które stosowałam po sobie) nie miałam nigdy problemów z tym, że olej został gdzieś na włosach i je przeciążył :) Co ciekawe obie starsze wersje tych olejków pojawiły się w ulubieńcach na moim blogu także na prawdę są godne uwagi! Wiem, że w ofercie marki znajdziemy także wersję typowo do włosów, ale jeszcze jej nie miałam. Zawsze wybieram wersje do ciała, które są dwa razy większe, więc bardziej ekonomiczne.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-large;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-large;\"\u003EMÓJ SPOSÓB OLEJOWANIA\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENie będę tu ściemniać, że idę na łatwiznę i nie znajdziecie u mnie jakiejś rozbudowanej ruty związanej z olejowaniem. Olejki nakładam zazwyczaj raz w tygodniu (chociaż staram się ostatnio robić to częściej) na minimum godzinę przed myciem, tak by olej mógł działać. Czasami uda mi się na dłużej, ale nie nakładałam nigdy oleju na całą noc jak niektóre dziewczyny :) Po tym czasie myję włosy szamponem - najdokładniej przy skalpie. Warto tu zwrócić uwagę na to by \u003Cb\u003Ewybierać do mycia szampony bez SLS w składzie\u003C\/b\u003E. Wtedy nie są one tak 'agresywne' i nie zmywają 'efektów' naszego olejowania. Sama jednak często miałam tak, że delikatne szampony nie dawały rady danemu olejowi, także warto znaleść swój idealny 'duet' :) \u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-large;\"\u003EOLEJOWANIE WŁOSÓW - EFEKTY\u003C\/span\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJuż przy okazji poszczególnych olejków wspominałam krótko o tym jak działają. O ile są \u003Cb\u003Eodpowiednio dobrane i regularnie stosowane \u003C\/b\u003E(!) potrafią dać na włosach efekt 'wow'. Włosy są super nawilżone, dociążone, sypkie, a do tego niesamowicie miękkie i lśniące. Jak dla mnie ciężko znaleść podobny efekt w wypadku odżywek i masek do włosów. A przynajmniej ja nie miałam produkty z tej kategorii, który dawałby podobne rezultaty! :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cspan style=\"font-size: x-large;\"\u003E\u003Cb\u003EJAKI OLEJ WYBRAĆ? CZYM SIĘ KIEROWAĆ?\u003C\/b\u003E\u003C\/span\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa rynku dostępna jest masa olejów - jaki wybrać? Jak widać nie koniecznie musi być to olejek typowo przeznaczony do pielęgnacji włosów, można także spokojnie stosować te przeznaczone do ciała :) Przed szukaniem oleju dla siebie warto \u003Cb\u003Epoznać swoją porowatość włosów.\u003C\/b\u003E Jest wiele stron, które opisują tą kwestie, poniżej przygotowałam też małą 'ściągę' dla Was która pomoże Wam w określeniu porowatości. W internecie jest dostępnych też \u003Cb\u003Ewiele testów\u003C\/b\u003E, które pozwolę to zrobić w najszybszy sposób. Znajdziecie go np. na stronie Anwen --\u0026gt; \u003Ca href=\"https:\/\/sklepanwen.pl\/strona\/porowatosc\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E.\u003Cbr \/\u003EWarto też \u003Cb\u003Ezerkać na składy\u003C\/b\u003E tych produktów, by uniknąć składnika który zupełnie nie odpowiada naszym włosom. Przygotowując ten wpis odkryłam, że na stronie na piękne włosy można znaleść przykładowe produkty dostosowane pod rodzaj naszej porowatości --\u0026gt; \u003Ca href=\"https:\/\/napieknewlosy.pl\/pl\/c\/DOPASOWANE-DO-POROWATOSCI\/103\"\u003Etutaj\u003C\/a\u003E. Nie są to tylko oleje, ale zasadniczo wszystkie produkty do pielęgnacji włosów - jest to więc fajna opcja na upewnienie się czy dany produkt będzie nam pasował :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-DSLUtPDV-Hs\/XVk8r4KevZI\/AAAAAAAAY4E\/vkgGjwE9z9o4saF6QgvGv03kTKJIIdalQCLcBGAs\/s1600\/cats.jpg\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"809\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-DSLUtPDV-Hs\/XVk8r4KevZI\/AAAAAAAAY4E\/vkgGjwE9z9o4saF6QgvGv03kTKJIIdalQCLcBGAs\/s1600\/cats.jpg\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMam nadzieję, że wpis okazał się dla kogoś przydatny. Na pewno jest wiele osób, które przygotowałyby post na ten temat lepiej, ale na prawdę się starałam! :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENa koniec zapraszam Was oczywiście na blogi pozostałych dziewczyn, które opisały swoje doświadczenia z olejami - nie tylko do włosów :) Poniżej znajdziecie do nich linki:\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E♥ \u003Ca href=\"https:\/\/glammgirll.blogspot.com\/\"\u003EGlam Girl \u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E♥ \u003Ca href=\"https:\/\/www.okiemmarzycielki.pl\/\"\u003EOkiem Marzycielki\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E♥\u003Ca href=\"https:\/\/www.panizkropka.pl\/\"\u003E Pani z Kropką\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E♥ \u003Ca href=\"https:\/\/snukraina.blogspot.com\/\"\u003ESnukraina\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E♥ \u003Ca href=\"http:\/\/blondekitsune.blogspot.com\/\"\u003EBlondekitsune\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EDajcie znać jakie jest Wasze podejście do pielęgnacji za pomocą olejków - używacie je do olejowania włosów, czy także w innych 'celach'? Po jakie oleje sięgacie najchętniej? \u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/1073719017503985192\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/blogerkipolecaja-olejki-w-mojej.html#comment-form","title":"Komentarze (23)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/1073719017503985192"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/1073719017503985192"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/08\/blogerkipolecaja-olejki-w-mojej.html","title":"#Blogerkipolecaja: Olejki w mojej pielęgnacji - moja historia olejowania włosów, jakich olejków używam?"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rH1tkFPNmXQ\/XVk8r1CIrRI\/AAAAAAAAY4A\/gkumnvgYeAEzyeEFAM1QF4OChhALThUowCLcBGAs\/s72-c\/woman-4280666_960_720.jpg","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"23"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-3449586952541709781"},"published":{"$t":"2019-07-17T13:00:00.000+02:00"},"updated":{"$t":"2019-07-17T13:00:02.148+02:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Vianek"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"wcierka"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"włosy"}],"title":{"type":"text","$t":"Normalizujący tonik - wcierka do skóry głowy Vianek. Moje wrażenia po zużyciu opakowania oraz porównanie do wcierki Jantar."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ERecenzja na temat sławnej \u003Cb\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/10\/wcierka-jantar-efekty-po-ponad-miesiacu.html\"\u003Ewcierki Jantar\u003C\/a\u003E\u003C\/b\u003E jest jednym z najpopularniejszych wpisów na moim blogu, o ile nie najpopularniejszym. Dzisiaj przychodzę do Was z opinią na temat kolejnej \u003Cb\u003Ewcierki\u003C\/b\u003E, mam wrażenie równie popularnej co ta z Farmony. Mowa o \u003Cb\u003Enormalizującym toniku - wcierce\u003C\/b\u003E marki \u003Cb\u003EVianek\u003C\/b\u003E. Jeśli jesteście ciekawe jak wypadła w porównaniu do wspominanej wcześniej wcierki Jantar to zapraszam do czytania wpisu. Postaram się częściowo \u003Cb\u003Eporównać te produkty\u003C\/b\u003E, więc mam nadzieje, ze wpis okaże się dla kogoś przydatny :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-uIJunosVI2E\/XRzQfgyWSzI\/AAAAAAAAYn0\/yOBX_bJYDRQq_0NoUD4Yo9fSRnmHvTj4gCEwYBhgL\/s1600\/DSC03925.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-uIJunosVI2E\/XRzQfgyWSzI\/AAAAAAAAYn0\/yOBX_bJYDRQq_0NoUD4Yo9fSRnmHvTj4gCEwYBhgL\/s1600\/DSC03925.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EStandardowo zacznę od \u003Cb\u003Eopakowania\u003C\/b\u003E - jest ono utrzymane w takim samym stylu jak wszystkie kosmetyki Vianka. Całość jest minimalistyczna, nieco góralska, ale i bardzo estetyczna. Buteleczka toniku ma \u003Cb\u003Epojemność 150 ml\u003C\/b\u003E, która wystarczyła mi na kilka miesięcy, ale od razu zaznaczę, że tym razem nie używałam jej zbyt regularnie. Był czas kiedy stosowałam ją dzień w dzień, ale były też i np. tygodniowe przerwy..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zjy5IZylirM\/XRzQhFxMpKI\/AAAAAAAAYoU\/jbVPUuhOTxE3RYKNmBEoLZpE16-IVj7jgCEwYBhgL\/s1600\/DSC03951.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-zjy5IZylirM\/XRzQhFxMpKI\/AAAAAAAAYoU\/jbVPUuhOTxE3RYKNmBEoLZpE16-IVj7jgCEwYBhgL\/s1600\/DSC03951.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWcierkę dozujemy za pomocą niezbyt wygodnego moim zdaniem \u003Cb\u003Eaplikatora\u003C\/b\u003E. Średnio jest on przemyślany i jedynym sposobem na nakładanie wcierki jest aplikowanie jej przy spuszczonej w dół głowie. Wtedy idzie to w miarę sprawnie, chociaż mniej więcej w połowie opakowania aplikator lubi się zacinać.. Wiem, że wcześniej aplikacja była standardowa jak przy tonikach do twarzy. Sama próbowałam i tego sposobu, ale wtedy z kolei mam wrażenie, że dużo produktu się marnuje przy dozowaniu na dłoń. Średnio wydajny też to sposób, z kolei przy dozowaniu bezpośrednio na skórę głowy mało produktu dociera na skalp. Jeśli chodzi o ogólną \u003Cb\u003Ewygodę dozowania i opakowanie\u003C\/b\u003E to zdecydowanie lepiej sprawdzał się u mnie Jantar.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-V9m400m7oic\/XRzQf__hYxI\/AAAAAAAAYoQ\/8Eeu9vjt8hQeFoZDtW4FKrl4II6LNr80QCEwYBhgL\/s1600\/DSC03928.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-V9m400m7oic\/XRzQf__hYxI\/AAAAAAAAYoQ\/8Eeu9vjt8hQeFoZDtW4FKrl4II6LNr80QCEwYBhgL\/s1600\/DSC03928.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E produktu jest wodnista, jak możecie się domyśleć :D Zapach jest mocno ziołowy, wyczuwam na pewno pokrzywę i skrzyp, ale i inne zioła. Mi zupełnie on nie przeszkadza, bo jak wiecie lubię ziołowe szampony i niemal samych takich używam, więc tutaj woń jest niemal identyczna.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--5TSge7lTFE\/XRzQgoQOLsI\/AAAAAAAAYoY\/bUGRZYwXG4cUqDkpW6F5q4kVFt-tung6QCEwYBhgL\/s1600\/DSC03943.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/--5TSge7lTFE\/XRzQgoQOLsI\/AAAAAAAAYoY\/bUGRZYwXG4cUqDkpW6F5q4kVFt-tung6QCEwYBhgL\/s1600\/DSC03943.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWcierkę aplikowałam tak jak zaleca producent \u003Cb\u003Epo umyciu włosów\u003C\/b\u003E. Tutaj duży plus za to, że nie przeciążała ona skóry głowy. W wypadku Farmony nie możliwa była aplikacja po myciu, bo włosy były wtedy obciążone przy skalpie, jakbym ich nie myła.. Tutaj wszystko jest okej, nie są obciążone, ale na dłuższą metę nie zauważyłam różnicy w \u003Cb\u003Eprzedłużeniu świeżości \u003C\/b\u003Ewłosów. Tak samo jak i wcześniej myję je codziennie.. Jeśli chodzi o\u003Cb\u003E wypadanie\u003C\/b\u003E to tutaj znowu nie widzę wielkiej różnicy. Nie mam obecnie może wielkiego problemu z wypadaniem, ale i tak nie zauważyłam żadnej różnicy w ilości włosów jaka pozostaje na szczotce. Moim zdaniem pod tym względem akurat dużo lepiej wypada Jantar, bo tam już po krótkim okresie czasu widać było różnicę, a dodatkowo także sporą ilość \u003Cb\u003Ebaby hair \u003C\/b\u003E(gdzie tu nie ma praktycznie wcale). Na plus fakt, że wcierka przyjemnie\u003Cb\u003E łagodzi skórę głowy.\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T6bRTzyNRcw\/XRzQfqc3n-I\/AAAAAAAAYoM\/xkQcF3e7YOQMGD6BbMJ7Wq5ADdSsYNhvQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03933.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-T6bRTzyNRcw\/XRzQfqc3n-I\/AAAAAAAAYoM\/xkQcF3e7YOQMGD6BbMJ7Wq5ADdSsYNhvQCEwYBhgL\/s1600\/DSC03933.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EWedług producenta cena wcierki to \u003Cb\u003Eok. 21 zł\u003C\/b\u003E, ale stacjonarnie myślę, że można spokojnie ją dorwać za \u003Cb\u003E15-19 zł\u003C\/b\u003E. Sama kupiłam go z gazetą za mniej niż dychę, więc super deal :) Z \u003Cb\u003Edostępnością\u003C\/b\u003E nie powinno być problemu, bo znajdziecie ją \u003Cb\u003Ew hebe, naturze\u003C\/b\u003E czy innych \u003Cb\u003Emniejszych drogeriach\u003C\/b\u003E, a nawet w \u003Cb\u003Eaptece\u003C\/b\u003E. \u003Cb\u003ECzy ją polecam?\u003C\/b\u003E U mnie akurat znacznie lepiej sprawdził się Jantar, mimo słabszego składu. Ale wiem, że wiele osób lubi ten produkt Vianka i chwali, także być może warto wypróbować, by przekonać się samemu ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie tą wcierkę? Jak u Was się sprawdziła?\u0026nbsp;\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EJakie wcierki wspomagające wypadanie czy przedłużające świeżość włosów możecie mi polecić? :)\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/3449586952541709781\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/normalizujacy-tonik-wcierka-do-skory.html#comment-form","title":"Komentarze (20)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3449586952541709781"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/3449586952541709781"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/07\/normalizujacy-tonik-wcierka-do-skory.html","title":"Normalizujący tonik - wcierka do skóry głowy Vianek. Moje wrażenia po zużyciu opakowania oraz porównanie do wcierki Jantar."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-uIJunosVI2E\/XRzQfgyWSzI\/AAAAAAAAYn0\/yOBX_bJYDRQq_0NoUD4Yo9fSRnmHvTj4gCEwYBhgL\/s72-c\/DSC03925.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"20"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-9059426597024106169"},"published":{"$t":"2019-03-13T18:28:00.001+01:00"},"updated":{"$t":"2019-03-13T18:28:47.331+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Petal Fresh"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"szampon"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"włosy"}],"title":{"type":"text","$t":"Szampon do włosów Petal Fresh zwiększający objętość - mięta i rozmaryn. Czy jest wart Twojej ceny?"},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EProdukt, który dzisiaj Wam przedstawię wpadł do mojego koszyka podczas promocji 2+2 na naturalne kosmetyki w Rossmannie. Wcześniej wiele osób go polecało, więc znowu uległam pozytywnym opiniom :D Wybór rodzaju\u003Cb\u003E szamponu\u003C\/b\u003E był prosty - uznałam, że \u003Cb\u003Ewersja dodająca objętości \u003C\/b\u003Ebędzie idealna dla moich cienkich włosów. Czy tak było? Zapraszam do czytania :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Yg4EsDPv-eM\/XG6nrAjeCdI\/AAAAAAAAYOk\/DkLyYmwWTDUVSbvDCfmeoiELpMrHyT0QwCEwYBhgL\/s1600\/DSC02851.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Yg4EsDPv-eM\/XG6nrAjeCdI\/AAAAAAAAYOk\/DkLyYmwWTDUVSbvDCfmeoiELpMrHyT0QwCEwYBhgL\/s1600\/DSC02851.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ESzampon znajduje się w plastikowej butelce o \u003Cb\u003Epojemności 355 ml\u003C\/b\u003E wykonanej z zielonego, ale przeźroczystego plastiku. Dzięki temu można bez problemu kontrolować ilość produktu, jaka nam została do użycia. Grafika na opakowaniu jest minimalistyczna i spójna z wszystkimi produktami marki.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rzZikw-T-IE\/XG6nrDM6MpI\/AAAAAAAAYOg\/vjXFPjyUlcwDjrHGiXtSyKh5FkvIE4DjwCEwYBhgL\/s1600\/DSC02852.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-rzZikw-T-IE\/XG6nrDM6MpI\/AAAAAAAAYOg\/vjXFPjyUlcwDjrHGiXtSyKh5FkvIE4DjwCEwYBhgL\/s1600\/DSC02852.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EBardzo fajny jest też \u003Cb\u003Esposób dozowania \u003C\/b\u003Eszamponu (który zobaczycie na zdjęciu niżej) - mam wrażenie, że przekłada się na wydajność produktu.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Czm0ThHpYsw\/XG6nsnxfvuI\/AAAAAAAAYPE\/qoSd0_aaTjIBnvN0SoqHVOWW0_kIh06uQCEwYBhgL\/s1600\/DSC02875.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Czm0ThHpYsw\/XG6nsnxfvuI\/AAAAAAAAYPE\/qoSd0_aaTjIBnvN0SoqHVOWW0_kIh06uQCEwYBhgL\/s1600\/DSC02875.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja \u003C\/b\u003Ejest raczej standardowa - przeźroczysta, idealnie rzadka. Nie wyróżnia się zbytnio od innych szamponów, ani w dobrą, ani złą stronę :D \u003Cb\u003EZapach \u003C\/b\u003Ejest bardzo świeży i niezwykle przyjemny. Bardzo lubię miętowe wonie w szamponach, które już podczas użycia powodują uczucie świeżości, tutaj jest ona w akompaniamencie ziołowych nut. Całość bardzo mi się spodobała już na samym początku używania ♥\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2G4KLo5YtR0\/XG6nq6lF2rI\/AAAAAAAAYO4\/3E482Jmhn2QQKid0e31LwHzZierqh3MqACEwYBhgL\/s1600\/DSC02856.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-2G4KLo5YtR0\/XG6nq6lF2rI\/AAAAAAAAYO4\/3E482Jmhn2QQKid0e31LwHzZierqh3MqACEwYBhgL\/s1600\/DSC02856.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-YeB0zKoHdRg\/XG6nsmvmvLI\/AAAAAAAAYPA\/5zLfksXS0XEILOlTZVeJlzrIZVI9vQCoQCEwYBhgL\/s1600\/DSC02869.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-YeB0zKoHdRg\/XG6nsmvmvLI\/AAAAAAAAYPA\/5zLfksXS0XEILOlTZVeJlzrIZVI9vQCoQCEwYBhgL\/s1600\/DSC02869.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMuszę przyznać, że nigdy nie byłam przeciwniczką mocnych szamponów z sls. Nigdy nie wyrządziły mi krzywy. Ba! Wiele szamponów \u003Cb\u003Ebez sls\u003C\/b\u003E, tych z n\u003Cb\u003Eaturalnymi składami\u003C\/b\u003E nie dawało u mnie rady. Tutaj jednak było inaczej.. Mimo, że producent wspomina, że szampon może pienić się mniej od 'standardowych' szamponów, pieni się moim zdaniem na prawdę nieźle :)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-DkCmEx9eC34\/XG6nsMnPleI\/AAAAAAAAYPE\/B-sLRD8xzQQRHPa7cMk2OGdepAeRfKVpACEwYBhgL\/s1600\/DSC02866.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-DkCmEx9eC34\/XG6nsMnPleI\/AAAAAAAAYPE\/B-sLRD8xzQQRHPa7cMk2OGdepAeRfKVpACEwYBhgL\/s1600\/DSC02866.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPo jego użyciu włosy są dobrze \u003Cb\u003Eoczyszczone\u003C\/b\u003E, co nie często się u mnie zdarza przy szamponach z naturalnym składem. Zazwyczaj są one pod tym względem dla mnie za słabe, a tu jak najbardziej wszystko jest w porządku :) Po wysuszeniu są one odświeżone i uniesione u nasady. Jestem w stanie przyznać rację producentowi, że szampon dodaje im objętości. Dodatkowo nie są one poplątane jak zdarzało się wcześniej np. w wypadku szampony babydream. Nie raz nawet darowałam sobie używanie odżywki, a i tak włosy dobrze się rozczesywały.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-k7nsrMjVSiE\/XG6nsAhHsSI\/AAAAAAAAYPE\/HDJnAwVzrzU4t9ZBxyvlBLTMyOL9tXi5QCEwYBhgL\/s1600\/DSC02862.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-k7nsrMjVSiE\/XG6nsAhHsSI\/AAAAAAAAYPE\/HDJnAwVzrzU4t9ZBxyvlBLTMyOL9tXi5QCEwYBhgL\/s1600\/DSC02862.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EPodsumowując jestem naprawdę zadowolona z działania szamponu jak i z samego jego zapachu :) Żałuję nieco, że \u003Cb\u003Ew Rossmannie\u003C\/b\u003E kosztuje aż \u003Cb\u003E24 zł\u003C\/b\u003E. Dla mnie to nie mało, więc warto szukać go na promocji, czy kupić go na obecnie trwającej promocji 2+2 :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie szampony tej marki? Jaki jeszcze rodzaj mi polecacie?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/9059426597024106169\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/03\/szampon-do-wosow-petal-fresh.html#comment-form","title":"Komentarze (19)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/9059426597024106169"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/9059426597024106169"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/03\/szampon-do-wosow-petal-fresh.html","title":"Szampon do włosów Petal Fresh zwiększający objętość - mięta i rozmaryn. Czy jest wart Twojej ceny?"}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-Yg4EsDPv-eM\/XG6nrAjeCdI\/AAAAAAAAYOk\/DkLyYmwWTDUVSbvDCfmeoiELpMrHyT0QwCEwYBhgL\/s72-c\/DSC02851.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"19"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-785850238215104253"},"published":{"$t":"2019-02-20T13:43:00.003+01:00"},"updated":{"$t":"2019-02-20T14:20:23.008+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maska\/odżywka do włosów"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Organic shop"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"włosy"}],"title":{"type":"text","$t":"Maska do włosów Organic shop - awokado i miód, czyli o jednej z najgorszych masek jakie miałam."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMam wrażenie, że o \u003Cb\u003Ekosmetykach do włosów\u003C\/b\u003E nie piszę zbyt często na blogu, zwłaszcza w porównaniu do innych produktów np. do twarzy. W głównej mierze pewnie dlatego, że w tej kategorii produktów raczej nie eksperymentuję i sięgam po sprawdzone produkty - pewniaki. Jednak czasami zdarzają się wyjątki od tej reguły, zwłaszcza po licznych poleceniach danego produktu. Tak właśnie było z \u003Cb\u003Emaską do włosów od Organic shop.\u003C\/b\u003E Czytałam o niej bardzo dużo dobrego, jednak po jej zużyciu sama nie mogę jej polecić. Dlaczego? O tym w dzisiejszym wpisie ;)\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Qd6kAlbgJIk\/XGBd4JGnPAI\/AAAAAAAAYK0\/i6XQ3mgeii4m5YLG1xzyQoF5IxVK3ywRwCEwYBhgL\/s1600\/DSC02149.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Qd6kAlbgJIk\/XGBd4JGnPAI\/AAAAAAAAYK0\/i6XQ3mgeii4m5YLG1xzyQoF5IxVK3ywRwCEwYBhgL\/s1600\/DSC02149.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EOpakowanie\u003C\/b\u003E jest już typowe dla produktów tej marki - to plastikowy słoiczek wykonany z miękkiego plastiku. Już przy peelingu, który wypróbowałam jako pierwszy produkt marki wspomniałam, że są one bardzo słabo zrobione. W wypadku maski opakowanie przeżyło spotkanie z podłogą i o dziwo się nie rozleciało! Za to się otworzyło i część maski wylądowała na podłodze :DD Zdecydowanie przydałoby się tu coś poprawić, chociażby lepsze zamknięcie na zakręcanie..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-5P7EPXoaPq0\/XGBd4N5MozI\/AAAAAAAAYLM\/m-0IXIX8jUkY8eyyvTqf0qrNaeG8Lt9AgCEwYBhgL\/s1600\/DSC02151.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-5P7EPXoaPq0\/XGBd4N5MozI\/AAAAAAAAYLM\/m-0IXIX8jUkY8eyyvTqf0qrNaeG8Lt9AgCEwYBhgL\/s1600\/DSC02151.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Ezapach\u003C\/b\u003E to jest on delikatny, ale trudny do zdefiniowania. Długo zastanawiałam się do czego go porównać, ale nie mam pojęcia, serio! Ogólnie może nie jest zły, ale na pewno nie określiłabym go w kategorii tych 'przyjemnych'.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-mirrlBevcT4\/XGBd4up8DSI\/AAAAAAAAYLU\/j5XemRRQp9ER2b7OS8YQzm664u7zJRW4QCEwYBhgL\/s1600\/DSC02163.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/4.bp.blogspot.com\/-mirrlBevcT4\/XGBd4up8DSI\/AAAAAAAAYLU\/j5XemRRQp9ER2b7OS8YQzm664u7zJRW4QCEwYBhgL\/s1600\/DSC02163.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E maski jest zdecydowanie gęsta, budyniowa. Nie spływa z włosów, łatwo ją nałożyć i w sumie wypłukać też :) Zanim przejdę do\u003Cb\u003E działania\u003C\/b\u003E zaznaczę, że stosowałam ją zarówno jako zaleca producent na kilka minut, więc w sumie\u003Cb\u003E jak odżywkę\u003C\/b\u003E, jak i na dłużej - \u003Cb\u003Ejak maskę\u003C\/b\u003E. Próbowałam dodawać do niej oleju, no wiele sposobów wypróbowałam. Ale od poczatku..\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-IHe-HNSdqP8\/XGBd4EM_yLI\/AAAAAAAAYLQ\/xJZALJ-QSDofFeQVCjlGtthVUJWyB3MvwCEwYBhgL\/s1600\/DSC02152.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-IHe-HNSdqP8\/XGBd4EM_yLI\/AAAAAAAAYLQ\/xJZALJ-QSDofFeQVCjlGtthVUJWyB3MvwCEwYBhgL\/s1600\/DSC02152.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EW większości stosowałam maskę tak jak zaleca producent na\u003Cb\u003E 2-3 min\u003C\/b\u003E, a później ją zmywałam. Wtedy efekty dawała na prawdę znikome. Nie zauważyłam zbytnio nawilżenia włosów, które chociaż w sumie były sypkie, były często też spuszone po wysuszeniu.. Brakowało im błysku i zdecydowanie dociążenia, nawet jeśli chodzi o ułatwienie rozczesywania to nie było szału. Po wydłużeniu czasu i stosowaniu produktu rzeczywiście jako maski było nieco lepiej - dało się zauważyć minimalne nawilżenie włosów, ale znowu nie był to efekt wow. Moje włosy nie lubią się z \u003Cb\u003Eolejem kokosowym\u003C\/b\u003E, który jest w składzie maski (kupując go na szybko nie zwróciłam na niego uwagi). Więc może dlatego maska nie przypadła mi do gustu. Ale z drugiej strony produktu używałam dość rzadko..\u003Cbr \/\u003EPrzy końcówce maski dodałam do niej oleju i zostawiłam na włosach na dłużej, ale to był zupełny niewypał, bo włosy były mega obciążone - zdecydowanie przedobrzyłam :P\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-849Kcwkw_w8\/XGBd4kypX_I\/AAAAAAAAYLY\/eQ6tEkpvyjwESQxl2ieu6WQSQwWe9jrywCEwYBhgL\/s1600\/DSC02159.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-849Kcwkw_w8\/XGBd4kypX_I\/AAAAAAAAYLY\/eQ6tEkpvyjwESQxl2ieu6WQSQwWe9jrywCEwYBhgL\/s1600\/DSC02159.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ESama z pewnością nie wrócę do tych masek, pozostanę przy Kallosach, które dają u mnie znacznie lepsze efekty! Na całe szczęście maska kosztowała niewiele, bo na promocji w hebe kupiłam ją za \u003Cb\u003Eok. 6-7 zł\u003C\/b\u003E. Ale spokojnie w sklepach internetowych można ją dorwać w podobnej cenie, a na pewno za mniej niż 10 zł.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie maski tej firmy? Jakie macie zdanie na ich temat?\u003C\/b\u003E \u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/785850238215104253\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/02\/maska-do-wosow-organic-shop-awokado-i.html#comment-form","title":"Komentarze (17)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/785850238215104253"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/785850238215104253"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2019\/02\/maska-do-wosow-organic-shop-awokado-i.html","title":"Maska do włosów Organic shop - awokado i miód, czyli o jednej z najgorszych masek jakie miałam."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-Qd6kAlbgJIk\/XGBd4JGnPAI\/AAAAAAAAYK0\/i6XQ3mgeii4m5YLG1xzyQoF5IxVK3ywRwCEwYBhgL\/s72-c\/DSC02149.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"17"}},{"id":{"$t":"tag:blogger.com,1999:blog-8449301142690992420.post-4405553152132115625"},"published":{"$t":"2018-11-14T18:48:00.000+01:00"},"updated":{"$t":"2018-11-14T18:48:59.173+01:00"},"category":[{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"Garnier"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"maska\/odżywka do włosów"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"pielęgnacja"},{"scheme":"http://www.blogger.com/atom/ns#","term":"włosy"}],"title":{"type":"text","$t":"Maska do włosów Garnier Fructis - Papaya Hair Food."},"content":{"type":"html","$t":"\u003Cdiv dir=\"ltr\" style=\"text-align: left;\" trbidi=\"on\"\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EJeśli chodzi o \u003Cb\u003Emarkę Garnier\u003C\/b\u003E to jakoś nigdy nie było nam specjalnie po drodze.. Owszem miałam sławny różowy płyn micelarny i w sumie na nim skończyła się moja przygoda z tą marką. Jednak gdy na rynku pojawiła się \u003Cb\u003Enowa seria masek do włosów - Hair Food\u003C\/b\u003E wiedziałam, że w końcu któraś z wersji będzie moja. W ten sposób na wakacjach do moich zbiorów trafiła do mnie \u003Cb\u003Ewersja z papają,\u003C\/b\u003E ale kusiła i nadal kusi mnie jeszcze bananowa :) Jeśli jesteście ciekawe czy maska przekonała mnie do kosmetyków tej marki to zapraszam do czytania.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-b0j9RmjtWXs\/W9s2XS-B_VI\/AAAAAAAAX2A\/peCeIyNn3ZMi4L4JbXdBqgEhE2ITTwUuwCEwYBhgL\/s1600\/DSC00880.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-b0j9RmjtWXs\/W9s2XS-B_VI\/AAAAAAAAX2A\/peCeIyNn3ZMi4L4JbXdBqgEhE2ITTwUuwCEwYBhgL\/s1600\/DSC00880.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EOpakowanie \u003C\/b\u003Eproduktu to plastikowy słoiczek \u003Cb\u003Eo pojemności 390 ml.\u003C\/b\u003E Wiem, że sporo dziewczyn pisało gdzieś w recenzjach, czy komentarzach, że to duża pojemność - dla mnie jednak nie jest taka wielka w porównaniu do litrowych kallosów :P Zresztą nawet wolę maski w takich większych pojemnościach.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Wx6AvXxF51s\/W9s2Xf-rWWI\/AAAAAAAAX2Y\/93pEY4OABf4OMuKi6RdnVOsEGQWT4g3YwCEwYBhgL\/s1600\/DSC00879.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-Wx6AvXxF51s\/W9s2Xf-rWWI\/AAAAAAAAX2Y\/93pEY4OABf4OMuKi6RdnVOsEGQWT4g3YwCEwYBhgL\/s1600\/DSC00879.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ESam \u003Cb\u003Ewygląd\u003C\/b\u003E jest bardzo kolorowy - moim zdaniem miły dla oka i rzucający się w oczy na sklepowych półkach. Pierwsze co zachwyciło mnie po otwarciu maski w domu to \u003Cb\u003Ezapach\u003C\/b\u003E - mocno owocowy, słodki jakby tropikalny i niesamowicie intensywny! Czułam go nawet gdy leżał zakręcony w łazienkowej szafce! :D\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-rI9ad8py0Qs\/W9s2Xc2MwmI\/AAAAAAAAX2c\/7wrCmYt2PBcZ-rUH-mwU4XZ8OeHzQ2w4QCEwYBhgL\/s1600\/DSC00884.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-rI9ad8py0Qs\/W9s2Xc2MwmI\/AAAAAAAAX2c\/7wrCmYt2PBcZ-rUH-mwU4XZ8OeHzQ2w4QCEwYBhgL\/s1600\/DSC00884.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003ENie wiem jak pachnie \u003Cb\u003Epapaja\u003C\/b\u003E, więc nie mogę stwierdzić na ile woń jest do niej zbliżona, ale miałam jakiś czas temu\u003Ca href=\"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/03\/maluszek-do-kremowania-doni-od-evree.html\"\u003E krem do rąk evree\u003C\/a\u003E też w wersji papaja i to zuuuuupełnie inne zapachy. Ten nie jest tak męczący, także jeśli znacie ten kosmetyk to macie jakieś porównanie ;) W masce jest na prawdę apetyczny, więc zrozumiały jest napis na opakowaniu\u0026nbsp; 'nie połykać' :D\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-_Nb4fcpH9Xg\/W9s2Ym56YXI\/AAAAAAAAX2k\/rMHh50ACC2o_kvX0l99cmM5HIqU5a5uzQCEwYBhgL\/s1600\/DSC00896.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/2.bp.blogspot.com\/-_Nb4fcpH9Xg\/W9s2Ym56YXI\/AAAAAAAAX2k\/rMHh50ACC2o_kvX0l99cmM5HIqU5a5uzQCEwYBhgL\/s1600\/DSC00896.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EKonsystencja\u003C\/b\u003E jest gęsta i przyjemnie kremowa, nie ma jednak problemów z rozprowadzeniem maski na włosach. Porównałabym ją do budyniu, nie jest też tak wodnista jak niektóre kallosy.\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LE5w-AVuItQ\/W9s2YKFkR_I\/AAAAAAAAX2g\/ib0MaEtK390pqi_5IaiKAkKkmZJye4uIwCEwYBhgL\/s1600\/DSC00887.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-LE5w-AVuItQ\/W9s2YKFkR_I\/AAAAAAAAX2g\/ib0MaEtK390pqi_5IaiKAkKkmZJye4uIwCEwYBhgL\/s1600\/DSC00887.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EProducent na opakowaniu umieszcza \u003Cb\u003E3 sposoby na stosowanie maski,\u003C\/b\u003E co widzicie powyżej. Sama skorzystałam tylko z 2 i używałam jej \u003Cb\u003Ejako odżywki lub maski. \u003C\/b\u003EZa każdym razem włosy po użyciu były niesamowicie miękkie, gładkie, nawilżone i mięsiste. Do tego nie było żadnych problemów z ich rozczesaniem i na długo po myciu pachniały jeszcze owocowo! Muszę przyznać, że to chyba pierwsza maska, przy której zapach utrzymywał się u mnie tak długo :) Jednak należy uważać z ilością nakładaną na włosy, bo kilka razy miałam wrażenie, że delikatnie je obciążyła. Zwłaszcza jak wcześniej jeszcze stosowałam olej.. Minimalna ilość w zupełności wystarczy. Co przekłada się też i na jej wydajność. Na \u003Cb\u003E3 sposób bez spłukiwania\u003C\/b\u003E nie odważyłam się choćby właśnie ze względu na to obciążenie moich cienkich włosów mimo spłukiwania.\u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-45XIh_Qavjs\/W9s2YUeKQjI\/AAAAAAAAX2g\/dPlslkWRYh418OB6KNrnFPFdPdo9eQWjwCEwYBhgL\/s1600\/DSC00888.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-45XIh_Qavjs\/W9s2YUeKQjI\/AAAAAAAAX2g\/dPlslkWRYh418OB6KNrnFPFdPdo9eQWjwCEwYBhgL\/s1600\/DSC00888.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EBardzo spodobał mi się też pomysł z \u003Cb\u003E'rozpisaniem' składu\u003C\/b\u003E. Pierwszy raz spotykam się z takim \u003Cb\u003Eomówieniem każdego składnika\u003C\/b\u003E - duży plus za to się należy dla marki! :) Sam w sobie skład należy do bardzo przyjemnych, zwłaszcza na kosmetyk typowo drogeryjny. Ogólnie maska jest warta uwagi, chociaż to obciążanie znacznie ostudziło mój zapał do niej :D \u003C\/div\u003E\u003Cdiv class=\"separator\" style=\"clear: both; text-align: justify;\"\u003E\u003Ca href=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-JJWaIuIi_fw\/W9s2YbBkixI\/AAAAAAAAX2g\/b0TdLSZrau42c0ZacYYxquWo4mqnd8x4ACEwYBhgL\/s1600\/DSC00891.JPG\" imageanchor=\"1\" style=\"margin-left: 1em; margin-right: 1em;\"\u003E\u003Cimg border=\"0\" data-original-height=\"601\" data-original-width=\"800\" src=\"https:\/\/3.bp.blogspot.com\/-JJWaIuIi_fw\/W9s2YbBkixI\/AAAAAAAAX2g\/b0TdLSZrau42c0ZacYYxquWo4mqnd8x4ACEwYBhgL\/s1600\/DSC00891.JPG\" \/\u003E\u003C\/a\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003EMaskę znajdziecie na pewno \u003Cb\u003Ew hebe i rossmannie. \u003C\/b\u003EW cenie regularniej kosztuje\u003Cb\u003E ok. 25 zł\u003C\/b\u003E, ale często można ją spotkać \u003Cb\u003Eza ok. 18 zł.\u003C\/b\u003E W ofercie znajduje się też \u003Cb\u003Ewersja bananowa, jagody goji i macadamia. \u003C\/b\u003ENiedługo też w sklepach ma pojawić się \u003Cb\u003Enowa wersja aloesowa\u003C\/b\u003E :)\u0026nbsp;\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003E\u003Cbr \/\u003E\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003Cdiv style=\"text-align: justify;\"\u003E\u003Cb\u003EZnacie te maski? Jak u Was się sprawdziły? Polecacie inne wersje?\u003C\/b\u003E\u003C\/div\u003E\u003C\/div\u003E"},"link":[{"rel":"replies","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/feeds\/4405553152132115625\/comments\/default","title":"Komentarze do posta"},{"rel":"replies","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/11\/maska-do-wosow-garnier-fructis-papaya.html#comment-form","title":"Komentarze (26)"},{"rel":"edit","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4405553152132115625"},{"rel":"self","type":"application/atom+xml","href":"http:\/\/www.blogger.com\/feeds\/8449301142690992420\/posts\/default\/4405553152132115625"},{"rel":"alternate","type":"text/html","href":"http:\/\/me-and-my-passions.blogspot.com\/2018\/11\/maska-do-wosow-garnier-fructis-papaya.html","title":"Maska do włosów Garnier Fructis - Papaya Hair Food."}],"author":[{"name":{"$t":"zaczarowanaa"},"uri":{"$t":"http:\/\/www.blogger.com\/profile\/11448597442419731369"},"email":{"$t":"noreply@blogger.com"},"gd$image":{"rel":"http://schemas.google.com/g/2005#thumbnail","width":"32","height":"32","src":"\/\/1.bp.blogspot.com\/-RBdcoGhJboQ\/V-ORdpJZ_-I\/AAAAAAAAVA4\/oZB7syduJR4tfPq6SDQfgH3aftKDHOCPgCK4B\/s220\/p.txt.jpg"}}],"media$thumbnail":{"xmlns$media":"http://search.yahoo.com/mrss/","url":"https:\/\/1.bp.blogspot.com\/-b0j9RmjtWXs\/W9s2XS-B_VI\/AAAAAAAAX2A\/peCeIyNn3ZMi4L4JbXdBqgEhE2ITTwUuwCEwYBhgL\/s72-c\/DSC00880.JPG","height":"72","width":"72"},"thr$total":{"$t":"26"}}]}});